Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημεραααααα!!!ελιζω να ειστε ολοι καλα!!!!!!!! :) :) :) Σας περιμενο μαι τιν ωμορφι παρεα μας για καφεδακι και ενα απολαυστικο μασαζακι!!!!! Ειμαστε απο δευτερα ως παρασκευη 11-9 ωρα,σαββατο 11-6 ωρα!!!! πληροφορηες τηλ.2109011410, κιν.6951565393.φιλια σε ολους!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.281
Κριτικές
19
Like
9.213
Πόντοι
9.095
ποια κουκλακια ειναι σημερα ολγα?
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Δίπλα από την Ανω Ν. Σμύρνη είναι. Πολύ βολικό...
Σάκη...βολικό μπορεί να είναι για 'μας που μένουμε τριγύρω...αλλά εμένα με απασχολεί αν είναι βολικές και οι γκόμενες και δεν βλέπω κριτικές, καθόλου.Εγώ πέρασα ένα μεσημέρι, ήταν ένα μαύρο άλογο,αξιόλογο και χαμογελαστό,αλλά εμένα δεν μου αρέσουν οι τόσο σκουρόχρωμες, οπότε και δεν μπήκα.Γενικά ούτε και οι δικές μας πολύ μελαχρινές-μαυροτσούκαλα μου αρέσουν.
Είχε επίσης μια κοπελιά απ την Αχχιλέως που θα έμπαινε με πελάτη,Χριστίνα νομίζω, με κοντό μαλλί και άλλες 2.Η μία μπάζο και η άλλη μιά θεόξυνη ξανθιά (αυτή ήταν καλή).Δεν το ρίσκαρα όμως....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σάκη...βολικό μπορεί να είναι για 'μας που μένουμε τριγύρω...αλλά εμένα με απασχολεί αν είναι βολικές και οι γκόμενες και δεν βλέπω κριτικές, καθόλου.Εγώ πέρασα ένα μεσημέρι, ήταν ένα μαύρο άλογο,αξιόλογο και χαμογελαστό,αλλά εμένα δεν μου αρέσουν οι τόσο σκουρόχρωμες, οπότε και δεν μπήκα.Γενικά ούτε και οι δικές μας πολύ μελαχρινές-μαυροτσούκαλα μου αρέσουν.
Είχε επίσης μια κοπελιά απ την Αχχιλέως που θα έμπαινε με πελάτη,Χριστίνα νομίζω, με κοντό μαλλί και άλλες 2.Η μία μπάζο και η άλλη μιά θεόξυνη ξανθιά (αυτή ήταν καλή).Δεν το ρίσκαρα όμως....
για το εγχρωμο ρωτα τον pilofori.αυτος ασχολειται με αυτα!!!
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
για το εγχρωμο ρωτα τον pilofori.αυτος ασχολειται με αυτα!!!

Φίλε Παναθηναϊκάκια ευχαριστώ,αλλά και παπάδες να κάνει το έγχρωμο, εγώ δεν θα πάρω...Πιθανά και να κάνει ,γιατί ήταν και χαμογελαστό και ευδιάθετο κτλ, αλλά εγώ έχω θέμα με τις σκούρες επιδερμίδες.Μην το πάρεις ρατσιστικά, καμία ,μα καμία σχέση, ίσα ίσα που προτιμώ να βλέπω μαύρους και μαύρες, παρά κάτι άλλες λευκές και μπάσταρδες φυλές, που μόνο προβλήματα δημιουργούν...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Φίλε Παναθηναϊκάκια ευχαριστώ,αλλά και παπάδες να κάνει το έγχρωμο, εγώ δεν θα πάρω...Πιθανά και να κάνει ,γιατί ήταν και χαμογελαστό και ευδιάθετο κτλ, αλλά εγώ έχω θέμα με τις σκούρες επιδερμίδες.Μην το πάρεις ρατσιστικά, καμία ,μα καμία σχέση, ίσα ίσα που προτιμώ να βλέπω μαύρους και μαύρες, παρά κάτι άλλες λευκές και μπάσταρδες φυλές, που μόνο προβλήματα δημιουργούν...
ουτε εγω δεν παω με μαυρες.και οπως ειπες και συ ,δεν ειναι ρατσιστικο το θεμα,απλως δεν μου αρεσουν.αυτα.παντως δεν την εχω δοκιμασει,γιαυτο σε παρεπεμψα στον αγαπητο φιλο. ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πατρίκιε,κακώς δεν έμεινες.......όλες αυτές που ανέφερες κάνουν παπάδες μέσα στο δωμάτιο......και καλό μασαζ και στα υπόλοιπα θα βγείς τελατίνι από κει μέσα.......και με ανεση χρόνου....
Βεβαίως η εμφάνιση είναι ένα θέμα,και κάποιος μπορεί να εχει ιδιαίτερες προτιμήσεις.Σεβαστό αυτό......Όμως,πολλές φορές η εμφάνιση και οι υπηρεσίες είναι αντιστρόφως ανάλογες......
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Πατρίκιε,κακώς δεν έμεινες.......όλες αυτές που ανέφερες κάνουν παπάδες μέσα στο δωμάτιο......και καλό μασαζ και στα υπόλοιπα θα βγείς τελατίνι από κει μέσα.......και με ανεση χρόνου....
Βεβαίως η εμφάνιση είναι ένα θέμα,και κάποιος μπορεί να εχει ιδιαίτερες προτιμήσεις.Σεβαστό αυτό......Όμως,πολλές φορές η εμφάνιση και οι υπηρεσίες είναι αντιστρόφως ανάλογες......

Αυτή που μου άρεσε ρε μαν, είχε μια ξυνίλα και μια μούρη μέχρι το πάτωμα, εσύ θα έμπαινες ?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αυτή που μου άρεσε ρε μαν, είχε μια ξυνίλα και μια μούρη μέχρι το πάτωμα, εσύ θα έμπαινες ?

Εγω θα το έβλεπα σαν πρόκληση....... :2funny: ναι,θα έμπαινα και θα προσπαθούσα να αλλάξω την ατμόσφαιρα,να γυρίσω το παιχνίδι.....με πιάνεις?
Μην ξεχνάς,οι κοπέλλες είναι πρώτα απ' όλα ανθρωποι......μπορεί να εχουν κάποιο προσωπικό πρόβλημα....δεν εχει να κανει με σενα.......
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Εγω θα το έβλεπα σαν πρόκληση....... :2funny: ναι,θα έμπαινα και θα προσπαθούσα να αλλάξω την ατμόσφαιρα,να γυρίσω το παιχνίδι.....με πιάνεις?
Μην ξεχνάς,οι κοπέλλες είναι πρώτα απ' όλα ανθρωποι......μπορεί να εχουν κάποιο προσωπικό πρόβλημα....δεν εχει να κανει με σενα.......
Φίλε μου όλοι έχουμε προβλήματα και το ότι είναι άνθρωποι και τους σεβόμαστε και λόγω ιδιαίτερης εργασίας, αυτό το έχω δεδομένο.Όμως όταν μπαίνει κάποιος στο μαγαζί σου, οφείλεις να έχεις ένα στοιχειώδες χαμόγελο ή τουλάχιστον να μην είσαι ξυνός...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Σάκη...βολικό μπορεί να είναι για 'μας που μένουμε τριγύρω...αλλά εμένα με απασχολεί αν είναι βολικές και οι γκόμενες και δεν βλέπω κριτικές, καθόλου.Εγώ πέρασα ένα μεσημέρι, ήταν ένα μαύρο άλογο,αξιόλογο και χαμογελαστό,αλλά εμένα δεν μου αρέσουν οι τόσο σκουρόχρωμες, οπότε και δεν μπήκα.Γενικά ούτε και οι δικές μας πολύ μελαχρινές-μαυροτσούκαλα μου αρέσουν.
Είχε επίσης μια κοπελιά απ την Αχχιλέως που θα έμπαινε με πελάτη,Χριστίνα νομίζω, με κοντό μαλλί και άλλες 2.Η μία μπάζο και η άλλη μιά θεόξυνη ξανθιά (αυτή ήταν καλή).Δεν το ρίσκαρα όμως....

Τόψαξα στο street view  του  google maps  και έπαθα πλάκα όταν είδα την εικόνα της μονοκατοικίας, παραδίπλα από το μάρκετ Γαλαξία που μερικές φορές ψωνίζω από κεί χωρίς να 'χω πάρει μυρουδιά το λαδομάγαζο πάνω από το συνεργείo αυτοκινήτων με την ξανθιά να κάθεται και να ρεμβάζει στο μπαλκόνι αριστερά (αν κάνει κανείς κλικ στην μεγένθυνση του  sideview  καρέ θα δει την κυρά). Εγώ θα πάω πάντως να κάνω καταδρομική και αν τα κορίτσια κάνουν παπάδες με βλέπω να χρεωκοπώ. Έτσι και αλλιώς θα συνβεί σε ΟΛΗ την Ελλάδα εντός ολίγου, οπότε βούρ...

 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερααααα ολη μερααααα!!!!!!!! ;) ;) ;) σημερα εχω 3 κοπελες,καθημμερινα εχω 5 κοπελες για ολα τα γουστα ;) ;) ;)Χαρουμενες και ευγενικες!!!!φιλια πολα!!!!! :-* :-* :-* :-* ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλημερααααα ολη μερααααα!!!!!!!! ;) ;) ;) σημερα εχω 3 κοπελες,καθημμερινα εχω 5 κοπελες για ολα τα γουστα ;) ;) ;)Χαρουμενες και ευγενικες!!!!φιλια πολα!!!!! :-* :-* :-* :-* ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
:thumbsup:  :) επίσης όλγα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
ειναι κοντ στο μετρο?
στο περιπου σε αποσταση
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)ΚΑΛΗ ΕΥΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑ ΣΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)ΚΑΛΗ ΕΥΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑ ΣΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

καλημερα !!!!

ψαχνω για καταστηματα που θα ξεκινησουν μας κανουν εκπτωσεις τι λες εχεις κατι να προτεινεις ?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Η μαυρουλα δουλευει αυτες τις μερες?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.281
Κριτικές
19
Like
9.213
Πόντοι
9.095
jimmy σε εχω για καλυτερο! καρολινα τη λενε....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom