Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
τύποι μην αρχίζετε το headbanging, είναι κολλητικό

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Χτυπήστε και καμία ζαμπονοτυρόπιτα μετά απέναντι στον αλετρά
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Να πω ενα μεγαλο μπραβο στο guru κ στα λαγωνικα του που βρηκανε σ αυτο το στουντιο ενα αποθημενο που ειχα χρονια!Η καρολινα μας το παιζε κυρια για πολυ καιρο κ οταν μου το σφυριξανε δε το πιστευα.Εν ολιγης...η ολγα ευγενεστατη κ εξυπηρετικοτατη!ο χωρος "μασατζιδικος",οσο για τη καρολινα θα κρατησω τη πρωτη επαφη για τον εαυτο μου καθοτι πηγα για αλλο λογο....υποσχομαι στη δευτερη να ειμαι πολυ πιο αναλυτικος.

guruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ημι αναπαυση....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
συνδιαζει πολλα , πας το αμαξι για λαδια διπλα οσο θα περιμενεις ανεβαινεις ριχνεις ενα βγαινεις παιρνεις το αμαξι χτυπας και μια τυροπιτα απεναντι και εισαι κομπλε
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1
συνδιαζει πολλα , πας το αμαξι για λαδια διπλα οσο θα περιμενεις ανεβαινεις ριχνεις ενα βγαινεις παιρνεις το αμαξι χτυπας και μια τυροπιτα απεναντι και εισαι κομπλε
μιλάμε για μπελίσιμες καταστάσεις  :grin:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Σήμερα είχε πέσιμο από μπάτσους το μαγαζί
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
τι πέσιμο? καθαρο-δευτεριάτικα?
ε ρε ο συριζας... έφερε την ταξη...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
τι πέσιμο? καθαρο-δευτεριάτικα?
ε ρε ο συριζας... έφερε την ταξη...

Όπως καταλαβαίνεις Χορχε,η είδηση είναι μούφα,προφανώς από κάποιον που άνοιξε λογαριασμό για να εξυπηρετήσει τα συμφέροντα του δικού του μαγαζιού,εις βάρος των άλλων......
Κανένα πέσιμο,το μαγαζί λειτουργεί κανονικά...........

Υ.Γ Κάτι πρέπει να κάνουν οι moderators με τους κλώνους που έχουν γεμίσει το σαιτ με παραπληροφόρηση και ψεύτικα σχόλια........
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Όπως καταλαβαίνεις Χορχε,η είδηση είναι μούφα,προφανώς από κάποιον που άνοιξε λογαριασμό για να εξυπηρετήσει τα συμφέροντα του δικού του μαγαζιού,εις βάρος των άλλων......
Κανένα πέσιμο,το μαγαζί λειτουργεί κανονικά...........

Υ.Γ Κάτι πρέπει να κάνουν οι moderators με τους κλώνους που έχουν γεμίσει το σαιτ με παραπληροφόρηση και ψεύτικα σχόλια........
εγώ πήγα και είχε 2 μπατσικά απέξω και μπάτσους να ανεβοκατεβαίνουν και σηκώθηκα και έφυγα δεν είμαι βαλτός ούτε εξυπηρετώ κάποιο άλλο μαγαζί
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μπορεί να ηταν ντυμενοι μασκαράδες... τελευταία μέρα του τριωδίου βλέπεις...
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Κανένα νεότερο ? ξέρουμε τελικά πόσες κορασίδες έχει το μαγαζί ? καμιά παλιά από Αχιλλέως ??
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολουσ τουσ φιλουσ παλιουσ και καινουργιουσ!!!!!!ειμαι η ολγα απο το τοταλ στην αχιλεωσ και βενιζελου.θελω να σασ ενημερωσω για το καινουργιο μαγαζι μασ το οποιο βρισκεται στο νεο κοσμο οδοσ μπακνανα 47 ,μονοκατηκια κουδουνι """belissmo""".ο λογοσ που κατεβασα την σελιδα μασ ηταν η ψευδεισ πληροφορια για δηθεν απροζμενη επιζκεψη την καθαρη δευτερα που ηταν αργια !!το μαγαζι μασ λειτουργει κανονικα απο τισ 11-9 καθημερινα και το σαββατο μεχρι τισ 6 ωρα, τισ κυριακεσ ειμαστε κλειστα.θα χαρουμε να σασ ξαναδουμε φιλακια σε ολουσ. απο μενα και απο ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom