Νέα

Μου κανουν προξενιο! Αξιζει ο κοπος???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κάτσε ρε κούκλε,μπορεί να είναι ωραία γυναίκα αυτή.
  Και τι με αυτο.... αξιζει ο κοπος να χασω την σεβαστη Ελευθερια μου και αν με χωρισει με τους καινουργιους νομους και να μην εργαζεται.... να της πληρωνω διατροφες και ειναι ειναι εξυπνη και ζηταει και ψυχικες οδυνες... γαμησε τα....ειπαμε να παντρευτουμε για να γαμαμε και οχι να μας γαμησουν.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
  Και τι με αυτο.... αξιζει ο κοπος να χασω την σεβαστη Ελευθερια μου και αν με χωρισει με τους καινουργιους νομους και να μην εργαζεται.... να της πληρωνω διατροφες και ειναι ειναι εξυπνη και ζηταει και ψυχικες οδυνες... γαμησε τα....ειπαμε να παντρευτουμε για να γαμαμε και οχι να μας γαμησουν.
αν ειναι εξυπνη θα σε παρει νωρις πρεφα κ δε θα σε παντρευτει...οποτε ντοντ πανικ.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αν ειναι εξυπνη θα σε παρει νωρις πρεφα κ δε θα σε παντρευτει...οποτε ντοντ πανικ.
  Μα αυτο φοβαμαι....μην τυχον και δεν ειναι εξυπνη????Γιατι ομολογω λιγες γυναικες εξυπνες εχω γνωρισει μεχρι σημερα :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το θεμα ειναι να φερεστε αντρικια.
λουκρητια θελω μον να σε γαμησω και θα παω μετα να παντρευτω την σεξουλα με τα κωλοδαχτυλα...ενταξει;δεχεσαι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





































(προς τα αντρικα μελη)καλα της τα πα; :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
  Και τι με αυτο.... αξιζει ο κοπος να χασω την σεβαστη Ελευθερια μου και αν με χωρισει με τους καινουργιους νομους και να μην εργαζεται.... να της πληρωνω διατροφες και ειναι ειναι εξυπνη και ζηταει και ψυχικες οδυνες... γαμησε τα....ειπαμε να παντρευτουμε για να γαμαμε και οχι να μας γαμησουν.
Αχ βρε μωρό δεν με κατάλαβες..Μπορεί να είναι αξιαγάμητη εννοούσα..Κάνε μια γνωριμία δεν εχεις να χάσεις τίποτα και που ξερεις μπορεί να κάνετε ωραία γαμήσια.

Όσο για το θέμα γάμος κτλ..ξέχνα το!Απορώ πως πας να την ξαναπατήσεις!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εφυγε;φτουυυυυυυυυυυυυ :headbang: :headbang: :headbang: τζαμπα πηγε η μαλακια που ειπα και εκτεθηκα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αχ βρε μωρό δεν με κατάλαβες..Μπορεί να είναι αξιαγάμητη εννοούσα..Κάνε μια γνωριμία δεν εχεις να χάσεις τίποτα και που ξερεις μπορεί να κάνετε ωραία γαμήσια.

Όσο για το θέμα γάμος κτλ..ξέχνα το!Απορώ πως πας να την ξαναπατήσεις!
 Εχεις δικιο...δεν παω να την ξαναπατησω..γι αυτο και σας ρωτησα να μου πειτε την γνωμη σας.... γιατι οπως μου το ειπε ξαφνικα στο τηλεφωνο,μου ηλθε κολπος...ετρωγα και κατι μπριζολακια και μου πεσαν απο το στομα μου...με την μαλακια που μου ειπε παλι... γιατι δεν ξερω αν με διαβασες την εχει ξανακανει στο παρελθον να με παντρεψει ο ιδιος φιλος....που προβληματιζομαι με τον μαλακα, αν ειναι τελικα φιλος και επιμενει στο ιδιο θεμα????????????/
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
λουκρητια θελω μον να σε γαμησω και θα παω μετα να παντρευτω την σεξουλα με τα κωλοδαχτυλα...ενταξει;δεχεσαι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





































(προς τα αντρικα μελη)καλα της τα πα; :2funny: :2funny:
  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
στα 50 εμφραγμα,στα 55 αλκοολικη κιρρωση,στα 60 με πι....υπολογισε τωρα.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 Ειμαι Σαββατογεννημενος....συνεχισε να με στεναχωρας και θα σε καταραστω να μην σταυρωσεις γυναικα :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom