Νέα

Μου κανουν προξενιο! Αξιζει ο κοπος???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Εισαι κατω απο τριαντα εσυ φιλε αν κανεις κεφι πιο μεγαλη απο σενα, ο Παιχτουρας δεν θα μπει στο κοπο ουτε καν να την δοκιμασει και θα γινει κουμπαρος σας.
 

Επισκέπτης
Να ζητησω συγνωμη απο ολους σας, αλλα σεβομενος τις αποψεις καποιων μελων εδω μεσα θα ηθελα να με συμβουλευσουν σε ενα θεμα που μου παρουσιαστηκε πριν λιγο....Ενας πολυ καλος φιλος μου, που μενει στον Ωρωπο Αττικης, ξεροντας οτι δεν θα κοιμαμαι αυτη την ωρα...μου τηλεφωνησε και μου ανεφερε μια αξιολογη περιπτωση... τριανταρας γυναικας, να μου γνωρισει για να αποκατασταθω(με τα δεσμα του Γαμου)και να σταματησω να τριγυρναω απο εδω και απο εκει... εχοντας κανει πλουσια ολα τα σεβαστα μαγαζια.Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????
οχι χιστι μου ελεινιδα οχι!!!
μονο ροσιδια!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
  Εισαι κατω απο τριαντα εσυ φιλε αν κανεις κεφι πιο μεγαλη απο σενα, ο Παιχτουρας δεν θα μπει στο κοπο ουτε καν να την δοκιμασει και θα γινει κουμπαρος σας.
33 ειμαι αλλα σιγα μην παρω την ξοφλημενη την τριανταρα....θελω πιπινι 24χρονο... :birdman:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οχι χιστι μου ελεινιδα οχι!!!
μονο ροσιδια!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Αυτο μια χαρα το ακουω γιατι στις Ρωσιδες και Ανατολικο μπλοκ εκτενεστερα εχω αδυναμια....αλλα αξιζει τουλαχιστον να την παντρευτω για να τρωω κανενα μαγειρεμενο σπιτισιο φαγητακι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αυτο μια χαρα το ακουω γιατι στις Ρωσιδες και Ανατολικο μπλοκ εκτενεστερα εχω αδυναμια....αλλα αξιζει τουλαχιστον να την παντρευτω για να τρωω κανενα μαγειρεμενο σπιτισιο φαγητακι.
ξερει να μαγειρευει,ρωτησες;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ναι αλλα πρεπει και να αποκατασταθει λουκρητια το παλικαρι... :P
 

Επισκέπτης
Αυτο μια χαρα το ακουω γιατι στις Ρωσιδες και Ανατολικο μπλοκ εκτενεστερα εχω αδυναμια....αλλα αξιζει τουλαχιστον να την παντρευτω για να τρωω κανενα μαγειρεμενο σπιτισιο φαγητακι.
οχι τσιφτι μου δεν αξιζει!
ειναι απλα τα πραματα!
μπορισ να παδρευτισ ενα πιπινι ροσιδακι πιο ομορφο απο τιν σκατο βρομερι 30αρα ελεινιδα που σου πασαρουν!
προφανοσ εχι ξεμινι στο ραφι!!!!μιν πεφτισ στιν παγιδα καυλεα μου!!!!

εισαι μαχιμοσ μπουρδελιαρισ και αξιοσ σινιδοποροσ στα λαγνα σοκακια τισ ιδονισ!
μι κανισ αυτο το λαθοσ!
καταρχιν οι ελεινιδεσ μαγιρευοθν παχιντικα φαγιτα..
θεσ να καταλιξεισ με μια κοιλια αυριο μεθαυριο απο τα κολοφαγιτα τισ ελεινιδασ και μετα να μιν μπορισ να πιτσιλισισ απο τιν παχισαρχια?

θα παδρευτισ ενα ροσιδακι που οι ροσικι κουζινα δεν παχενι και θα διατιρισισ για μια ζοι στιλατοσ χιστισ και θα πιτσιλασ μεχρι τιν σιντελια του κοσμου!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Aν είναι μελισσοκόμος το πρόσωπο, τον βλέπω για κρέμασμα τον δικό μας.
wedding-056.gif
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
 Αυτος στο μεταξυ ο φιλος μου ειναι μεγαλος μαλακας... μου το εχει ξανακανει στο παρελθον και με ειχε στειλει στην Κυπρο σε μια φιλη.. της τοτε γυναικας του.....που και η Κυπρια τοτε ηθελε γαμο...Φυσικα αντεπεξηλθα στις αντιξοες καταστασεις πιεσης που συναντησα κατω(στην Κυπρο) απο την γκομενα... την ξεσκιζα επι δεκα μερες μεσα στο σπιτι της,ηταν λιγο σαβουρα αλλα αυτο το ειχα λυσει... για να την γαμησω επινα καθε μερα ενα μπουκαλι ουισκι.. για να την βλεπω ομορφη...κινδυνευα να καταντησω  απο το ποτο αλκοολικος...την δεκατη μερα που μου ειπε ο μπαμπας της, τι θα γινει του ανακοινωσα οτι θα του το κοινοποιησει η κορη του, την αποφαση μου...και το βραδυ που μου ειπε αυτη, τι μελλει γενεσθαι με εμας τους δυο.. τις ειπα ...οτι ειμαι μαγος και κανω μαγικα....και οταν με ρωτησε τι μαγικα κανεις?... τις ειπα θα την γαμησω και θα εξαφανιστω...Να κανω και τωρα ετσι????
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
καταρχιν οι ελεινιδεσ μαγιρευοθν παχιντικα φαγιτα..
θεσ να καταλιξεισ με μια κοιλια αυριο μεθαυριο απο τα κολοφαγιτα τισ ελεινιδασ και μετα να μιν μπορισ να πιτσιλισισ απο τιν παχισαρχια?

θα παδρευτισ ενα ροσιδακι που οι ροσικι κουζινα δεν παχενι και θα διατιρισισ για μια ζοι στιλατοσ χιστισ και θα πιτσιλασ μεχρι τιν σιντελια του κοσμου!!!

Παιχταρά μουυυυυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οχι τσιφτι μου δεν αξιζει!
ειναι απλα τα πραματα!
μπορισ να παδρευτισ ενα πιπινι ροσιδακι πιο ομορφο απο τιν σκατο βρομερι 30αρα ελεινιδα που σου πασαρουν!
προφανοσ εχι ξεμινι στο ραφι!!!!μιν πεφτισ στιν παγιδα καυλεα μου!!!!

εισαι μαχιμοσ μπουρδελιαρισ και αξιοσ σινιδοποροσ στα λαγνα σοκακια τισ ιδονισ!
μι κανισ αυτο το λαθοσ!
καταρχιν οι ελεινιδεσ μαγιρευοθν παχιντικα φαγιτα..
θεσ να καταλιξεισ με μια κοιλια αυριο μεθαυριο απο τα κολοφαγιτα τισ ελεινιδασ και μετα να μιν μπορισ να πιτσιλισισ απο τιν παχισαρχια?

θα παδρευτισ ενα ροσιδακι που οι ροσικι κουζινα δεν παχενι και θα διατιρισισ για μια ζοι στιλατοσ χιστισ και θα πιτσιλασ μεχρι τιν σιντελια του κοσμου!!!
 θα το λαβω σοβαρα υποψη μου
 

Επισκέπτης
 Αυτος στο μεταξυ ο φιλος μου ειναι μεγαλος μαλακας... μου το εχει ξανακανει στο παρελθον και με ειχε στειλει στην Κυπρο σε μια φιλη.. της τοτε γυναικας του.....που και η Κυπρια τοτε ηθελε γαμο...Φυσικα αντεπεξηλθα στις αντιξοες καταστασεις πιεσης που συναντησα κατω(στην Κυπρο) απο την γκομενα... την ξεσκιζα επι δεκα μερες μεσα στο σπιτι της,ηταν λιγο σαβουρα αλλα αυτο το ειχα λυσει... για να την γαμησω επινα καθε μερα ενα μπουκαλι ουισκι.. για να την βλεπω ομορφη...κινδυνευα να καταντησω  απο το ποτο αλκοολικος...την δεκατη μερα που μου ειπε ο μπαμπας της, τι θα γινει του ανακοινωσα οτι θα του το κοινοποιησει η κορη του, την αποφαση μου...και το βραδυ που μου ειπε αυτη, τι μελλει γενεσθαι με εμας τους δυο.. τις ειπα ...οτι ειμαι μαγος και κανω μαγικα....και οταν με ρωτησε τι μαγικα κανεις?... τις ειπα θα την γαμησω και θα εξαφανιστω...Να κανω και τωρα ετσι????
κάτσε ρε κούκλε,μπορεί να είναι ωραία γυναίκα αυτή.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
σαν αντρες δε μπορειτε να μιλησετε?
"θελω μονο να σε γαμησω και μετα τελος"!
τοσο δυσκολο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom