Νέα

Miss Μπουρδελοκατασταση Θεσαλονικης 2012.!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το θεμα.??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 45,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 36 50,0%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 13 18,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλες ολες καραμαν αλλα καμια δεν με εμπνεει για να την χρισω μις......δεν ξερω αλλα κατι μεσα μου αντιδρα και μου λεει οτι γενικα εχει πεσει το επιπεδο

ριχνω μια ψηφο ισοδυναμιας σε καντυ και νταιανα για να πω οτι ψηφισα  σταθερα οπως απο την αρχη αλλα επιμενω οτι καμια δεν εχει κανει την μεγαλη διαφορα στην πολη
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ας ψηφίσουμε λοιπόν : 1) Αφροντίτα (όπως τη λέει η υπηρεσία) Κωλέττη  :kissass: ,
                     2) Νατάσα (Ανδρ.Γεωργίου 16  :tits2:) και
                     3) Άννα Κοροβάγκου.



 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
καλα τωρα κανουμε πλακα ε?...ειναι η Ντεσυ στο τελικο και δεν ειναι η Εμμα,η Βερονικα,η Εφη και η Νικολ  :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτο Καραμαν επρεπε να το σκεφτεις απ'την αρχη μαλλον τωρα καταντησε μαλακια το θεμα αλλα παρ'ολα αυτα ριξε μια Νταϊανα  :grin: :grin: :grin:

και επιμενω πως το κοριτσι της χρονιας απ'ολες τις αποψεις ηταν η Εμμα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Απ τις αρχικες μου επιλογες εχουν μείνει οι Τζοαννα και Κάντυ στις οποιες πανε οι δυο πρωτες ψηφοι.
Η τριτη ψηφος θα παει στη Ζωή, που δεν προλαβα να χαρω, ετσι σαν ενδειξη συμπαράστασης στους φιλους μου που μαθαινω οτι ετοιμαζονται να κλεισουν την Αν. Γεωργίου με πανό και ντουντουκες, απαιτώντας την επιστροφη της :cheesy:
Κι επειδη ιεροδουλη δεν σημαινει μόνο καμπυλες, αλλα και προσωπικότητα.

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Νατάσσα
 

Επισκέπτης
Εγω ξεχασα να ψηφισω στην προηγουμενη  :2funny: μαλλον την βερονικα και την εμμα θα ψηφιζα. για τον τελικο δεν εχω καποια που θα το εριχνα  :grin: οποτε παω πασο.  :2funny:
 

karvounaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
1) Νταιανα Μολδαβεζα Σαμφως 20(τώρα και από καιρό δουλεύει Προμηθέως 25).

Μια σωστή επαγγελματίας,ολοκληρωμένη θα `λεγα.αξιόλογο άτομο  με φοβερό χαρακτήρα,όμορφη και μορφωμένη κοπέλα,πανέξυπνη

2)Καντυ Φριξου 9

Μια όμορφη  κοπέλα,στολίδι για το studio.προσφέρει καλές υπηρεσίες

3)Ζωη Α.Γεωργιου 34

Παλιά καραβάνα,σωστή επαγγελματίας και μέσα στο δωμάτιό  και επίσεις σαν επιχειρματίας του χώρου
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Σύμφωνα με τους όρους του τελικού δεν ΜΠΟΡΩ να ψηφίσω ... ΔΕΚΤΟ ... Γιατι συμφωνώ οτι ΠΡΕΠΕΙ να υπαρχουν κάποιοι κανόνες - περιορισμοί, και τους σέβομαι, μιας και κάποιοι για ιδιον όφελος και ιδιοτέλεια παρισφησαν στην παρέα ...  Καλη επιτυχία στις υποψήφιες  :grin:
 

karvounaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και να εχουν εισοδημα πανω απο 100 χιλιαδεσ ευρο τι ειναι αυτα ρε ουτε κυβερνηση να εβγαζεσ.Την πρωτη φορα με αφησεσ ψηφισα τωρα οχι
συνφωνώ και εγώ με την άποψή του φίλου.και τα νέα μέλη ψήφισαν πριν που βγήκαν αυτές οι κοπέλες στον τελικό.θα μπορούσε να ήταν αλλιώς  το αποτέλεσμα..... να ψηφίζουν όπως πριν  είναι το δίκιο  :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Σύμφωνα με τους όρους του τελικού δεν ΜΠΟΡΩ να ψηφίσω ... ΔΕΚΤΟ ... Γιατι συμφωνώ οτι ΠΡΕΠΕΙ να υπαρχουν κάποιοι κανόνες - περιορισμοί, και τους σέβομαι, μιας και κάποιοι για ιδιον όφελος και ιδιοτέλεια παρισφησαν στην παρέα ...  Καλη επιτυχία στις υποψήφιες  :grin:
Εισαι πολυ μικρος ακομα...ΓΙΓΑΝΤΑ!!!  :grin:
Μην στενοχωριεσαι βρε! του χρονου θα μεγαλωσεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Περα απ΄την πλακα, σαφως και πρεπει να υπαρχουν κανονες.
Αν υπηρχαν μαλιστα και στο forum θα ειχαμε αποφυγει πολλα απ΄τα προβληματα τελευταια...
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Από αυτές που έμειναν
Περα απ΄την πλακα, σαφως και πρεπει να υπαρχουν κανονες.
Αν υπηρχαν μαλιστα και στο forum θα ειχαμε αποφυγει πολλα απ΄τα προβληματα τελευταια...


"Σαμφώς" και θα συμφωνήσω μαζί σου κι εγώ.

Δεν ψηφίζω τώρα, θα ψηφίσω τελευταία στιγμή για να κρίνω το αποτέλεσμα!  :grin:
 

Επισκέπτης
Λοιπον αλανια θελω να καταθεσω την αποψη μου για τον διαγωνισμο οποιοσ θελει τη διαβαζει οποιοσ θελει οχι Ο διαγωνισμοσ ειναι στημενοσ και ακυροσ φυσικα.Δεν γινεται στην πρωτη φαση να μου  επιτρεπεισ να ψηφισω και στην τελικη φαση οχι δεχομαι να βαλεισ κανονεσ αφου δεν ειμαι ετοιμοσ καιικανοσ μην μ αφηνεισ να ψηφισω και στην πρωτη φαση.στην πρωτη ειχα ψηφιση Καντυ η οποια μπορει να μην πηγαινε τελικο ε πωσ για.Τωρα μαλλον θα ψηφιση η ελιτ των μπουρδελων τησ πολησ.ενα αυτο και το αλλο την Ζωη που την βρηκατε ποσουσ μηνεσ εχει στον στιβο μαχησ το 2012 εδω δεν εχει κανονεσ οποια γουσταρουμε την βαζουμε μεσα ολα ειναι στημενα σε λιγο θα σασ πω ποια θα βγαλετε πρωτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Λοιπον αλανια θελω να καταθεσω την αποψη μου για τον διαγωνισμο οποιοσ θελει τη διαβαζει οποιοσ θελει οχι Ο διαγωνισμοσ ειναι στημενοσ και ακυροσ φυσικα.Δεν γινεται στην πρωτη φαση να μου  επιτρεπεισ να ψηφισω και στην τελικη φαση οχι δεχομαι να βαλεισ κανονεσ αφου δεν ειμαι ετοιμοσ καιικανοσ μην μ αφηνεισ να ψηφισω και στην πρωτη φαση.στην πρωτη ειχα ψηφιση Καντυ η οποια μπορει να μην πηγαινε τελικο ε πωσ για.Τωρα μαλλον θα ψηφιση η ελιτ των μπουρδελων τησ πολησ.ενα αυτο και το αλλο την Ζωη που την βρηκατε ποσουσ μηνεσ εχει στον στιβο μαχησ το 2012 εδω δεν εχει κανονεσ οποια γουσταρουμε την βαζουμε μεσα ολα ειναι στημενα σε λιγο θα σασ πω ποια θα βγαλετε πρωτη
εκλογες βιας και νοθειας μαν......θα ψηφισουν και τα δεντρα για να βγει η αννα :grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οι Επιλογες μου σε αυτη την φαση ειναι πολυ ευκολες - αυτονοητες
Καντυ , Νατασσα (Τσαρινα) και Αντριανα (τουμπανιεθ )
Τρεις διαφορετικοι πλανητες με ξεχωριστη ομορφια , στην ιδια τροχια την κορυφης τοσο για το 2012 οσο και γενικα .
Στην ιδια  τροχια και πολλες αλλες κοπελιες που ομως δεν ετυχε να αποτελεσουν ακομη σταση στο αστρικο μου μπουρδελοταξιδι...
 

Συνημμένα

  • ship3.jpg
    ship3.jpg
    25,1 KB · Εμφανίσεις: 84

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Λοιπον
Ενα παρεϊστικο παιχνιδακι δε θα επρεπε να εχει φραγμους , οπως δε θα επρεπε να εχει και ζαβολιαρηδες ομως
Το αν τελικα θα επρεπε να εχει λογο υπαρξης θα κριθει απο την συμμετοχη και οχι απο το αποτελεσμα
Θα προτεινα να γραψουν  και αυτοι που δεν ειναι μεσα στους κανονες , ασχετα αν η ψηφος τους μετρησει η οχι τελικα.
Οποιος θελει να  μετεχει στην ατυπη ψηφιακη τηλεπαρεα ας το κανει.  Οποιος θελει  να επιρρεασει το αποτελεσμα , Ε...  :idiot:

Μαρεσει ποιο πολυ η ανοιχτη ψηφοφορια με ποστ γιατι βοηθαει και στο να δεις με ποιους εχεις κοινα γουστα - αποψεις
ωστε να μεταφραζεις καλυτερα τα γραφομενα τους και να αποφευγονται παρεξηγησεις  :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποτραπουν κυριως οι κλωνοι που δημιουργηθηκαν κυριως τον τελευταιο μηνα, αλλα και κατα καιρους, τα μελη που θα ποσταρουν και θα ειναι εγγυρα τα ποστ τους, πρεπει να ειναι πανω απο 2-3 μηνες ενεργα, να εχουν πανω απο 50 τουλαχιστων ποστ,  και να μην εχουν κριτικη για μια και μονο κοπελα που βγαζει ματι.!
Η συμετοχη απο τα μελη της μπουρδελοκατασταστης κρινετε αναγκαια.... :grin:

Karaman απο χυμας-αναρχικος >  εθνικιστης - ακροδεξιος .  Τετοια μεταστροφη , ουτε η Καρμεν να ησουν  :2funny:

Σιγουρα πρεπει να υπαρχουν καποιοι κανονες μιας και το φορουμ δεν ειναι ενα κλειστο κλαμπ αλλα ενα ακομη απο αυτα που λενε sosial media .
Μια ανοιχτη αλανα δηλαδι στη οποια μπορει να παει ο καθενας ακομη και διπλος η τριπλος  :cheesy:  οποτε καπως πρεπει να φιλτραριστει η ψηφοφορια . :dunno:

Για το πως ειπα πριν μια ιδεα ...
Ας γραψει οποιος θελει και στο τελος ο καθενας ας μετρησει τους ψηφους απο οποιον θελει και ας βγαλει δικο του αποτελεσμα  :grin:
Το "επισημο " οπως ξαναειπα , πολυ λιγη σημασια εχει για μενα .

Καλη συνεχεια  :zfuck:


Δεν ψηφίζω τώρα, θα ψηφίσω τελευταία στιγμή για να κρίνω το αποτέλεσμα!  :grin:

Για να μη παραξηγηθω , δεν ειχα δει το ποστ σου πριν  ( το οποιο θεωρω χιουμοριστικο )
οποτε μη το παρεις προσωπικα αυτο περι αποτελεσματος :idiot:
Εκτος αν το ενοεις , ποτε παρτο οπως θελεις  :grin:

Οπως και να χει , ειναι ενα καλο παραδειγμα αυτου που ειπα πριν μερι μεταφρασης ...
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
είναι ιεροσυλία να γελάς με την Aννα που είναι χρόνια στη βίζιτα.να ξέρεις ότι και η κλανιά της πουλάει  :2funny: ,για αυτό είναι φανερό ότι τρέχουν πίσω της βετεράνοι του αθλήματος όπως gabetsos,karaman7,jo145,Βασιλι Ζαιτσεφ.κάτι παραπάνω θα ξέρουν και αυτοί.Ήμαρτον πια!! δεν μπορεί να είναι  στημένο όλο αυτό όταν έχουμε να κάνουμε  με τέτοιους σοβαρούς και αξιόλογους ανθρώπους.και εγώ την ψήφο μου θα την καταθέσω στο τέλος  της ψηφοφορίας .άλλη μια ψήφο θα την καταθέσω ξανά στην Aννα για προεδρίνα μπουρδελιαριδων Θεσσαλονίκης ;)


Οτι του φανεί του λολοστεφανή!

Καταρχάς δεν έχω συνευρεθεί με την Άννα-Ζωή από Le Femme (όπως και ο Jo145 και ο Karaman νομίζω) και δεύτερον αυτοί που μας αναφέρεις άλλο κοινό νομίζω ότι έχουν...

Εγώ τελικά προτείνω να ψηφίσουν όλοι να δούμε ποιοι είναι και οι κλώνοι της κυρίας!
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μεχρι στιγμης ευχαριστω αυτους που ψιφησανε και προσκαλω τα σεβαστα μελη αν θελουν να ψιφισουν...

Gameover, midastouch, baby1974, johnsimp, Apollo64, markarian2, rastafari2008, al kavlone, Maneskygen
dokimazo, Johny red, stelios 77, alexm4n, bigboy, kklld, gagarin, sxoinobaths, mpotofilos, sexvolcano
kingbe, bbs, gt13, panorama2007, vourvou, ntssp, kassler, skieros, argyrotoxos, back14, azazel, notorius,
tsilibourditsas, halford, gavlacticos, doggifuck, derpovistas21, paktosis, asian lover, vicepresident,
stormbringer,  dbaba, ainigma, destro ...και οποιον αλλον ξεχναω.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom