Νέα

Miss Μπουρδελοκατασταση Θεσαλονικης 2012.!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το θεμα.??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 45,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 36 50,0%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 13 18,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
[size=15pt]Ψιφηζουμε την κοπελα που μας τρελανε την χρονια που μας περασε.......[/size]


6 επιλογες, 30 μερες, θα ειναι και 114++++ μελη.??? :think:  αν θελουμε αιτιολογουμε.


Εβαλα τις ποιο καιριες κοπελες, αν θελει καποιος ή καπια λειπει μου λεει... :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Η Ειρηνη και η μιλφ Αννα που ειναι ρε μαστορα?...Μου'βαλες Κιρα και Ταρα και δε μου'βαλες τις κορυφαιες?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
και μικρη Νατασα στο Προμηθεως 11 απασχολησε πολυ κοσμο φετος κοιτα μη βγει και πρωτη.
Τι επαθες ρε Καραμαν? :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
Ξέχασες, Λούση εκανε μεροκάματα στο λαφαμ και πρόσφατα στο Προμ, 8Α, Σέϊλα Μαντζάρου 10, Ανζέλικα χοντρή, Ερημίτη, Προμηθέως 11, Α. Γεςωρ. 24 και πρόσφατα πράσινο, Ισαβέλα Βουλγάρα από Σαπφούς 5, Κάρμεν Ουγγαρέζα Μαντζάρου 1 και πρόσφατα τσίρκο και  Ταντάλου 14, Μάγια Ρουμάνα busty, Ανορθόγραφο και Ταντάλου 9, Μικαέλα από τα ίδια, Πάολα Λαφαμ, την Έφη να την βάλεις στο Φρίξου 15, ούτε μισό μεροκάματο δεν έκανε πέρσι στην Κωλλέτη,


Αρρεε  κάραμαν.....
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647

Επισκέπτης
καραμαν ξεχασες να βαλεις την σουζανα την ουγγαρεζα σ.7 και την σιτυτουρησα καρινα τ14 λαθος στο διπλα  ειναι τ.8α  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Πρεπει να μηδενισω την ψιφοφορια για να μπουν αλφαβητικα.
α εμεις να αδικηθουμε δηλαδη :- :- κατω κατω τα δικα μας τα κοριτσια :grin:
Παντως περα απο την πλακα νομιζω οτι δικαιωματικα ο τιτλος παει στην Εμμα φετος
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Παιδια εγω την λιστα την αφησα στο γραφειο μου, καποιος την πειραξε και αφαιρεσε ονοματα...

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Περημενετε να ξεχωρησω καμια 50αρια ακομα και να την ξανακανω την λιστα...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
Χριστινα φριξου 14 ξεχασες :tits:
κι εβαλες την χριστινα την κομοδιναρα τη φολα γερμανιδα ελεος
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Ξαναψηφιζουμε, τυχων διπλες κοπελες, θα συμψηφιστουν στο τελος...
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Ψηφισα...

Αννα Ρωσιδα. κοκκινομαλα και μαυρομαλα, μια ετσι μια γιουβετσι τα μαλια της φυσικα.!! το κοκκινο της παει τρελα, σωματαρα, βυζακι μικρο πεσμενο, αλλα εχει μια προστυχια και τεροιαξαμε.

Αντριανα Ισπανιδα. Μου εκανε ενα ισπανικο που ακομα το θυμαμαι.!!  :tits: Ξανθια τουμπανιαρα, μοιαζει αρκετα με την γνωστη πετρουλα, ευγενικη κοπελα, σωμα λαμπαδα.

Εμμανουελα Ρουμανα. Αν και δεν εχει σταθερη αποδοση, πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην πιατσα τωρα, την προτιμουσα ποιο παχια οπως την ειχα πρωτογνωρισει, τωρα εχει αδυνατησει αρκετα, και εχει χασει λιγο απο εμφανηση, μεσα στο δωματιο εμενα με φερνει εκει που θελω.

Καντυ. Δεν θα μπορουσε να ελειπε η Καντυ, η ξανθια πολωνεζα μου εχει προσφερει τις τελευταιες συναντησεις μας καλες αναμνησεις, αν και στην αρχη με απογοητευσε, στην πορεια δικαιοθηκε, απο σωμα και εμφανηση απο τα καλυτερα κορμια στην Θεσσαλονικη αυτην την στιγμη.

Καρμεν/Καραμελα.  :2funny: Ναι την Ουστ καριολα.!!! ακομα δεν το πιστευω, οτι η Καρμεν αλαξε, και καναμε ενα γαμισι ολο τρελα, κριμα μονο που εχει παχυνει αρκετα, και απο μουναρα που ηταν εγινε ενα μπαστυ γκομενακι, θα την προτιμησω μεσα στο 13 ξανα σιγουρα.!

Λαρα. Δεν θα μπορουσε να ελειπε και ενα πιπινακι απο τις επιλογες μου, αν και δεν προσφερουν τρελες επιδοσεις, για να σου μηνουν αξεχαστα, το συγγεκριμενο μικρο, εχει απιστευτη επιδερμιδα, φυσικο βυζακι εκλεμπερ.!! και ειναι προσβασιμο σε ολα, πιστευω να βελτωθει και να φτασει στο επακρο.
 

Επισκέπτης
Έβαλα κι εγώ τις επιλογές μου αν κ γενικά αυτή τη χρονιά δεν ήμουνα ούτε το μισό δραστήριος σε σχέση με προηγούμενες.

Διάλεξα την αγια τριάδα της υπερβυζαροσύνης αρχικά, δηλαδη!

Μαίρη από Προμ 19. Τελευταία χρονιά της φέτος μετράω επισκέψεις από το 2004 αν θυμάμαι καλά. Ακόμα μου έχει μείνει η σκηνή να την βλέπω πρώτη φορά να βγαίνει τρέχοντας από το δωμάτιο αφού είχε αργήσει αρκετή ώρα μέσα στο δωμάτιο και την έκραζε η τσατσά. Την περιμέναμε 10 άτομα στο σαλόνι κ έτσι όπως κινήθηκε γρήγορα οι τεράστιες στητές βυζάρες της κουνιόντουσαν στον αέρα και μαζί τους ταραζότανε όλο μου το είναι!!! Love και respect στην Μαιρούλα λοιπόν που εκτός από πάρα πολύ εμφανίσιμη είναι κ καλή κοπέλα!

Κίρα από 26ης Οκτ 35. Μια σταλιά κοριτσάκι με μια βυζάρα 2 στρέμματα. Κάθησε σχετικά λίγο κ αυτή, αν θυμάμαι καλά μια φορά πήγα μόνο μαζί της αλλά τόσο μεγάλα βυζιά δεν είχανε πνίξει ποτέ τον πούτσο μου, φοβερό κωλαράκι επίσης κ σφιχτό μουνάκι, μετανιώνω που δεν είχα δώσει +10 Ε να χύσω στις εξωφρενικές αυτές βυζάρες.

Τζούλια από 26ης Οκτ 52. Το ίδιο μοτίβο κ εδώ με την παραπάνω. Και οι 2 γυναίκες πολύ σπάνιες που συνδιάζουν λεπτό σώμα με εξωπραγματικού μεγέθους βυζάρες. Οι πιθανότητες κάποιος να γαμήσει μια τέτοια γυναίκα εκτός αγοραίου έρωτα είναι μικρές γιαυτό και τα λεφτά που τους δίνεις για να πας μαζί τους εκμηδενίζονται μπροστά σ'αυτό που απολαμβάνεις. Το μόνο κακό ήτανε ότι τα βυζιά της μυρίζανε χύσια από το άπειρο χύσι που είχανε μαζέψει.

Χουανίτα. Μικρόσωμο κορίτσι κ αυτή. Βελούδινο δέρμα μέτριο στητό βυζί, γυμνασμένο κορμί λαμπάδα. Κορίτσι που μοιάζει με κοπέλες που βλέπεις στο γυμναστήριο κ σου τρέχουν τα σάλια. Μόνο κ μόνο εμφάνισης μπαίνει κ αυτή.

Και τέλος Λάρα από Λαφάμ, άγουρο κορίτσι στα 18 του με βελούδινο επίσης δέρμα και κωλαράκι που βγάζει μάτι, κ αυτή μπαίνει λόγω του σπανιού της εμφάνισης της πλέον στην πόλη μας. Ξέρει πολύ καλά τι κάνει κ συμφωνώ με τον Κάραμαν ότι στην χρονιά που ξεκίνησε τώρα μπορεί να κάνει το μπαμ κ μονοπωλήσει τα ενδιαφέροντα πολλών, κ αυτό γιατί είναι πολύ συνειδητοποιημένη στο τι ρόλο πρέπει να παίξει σ'αυτό που διάλεξε να κάνει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
για μενα τρεις οι αποκαλυψεις της χρονιας

αντριαννα ή αννα απο ματζαρου

αναστασια απο εκκλησια

και καντυ εστω και ετεροχρονισμενα σε προσωπικη βαση......
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
Κι εγω ψηφισα.

Φετος με διαφορα οι καλυτερες για μενα οι δυο Εμμανουελες.
Η Ρουμανα ελπιζω να μεινει καιρο ακομα.
Η Κυπρια ελπιζω να επιστρεψει το συντομοτερο δυνατον.

Επισης ψηφισα Νικολ μιλφ  και Χριστινα Ρουμανα φριξου14 :tits:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αντριάνα, δε χρειάζεται  να πω γιατί και Άννα από την ίδια σειρά μαγαζιών γιατί ήταν ερωτική, φιλότιμη και άνετη. (Δε νομίζω πως δοκίμασα και πολλές άλλες βέβαια...)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Για τη χρονια που μας περασε, οι εξι καλυτερες για μενα ειναι:

1. Τζοαννα. Περισυ την ειχα στην τριτη θεση. Ανοδος λοιπον για ενα υπεροχο κοριτσακι απο την Ρουμανια, που μαζι με τη Σιμονα ειναι οτι καλυτερο μας εχει στειλει. Η Σιμονα ειχε γινει διασημη, η Τζοαννα οχι, αλλα αυτο μονο καλο της εκανε...
Να σημειωσω εδω, οτι χθες δεν ηταν στη λιστα Karaman...αλλα οπως ομολογησε κι ο ιδιος, ειναι μακρινος συγγενης του Παπακωνσταντινου  :grin:

2. Καντυ. Πολυ υψηλου επιπεδου γυναικα, απο καθε αποψη! Κορμι, συμπεριφορα, χαμογελο. Ερωτευσιμη! Δυστυχως απο πολλους. Σε αντιθεση με την προηγουμενη, εγινε διασημη και αυτο τελευταια αποτελει προβλημα. Σε καθε περιπτωση, ειναι κοσμημα για την πολη μας

3. Σονια. Δεν εγινε ευρεως γνωστη. Αν δεν κανω λαθος μονο εγω κι ο Game εφραστηκαμε καλα γι αυτην. Εγω ομως περναω πολυ καλα μαζι της και μακαρι να την εχουμε και φετος. Λιθουανη αλλα μεγαλωμενη στην Ελλαδα.

4. Νατασσα, Προμηθεως 11. Το να αντικαταστησεις την Queen Βερονικα δεν ειναι καθολου ευκολη υποθεση. Το καταφερε ομως σε πολυ καλο βαθμο. Αψεγαδιαστο κορμι, φιλικη, χωρις καθολου αερα στα μυαλα της, αν και πολλοι γραψαν γι αυτη.

Πολυ κατω απ΄αυτες, για να συμπληρωθει η εξαδα θα αναφερω τις:

5. Αλεξ. Ωραιο κορμι, μεγαλο στηθος. Τις δυο φορες που την προλαβα, περασα πολυ καλα. Δεν νομιζω ομως οτι θα την ξαναδουμε

6. Τζουλια, 26 Οκτωβριου 52. Την πρωτη φορα, επαθα πλακα μαζι της. Την δευτερη οχι. Επισης δεν θα την ξαναδουμε μαλλον για να σχηματισω καλυτερη αποψη.

Να ανεφερω εδω, οτι παρ΄οτι δεν πηρε ψηφο, πολυ θα ηθελα του χρονου να ψηφισω πρωτη την Λαρα του La Femme. Υπεροχο σωμα και προσωπακι, δυστυχως εντελως ανειδικευτη. Αν μεινει και μαθει να ανοιγεται, πιστευω οτι θα μας απασχολησει φετος.
Ιδιαιτερη μνεια βεβαια ανηκει και στη Αννα-Ζωη, που με την αφιξη της τρελανε πολλους, την οποια ομως δεν ειχα την χαρα να γνωρισω απο κοντα...ελπιζω φετος
Γενικα εγω την κρινω σαν καλη χρονια. Με τις τεσσερεις πρωτες περασα πολυ καλα.
Μακαρι η φετινη να ειναι ακομα καλυτερη  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom