Νέα

Μην σας σέρνει άλλο το μουνί, φτάνει!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thomas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
Συμφωνείς διότι είναι αλήθεια. Όσον αφορά στο σημείο που διαφωνείς έχεις δίκιο αλλά είναι σχετικό. Δηλαδή ναι μεν θα υπάρχουν τελείως μοναχικοί τύποι που λόγω ανάγκης δεν έχουν καμία επιλογή αλλά η συντριπτική πλειοψηφία το ψάχνει κι αλλιώς το θέμα. Όλα μες στην ζωή είναι.
Φιλε μου αν δεις καραβι στη στερια τριχα μουνιου το εχει συρει
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Φιλε μου αν δεις καραβι στη στερια τριχα μουνιου το εχει συρει
Αυτό ισχύει σε μικρές ηλικίες (όλοι το έχουμε περάσει,μην λέμε μαλακίες) όπου
ο άνδρας ζυμώνεται και διαπλαθεται. Τον ποτίζουν με την νοοτροπία του κουβαλητή και του προστάτη κι αυτός
ο κακομοίρης το χάφτει. Του λένε να είσαι ο καλύτερος,
ο δυνατός, ο στηρικτής,
ο ασφαλιστής, ο γαμιάς ηδονιστης, ο σωματαρας,
ο άνδρας, ο σουπερ ανδρακλας και τον φτάνουν σε ένα σημείο να νομίζει ότι χρωστάει στην ανθρωπότητα στο να είναι ο ήρωας. :2funny:
Μόλις μεγαλώσει, όλα αυτά υπάρχουν ως αναμνήσεις στο υποσυνείδητο του.
Το υποσυνείδητο δυστυχώς δεν διαγράφεται οπότε έχει κάποια κατάλοιπα σκέψεων. Σιγά σιγά με "επαναπρογραμματισμό" στην όλη κατάσταση, το δουλεύει και τα γράφει όλα στ αρχίδια του κοιτώντας την αλήθεια. Καταλήγει: άκου μωρή πουτάνα (δεν το λέει ακριβώς έτσι) :2funny: εμένα δεν θα με βάλεις στο βρακί σου διότι είμαι μπαρουτοκαπνισμενος. Όσο είσαι οκ θα είμαι οκ και για όσο περνάμε καλα. Αν και μόλις αρχίσεις τις μαλακίες
σε πέταξα κάδο με μια ανάσα και τσάο. Διεκδίκηση δεν πρέπει να γίνεται στα ήδη υπαρχοντα. Κομμένο από ρίζα αυτό. Ποντάρουν κι εκεί.
Το μεγαλύτερο κοπλο του διαβόλου είναι να σε πείσει ότι σε υπάρχει και της γυναίκας ότι έχει δύναμη το μουνί της.
Η τρύπα που περιμένει να γαμηθεί έχει δύναμη; όχι φίλε μου δεν έχει. Έχει οσο της το επιτρέπει ο άνδρας. Την δύναμη την έχει ο άνδρας που χωρίς αυτόν έχουν τελειώσει από τον χάρτη διότι πολύ απλά ο άνδρας επιβιώνει εδώ κι εκεί πετώντας. Αυτές χωρίς μονιμότητα, κλαταραν. :rockon:Δεν μπορούν για πάντα.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
Αυτό ισχύει σε μικρές ηλικίες (όλοι το έχουμε περάσει,μην λέμε μαλακίες) όπου
ο άνδρας ζυμώνεται και διαπλαθεται. Τον ποτίζουν με την νοοτροπία του κουβαλητή και του προστάτη κι αυτός
ο κακομοίρης το χάφτει. Του λένε να είσαι ο καλύτερος,
ο δυνατός, ο στηρικτής,
ο ασφαλιστής, ο γαμιάς ηδονιστης, ο σωματαρας,
ο άνδρας, ο σουπερ ανδρακλας και τον φτάνουν σε ένα σημείο να νομίζει ότι χρωστάει στην ανθρωπότητα στο να είναι ο ήρωας. :2funny:
Μόλις μεγαλώσει, όλα αυτά υπάρχουν ως αναμνήσεις στο υποσυνείδητο του.
Το υποσυνείδητο δυστυχώς δεν διαγράφεται οπότε έχει κάποια κατάλοιπα σκέψεων. Σιγά σιγά με "επαναπρογραμματισμό" στην όλη κατάσταση, το δουλεύει και τα γράφει όλα στ αρχίδια του κοιτώντας την αλήθεια. Καταλήγει: άκου μωρή πουτάνα (δεν το λέει ακριβώς έτσι) :2funny: εμένα δεν θα με βάλεις στο βρακί σου διότι είμαι μπαρουτοκαπνισμενος. Όσο είσαι οκ θα είμαι οκ και για όσο περνάμε καλα. Αν και μόλις αρχίσεις τις μαλακίες
σε πέταξα κάδο με μια ανάσα και τσάο. Διεκδίκηση δεν πρέπει να γίνεται στα ήδη υπαρχοντα. Κομμένο από ρίζα αυτό. Ποντάρουν κι εκεί.
Το μεγαλύτερο κοπλο του διαβόλου είναι να σε πείσει ότι σε υπάρχει και της γυναίκας ότι έχει δύναμη το μουνί της.
Η τρύπα που περιμένει να γαμηθεί έχει δύναμη; όχι φίλε μου δεν έχει. Έχει οσο της το επιτρέπει ο άνδρας. Την δύναμη την έχει ο άνδρας που χωρίς αυτόν έχουν τελειώσει από τον χάρτη διότι πολύ απλά ο άνδρας επιβιώνει εδώ κι εκεί πετώντας. Αυτές χωρίς μονιμότητα, κλαταραν. :rockon:Δεν μπορούν για πάντα.
Σωστος φιλε το μεγαλυτερο οπλο του αντρα ειναι ο εγωισμος του με την καλη εννοια φυσικα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σωστος φιλε το μεγαλυτερο οπλο του αντρα ειναι ο εγωισμος του με την καλη εννοια φυσικα
Δεν θα το έλεγα εγωισμό. Περισσότερο ανεξαρτησία και αυτοκυριαρχία. Το αντίπαλο δέος στην λέξη πουτάνα επειδή δεν υπάρχει ο πουτανος είναι η λέξη κερατας. Αυτο οδηγει τον άνδρα εκτός των υπολοίπων που ανέφερα να μάχεται ώστε να βγει μάγκας Χουλκ. Μην του γαμήσουν δηλαδή την πατσαβούρα του. :2funny: Εκεί του βγαίνει εγωισμός. Εκεί κάνει το λάθος να τρελλαθει, να την βρισει, να την υπερασπιστεί κτλ, διοτι του έλεγαν ωωω εσύ ανδρακλα κι αυτός το εχαψε. Κάπου εδώ αποδεικνύεται η πονηριά της γυναίκας. Όλο τα ίδια ρε μια ζωή. Δεν έχουν καμία πρωτοτυπία τα πουτανάκια. Όλο ψέμα και ρεμουλα. :jerking:
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
8E66C810-4A47-4954-A7A3-A8FBD2EC58FA.jpeg
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σωστό!
Κι εδώ ομως υπάρχει απάντηση ακεραιη και ακμαία. Ποιος άνδρας είναι αυτός που κατά κύριο λόγο θα υποκλιθεί στο μουνί; Σίγουρα οχι αυτός που το έχει φιλοσοφήσει μεγαλώνοντας αλλά οπωσδήποτε αυτός που είναι πεινασμενος. Τι πρέπει να κάνει κάποιος που πεινάει; Να φάει! Αν φάει τότε ο εγκέφαλος του κι ο πουτσος του δεν κινδυνεύουν να λυγίσουν. Για να φάει κάποιος πρέπει να βρει φαι. Δηλαδή να γαμήσει γκόμενες και πουτάνες. Όσο θα γαμάει τόσο θα διατηρείται χορτασμένος. Κανείς δεν μπορεί να γαμάει μόνο γκόμενες. Θα κάνει και κοιλιά το σπορ. Επίσης κανείς δεν μπορεί να γαμάει μόνο πουτάνες. Δεν χορταινει έτσι ποτέ. Άρα άπλως πρεπει να τρώμε το φαι μας. Αν δεν τρωμε, κινδυνεύουμε άμεσα όση αυτοκυριαρχία και να έχουμε. Για αυτο οι γυναίκες σιχαίνονται τις πουτάνες και για αυτό ακριβώς μισούν τους άνδρες που ρίχνονται. Διότι δεν νιώθουν ασφάλεια!!!
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
Σωστό!
Κι εδώ ομως υπάρχει απάντηση ακεραιη και ακμαία. Ποιος άνδρας είναι αυτός που κατά κύριο λόγο θα υποκλιθεί στο μουνί; Σίγουρα οχι αυτός που το έχει φιλοσοφήσει μεγαλώνοντας αλλά οπωσδήποτε αυτός που είναι πεινασμενος. Τι πρέπει να κάνει κάποιος που πεινάει; Να φάει! Αν φάει τότε ο εγκέφαλος του κι ο πουτσος του δεν κινδυνεύουν να λυγίσουν. Για να φάει κάποιος πρέπει να βρει φαι. Δηλαδή να γαμήσει γκόμενες και πουτάνες. Όσο θα γαμάει τόσο θα διατηρείται χορτασμένος. Κανείς δεν μπορεί να γαμάει μόνο γκόμενες. Θα κάνει και κοιλιά το σπορ. Επίσης κανείς δεν μπορεί να γαμάει μόνο πουτάνες. Δεν χορταινει έτσι ποτέ. Άρα άπλως πρεπει να τρώμε το φαι μας. Αν δεν τρωμε, κινδυνεύουμε άμεσα όση αυτοκυριαρχία και να έχουμε. Για αυτο οι γυναίκες σιχαίνονται τις πουτάνες και για αυτό ακριβώς μισούν τους άνδρες που ρίχνονται. Διότι δεν νιώθουν ασφάλεια!!!
Φιλεμου δεν χρειαζεςαι ουτε γυναικες ουτε πουτανες
Να τα βρεις με τον ευατο σου χρειαζεσαι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.921
Κριτικές
8
Like
24.589
Πόντοι
6.336
Σκέφτομαι να κατέβω σαν εκπρόσωπος των αγαπουληδων στο μπου :smiling-face-with-heart-eyes: Ωρίων θα με ψηφίσεις???( σκέψου και αυτό μαζί):2funny:
Σημεία των καιρών....
:priest:
Αγαπούλης εσύ....Κίναιδος ο άλλος,αλληλομαλακιστής ο παράλλος....
Επίσης Αργύρης αποκαλύφθηκε(:effemine:) σε νήμα Ραλλή.....

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Φιλεμου δεν χρειαζεςαι ουτε γυναικες ουτε πουτανες
Να τα βρεις με τον ευατο σου χρειαζεσαι
Εδώ μιλάμε ξερά για γαμήσι σου θυμίζω. Με τον εαυτό μας τα βρίσκουμε σε άλλα θέματα.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.512
Πόντοι
2.306
Εδώ μιλάμε ξερά για γαμήσι σου θυμίζω. Με τον εαυτό μας τα βρίσκουμε σε άλλα θέματα.
Τύπε μου πάπια το ότι το μουνι σέρνει καράβι είναι δεδομένο και τεκμηριωμένο, δεν πάμε δίπλα στα τρόφιμα που εκεί όλα είναι ατεκμηρίωτα να κάνουμε καμιά ανάλυση!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.873
Πόντοι
22.785

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Τύπε μου πάπια το ότι το μουνι σέρνει καράβι είναι δεδομένο και τεκμηριωμένο, δεν πάμε δίπλα στα τρόφιμα που εκεί όλα είναι ατεκμηρίωτα να κάνουμε καμιά ανάλυση!
Αύριο έχω δουλειές. Σήμερα έριξα αγκυρα εδώ που έχει ψωμάκι. Ρε τύπε δεν έχει και first dates. :2funny:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.512
Πόντοι
2.306
Αύριο έχω δουλειές. Σήμερα έριξα αγκυρα εδώ που έχει ψωμάκι. Ρε τύπε δεν έχει και first dates. :2funny:
Μη στεναχωριέσαι τύπε τα ναυάγια κάνουν προπόνηση για τον Σεπτέμβριο με νέες δυνατές συγκινήσεις χυλοπίτες κουβάδες και άκυρα :grin:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Μη στεναχωριέσαι τύπε τα ναυάγια κάνουν προπόνηση για τον Σεπτέμβριο με νέες δυνατές συγκινήσεις χυλοπίτες κουβάδες και άκυρα :grin:
Έχω πάθει στέρηση. Θυμάσαι τι ωραία που ήταν; Όλοι μια γροθιά και γερό φιστινγκ κάθε βράδυ. Τώρα φτωχολογιά με κρέατα και πουτάνες. :2funny:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Το προβλημα εντοπίζεται στο ότι δεν υπάρχει ελευθερία άποψης. Δεν έχει καμία σημασία αν εσύ η εγώ πας κάπου και περάσεις καλά η αρχίδια. Σε πληροφορω αν και σίγουρα το έχεις σκεφτεί, ότι ακόμα και σε στανταρακι σου να πας, θα περάσεις και σκατά εκτός από καλά. Δεν γίνεται τόσοι διαφορετικοί πελατες με σίγουρα διαφορετική διάθεση κάθε μέρα να πηδιουνται με επίσης διαφορετικές πουτάνες και ομοίως διαφορετική διάθεση και να λαμβάνουμε υπόψη κριτικές που ούτε καν ξέρουμε τι λέει ο καθένας η για ποιον λόγο τα λέει. Το πιο νορμάλ είναι να γράφει
ο καθένας ότι του καυλωσει χωρίς να κουβαλιεται ο κάθε τυχάρπαστος αυνανας να του πει ότι λες ψέμματα η είσαι βάλτος κι άλλες τέτοιες μαλακίες. :2funny: Δεν υπάρχει σελίδα χωρίς διαμάχη μελών στην ενημέρωση. Σιγά την ενημέρωση κιόλας. Όλο οι ίδιες κι οι ίδιες. Κανονικά θα έπρεπε να γράφεται: "οι ίδιες με χθες" :2funny: ή να δίνεται βάρος αν έρθει καμία καινούργια μουνάρα η ικανή σε παροχή. Αν πας πολυ πίσω σε σελίδες, ενημέρωναν 20 άτομα κάθε μέρα κι υπήρχαν σε κάθε σελίδα 5 καινούργιες. Τώρα πούτσες blue.
Τα ξερω φιλτατε ειμαι στο σαιτ 13 σχεδον χρονια...
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
Αυτο το μη σας σερνει το μουνι, ειναι σαν να ειναι καποιος στεναχωρημένος, και να του λες, μην εισαι στεναχωρημενος
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Αν το μουνι είναι ερωτιαρικο και ξέρει να εμπνέει τον έρωτα τότε δεν έχει τύχη κανείς άνδρας.
Όλο ξινιλα, ανασφάλεια κ υποστήριξη είναι τα μούτρα τους Τώρα, ανεξάρτητα την ηλικία Κ την εμφάνιση.
Δεν καβλωνεις, δεν πηδάς κ πας αλλού
Γι αυτό έχουμε το bou.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom