Νέα

Μην σας σέρνει άλλο το μουνί, φτάνει!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thomas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
161
Like
1.236
Πόντοι
201
Φίλος πριν χρόνια χάλασε χίλια ευρώ μέσα σε ένα μήνα πάνω σε κορίτσι από στούντιο. Πραγματικά του είχε πάρει τα μυαλά, ήταν κι αυτή δυνατό κορμί από ότι θυμάμαι..

Ένα βράδυ που πήγε του λέει "δε μπορώ περιμένω καλό πελάτη".. και της λέει αυτός "με αφήνεις για άλλο πελάτη μετά από όσα περάσαμε μαζί;"

"Μα τι νόμιζες;" του λέει αυτή "Για το χρήμα πήγαινα μαζί σου, δε νοιώθω κάτι, σιγά μη γύριζα να δω κάποιο σαν κι εσένα σα γκόμενο μου.."

Ήταν η τελευταία φορά που την είδε ο φίλος..
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.446
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.836
Φίλος πριν χρόνια χάλασε χίλια ευρώ μέσα σε ένα μήνα πάνω σε κορίτσι από στούντιο. Πραγματικά του είχε πάρει τα μυαλά, ήταν κι αυτή δυνατό κορμί από ότι θυμάμαι..

Ένα βράδυ που πήγε του λέει "δε μπορώ περιμένω καλό πελάτη".. και της λέει αυτός "με αφήνεις για άλλο πελάτη μετά από όσα περάσαμε μαζί;"

"Μα τι νόμιζες;" του λέει αυτή "Για το χρήμα πήγαινα μαζί σου, δε νοιώθω κάτι, σιγά μη γύριζα να δω κάποιο σαν κι εσένα σα γκόμενο μου.."
Δηλαδή τι είχαν περάσει μαζί, μέσα σε ένα μήνα;:think:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.741
Κριτικές
10
Like
2.104
Πόντοι
3.187
Φίλος πριν χρόνια χάλασε χίλια ευρώ μέσα σε ένα μήνα πάνω σε κορίτσι από στούντιο. Πραγματικά του είχε πάρει τα μυαλά, ήταν κι αυτή δυνατό κορμί από ότι θυμάμαι..

Ένα βράδυ που πήγε του λέει "δε μπορώ περιμένω καλό πελάτη".. και της λέει αυτός "με αφήνεις για άλλο πελάτη μετά από όσα περάσαμε μαζί;"

"Μα τι νόμιζες;" του λέει αυτή "Για το χρήμα πήγαινα μαζί σου, δε νοιώθω κάτι, σιγά μη γύριζα να δω κάποιο σαν κι εσένα σα γκόμενο μου.."

Ήταν η τελευταία φορά που την είδε ο φίλος..
τότε ήταν που θα έπρεπε να επιμείνει κι άλλο και οχι να τα παρατήσει. Επρεπε να της γίνει τσιμπούρι...
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.901
Like
6.789
Πόντοι
1.056
Δηλαδή τι είχαν περάσει μαζί, μέσα σε ένα μήνα;:think:
Εσύ μαζί μας είσαι η με τούς άλλους :angry: είπαμε είναι οι αισθήσεις /αισθήματα τις λαμβάνει ο άνθρωπος τίς επεξεργάζεται και ανάλογα με το ψυχικό του κόσμο γίνονται συν-αισθηματα - που το πρόβλημα? απαιτούμε περισσότερο χώρο στο κόσμο εμείς οι αγαπουλιδες :angel:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.446
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.836
Εσύ μαζί μας είσαι η με τούς άλλους :angry: είπαμε είναι οι αισθήσεις /αισθήματα τις λαμβάνει ο άνθρωπος τίς επεξεργάζεται και ανάλογα με το ψυχικό του κόσμο γίνονται συν-αισθηματα - που το πρόβλημα? απαιτούμε περισσότερο χώρο στο κόσμο εμείς οι αγαπουλιδες :angel:
Κατ' αρχάς, αγαπούλη εσύ, μη μου θυμώνεις :grin:
Κατά δεύτερον, .... εεεεε, κάποια στιγμή, θα σκεφτώ και θα σου πω :2funny:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.901
Like
6.789
Πόντοι
1.056
Κατ' αρχάς, αγαπούλη εσύ, μη μου θυμώνεις :grin:
Κατά δεύτερον, .... εεεεε, κάποια στιγμή, θα σκεφτώ και θα σου πω :2funny:
Σκέφτομαι να κατέβω σαν εκπρόσωπος των αγαπουληδων στο μπου :smiling-face-with-heart-eyes: Ωρίων θα με ψηφίσεις???( σκέψου και αυτό μαζί):2funny:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.446
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.836
Σκέφτομαι να κατέβω σαν εκπρόσωπος των αγαπουληδων στο μπου :smiling-face-with-heart-eyes: Ωρίων θα με ψηφίσεις???( σκέψου και αυτό μαζί):2funny:
Θα σκεφτώ πρώτα αυτό γιατί το άλλο, είναι πολύπλοκο. :2funny:

Εννοείται ότι θα σε ψηφίσω και θα κάνω αγώνα για να βγεις!
Γιατί δεν υπάρχει μεγαλύτερος αγαπούλης από σένα!
Είσαι και φιλοσοφημένος! Και ΠΑΣΟΚ! Και πιπινολάτρης! Και international! Με γνώσεις μουσικής!
Δε θα βρεθεί πιο άξιος για πρόεδρος!
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
Οι περισσότεροι τυφλώνεστε τόσο πολύ από αυτές που βλέπετε, που το μυαλό μπαίνει στο Off κατευθείαν. Αυτό ισχύει τόσο σε προσωπικό επίπεδο, όσο και στο ίντερνετ, με τις φωτογραφίες γυναικών. Τρανή απόδειξη, οι ιερόδουλες-φόλες που έχουν ήδη 15 κακές κριτικές η κάθε μια λόγω του ότι φέρονται στους άντρες σαν σκουπίδια, αλλά γίνεστε ο νο. 16, τις επιλέγετε σκεπτόμενοι με το κάτω κεφάλι επειδή είναι όμορφες κ προστίθεστε στα θύματα, κλαψουρίζοντας και γράφοντας έπειτα και εσείς την δική σας κακή κριτική μετανιωμένοι. Επειδή το μυαλό αρχίζει να δουλεύει πάλι μετά το χύσιμο ή τη φόλα. Ήμουν κ εγώ έτσι μικρός (όχι με ιερόδουλες), αλλά θέλω να πιστεύω ότι έχω ξυπνήσει. Πρέπει να αρχίσουμε να σκεπτόμαστε περισσότερο.
Κάποιοι που έφαγαν φόλα ενώ είχαν διαβάσει ήδη τις κακές κριτικές λένε: "Νόμιζα με εμένα θα είναι διαφορετικά". ΧΑΧΑΧΑΧΑ Νομίζετε ότι η ιερόδουλη θα σας δει σαν εραστή; Είστε απλά πελάτης-καταναλωτής. Σας βλέπει έτσι όπως βλέπει κάθε άλλος επαγγελματίας τους πελάτες του. Δηλαδή ως το αναγκαίο κακό για να εξασφαλίσει την επιβίωση. Ξυπνάτε.
Φιλος λαθος κανεις και οι ιεροδουλες ανθρωποι ειναι δεν ειναι ρομποτ να εχουν σε ολλους την ιδια συμπεριφορα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Φιλε οταν για μια εκδιδομενη υπαρχουν πολλες κριτικες ο αναγνωστης μπορει να βγαλει πορισμα προς τα που παει η φαση.π.χ φολα,καλη,σουπερ κλπ .Αν παρολα αυτα εγω επιλεξω μια η οποια βαση δεδομενων -κριτικων ειναι φολα εγω εις γνωση μου θα πω δε γαμιεται μου αρεσει οπτικα οποτε ας καψω ενα 20αρι τι ψυχη εχει.Εγω με αυτη τη λογικη το λεω.Τωρα αν ειμαι μαλακας και φαω τη φολα μια φορα αλλα συνεχιζω να πηγαινω τοτε αστα να πανε...Οσον αφορα τις κριτικες εγω σε αυτες που γραφω παντα παρουσιαζω τα πραγματα αντικειμενικα και δεδομενου των συνθηκων.
Το προβλημα εντοπίζεται στο ότι δεν υπάρχει ελευθερία άποψης. Δεν έχει καμία σημασία αν εσύ η εγώ πας κάπου και περάσεις καλά η αρχίδια. Σε πληροφορω αν και σίγουρα το έχεις σκεφτεί, ότι ακόμα και σε στανταρακι σου να πας, θα περάσεις και σκατά εκτός από καλά. Δεν γίνεται τόσοι διαφορετικοί πελατες με σίγουρα διαφορετική διάθεση κάθε μέρα να πηδιουνται με επίσης διαφορετικές πουτάνες και ομοίως διαφορετική διάθεση και να λαμβάνουμε υπόψη κριτικές που ούτε καν ξέρουμε τι λέει ο καθένας η για ποιον λόγο τα λέει. Το πιο νορμάλ είναι να γράφει
ο καθένας ότι του καυλωσει χωρίς να κουβαλιεται ο κάθε τυχάρπαστος αυνανας να του πει ότι λες ψέμματα η είσαι βάλτος κι άλλες τέτοιες μαλακίες. :2funny: Δεν υπάρχει σελίδα χωρίς διαμάχη μελών στην ενημέρωση. Σιγά την ενημέρωση κιόλας. Όλο οι ίδιες κι οι ίδιες. Κανονικά θα έπρεπε να γράφεται: "οι ίδιες με χθες" :2funny: ή να δίνεται βάρος αν έρθει καμία καινούργια μουνάρα η ικανή σε παροχή. Αν πας πολυ πίσω σε σελίδες, ενημέρωναν 20 άτομα κάθε μέρα κι υπήρχαν σε κάθε σελίδα 5 καινούργιες. Τώρα πούτσες blue.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Φιλος λαθος κανεις και οι ιεροδουλες ανθρωποι ειναι δεν ειναι ρομποτ να εχουν σε ολλους την ιδια συμπεριφορα
Αυτό φίλε δεν είναι επιχειρημα. Ναι μεν ισχύει ότι δεν είναι ρομπότ αλλά από την στιγμή που δουλεύουν και πληρώνονται, η πλάστιγγα των υποχρεώσεων γέρνει προς αυτές. Υποχρεώνονται να έχουν μια θετική εμφάνιση και παροχή, ώστε να δικαιολογούν τα φράγκα.
Δεν είμαστε καθυστερια να περιμένουμε από την μπουχεσοχοντρή η την άχρηστη η την βρωμιάρα, να να μας κάνει να περάσουμε τέλεια αλλά σίγουρα αφού πληρώθηκε, οφείλει να έχει κάτι στην φαρέτρα της. Δικαιολογίες τύπου είναι κουρασμένες και λοιπές μαλακίες δεν ευσταθούν.
Αν η άλλη δεν μπορεί γενικότερα, κάθεται σπίτι
ή βρίσκει άλλου δουλειά. Αλλιώς τρώει Χ.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Εσύ μαζί μας είσαι η με τούς άλλους :angry: είπαμε είναι οι αισθήσεις /αισθήματα τις λαμβάνει ο άνθρωπος τίς επεξεργάζεται και ανάλογα με το ψυχικό του κόσμο γίνονται συν-αισθηματα - που το πρόβλημα? απαιτούμε περισσότερο χώρο στο κόσμο εμείς οι αγαπουλιδες :angel:
Ποιο χώρο Ρε φίλε; μαλακιες λέτε τώρα. Αν σκας 1000 για να σε βλέπει τι λες έχει αισθήματα; αν είχε θα την πηδαγες τσάμπα. Από τη στιγμή που η σχέση σας στηρίζεται σε επαγγελματική οικονομική βάση δεν υπάρχουν συναισθήματα
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
Σαν πελατης εισαι παντα σε μειονεκτική θεση, της σκας λεφτα για να ειναι μαζι σου, ξεκιναμε εκει σαν βαση
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σαν πελατης εισαι παντα σε μειονεκτική θεση, της σκας λεφτα για να ειναι μαζι σου, ξεκιναμε εκει σαν βαση
Αυτό ισχύει σε μεγάλο βαθμό. Δηλαδή πας με καποια, σου λέει ένα πρόγραμμα αλλά εγκυμονεί κίνδυνος να πάνε όλα στο διάολο κι εσύ να χάσεις τα ωραία σου λεφτά. Αν είσαι και σε κατηγορία κατοσταρικου plus, την γάμησες. Συνεπώς αφού σε αυτο δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, κοιτάς να μην τις έχεις μόνιμη ανάγκη κάτι που σημαίνει γαμάς και εξωθεσμικές. Πολύ καλύτερες Στο κάτω κάτω ποιος είναι αυτός που γαμιώντας μόνο πουτάνες έχει χορτάσει σεξ; Μήπως κανείς; Δουλειά κάνουν οι τυπισσες. Κι εμείς έτσι θα κάναμε. Εξαιρετικά σπάνια για κάτι φοβερό σε ποιότητα. Μην τα βαπτίζουμε όλα οκ επειδή πληρώνουμε. Από την άλλη ισχύει και το ότι σε έχει ανάγκη για να πληρωθεί οπότε δεν γίνεσαι μαλάκας παίρνοντας ότι σου δίνουν ροχαλιζοντας ως μαλακισμενες αλλά ξηγιεσαι
τι και πώς ώστε να τα πάρει ορθώς δουλεμενα τα φράγκα. Κάπως έτσι παίζεται το ταινιακι.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
Αυτό ισχύει σε μεγάλο βαθμό. Δηλαδή πας με καποια, σου λέει ένα πρόγραμμα αλλά εγκυμονεί κίνδυνος να πάνε όλα στο διάολο κι εσύ να χάσεις τα ωραία σου λεφτά. Αν είσαι και σε κατηγορία κατοσταρικου plus, την γάμησες. Συνεπώς αφού σε αυτο δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, κοιτάς να μην τις έχεις μόνιμη ανάγκη κάτι που σημαίνει γαμάς και εξωθεσμικές. Πολύ καλύτερες Στο κάτω κάτω ποιος είναι αυτός που γαμιώντας μόνο πουτάνες έχει χορτάσει σεξ; Μήπως κανείς; Δουλειά κάνουν οι τυπισσες. Κι εμείς έτσι θα κάναμε. Εξαιρετικά σπάνια για κάτι φοβερό σε ποιότητα. Μην τα βαπτίζουμε όλα οκ επειδή πληρώνουμε. Από την άλλη ισχύει και το ότι σε έχει ανάγκη για να πληρωθεί οπότε δεν γίνεσαι μαλάκας παίρνοντας ότι σου δίνουν ροχαλιζοντας ως μαλακισμενες αλλά ξηγιεσαι
τι και πώς ώστε να τα πάρει ορθώς δουλεμενα τα φράγκα. Κάπως έτσι παίζεται το ταινιακι.
Συμφωνω σε ολα εκτος οτι του σε εχει αναγκη, υπαρχουν πολλοι μοναχικοι αντρες που πληρωνουν οσο οσο ακομα και μπαζολες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.609
Κριτικές
5
Like
5.816
Πόντοι
2.306
τότε ήταν που θα έπρεπε να επιμείνει κι άλλο και οχι να τα παρατήσει. Επρεπε να της γίνει τσιμπούρι...
Και πολύ σύντομα, θα μάζευαν τα υπολείμματά του από κάποιον κάδο για νεκροψία - νεκροτομή.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
Και πολύ σύντομα, θα μάζευαν τα υπολείμματά του από κάποιον κάδο για νεκροψία - νεκροτομή.
Μπορει αμα ετρωγε τιποτα μαχαιριες απο μπραβους να τον ερωτευοταν το κοριτσι, το εχω δει αυτο σε μια κορεατικη ταινια χαχαχα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.609
Κριτικές
5
Like
5.816
Πόντοι
2.306
Αυτό ισχύει σε μεγάλο βαθμό. Δηλαδή πας με καποια, σου λέει ένα πρόγραμμα αλλά εγκυμονεί κίνδυνος να πάνε όλα στο διάολο κι εσύ να χάσεις τα ωραία σου λεφτά. Αν είσαι και σε κατηγορία κατοσταρικου plus, την γάμησες. Συνεπώς αφού σε αυτο δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, κοιτάς να μην τις έχεις μόνιμη ανάγκη κάτι που σημαίνει γαμάς και εξωθεσμικές. Πολύ καλύτερες Στο κάτω κάτω ποιος είναι αυτός που γαμιώντας μόνο πουτάνες έχει χορτάσει σεξ; Μήπως κανείς; Δουλειά κάνουν οι τυπισσες. Κι εμείς έτσι θα κάναμε. Εξαιρετικά σπάνια για κάτι φοβερό σε ποιότητα. Μην τα βαπτίζουμε όλα οκ επειδή πληρώνουμε. Από την άλλη ισχύει και το ότι σε έχει ανάγκη για να πληρωθεί οπότε δεν γίνεσαι μαλάκας παίρνοντας ότι σου δίνουν ροχαλιζοντας ως μαλακισμενες αλλά ξηγιεσαι
τι και πώς ώστε να τα πάρει ορθώς δουλεμενα τα φράγκα. Κάπως έτσι παίζεται το ταινιακι.
Μετάφραση κανείς;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορει αμα ετρωγε τιποτα μαχαιριες απο μπραβους να τον ερωτευοταν το κοριτσι, το εχω δει αυτο σε μια κορεατικη ταινια χαχαχα
Oldboy;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Συμφωνω σε ολα εκτος οτι του σε εχει αναγκη, υπαρχουν πολλοι μοναχικοι αντρες που πληρωνουν οσο οσο ακομα και μπαζολες
Συμφωνείς διότι είναι αλήθεια. Όσον αφορά στο σημείο που διαφωνείς έχεις δίκιο αλλά είναι σχετικό. Δηλαδή ναι μεν θα υπάρχουν τελείως μοναχικοί τύποι που λόγω ανάγκης δεν έχουν καμία επιλογή αλλά η συντριπτική πλειοψηφία το ψάχνει κι αλλιώς το θέμα. Όλα μες στην ζωή είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom