Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

Επισκέπτης
ε τετοιοι μαλακες σαν εσενα καιρος ειναι να αυτοκτονησουν να μειωθει και το χρεος  :grin: :grin:
ναι εγω αν πεινασω θα το κανω..εσυ κοιτα να πας να κλεψεις η να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι οπως κανουν οι φιλοι σου οι αλλοδαποι..
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
δεν ειπα να μην εκτιμαμε τους ξενους..δεν ειναι αυτο το θεμα..ειπα να μην παντρευομαστε ξενες..τι δεν καταλαβαινεις?
Καταλαβαίνω καλά.Αλλά όταν σε ρώτησα αν θέλεις να τύχεις της ίδιας αντιμετώπισης αν ποτέ βρεθείς σε μια άλλη χώρα και μου απάντησες να μην συγκρίνω τους Έλληνες με τους ξένους που έχουμε εδώ.Αυτό δεν υποδηλώνει ότι θεωρείς ότι εμείς είμαστε κάτι το διαφορετικό το οποίο αξίζει καλύτερη μεταχείριση ως προς το θέμα που έθιξες δηλαδή τον γάμο?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ναι εγω αν πεινασω θα το κανω..εσυ κοιτα να πας να κλεψεις η να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι οπως κανουν οι φιλοι σου οι αλλοδαποι..

αντε επιτελους να ξεβρωμισει ο τοπος  :grin: :grin: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Καταλαβαίνω καλά.Αλλά όταν σε ρώτησα αν θέλεις να τύχεις της ίδιας αντιμετώπισης αν ποτέ βρεθείς σε μια άλλη χώρα και μου απάντησες να μην συγκρίνω τους Έλληνες με τους ξένους που έχουμε εδώ.Αυτό δεν υποδηλώνει ότι θεωρείς ότι εμείς είμαστε κάτι το διαφορετικό το οποίο αξίζει καλύτερη μεταχείριση ως προς το θέμα που έθιξες δηλαδή τον γάμο?

ελα ρε ενα 16χρονο ειναι π ψηφιζει ΧΑ  :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
ναι εγω αν πεινασω θα το κανω..εσυ κοιτα να πας να κλεψεις η να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι οπως κανουν οι φιλοι σου οι αλλοδαποι..

Ειναι αμαρτια η αυτοκτονια τυπε.Αριστερος(αρα αθεος δεν εισαι) οποτε κρεμάλα η βουτια στο κενο δεν παιζει για σενα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ειναι αμαρτια η αυτοκτονια τυπε.Αριστερος(αρα αθεος δεν εισαι) οποτε κρεμάλα η βουτια στο κενο δεν παιζει για σενα.

ε ας παει σε κανα γκρεμο θα τον σπρωξω εγω  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ειναι αμαρτια η αυτοκτονια τυπε.Αριστερος(αρα αθεος δεν εισαι) οποτε κρεμάλα η βουτια στο κενο δεν παιζει για σενα.
σωστη η παρατηρηση..αλλα πιο μεγαλη αμαρτια ειναι αυτο που κανουν τα τερατα που σκοτωνουν τα γεροντια για να τους παρουν την συνταξη..εχεις δει κανενα Ελληνα να εχει κανει κατι τετοιο? εγω οταν ημουν μικρος επαιρνα απ το χερι τα γεροντια να τα περασω απεναντι και πολλοι συμμαθητες μου εκαναν το ιδιο..καταλαβες γιατι μιλαω για πολιτισμο?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
προς το παρον εγω εχω δουλεια..εσενα σε κοβω για οικογενειακο παρασιτο..οι δικοι σου σε ταιζουν παω στοιχημα..αλλα που αξιοπρεπεια να δωσεις τελος

εχει χρονια π ειμαι ανεξαρτητος
τι δουλεια?να γραφεις παραμυθακια-ιστοριες στο μπου.κομ ? :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom