Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Δηλαδή αν η Ελλάδα τελικά χρεοκοπήσει ή αν τα πράγματα γίνουν ακόμα ποιο σκούρα και αναγκαστείτε να πάτε μετανάστες σε κάποια χώρα του εξωτερικού όπως η Γερμανία,η Σουιδία...ακόμα και στις ΗΠΑ,θα θέλατε να σας αντιμετωπίζουν οι γυναίκες έτσι όπως λέτε και να μην γουστάρει να σας παντρευτεί καμία επειδή είστε διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας?  :think:
 

Nick78Austr

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Τετοια κολημενα μυαλα θα τους χαλαγε! Πανεμορφες γυναικαρες! Τι να πει κανεις για μερικα ακροδεξια κομπλεξικα ατομα!Ειναι δυνατον στον ερωτα να βαζεις θεμα χρωματος και εθνικοτητας?
!
 

Επισκέπτης
Δηλαδή αν η Ελλάδα τελικά χρεοκοπήσει ή αν τα πράγματα γίνουν ακόμα ποιο σκούρα και αναγκαστείτε να πάτε μετανάστες σε κάποια χώρα του εξωτερικού όπως η Γερμανία,η Σουιδία...ακόμα και στις ΗΠΑ,θα θέλατε να σας αντιμετωπίζουν οι γυναίκες έτσι όπως λέτε και να μην γουστάρει να σας παντρευτεί καμία επειδή είστε διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας?  :think:
μην συγκρινεις τον Ελληνα που δημιουργησε πολιτισμο με αυτους που ειναι τωρα εδω..κανεις συγκρισεις σε ανομοια πραγματα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.444
Πόντοι
8.006
Τετοια κολημενα μυαλα θα τους χαλαγε! Πανεμορφες γυναικαρες! Τι να πει κανεις για μερικα ακροδεξια κομπλεξικα ατομα!Ειναι δυνατον στον ερωτα να βαζεις θεμα χρωματος και εθνικοτητας?
!
Η ακροδεξιά πού κολλαει?
 

Επισκέπτης
Τετοια κολημενα μυαλα θα τους χαλαγε! Πανεμορφες γυναικαρες! Τι να πει κανεις για μερικα ακροδεξια κομπλεξικα ατομα!
δεν ειπα οτι δεν ειναι ομορφες..για γκομνες μια χαρα ειναι..μιλησα για γαμο και δημιουργια οικογενειας..και ουτε ειμαι ακροδεξιος..απλα Ελληνας πατριωτης ειμαι..υπηρετησα στον Εβρο και ο παππους μου πολεμησε στην Μικρα Ασια..αυτο δεν παει να πει οτι ειμαστε ακροδεξιοι..απλα οι κομμυνιστες και οι αριστεροι ειναι η καταρα της πατριδας μας..μεχρι σε εμφυλιο μας κυλησαν..αθεοι ανθελληνες προδοτες ειναι
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τοτε γιατι μπαινεις στα θρεντ βρε αναρχοκομμουνιστη ανθελληνα

εγω ειμαι αναρχοκομμουνιστης ρε τρομπα? :jerking: :jerking: :jerking:
εσυ δν εφαγες 50χιλιαρικα με μια ρωσιδα συμφωνα με προηγουμενο θεμα σου ? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αντε πανε βγαλε ταυτοτητα ανηλικο  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.444
Πόντοι
8.006
δεν ειπα οτι δεν ειναι ομορφες..για γκομνες μια χαρα ειναι..μιλησα για γαμο και δημιουργια οικογενειας..και ουτε ειμαι ακροδεξιος..απλα Ελληνας πατριωτης ειμαι..υπηρετησα στον Εβρο και ο παππους μου πολεμησε στην Μικρα Ασια..αυτο δεν παει να πει οτι ειμαστε ακροδεξιοι..απλα οι κομμυνιστες και οι αριστεροι ειναι η καταρα της πατριδας μας..μεχρι σε εμφυλιο μας κυλησαν..αθεοι ανθελληνες προδοτες ειναι
Τι ψηφίζεις τύπε?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
μην συγκρινεις τον Ελληνα που δημιουργησε πολιτισμο με αυτους που ειναι τωρα εδω..κανεις συγκρισεις σε ανομοια πραγματα..

ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη...ποτε κατεβηκαν οι Δωριεις?? :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
4
Like
1.702
Πόντοι
266
Ολο και περισσοτεροι συμπατριωτες μου παντρευονται αλλοδαπες..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος? σκεφτειτε ναχετε πεθερο ΑΛβανο η Ρωσο..διαφορετικη κουλτουρα μπορει και διαφορετικη θρησκεια, τα παιδια πια γλωσσα θα μιλανε? καταδικασμενοι γαμοι..γιατι ομως συμβαινουν ολο και συχνοτερα?
άντε γαμήσου ρε μαλάκα...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
μην συγκρινεις τον Ελληνα που δημιουργησε πολιτισμο με αυτους που ειναι τωρα εδω..κανεις συγκρισεις σε ανομοια πραγματα..
Άρα δηλαδή ο Έλληνας είναι καλά όπου πάει να τον σέβονται και να τον εκτιμάν άσχετα με το πόσο διαφορετικός είναι.Αλλά στην Ελλαδάρα που κάνουμε κουμάντο εμείς να αισθανόμαστε ανώτεροι και να μην εκτιμάμε και τόσο τους ξένους? Θέλεις δηλαδή και να σου φέρονται με το γάντι έξω και να φέρεσαι όπως θέλεις μέσα στη χώρα σου? Επίσης τι σχέση έχουν οι Έλληνες που δημιούργησαν τον πολιτισμό με τους σημερινούς κάτοικους της Ελλάδας που είναι σε μεγάλο βαθμό καράβλαχοι και ο πολιτισμός δεν έχει περάσει ούτε από την πόρτα τους απέξω..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
παντως οχι αριστερα..δεν ειμαι αθεος προδοτης και ανθελληνας..απο νδ μεχρι καρατζαφερη ως εκει..

δν θα κανεις επανασταση να πας χρυση αυγη κ μετα παλι ΝΔ? :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
δεν χρειαζεται να πας τοσο πισω..δες το σημερα..Ο Ελληνας αν πεινασει αυτοκτονει..ο αλλοδαπος σκοτωνει 

ε τετοιοι μαλακες σαν εσενα καιρος ειναι να αυτοκτονησουν να μειωθει και το χρεος  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Άρα δηλαδή ο Έλληνας είναι καλά όπου πάει να τον σέβονται και να τον εκτιμάν άσχετα με το πόσο διαφορετικός είναι.Αλλά στην Ελλαδάρα που κάνουμε κουμάντο εμείς να αισθανόμαστε ανώτεροι και να μην εκτιμάμε και τόσο τους ξένους? Θέλεις δηλαδή και να σου φέρονται με το γάντι έξω και να φέρεσαι όπως θέλεις μέσα στη χώρα σου? Επίσης τι σχέση έχουν οι Έλληνες που δημιούργησαν τον πολιτισμό με τους σημερινούς κάτοικους της Ελλάδας που είναι σε μεγάλο βαθμό καράβλαχοι και ο πολιτισμός δεν έχει περάσει ούτε από την πόρτα τους απέξω..
δεν ειπα να μην εκτιμαμε τους ξενους..δεν ειναι αυτο το θεμα..ειπα να μην παντρευομαστε ξενες..τι δεν καταλαβαινεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom