Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Στο lido ήταν. Δεν το λες και "τελευταία" :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η αλήθεια είναι ότι προσωπικά μου αρέσουν πολύ τα μιλφ, οπότε εγώ δε το φοβάμαι ιδιαίτερα.
Αλλά η παρέα έχει και 1-2 λόρδους και τους φοβάμαι μη ξενερώσουν (ξεχνάνε βέβαια το δούλεμα που φάγανε όταν τους έπιαναν κότσο οι πλαστικές καλιφορνέζες για 2ο πριβέ "για να τους τελειώσουν"...)

Όσο για την ποιότητα των στριπτιτζάδικων... την είδαμε και αυτή όταν πλάκωσε η αστυνομία και δεν ξέραμε από που να φύγουμε με αυτά που είδαμε στο φώς... Τέλος πάντων...

Τι ώρα και μέρα λέτε είναι καλύτερα για αναγνωριστική? Παίζουν από νωρίς? Είμαστε και εργαζόμενα νιάτα με ωράριο που χτυπάει κόκκινα.

Πιο συγκεκριμένες συμβουλές με ΠΜ ευπρόσδεκτες :)

Ε κι εσύ δεν μπορείς να πας μόνος σου, πρέπει να πάρεις και τους λόρδους μαζί; :2funny: :2funny: :2funny: Για αναγνωριστική καλύτερα Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ το νωρίτερο δυνατό που και όλες οι κοπέλες θα είναι στο πόστο τους λόγω ημέρας και ελεύθερες θα τις βρεις γιατί σ' αυτά τα μαγαζιά πλακώνει κόσμος μετά τις 2:00 συνήθως. Μην πας πριν τις 11:30 βέβαια γιατί θα πετύχεις το... σφουγγάρισμα :P
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ενημέρωση από "La luna" που πήγα απόψε, με αισθητά λιγότερο κόσμο απ' τα συνήθη δεδομένα, λόγω Ιουλίου φαντάζομαι: Η ΤΑΝΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, αν και μου φάνηκε ότι έχει παχύνει λίγο σε σχέση με το Δεκέμβρη που την είδα τελευταία φορά. Η Ντανιέλα είχε εκτάκτως ρεπό. Η Λαρίσα παρούσα, μετά από τρία απλά ποτά την πήρα για καβάτζα όπου έγινε της πουτάνας (κυριολεκτικά). Παρούσα και μια δεύτερη Τάνια με τεράστια βυζιά, 50άρα όπου δε λέει από εμφάνιση αλλά με τέτοια βυζιά... Μια καινούρια, Θεσσαλονικιά δηλώνει, πάντως σίγουρα είναι Ελληνίδα, η Στέλλα, στυμμένη 45άρα - 50άρα. Δύο άλογα μάλλον από Ρωσία - Ουκρανία μεριά οι οποίες όμως νομίζω ότι δεν πάνε καβάτζα, για τη μία είναι βέβαιο γιατί μου το 'χε πει η Δανάη από παλιά. Μια αδιάφορη 40άρα - 50άρα της οποίας το όνομα μου διαφεύγει τώρα. Μέσα απ' την μπάρα η Τερέζα το granny κι η τρελο - Δανάη με ένα κόκκινο φόρεμα με ανοιχτή πλάτη και σκίσιμο στο πόδι σκέτη κάβλα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Κι ένα περιστατικό που εκτυλίχθηκε με τη Δανάη για τους... μερακλήδες που φτιάχνονται εγκεφαλικά κι όσους τη γουστάρουν: Ενώ μιλούσαμε, κάποιο σχόλιο της έκανα για το κορμί της και το φόρεμα που φορούσε... Και μου λέει "περίμενε να δεις" και σηκώνει σιγά - σιγά και εν ψυχρώ μπροστά μου το φόρεμά της, ξεπροβάλλει το μουνί της καθώς ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΥΛΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΙΝ, κοιλίτσα με piercing στον αφαλό (αν είδα καλά) και τα εφηβικά βυζιά της, τρελάθηκα εγώ που ο σωματότυπος της γυναίκας που μου αρέσει ουδεμία σχέση έχει με της Δανάης, με κάβλωσε και μόνο η κίνησή της... Μου έδειχνε μετά τα ανοίγματα μπροστά στο φόρεμά της όπου αρκούσε να μπει ένα χέρι και να χουφτώσει τα βυζιά της... Και γυρνάει στη συνέχεια πλάτη και μου ανεβάζει πάλι το φόρεμα, όπου στο μεταξύ είχε ανεβάσει ξανά το μαύρο της στρινγκ από μέσα και μου δείχνει το κωλαράκι της!
 

Goliath44

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη λα λουνα προηγούμενη Παρασκευή μπαίνοντας αρκετός κόσμος.περασαν κάποιες αδιάφορες τις οποίες δεν κερασα κ πέφτει το μάτι μου σε μια θεαρα που την είχε ένας μεσηλιξ κ της έβαζε τα ποτά ανά 5 λεπτό.κανω ότι πάω τουαλέτα και της έκανα νόημα να έρθει μετά.περιμενα περίμενα και έρχεται σε κάνα μισάωρο επιτελους.Στελλα ελληνιδα σεξι θεσσαλονικια  30-35 άρα καυλα πρόσωπο και κορμάρα γάτα απ τις λίγες έλεγα να κερασω 3 ποτα και κερασα 9 με είχε τρελανει.η μονη κατα την γνωμη μου που αξίζει εκει μέσα.προγραμματιζω να ξαναπάω μόνο για αυτην
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Καβο τι λεει; Εχει κανα καλο μουνετο; Εχω να παω καιρο... χαλαγα 500ρικα εκει μεσα καποτε...
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Ενημέρωση από "La luna" που πήγα απόψε, με αισθητά λιγότερο κόσμο απ' τα συνήθη δεδομένα, λόγω Ιουλίου φαντάζομαι: Η ΤΑΝΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, αν και μου φάνηκε ότι έχει παχύνει λίγο σε σχέση με το Δεκέμβρη που την είδα τελευταία φορά. Η Ντανιέλα είχε εκτάκτως ρεπό. Η Λαρίσα παρούσα, μετά από τρία απλά ποτά την πήρα για καβάτζα όπου έγινε της πουτάνας (κυριολεκτικά). Παρούσα και μια δεύτερη Τάνια με τεράστια βυζιά, 50άρα όπου δε λέει από εμφάνιση αλλά με τέτοια βυζιά... Μια καινούρια, Θεσσαλονικιά δηλώνει, πάντως σίγουρα είναι Ελληνίδα, η Στέλλα, στυμμένη 45άρα - 50άρα. Δύο άλογα μάλλον από Ρωσία - Ουκρανία μεριά οι οποίες όμως νομίζω ότι δεν πάνε καβάτζα, για τη μία είναι βέβαιο γιατί μου το 'χε πει η Δανάη από παλιά. Μια αδιάφορη 40άρα - 50άρα της οποίας το όνομα μου διαφεύγει τώρα. Μέσα απ' την μπάρα η Τερέζα το granny κι η τρελο - Δανάη με ένα κόκκινο φόρεμα με ανοιχτή πλάτη και σκίσιμο στο πόδι σκέτη κάβλα.
πόσο πήγε όλο το παιχνίδι αδερφέ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη λα λουνα προηγούμενη Παρασκευή μπαίνοντας αρκετός κόσμος.περασαν κάποιες αδιάφορες τις οποίες δεν κερασα κ πέφτει το μάτι μου σε μια θεαρα που την είχε ένας μεσηλιξ κ της έβαζε τα ποτά ανά 5 λεπτό.κανω ότι πάω τουαλέτα και της έκανα νόημα να έρθει μετά.περιμενα περίμενα και έρχεται σε κάνα μισάωρο επιτελους.Στελλα ελληνιδα σεξι θεσσαλονικια  30-35 άρα καυλα πρόσωπο και κορμάρα γάτα απ τις λίγες έλεγα να κερασω 3 ποτα και κερασα 9 με είχε τρελανει.η μονη κατα την γνωμη μου που αξίζει εκει μέσα.προγραμματιζω να ξαναπάω μόνο για αυτην

Η Στέλλα μου φάνηκε κι εμένα φουλ καβλιάρα και θα γαμιέται σίγουρα καλά στην καβάτζα αλλά για την εμφάνισή της δε θα συμφωνήσω, είναι πάρα πολύ "στυμμένη".
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
πόσο πήγε όλο το παιχνίδι αδερφέ

Καβάτζα, κερασμένα ποτά στη Λαρίσα για ζέσταμα συν δυο ποτά που κέρασα τη Δανάη όσο περίμενα τη Λαρίσα να ελευθερωθεί από ένα μαλάκα που την είχε για μιάμιση ώρα σύνολο λίγο πάνω από 100 ευρώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Καβάτζα, κερασμένα ποτά στη Λαρίσα για ζέσταμα συν δυο ποτά που κέρασα τη Δανάη όσο περίμενα τη Λαρίσα να ελευθερωθεί από ένα μαλάκα που την είχε για μιάμιση ώρα σύνολο λίγο πάνω από 100 ευρώ.
ευχαριστώ και εγώ κάπου εκεί υπολόγιζα  :hi: θα πάω μια καθημερινή μπας και την πετυχω ελεύθερη
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
Κι ένα περιστατικό που εκτυλίχθηκε με τη Δανάη για τους... μερακλήδες που φτιάχνονται εγκεφαλικά κι όσους τη γουστάρουν: Ενώ μιλούσαμε, κάποιο σχόλιο της έκανα για το κορμί της και το φόρεμα που φορούσε... Και μου λέει "περίμενε να δεις" και σηκώνει σιγά - σιγά και εν ψυχρώ μπροστά μου το φόρεμά της, ξεπροβάλλει το μουνί της καθώς ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΥΛΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΙΝ, κοιλίτσα με piercing στον αφαλό (αν είδα καλά) και τα εφηβικά βυζιά της, τρελάθηκα εγώ που ο σωματότυπος της γυναίκας που μου αρέσει ουδεμία σχέση έχει με της Δανάης, με κάβλωσε και μόνο η κίνησή της... Μου έδειχνε μετά τα ανοίγματα μπροστά στο φόρεμά της όπου αρκούσε να μπει ένα χέρι και να χουφτώσει τα βυζιά της... Και γυρνάει στη συνέχεια πλάτη και μου ανεβάζει πάλι το φόρεμα, όπου στο μεταξύ είχε ανεβάσει ξανά το μαύρο της στρινγκ από μέσα και μου δείχνει το κωλαράκι της!

αναδουλεια για να σε βαλει στο τρυπακι φιλς μου να πλακωθεις στα κερασματα να βγει η μεροκα.
 

vlingam

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά , ποιος μπορεί να δώσει κατευθύνσεις για La Luna , είναι κοντα στο FBI ?
 

dim311

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
δεν έχω πάει ποτέ laluna παρόλο που το έχω εντοπίσει καιρό και μου φαινόταν πάτος. Για τα δικά μου βίτσια, που θέλω να "ρίχνω" την άλλη εγκεφαλικά είναι υπερβολικά άμεσο. Αντίθετα ο Κάβος που είναι όλες μπλαζέ αν πείσεις γαμάς για πάντα.
Ο καθένας με τα κουσούρια του...
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
δεν έχω πάει ποτέ laluna παρόλο που το έχω εντοπίσει καιρό και μου φαινόταν πάτος. Για τα δικά μου βίτσια, που θέλω να "ρίχνω" την άλλη εγκεφαλικά είναι υπερβολικά άμεσο. Αντίθετα ο Κάβος που είναι όλες μπλαζέ αν πείσεις γαμάς για πάντα.
Ο καθένας με τα κουσούρια του...
στον Καβο φιλε ριχνεις γκομενες εγκεφαλικα? Δλδ καθεσαι καμια 30ρια μετρα μακρια, κανεις τον Χουντινι Αμπερ Λαβροφ και σου ερχονται να τις γαμησεις?
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Είναι λίγο χωμένο φίλε, θέλει ψάξιμο αν δεν έχεις ξαναπάει.
300μ μετα το FBI οπως κατεβαινεις την Μιχ. για κεντρο στα δεξια θα δεις μια πρασια μεγαλη που ειναι πλατεια. Αραξε το αμαξι εκει και διεσχισε το παρκακι...Θα το δεις.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
δεν έχω πάει ποτέ laluna παρόλο που το έχω εντοπίσει καιρό και μου φαινόταν πάτος. Για τα δικά μου βίτσια, που θέλω να "ρίχνω" την άλλη εγκεφαλικά είναι υπερβολικά άμεσο. Αντίθετα ο Κάβος που είναι όλες μπλαζέ αν πείσεις γαμάς για πάντα.
Ο καθένας με τα κουσούρια του...
Πηγες στο μπες μπες και σου φανηκε "ολες κυριες" και το Λα Λουνα σου φανηκε πατος? Ρε φιλε μηπως πηγαινεις στα αηδονακια?
 

vlingam

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
300μ μετα το FBI οπως κατεβαινεις την Μιχ. για κεντρο στα δεξια θα δεις μια πρασια μεγαλη που ειναι πλατεια. Αραξε το αμαξι εκει και διεσχισε το παρκακι...Θα το δεις.
Ευχαριστώ , κατάλαβα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Κι ένα περιστατικό που εκτυλίχθηκε με τη Δανάη για τους... μερακλήδες που φτιάχνονται εγκεφαλικά κι όσους τη γουστάρουν: Ενώ μιλούσαμε, κάποιο σχόλιο της έκανα για το κορμί της και το φόρεμα που φορούσε... Και μου λέει "περίμενε να δεις" και σηκώνει σιγά - σιγά και εν ψυχρώ μπροστά μου το φόρεμά της, ξεπροβάλλει το μουνί της καθώς ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΥΛΟΤΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΙΝ, κοιλίτσα με piercing στον αφαλό (αν είδα καλά) και τα εφηβικά βυζιά της, τρελάθηκα εγώ που ο σωματότυπος της γυναίκας που μου αρέσει ουδεμία σχέση έχει με της Δανάης, με κάβλωσε και μόνο η κίνησή της... Μου έδειχνε μετά τα ανοίγματα μπροστά στο φόρεμά της όπου αρκούσε να μπει ένα χέρι και να χουφτώσει τα βυζιά της... Και γυρνάει στη συνέχεια πλάτη και μου ανεβάζει πάλι το φόρεμα, όπου στο μεταξύ είχε ανεβάσει ξανά το μαύρο της στρινγκ από μέσα και μου δείχνει το κωλαράκι της!

αναδουλεια για να σε βαλει στο τρυπακι φιλς μου να πλακωθεις στα κερασματα να βγει η μεροκα.

Χα, χα. Βρε την Δανάη.

Έτσι είναι πάντως. Πριν κανένα μήνα που είχα πάει και καθόμουνα στο μπαρ και της μίλαγα περί ανέμων και υδάτων κάποια στιγμή μου ζήτησε να της βάλω ένα απλό ποτό.

Άσε μας ρε Δανάη, της λέω. Αφού σου αφήνω πάντα τιπ και καλό μάλιστα, τι το θες το ποτό; Να το μοιραστείς με τον ιδιοκτήτη;

Και συγγνώμην, και συγγνώμην μετά η Δανάη. Και δεν έπρεπε να το πω.

Άντε καλά....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Χα, χα. Βρε την Δανάη.

Έτσι είναι πάντως. Πριν κανένα μήνα που είχα πάει και καθόμουνα στο μπαρ και της μίλαγα περί ανέμων και υδάτων κάποια στιγμή μου ζήτησε να της βάλω ένα απλό ποτό.

Άσε μας ρε Δανάη, της λέω. Αφού σου αφήνω πάντα τιπ και καλό μάλιστα, τι το θες το ποτό; Να το μοιραστείς με τον ιδιοκτήτη;

Και συγγνώμην, και συγγνώμην μετά η Δανάη. Και δεν έπρεπε να το πω.

Άντε καλά....

Πάντως όπως έγραψα και πιο πάνω εγώ δύο απλά ποτά την κέρασα και μου έκανε αποκλειστική παρέα για μιάμιση - δυο ώρες μέχρι να ελευθερωθεί η Λαρίσα, δε θεωρώ ότι αυτό λέγεται εκμετάλλευση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom