Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
επισκεψη πριν λιγο καιρο στο κολομπαρο Καβος.

συναγωνιστες μακριααααααα!!!!!!

ειδικα απο δυο ψωλες ελληνιδες την Μαριαννα και την Κωνσταντινα σε παραμυθιαζουν οτι θα βγουν εξω μαζι σου και σου κλεινουν ραντεβου μεσημεριατικα σε σουπερ μαρκετ να τους κανεις τα ψωνια με δολο και μετα εξαφανιζονται !!!!!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
επισκεψη πριν λιγο καιρο στο κολομπαρο Καβος.

συναγωνιστες μακριααααααα!!!!!!

ειδικα απο δυο ψωλες ελληνιδες την Μαριαννα και την Κωνσταντινα σε παραμυθιαζουν οτι θα βγουν εξω μαζι σου και σου κλεινουν ραντεβου μεσημεριατικα σε σουπερ μαρκετ να τους κανεις τα ψωνια με δολο και μετα εξαφανιζονται !!!!!

Εγώ μαλακία – πίπα τις έβαλα να μου κάνουν, εσύ τις πήγες για ψώνια?
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
Ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια. Να σαι πάντα καλά.

Τα έγραψα και στον larousse αναλυτικά, μέσα στο μαγαζί έγινε η φάση και κέρασα από δύο ποτά την κάθε μία.

Τελευταία πάντως, είχα πολύ καλύτερη εμπειρία με άλλες δύο κοπέλες του χώρου. Όταν βρω ευκαιρία θα γράψω.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια. Να σαι πάντα καλά.

Τα έγραψα και στον larousse αναλυτικά, μέσα στο μαγαζί έγινε η φάση και κέρασα από δύο ποτά την κάθε μία.

Τελευταία πάντως, είχα πολύ καλύτερη εμπειρία με άλλες δύο κοπέλες του χώρου. Όταν βρω ευκαιρία θα γράψω.

Περιμένουμε ΑΡΧΙπαιχταρά μου!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Παιδιά ακούστε τί έπαθα σήμερα και δώστε προσοχή γιατί δεν παίζουν μ' αυτά. Θα θυμάστε οι περισσότεροι που είχα αναφερθεί εδώ μέσα στην Ντανιέλα την ξανθιά όμορφη Ρουμάνα με τα παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια απ' το "La luna" με την οποία είχαμε πέρσι τον Οκτώβρη μια πολύ ενδιαφέρουσα "συνεδρία" και από τότε διατηρήσαμε επαφή. Με την Ντανιέλα λοιπόν από το πρώτο βράδυ της γνωριμίας μας είχαμε ανταλλάξει κινητά και είχαμε γίνει και φίλοι στο Facebook. Εν τω μεταξύ στο προφίλ της ανέβαζε κανονικά φωτογραφίες με έναν Ρουμάνο κλασσική σκατόφατσα που φαινόταν ότι είναι ο άντρας της και τα παιδιά της. Παραξενεύτηκα κι εγώ και μου είπε ότι ο άντρας της είναι μπάτσος στη δίωξη ναρκωτικών στη Ρουμανία, μένει μόνιμα εκεί κι αυτή μένει με τα παιδιά στην Ελλάδα και οι δυο τους είναι σε διάσταση κι ότι οι φωτογραφίες είναι παλαιότερες και τις ανεβάζει για τα μάτια του κόσμου, να μη σχολιάζονται ότι δεν είναι μαζί κ.τ.λπ. Κι ότι μπήκε σ' αυτήν τη δουλειά γιατί είχε βαρεθεί τη ζωή της νοικοκυρούλας και ήθελε να "τσαλακώσει" την εικόνα της... Εμένα φυσικά κάτι μου βρώμαγε αλλά είπα από μέσα μου ότι εντάξει, μπορεί να την προωθεί στην πορνεία ο ίδιος ο άντρας της, τα 'χουμε ξανακούσει αυτά. Είχα λοιπόν κάτι μήνες να πατήσω στο "La luna" και μες τον Ιούλιο που πήγα δυο φορές και ανέβασα και τις ενημερώσεις εδώ άφαντη η Ντανιέλα. Της στέλνω μήνυμα στο Facebook μετά την πρώτη βραδιά που πήγα ότι περίμενα να την έβρισκα εκεί και πού ήταν κ.τ.λπ., δεν απάντησε. Την επόμενη φορά πάλι άφαντη, ξανά μήνυμα εγώ, δεν απάντησε. Απόρησα λοιπόν κι εγώ γιατί καβλαντίζαμε συχνά - πυκνά στο Facebook και μου 'χε προτείνει μάλιστα να βγούμε κιόλας κάποια στιγμή οι δυο μας και να πάμε να την πάρω σε ξενοδοχείο, μάλιστα είχαμε μιλήσει πριν 3 βδομάδες περίπου που με είχε προσκαλέσει στο "La luna" για να κάνουμε... εκκαθαριστικό για την εφορία όπως μου είπε, φυσικά δεν πήγα τότε. Της στέλνω λοιπόν μήνυμα στο κινητό, "πού χάθηκες" και τα σχετικά, καμία απάντηση πάλι.

Σήμερα το απόγευμα λοιπόν είμαι στο γραφείο και δούλευα. Και να 'σου χτυπάει το κινητό μου από άγνωστο νούμερο. Το σηκώνω και ακούω μια ψύχραιμη βαριά αντρική φωνή με σπαστή προφορά να μου λέει ότι είναι ο άντρας της Ντανιέλας κι ότι θέλει να έρθει για λίγο απ' τη δουλειά μου για να "μιλήσουμε" για 10'. Περιττό να σας πω ότι με τη μία εγώ άρχισα να φαντάζομαι τον εαυτό μου κομματάκια από τη ρουμάνικη μαφία. Του απαντάω όμως ψύχραιμα ότι αυτό δε γίνεται, ότι στη δουλειά μου δεν μπορεί ούτως ή άλλως να μπει γιατί το κτίριο φυλάσσεται από security (κάτι που είναι αλήθεια ούτως ή άλλως) κ.τ.λπ. και αν θέλει να μου πει ό,τι έχει να μου πει απ' το τηλέφωνο. Ευτυχώς ήταν αρκετά προχωρημένη ώρα και ήμουν σχεδόν μόνος μου στο θάλαμο να δουλεύω και δε μ' άκουγε κανένας συνάδελφος... Το γυρνάει λοιπόν και μου λέει "είμαι ήδη από κάτω κατέβα για να μην κάνω χαμό". Θα μου πείτε γιατί φοβήθηκα εγώ και πώς ήταν δυνατόν αυτός να ξέρει πού δουλεύω... Μα γιατί απλούστατα το αναφέρω στο προφίλ μου και αν είχε πρόσβαση στο προφίλ της Ντανιέλας μπορούσε άνετα να το μάθει. Τελικά αποδείχτηκε ότι μπλόφαρε κι ότι ήταν στο σπίτι, γιατί μου λέει σε κάποια φάση "Ξέρω τί πατσαβούρα είναι η γυναίκα μου κι ότι έχει ρουφήξει όλες τις ψωλές των Αλβανών στη Μιχαλακοπούλου... Θέλεις να σου πω τί κάνει τώρα; Είναι στο μπάνιο και πλένει το μουνί της, μόνο αυτό ξέρει να κάνει και να φανατσείς ότι είναι κι η κόρη μου στο σπίτι" κι η άλλη από μέσα ακουγόταν την ίδια στιγμή να τον βρίζει. Για να μην τα πολυλογώ στη συνέχεια μαλάκωσε, μιλήσαμε περιέργως ήρεμα είναι η αλήθεια για Ρουμάνο μπάτσο (γιατί είναι όντως μπάτσος, μου το επιβεβαίωσε) και δόθηκαν οι αμοιβαίες εξηγήσεις όπου του είπα πού γνώρισα εγώ την Ντανιέλα και μου είπε κι εκείνος ότι ξέρει για τα γαμησιάτικα της γυναίκας του, ότι μόλις ήρθε με την άδειά του στην Ελλάδα απ'τη Ρουμανία που δούλευε, ότι έμαθε πώς αυτή... βιοποριζόταν τόσον καιρό (εντάξει, δε χρησιμοποίησε φυσικά αυτήν τη λέξη) κι ότι την έχει ξεγράψει μετά απ' αυτά κ.τ.λπ. Επίσης ότι φαίνομαι μορφωμένος όπως ακούγομαι στο τηλέφωνο κι ότι είμαι τυχερός που δε με ξεπουπούλιασε κι εμένα οικονομικά η γυναίκα του σαν κάτι άλλους. Εν τέλει του είπα κι εγώ ότι μετά απ' αυτά που έμαθα δεν έχω καμιά όρεξη να ξαναενοχλήσω και κλείσαμε το τηλέφωνο... Και τώρα που το σκέφτομαι δεν μπορώ να αποκλείσω και την περίπτωση να ήταν στημένο το τηλεφώνημα γιατί αυτός παραήταν διαλλακτικός.

Προσοχή λοιπόν με τη συγκεκριμένη αν τυχόν εμφανιστεί ξανά στο... στίβο μάχης, μην μπλέξετε περαιτέρω με τηλέφωνα κι ιστορίες γιατί δεν ξέρετε τί γίνεται. Και γενικά έχετε το νου σας, με κινητά και Facebook πλέον μπορεί να βρεθείς άσχημα μπλεγμένος χωρίς καν να το καταλάβεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Φίλε Woman τι έχουμε πάθει με την Ντανιέλα  :headbang: Και εμένα με πήρε ο άντρας της στο τηλ. 2-3 φορές βρίζοντας αλλά τον απέφυγα. Μου έχουν πει τα υπόλοιπα κορίτσια ότι ο συγκεκριμένος έρχεται και το μαγαζί και την βγάζει έξω από το laluna στο δρόμο, τη βρίζει και σίγουρα μετά της ρίχνει  και ξύλο στο σπίτι.
Τώρα  η Ντανιέλα έχει επιστρέψει στο laluna  :thubsdown: οπότε ας είμαστε προσεκτικοί γιατί ο τύπος μπορεί να εμφανιστεί ξανά και να έχουμε και άλλα μπλεξίματα μαζί του. Καλύτερα να πίνουμε τα ποτά μας αλλού μέχρι να ξεκουμπιστεί  να φύγει από το laluna η κυρία και να βρούμε πάλι την ησυχία μας :hi:.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Φίλε Woman τι έχουμε πάθει με την Ντανιέλα  :headbang: Και εμένα με πήρε ο άντρας της στο τηλ. 2-3 φορές βρίζοντας αλλά τον απέφυγα. Μου έχουν πει τα υπόλοιπα κορίτσια ότι ο συγκεκριμένος έρχεται και το μαγαζί και την βγάζει έξω από το laluna στο δρόμο, τη βρίζει και σίγουρα μετά της ρίχνει  και ξύλο στο σπίτι.
Τώρα  η Ντανιέλα έχει επιστρέψει στο laluna  :thubsdown: οπότε ας είμαστε προσεκτικοί γιατί ο τύπος μπορεί να εμφανιστεί ξανά και να έχουμε και άλλα μπλεξίματα μαζί του. Καλύτερα να πίνουμε τα ποτά μας αλλού μέχρι να ξεκουμπιστεί  να φύγει από το laluna η κυρία και να βρούμε πάλι την ησυχία μας :hi:.

Ωχ έμπλεξες κι εσύ; Όχι εμένα δε με ξαναπήρε και στην ουσία και στο τηλεφώνημα  δε μ' έβρισε. Καλά βασικό είναι όταν πηγαίνουμε εκεί τουλάχιστον να κάνουμε σαν να μην υπάρχει και επ' ουδενί να μην την κεράσουμε ακόμα κι αν μας πιάσει χύμα τον πούτσο... Να τύχει απλά να είμαστε στο μαγαζί σαν πελάτες και να μας καρφώσει αυτή σ' αυτόν το βρίσκω λίγο ακραίο. Πάντως όσο κι αν σου κάνει εντύπωση από το Facebook δεν την έχω διαγράψει ακόμα :P
 

nicole-jo

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
To Λα Λθνα είναι διαγώνια απένανατι από το FBI ... πίσω απο΄το παρκάκι ... Θα το δεις σίγουρα .... έχει μια μπλε φωτεινή ταμπέλα ... (υπολόγιζε το στο ύψος της καντίνας)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
To Λα Λθνα είναι διαγώνια απένανατι από το FBI ... πίσω απο΄το παρκάκι ... Θα το δεις σίγουρα .... έχει μια μπλε φωτεινή ταμπέλα ... (υπολόγιζε το στο ύψος της καντίνας)

Ακριβώς!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.456
Πόντοι
4.895
Αρα Ντανιέλλα μακριά.
Δανάη μάχιμη αν σου αρέσει ο σωματότυπός της (χοντρή, κοκαλιάρα, βυζιά?)
Πατρίτσια ψηλή αλλά δεν μπαίνει στον αγώνα.
Αλλο δυνατό μάχιμο χαρτί?
Ρωτάω γιατί αυριο βράδυ θα επισκεφτώ ....
 

nicole-jo

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Θα ήθελα καμιά πληροφορία για ΚΑΒΟ

Μου άρεσε εκεί μια Ρουμανα που την λενε Χριστίνα ... ηταν ξανθια έγινε μελαχρινή εδώ και κάνα δίμηνο .... είναι ωραίο κομμάτι με κρομί και πόδια τούμπανο ... Τρώγεται??? Ξέρεις κανείς να μου πει κάτι για αυτήν ... >

Κάθε πληροφορία δεκτή
 

Jason1984

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
54
Πόντοι
0
Αν εισαι καλος πελατης κ γουσταρει η κοπελα κατι θα κανεις. Αλλιως μονο δουλεμα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Αρα Ντανιέλα μακριά.
Δανάη μάχιμη αν σου αρέσει ο σωματότυπός της (χοντρή, κοκαλιάρα, βυζιά?)
Πατρίτσια ψηλή αλλά δεν μπαίνει στον αγώνα.
Αλλο δυνατό μάχιμο χαρτί?
Ρωτάω γιατί αυριο βράδυ θα επισκεφτώ ....

Η Δανάη είναι στα όρια της κοκκαλιάρας, πολύ γυμνασμένη και εντελώς άβυζη με ωραίο κωλαράκι. Ξέχνα τη όμως γιατί είναι η barwoman και δε γαμιέται, καλά - καλά δε θα χουφτώσεις κιόλας (τουλάχιστον επισήμως, δεν ξέρω αν κάποιος συναγωνιστής εδώ έχει να μας πει κάτι διαφορετικό). Τώρα θα μου πεις πού ξέρω ότι είναι εντελώς άβυζη και με ωραίο κωλαράκι αφού δε δίνεται... Αν διαβάσεις ένα απ' τα προηγούμενα posts μου (όχι πολύ παλιό) θα σου λυθεί η απορία!
 

nicole-jo

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες πέτυχα μια παλιά κοπέλα του LA LUNA σε ωίζιτα που πήρα χθες .... αν την θυμάστε ήταν μια πριν 3 χρόνια μια μπαρ γούμαν μελαχρινή Ελληνίδα ή κάτι τέτοιο που την λέγανε Μάγδα ή κάτι τέτοιο .... αν θυμάστε είχε πολύ καλό κορμί και δυο μεγάλες (σιλικονάτες ) βυζάρες ...

Τότε δεν γαμιόταν και καλά ή ήθελε πολυτέλειες

Τώρα μάγκες την πήρα και την ξεκώλιασα με ένα 100 άρι .... Πλέον βγάινει με τό όνομα Νανά στη βίζιτα και τα κάνει όλα ...


Δείτε εδώ ... αξίζει να την πάρετε πάντως ... σε στραγγίζει μιλάμε
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες πέτυχα μια παλιά κοπέλα του LA LUNA σε ωίζιτα που πήρα χθες .... αν την θυμάστε ήταν μια πριν 3 χρόνια μια μπαρ γούμαν μελαχρινή Ελληνίδα ή κάτι τέτοιο που την λέγανε Μάγδα ή κάτι τέτοιο .... αν θυμάστε είχε πολύ καλό κορμί και δυο μεγάλες (σιλικονάτες ) βυζάρες ...

Τότε δεν γαμιόταν και καλά ή ήθελε πολυτέλειες

Τώρα μάγκες την πήρα και την ξεκώλιασα με ένα 100 άρι .... Πλέον βγάινει με τό όνομα Νανά στη βίζιτα και τα κάνει όλα ...


Δείτε εδώ ... αξίζει να την πάρετε πάντως ... σε στραγγίζει μιλάμε
Νομίζω θυμάμαι ποια λες. Μια που έλεγε ότι δούλευε και σε καζίνο λέσχες κτλ. Καλό τούμπανο νομίζω Πολωνή. Πάντως το τηλέφωνο που βγάζει μοιάζει γραφείο όποτε και αυτή να ήταν Λόττο να την ξαναπετυχουμε.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Νομίζω θυμάμαι ποια λες. Μια που έλεγε ότι δούλευε και σε καζίνο λέσχες κτλ. Καλό τούμπανο νομίζω Πολωνή. Πάντως το τηλέφωνο που βγάζει μοιάζει γραφείο όποτε και αυτή να ήταν Λόττο να την ξαναπετυχουμε.
Η μαγδα πολωνεζα η ψηλη δεν εχει σιλικονες  οντως δουλευε σε λεσχες τωρα στο σκαραβαιο!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Η Μάγδα-πολωνη είναι στις φωτό;
Στην αγγελία που έβαλε ο τυπος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom