Νέα

Με τις πουτάνες έσωσα τον γάμο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.321
Πόντοι
11.956
Είμαι 50 χρονώ και τα τελευταία δύο χρόνια πηγαίνω με ιερόδουλες. Σκεφτόμουν πώς να το πω στη γυναίκα μου . Της το ξεφουρνισα μετά από ένα καυγά και ηρέμησα. Αυτή με απείλησε ότι θα κάνει το ίδιο και της πρότεινα για... τρίο. Με γυναίκα εννοείται. Πλέον το έχει χωνέψει και με στραβοκοιτάει . Της λέω συζήτησε το με τις φιλενάδες σου. Και οι άντρες τους το ίδιο κάνουν.
Για σκέψου κανά τρίο με άντρα ....εδώ είμαι ...50χ μύστης με κορμί πολύ καλό και εργαλείο λίγο πάνω από τον μέσο όρο που έχουν οι μύστες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να λοιπον
Ας έρθει και στην Ελλάδα
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.714
Like
6.605
Πόντοι
1.056
Φιλε χωρις παρεξηγηση αλλα με ποσες εχεις παει;
Δε σου χουν τυχει πχ απιστευτα χαλια μουνια σε αισθηση η απιστευτα "χωρις ιδιαιτερη αισθηση" μουνια;
Η τελος φοβερης αισθησης μουνια που δεν ανηκουν απαραιτητα σε ενα φοβερο κορμι;
με οσες εχω παει ακαποτο η αισθηση ηταν ιδια. ισως φταιει οτι τον εχω μεσαιο, η επειδη δεν ειναι ευαισθητο και κανω να χυσω ωρα, δε ξερω...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.301
Like
2.958
Πόντοι
456
Συνφωνω με την απλοποιηση που λες,εννοειται ξεχναμε ρομαντσα και ανοησιες...
Απλα αντικατεστησε τις λεκτικες διεκδικησεις με πραξεις...
Πχ αντι "θες να γινει κατι;" να πηγαινεις για φιλι η μπαλαμουτι κτλ

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

+ ελαφρυ χαιδεμα στο εσωτερικο μπουτακι

+γαγαλημα στην κνημη του γονατου ,με το γνωστο κολπο των ακρων των δαχτυλων!

Happy Pumped Up GIF by Universal Pictures Home Entertainment


ολα για ολα ,μεχρι να ανατριχιασει :rockon: :rockon: :rockon:

και οχι απλως να συναινεσει,αλλα να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ την πολιορκια του καστρου :wanker:
 

mounopanos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
0
Γκομενα, συζυγο ποτε δεν της λεμε οτι την κερατωνουμε (με γκομενα ή πουτανα). Χωριζουμε ή κανουμε οτι κανουμε. Αυτη η στιγμη δε γυριζει ποτε πισω...
Ναι, μόνο που δεν είναι κέρατο, καλέ μου φίλε. Είναι όπως πάει μια γυναίκα και φτιάχνει ας πούμε τα νύχια της ή κάτι τέτοιο.
 

mounopanos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
0
Γκομενα, συζυγο ποτε δεν της λεμε οτι την κερατωνουμε (με γκομενα ή πουτανα). Χωριζουμε ή κανουμε οτι κανουμε. Αυτη η στιγμη δε γυριζει ποτε πισω...

Γκομενα, συζυγο ποτε δεν της λεμε οτι την κερατωνουμε (με γκομενα ή πουτανα). Χωριζουμε ή κανουμε οτι κανουμε. Αυτη η στιγμη δε γυριζει ποτε πισω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom