Νέα

Με τις πουτάνες έσωσα τον γάμο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Φιλε δεν το παιζω γαμιας.Ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου .εμμονικος με το σεξ .και εαν γουσταρω να γαμησω θα χαπακωθω και θα γαμησω.Η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη και σεβαστη.
Εκτός από το "ρομαντικός" που έγραψες... Σου λέω μοιάζουμε πολύ!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Εγω πλησιασα τον χειμωνα μια barwoman και αφοσιωθηκα πληρως πανω της με σκοπο να βγει σχεση...μονο μίσος μου ανταπεδωσε..ουτε γαμησα κιολας...εφυγα κακην κακως διοτι πολυ απλα αν προσπαθουσα σε αυτους τους ρυθμους θα εμενα αναπηρος.
Σου εγραφα μεγαλο ποστ αλλα πατησα delete κατα λαθος και δε σωθηκε.
Σε γενικες γραμμες:
Οι γυναικες που το παιζουν δυσκολες εχουν και αλλους "μνηστηρες"
Γι αυτο και θελουν να τις φας "στο φτερο" με εντονα επιθετικη διεκδικηση χωρις ωστοσο να ασκησεις βια πανω τους
Απλα να μην αφηνεις για αυριο πραγματα που μπορεις να κανεις σημερα.
Οποτε καληνυχτισα γκομενα εχασα για παντα και την ευκαιρια να τη γαμησω.
Μετα βαζουν τη λογικη τους μπροστα και χανεται η μπαλα
Καλυτερα να το κανουν ενω τους τον εχεις φορεσει πρωτα :zfuck:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Σου εγραφα μεγαλο ποστ αλλα πατησα delete κατα λαθος και δε σωθηκε.
Σε γενικες γραμμες:
Οι γυναικες που το παιζουν δυσκολες εχουν και αλλους "μνηστηρες"
Γι αυτο και θελουν να τις φας "στο φτερο" με εντονα επιθετικη διεκδικηση χωρις ωστοσο να ασκησεις βια πανω τους
Απλα να μην αφηνεις για αυριο πραγματα που μπορεις να κανεις σημερα.
Οποτε καληνυχτισα γκομενα εχασα για παντα και την ευκαιρια να τη γαμησω.
Μετα βαζουν τη λογικη τους μπροστα και χανεται η μπαλα
Καλυτερα να το κανουν ενω τους τον εχεις φορεσει πρωτα :zfuck:
Καλύτερα που το έσβησες τύπε γιατί από όσο πρόλαβα να δω πήγαινες σφαίρα για me too!!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Σου εγραφα μεγαλο ποστ αλλα πατησα delete κατα λαθος και δε σωθηκε.
Σε γενικες γραμμες:
Οι γυναικες που το παιζουν δυσκολες εχουν και αλλους "μνηστηρες"
Γι αυτο και θελουν να τις φας "στο φτερο" με εντονα επιθετικη διεκδικηση χωρις ωστοσο να ασκησεις βια πανω τους
Απλα να μην αφηνεις για αυριο πραγματα που μπορεις να κανεις σημερα.
Οποτε καληνυχτισα γκομενα εχασα για παντα και την ευκαιρια να τη γαμησω.
Μετα βαζουν τη λογικη τους μπροστα και χανεται η μπαλα
Καλυτερα να το κανουν ενω τους τον εχεις φορεσει πρωτα :zfuck:
Εγω πλησιασα με την τακτικη να αφησω και χρηματα στο.μαγαζι(ανοιγοντας μπουκαλια,κανοντας τζιρο),μετα βγηκαμε για φαγητο και στο γυρισμο απλα εκανα την ερωτηση αν θα ηθελε να παμε σε χοτελ στα νοτια προαστια...ηταν αρνητικη και ετσι δεν γαμησα ποτέ...εκτοτε ηταν και η τελευταια φορα που εθεαθησα σε κεντρο νυχτερινης διασκεδασεως να κυνηγάω την τυχη μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.477
Κριτικές
62
Like
41.221
Πόντοι
8.530
Οχι μονο δε θα σου ανεβασουν την αυτοεκτιμηση οι γυναικες,αντιθετως θα κοιταξουν να υποβαθμισουν την προσωπικοτητα του ανδρα για να μπορουν να τον διαχειριστουν οσο καλυτερα γινεται...
Aυτο ζουν οι πιο πολλοί φίλοι μου....και μάλιστα κάποιοι το ζουν αυτό με την "βοήθεια" της πεθεράς.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Aυτο ζουν οι πιο πολλοί φίλοι μου....και μάλιστα κάποιοι το ζουν αυτό με την "βοήθεια" της πεθεράς.
Καπως ετσι αρρωσταινει και ο αντρας να ξερετε...πρεπει η γυναικα διπλα του να τον εξυψωνει συνεχως
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.477
Κριτικές
62
Like
41.221
Πόντοι
8.530

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
Αφου ολοι γνωριζετε πως η αποδοση της γυναικας πεφτει με τα χρονια.οι ορμονες αλλαζουν ,κλιμακτηριος και οχι η ιδια διαθεση για σεξ.μετα απο 20 χρονια γαμου πηδαω την γυναικα μου 2 φορες την εβδομαδα και δεν μου φτανει .ειμαι φουλ γυμνασμενος ,εμφανισιμος ,ρομαντικος και προσπαθω να κρατω την φλογα της αναμμενη.Εμεις οι αντρες εχουμε το μουνι συνεχεια στο μυαλο μας εμενα δεν μου φτανει το σεξ ,θελω κι αλλο.μην μπερδευουμε ανομοια πραγματα για το πως σκεφτονται και λειτουργουν οι γυναικες.
Λογικά άλλαξαν και τα γόυστα της με την πάροδο του χρόνου; Ζητάει κάτι extreme?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Εγω πλησιασα με την τακτικη να αφησω και χρηματα στο.μαγαζι(ανοιγοντας μπουκαλια,κανοντας τζιρο),μετα βγηκαμε για φαγητο και στο γυρισμο απλα εκανα την ερωτηση αν θα ηθελε να παμε σε χοτελ στα νοτια προαστια...ηταν αρνητικη και ετσι δεν γαμησα ποτέ...εκτοτε ηταν και η τελευταια φορα που εθεαθησα σε κεντρο νυχτερινης διασκεδασεως να κυνηγάω την τυχη μου.
Αν μου επιτρεπεις τυπαρα μου.
Λαθος τακτικη.
Αρκουσε να κανεις αισθητη την τακτικη παρουσια σου χωρις να κανεις τζιρο γιατι καλως η κακως οι γυναικες δεν εκτιμουν τον ανδρα οταν δειχνει δεδομενος(δειχνει,δεν ειναι)
Επισης οταν βγηκατε,θα μπορουσες πχ να σταματησεις το αμαξι καπου ομορφα και καπως απομονωμενα να βαλεις κανα love radio(αρεσει στα καριολακια) και να της πουλησεις παραμυθι οτι την εχεις ξεχωρισει,οτι την θες πολυ κτλ
Ετσι θα ξεκινουσε το χαμουρεμα κι απο εκει και περα η μπαλα στο γηπεδο σου!...
Με την προταση που της εκανες την "υποχρεωσες" να σου αρνηθει ενω μπορει να γουσταρε για να μη τη θεωρησεις "πουτανα"
Σου λεει "για ποια με περασες" κτλ
Μπορει να ηταν τερμα ξεκωλο τερμα τσουλι αλλα καθε γυναικα για να ενδωσει θελει να της θολωσεις την κριση τυπε και να της ερεθισεις την κλειτοριδα.
Οταν οι γυναικες υγραινονται παυουν να σκεφτονται και ζητανε πουτσα και μονο πουτσα...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Αν μου επιτρεπεις τυπαρα μου.
Λαθος τακτικη.
Αρκουσε να κανεις αισθητη την τακτικη παρουσια σου χωρις να κανεις τζιρο γιατι καλως η κακως οι γυναικες δεν εκτιμουν τον ανδρα οταν δειχνει δεδομενος(δειχνει,δεν ειναι)
Επισης οταν βγηκατε,θα μπορουσες πχ να σταματησεις το αμαξι καπου ομορφα και καπως απομονωμενα να βαλεις κανα love radio(αρεσει στα καριολακια) και να της πουλησεις παραμυθι οτι την εχεις ξεχωρισει,οτι την θες πολυ κτλ
Ετσι θα ξεκινουσε το χαμουρεμα κι απο εκει και περα η μπαλα στο γηπεδο σου!...
Με την προταση που της εκανες την "υποχρεωσες" να σου αρνηθει ενω μπορει να γουσταρε για να μη τη θεωρησεις "πουτανα"
Σου λεει "για ποια με περασες" κτλ
Μπορει να ηταν τερμα ξεκωλο τερμα τσουλι αλλα καθε γυναικα για να ενδωσει θελει να της θολωσεις την κριση τυπε και να της ερεθισεις την κλειτοριδα.
Οταν οι γυναικες υγραινονται παυουν να σκεφτονται και ζητανε πουτσα και μονο πουτσα...
Πλεον μετα απο τοσα χρονια στις εκδιδομενες λειτουργω πολυ απλα...με κλεισιμο ραντεβου,με ερωτησεις πχ αν θες να γινει κατι και απλα περιμενω απαντηση..εχει σβησει η φωτια των προηγουμενων ετων με κυνηγια μαγισσων,κολληματα,ερωτοχτυπηματα κτλ.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.609
Κριτικές
57
Like
16.433
Πόντοι
16.555

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Πλεον μετα απο τοσα χρονια στις εκδιδομενες λειτουργω πολυ απλα...με κλεισιμο ραντεβου,με ερωτησεις πχ αν θες να γινει κατι και απλα περιμενω απαντηση..εχει σβησει η φωτια των προηγουμενων ετων με κυνηγια μαγισσων,κολληματα,ερωτοχτυπηματα κτλ.
Συνφωνω με την απλοποιηση που λες,εννοειται ξεχναμε ρομαντσα και ανοησιες...
Απλα αντικατεστησε τις λεκτικες διεκδικησεις με πραξεις...
Πχ αντι "θες να γινει κατι;" να πηγαινεις για φιλι η μπαλαμουτι κτλ
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Συνφωνω με την απλοποιηση που λες,εννοειται ξεχναμε ρομαντσα και ανοησιες...
Απλα αντικατεστησε τις λεκτικες διεκδικησεις με πραξεις...
Πχ αντι "θες να γινει κατι;" να πηγαινεις για φιλι η μπαλαμουτι κτλ
Περασμενα μεγαλεία. Προσπαθησα τοσο πολυ που αδειασα μεσα μου...πλεον ας παιξουν μπαλα πιο νεοι στην εστιαση.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Περασμενα μεγαλεία. Προσπαθησα τοσο πολυ που αδειασα μεσα μου...πλεον ας παιξουν μπαλα πιο νεοι στην εστιαση.
"Για λιγο καιρο ξαποσταινει και ξανα προς τη δοξα τραβα"
Καθαρισε το συστημα σου απο αυτες μην τις λαμβανεις σοβαρα υποψιν ειδικα στα λεγομενα τους
Και αν δεις κανα γκομενακι που σ αρεσει απλα κανε παιχνιδι χωρις να σε νοιαζει η εκβαση τυπαρα...
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.477
Κριτικές
62
Like
41.221
Πόντοι
8.530
Πως τα καταφέρνουμε; Είναι πολύ απλό φίλε μου! Δεν παντρευόμαστε._Πάμε με όποια μας γυαλίσει και αν ξεμείνουμε, με πολλά πουτανάκια
Ο γάμος είναι υπόθεση για όσους έχουν λεφτά...όσοι είναι μεροδουλι μεροφα'ι' η να βρουν έτερο ήμισυ πιο άνετο οικονομικά ( σαφως πιο εφικτό για γυναίκες) η να παραιτηθούν άμεσα από τέτοια σχέδια τουλάχιστον να γίνουν πιο άνετα οικονομικά ( αν βέβαια συμβεί αυτό).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom