Νέα

Με άφησε και έφυγε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zonky79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
τυπε μου μαθε να ακους τους αγαπουληδες του σαιτ.. την επομενη φορα που θα ερθει να εχεις ετοιμο τσαγακι, λουκουμακι στο πιατακι και ενα αρλεκιν για ροματζαδα  :jerking:
 

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
τυπε μονο ο ιπποτης τα καταφερνει με τις γκομενες.τους ριχνει μερικες ρομαντικες φωτογραφιες με ψωλες και τις κατακτα αμεσως   :rockon: :rockon: :rockon:

δε παει με γυναικες ο ιπποτης ρε τυπε.. τι τον περασες για ανωμαλο?  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
δε παει με γυναικες ο ιπποτης ρε τυπε.. τι τον περασες για ανωμαλο?  :S


τυπε ο ιπποτης γαμει οτιδηποτε φοραει παραλλαγη.ακομα και τοιχους που εχουν γκραφιτι παραλλαγη  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Δεν κατάλαβε πόσο ρομαντική ψυχή είσαι φίλε.
Δέκα δευτερόλεπτα από το πρώτο σας φιλί της έπιασες το μουνί , κρατήθηκες φίλε και δεν το εκτίμησε  :S

:2funny: :2funny: :2funny: Θεος εισαι τυπε  :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Τύπε καλά ξηγήθηκες  :rockon:

Πρώτο ραντεβού βράδυ στο σπίτι σου, τί στον πούτσο να ήθελε, ρομαντζάδα???

Το  :fuck2: είναι κοντά, μην μασήσεις


τυπε επρεπε να την παρατησει ο ιδιος ο τυπος οταν αρχισε και του εκανε νουμερα.να την απαξιωσει   :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.144
Πόντοι
39.662
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια......  κλπ κλπ κλπ

άλλη φορα πριν βγεις ραντεβού με κοπελα η πριν ερθει σπιτι σου

θα τραβας μια μαλακια... θα σε κανει να εισαι πιο στα αρχιδια σου

πιο ανετος  και θα αργησεις να χυσεις και αμα τη γαμησεις πιο μετα.. 
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Αν ήσουν άγνωστος, μπορεί και να μην είχε κανένα πρόβλημα κι ενδοιασμό η νεαρή. Έχω χουφτώσει κι έχω χουφτώσει γυμνασμένα και νεανικά κωλομέρια, μπούτια, μουνάκια από εντελώς άγνωστες... Όχι μόνο δεν έχουν πρόβλημα, μπορεί να σου πιάσουν και το πούτσο άξαφνα αν τις διεγείρεις αρκετά και δεν τραβηχτούν.

Βιάστηκες ρε δικέ μου... Από τη στιγμή που σου δίνει FB και τελέφωνο, κι η μεγαλύτερη πηδιόλα να είναι, πρέπει να μπεις στο τρυπάκι της προσποίησης, και του θεάτρου του παραλόγου.

Σκέψου το ως εξής: Πρέπει να κάνεις μαζί της πράγματα, που θα μπορεί να κουτσομπολεύει με τις φιλενάδες. Με σωστή χρονική σειρά. Τη φαντάζεσαι να κουβέντιαζε με τις κολλητές, πως στο πρώτο ραντεβού πήγες να της πιάσεις το βυζί; Think (like) girl.

Μή χαλιέσαι. Ξαναβάλε τη τσόντα στο λαπτόπι. Και στην υγειά της επόμενης. Άσε και που μπορεί να φανεί και μόνη της, ξανά, η ίδια. Ξενερώνουν φριχτά με τους ρομαντικούς και τους αγαπούληδες, κι ας τό 'χουν καραμέλα πως θέλουν τον άντρα να τις σέβεται. Βασικά, δεν ξέρουν κι οι ίδιες τί ακριβώς θέλουν, τον σαλιάρη ή τον Mr. πουτάνο αυτοπροσώπως... Εγώ στοιχηματίζω πως έχεις 50%/50% να σε πάρει τηλ και να σου ξαναπεί νά 'ρθει σπίτι σου από μόνη της, ή να μή σου ξαναμιλήσει. Για λίγο καιρό μή χτυπάς άλλη στο γυμναστήριο, περίμενε να δεις λιγάκι τί θα γίνει με αυτήν...
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Την πέφτεις στην ψύχρα -> Τρώς άκυρον

Δέν την πέφτεις -> Σε λένε πούστη

Άγνωσται αι βουλαί της ελλεηνίδος γκόμενας   :woldman:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αν ήσουν άγνωστος, μπορεί και να μην είχε κανένα πρόβλημα κι ενδοιασμό η νεαρή. Έχω χουφτώσει κι έχω χουφτώσει γυμνασμένα και νεανικά κωλομέρια, μπούτια, μουνάκια από εντελώς άγνωστες... Όχι μόνο δεν έχουν πρόβλημα, μπορεί να σου πιάσουν και το πούτσο άξαφνα αν τις διεγείρεις αρκετά και δεν τραβηχτούν.

Βιάστηκες ρε δικέ μου... Από τη στιγμή που σου δίνει FB και τελέφωνο, κι η μεγαλύτερη πηδιόλα να είναι, πρέπει να μπεις στο τρυπάκι της προσποίησης, και του θεάτρου του παραλόγου.

Σκέψου το ως εξής: Πρέπει να κάνεις μαζί της πράγματα, που θα μπορεί να κουτσομπολεύει με τις φιλενάδες. Με σωστή χρονική σειρά. Τη φαντάζεσαι να κουβέντιαζε με τις κολλητές, πως στο πρώτο ραντεβού πήγες να της πιάσεις το βυζί; Think (like) girl.

Μή χαλιέσαι. Ξαναβάλε τη τσόντα στο λαπτόπι. Και στην υγειά της επόμενης. Άσε και που μπορεί να φανεί και μόνη της, ξανά, η ίδια. Ξενερώνουν φριχτά με τους ρομαντικούς και τους αγαπούληδες, κι ας τό 'χουν καραμέλα πως θέλουν τον άντρα να τις σέβεται. Βασικά, δεν ξέρουν κι οι ίδιες τί ακριβώς θέλουν, τον σαλιάρη ή τον Mr. πουτάνο αυτοπροσώπως... Εγώ στοιχηματίζω πως έχεις 50%/50% να σε πάρει τηλ και να σου ξαναπεί νά 'ρθει σπίτι σου από μόνη της, ή να μή σου ξαναμιλήσει. Για λίγο καιρό μή χτυπάς άλλη στο γυμναστήριο, περίμενε να δεις λιγάκι τί θα γίνει με αυτήν...

καλυτερα να την φτυσει προς το παρον,και να παει στα μερη που συχναζει αυτη με καμια αλλη γκομενα,για να ζηλεψει το γυμναστηριοκοριτσο

:grin: :grin:
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Την πέφτεις στην ψύχρα -> Τρώς άκυρον

Δέν την πέφτεις -> Σε λένε πούστη

Άγνωσται αι βουλαί της ελλεηνίδος γκόμενας   :woldman:

Πολύ σωστά. Κι επειδή ακριβώς άγνωσται αι βουλαί...

Πίστευε και μή ερεύνα.

Πράξε, δράσε, μή σκέφτεσαι τίποτα. :rockon: Έχει τόσες πολλές που θα γούσταραν να τους το έπιανες τελικά εκείνο το βυζί και το μουνί, και να το έτριβες κιόλας... :kissass2:
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Βασικός κανόνας που υπάρχει σε όλα τα βιβλία καμακίου: Όσο εύκολη κι αν νομίζεις ότι είναι η γκόμενα και να σου δίνεται στο πιάτο, πρέπει να της δίνεις πάντα την δυνατότητα να μην χαρακτηριστεί πουτάνα.
 

Επισκέπτης
Βασικός κανόνας που υπάρχει σε όλα τα βιβλία καμακίου: Όσο εύκολη κι αν νομίζεις ότι είναι η γκόμενα και να σου δίνεται στο πιάτο, πρέπει να της δίνεις πάντα την δυνατότητα να μην χαρακτηριστεί πουτάνα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μεσα σε ενα δεκάλεπτο σκάω δίπλα της,την βουτάω και αρχίζουμε γλωσσόφιλα
δεν φίλιομασταν ούτε 10 δευτερόλεπτα και πάω να χουφτώσω βυζια, μου τραβάει το χέρι (ελαφρώς όμως)
δεν πτοούμε και πάω να πιάσω μουνάκι
Αυτό ήταν...σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα
Για ποια με πέρασες και κάτι τέτοια,μαζέυει τα πράγματα της και φεύγει φουριόζα
Οκ ήξερα οτι είναι κάπως ρομαντική με τα τραγούδια πού έστελνε αλλά τί περίμενε ας πούμε..
Εχώ ξενερώσει λίγο από χθές μάγκες
ρε μεγαλε μαλλον μπερδευτικες.
νομιζες οτι πηρες βιζιτα στο σπιτι;.
μερικες συνηθειες γινοντε τροπος ζωης.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μεσα σε ενα δεκάλεπτο σκάω δίπλα της,την βουτάω και αρχίζουμε γλωσσόφιλα
δεν φίλιομασταν ούτε 10 δευτερόλεπτα και πάω να χουφτώσω βυζια, μου τραβάει το χέρι (ελαφρώς όμως)
δεν πτοούμε και πάω να πιάσω μουνάκι
Αυτό ήταν...σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα
Για ποια με πέρασες και κάτι τέτοια,μαζέυει τα πράγματα της και φεύγει φουριόζα
Οκ ήξερα οτι είναι κάπως ρομαντική με τα τραγούδια πού έστελνε αλλά τί περίμενε ας πούμε..
Εχώ ξενερώσει λίγο από χθές μάγκες
περιμενε να βγαλεις την κατοσταρουμπα ρε τυπε  :uglystupid: θελετε να πηδηξετε κι ολας πιρφοροι  :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Δεν καταλαβαινω πού τις βρίσκετε ρε παιδια. Εμενα δεν μου τραβηξε το χερι ποτέ καμία.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Δεν καταλαβαινω πού τις βρίσκετε ρε παιδια. Εμενα δεν μου τραβηξε το χερι ποτέ καμία.
Το θεμα δεν ειναι που τις βρισκουν, αλλα πως το χειριζονται οι ιδιοι κ πως μπορουν να το υποστηριξουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom