Νέα

Με άφησε και έφυγε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zonky79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω φιλε πως ειναι καθαρα δικο σου θεμα να καταλαβεις τι πραγματικα ηθελε η κοπελια η οχι...
Σε μια παρομοια φαση απο το πρωτο ραντεβου εγινε το ιδιο σκηνικο,εφυγε βριζοντας και στο δευτερο ραντεβου μετα απο αρκετα μηνυματα και τηλεφωνηματα γαμηθηκαμε σαν τα σκυλια!
Μπορει το ιδιο βραδυ που εφυγε στραβωμενη η μικρη Νεφελη να πηγε σπιτι της και να εβαλε μεσα της ενα καρβελι...δεν θα το μαθεις ποτε!
Οι γυναικες σκεφτονται παντα πονηρα και παντα σε πανε εκει που θελουν,γ'αυτο σου ειπα πως πρεπει εσυ να καταλαβεις τι ηθελε.
Φυσικα θα δειξει ο χρονος αλλα αποκλειεται να ηρθε σπιτι σου απο το πρωτο ραντεβου και να μην περασε απο το μυαλο της η πουτσα...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω με τον φίλο μου όσο δεν πάει !!!

Μα είναι δυνατόν να αυτοπροσκαλείται η γκόμενα σπίτι σαν πρώτο ραντεβού και να μην ορμήξω??

Κάποιος είπε εδώ "κάτσε να περάσουν 2-3 ραντεβού για να πιάσεις βυζί" Ρε πάτε καλά? Σιγά μην παντρευτώ για να γαμήσω κι όλας.

Η γκόμενα ήρθε σπίτι αυτοπροσκαλούμενη, πρώτο ραντεβού ούτε καν περίμενε να πάτε κάπου έξω, απλά η συγκεκριμένη το ήθελε λίγο πιο χαλαρά για να μην κάνει κρα ότι θέλει να γαμηθεί ! Αλλά θέλει ! Μη λέμε μαλακίες !

Εκτός ρε φίλε αν είναι ζώο και δεν καταλαβαίνει τι σημαίνουν οι κινήσεις της.

Παραδείγματα δικά μου.
-Πρώτο ραντεβού έρχεται η γκόμενα σπίτι μετά από έξοδο με τις φίλες της στις 4:30 το πρωί. Σχεδόν ξοψωλος άνοιξα την πόρτα !!! πόσο κρά να κάνει.

-Πρώτο ραντεβού με γκόμενα περνάει από το σπίτι μου πρίν βγούμε.. πάλι έπεσε πήδουλο. Μου έλεγε ότι έχει περίοδο κι όλας όταν χωνόμουν προφανώς για να μην τη ζορίζω και της είναι δύσκολο να πεί όχι. Αλλά δε μάσησα και τελικά αρχίδια ούτε καν περίοδο είχε.

-ΠΡώτο ραντεβού με γκόμενα παρτάλι, πάμε σε ένα μαγαζί ήταν τίγκα, πάμε σε άλλο πάλι τίγκα δε βρήκαμε να κάτσουμε, επόμενη πρόταση μου "πάμε σε ξενοδοχείο"? και όλα πήγανε ρολόι.



Μην είστε τόσο ευγενικοί... δε χρειάζεται. Για να βγάλετε την πουτανιά μέσα από μια γυναίκα, θα πρέπει να τους δείξετε ότι εσείς οι ίδιοι είστε μεγαλύτερες πουτάνες από αυτές. Για να χαλαρώσουν και να μην νιώσουν ότι τις κακοχαρακτιρίζετε. Αν είστε φλώροι μην περιμένετε να κάνει το κοριτσάκι τον μπουκαδόρο... έλεος !
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Πέστα ρε φίλε γιατί θα τρελαθούμε εντελώς στο τέλος !!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.786
Πόντοι
1.496
Αξιοσημειωτο ειναι παντως οτι σε ενα σαιτ για οικους ανοχης που παρακολουθουμε εμεις οι αγνοι μπαρουτοκαπνισμενοι μπουρδελιαρηδες συμμετεχουν και ασχετοι.Λογικη η τοποθετηση σου με αβαταρ τον πουστη τον Τζεημς Ντιν που αποδεδειγμενα δε του αρεσαν οι γυναικες.Τυχαινει ομως να μας αρεσουν λιγο παραπανω οι ωραιες γυναικες και μας εχει δοθει η δυνατοτητα τοσα χρονια να συνευρεθουμε με απιστευτης ομορφιας Ρωσιδες,Βουλγαρες,Ρουμανες που θα θελαμε πεντε ζωες για να παμε μαζι τους .Εσενα που ειναι το προβλημα σου,Ιεχωβας εισαι και εχεις ηθικες αναστολες η νοιαζεσαι για τα χρηματα μας;Η παντρεμενος και πονας για τα λεφτα και σκεφτεσαι μακαρι να τα χα να τα εδινα στη γυναικα μου.Εδω τα δινουμε εμεις με ευχαριστηση γιατι εχουμε ζησει απιστευτα πραγματα και συγκινησεις.Δεν ειναι καλυτερα να ησουν σε κανενα αλλο σαιτ πχ στο κοσμοπολιταν και να αναλυεις ποσο σ αρεσει ο χορος λατιν για παραδειγμα η ποις ειναι οι τασεις της μοδας για φετος;Οσο για το πενταλεπυο αμα εισαι κανενας σαπιος και σε σιχαινεται η κοπελα αυτα παθαινεις.Πειραζει που αλλοι με 20 ευρω καθονται κανα 20λεπτο στο δωματιο κανοντας ερωτα με τις κοπελες;Φυσικα ο καθενας οτι θελει κανει στη ζωη του,κανε στην ακρη και σχολιαζε οσο σου κανει κεφι.Μερικοι ειναι για το παγκο και αλλοι για τη δραση.Ακομα και συ  μπορεις να το καταλαβεις αυτο τουλαχιστον.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Κάθε μουνί, ακόμα και η πουτάνα στο μπουρδέλο, θέλει να αισθάνεται κυρία. Κάποτε ένας φίλος πηδούσε μια παντρεμένη η οποία του έλεγε ότι έκανε τρίο με μαύρους 2 μέρες πριν παντρευτεί τον άντρα της. Δεν του έλεγε ''ξέρεις είμαι μια περιθωριακή παλιοπουτάνα'' αλλά ιστορίες του τύπου ''τη ζωή πρέπει να τη χαιρόμαστε, θέλω να ζήσω όλες τις εμπειρίες που μπορώ να ζήσω'' κλπ κλπ.  
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αξιοσημειωτο ειναι παντως οτι σε ενα σαιτ για οικους ανοχης που παρακολουθουμε εμεις οι αγνοι μπαρουτοκαπνισμενοι μπουρδελιαρηδες συμμετεχουν και ασχετοι.Λογικη η τοποθετηση σου με αβαταρ τον πουστη τον Τζεημς Ντιν που αποδεδειγμενα δε του αρεσαν οι γυναικες.Τυχαινει ομως να μας αρεσουν λιγο παραπανω οι ωραιες γυναικες και μας εχει δοθει η δυνατοτητα τοσα χρονια να συνευρεθουμε με απιστευτης ομορφιας Ρωσιδες,Βουλγαρες,Ρουμανες που θα θελαμε πεντε ζωες για να παμε μαζι τους .Εσενα που ειναι το προβλημα σου,Ιεχωβας εισαι και εχεις ηθικες αναστολες η νοιαζεσαι για τα χρηματα μας;Η παντρεμενος και πονας για τα λεφτα και σκεφτεσαι μακαρι να τα χα να τα εδινα στη γυναικα μου.Εδω τα δινουμε εμεις με ευχαριστηση γιατι εχουμε ζησει απιστευτα πραγματα και συγκινησεις.Δεν ειναι καλυτερα να ησουν σε κανενα αλλο σαιτ πχ στο κοσμοπολιταν και να αναλυεις ποσο σ αρεσει ο χορος λατιν για παραδειγμα η ποις ειναι οι τασεις της μοδας για φετος;Οσο για το πενταλεπυο αμα εισαι κανενας σαπιος και σε σιχαινεται η κοπελα αυτα παθαινεις.Πειραζει που αλλοι με 20 ευρω καθονται κανα 20λεπτο στο δωματιο κανοντας ερωτα με τις κοπελες;Φυσικα ο καθενας οτι θελει κανει στη ζωη του,κανε στην ακρη και σχολιαζε οσο σου κανει κεφι.Μερικοι ειναι για το παγκο και αλλοι για τη δραση.Ακομα και συ  μπορεις να το καταλαβεις αυτο τουλαχιστον.

 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 67

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μεσα σε ενα δεκάλεπτο σκάω δίπλα της,την βουτάω και αρχίζουμε γλωσσόφιλα
δεν φίλιομασταν ούτε 10 δευτερόλεπτα και πάω να χουφτώσω βυζια, μου τραβάει το χέρι (ελαφρώς όμως)
δεν πτοούμε και πάω να πιάσω μουνάκι
Αυτό ήταν...σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα
Για ποια με πέρασες και κάτι τέτοια,μαζέυει τα πράγματα της και φεύγει φουριόζα
Οκ ήξερα οτι είναι κάπως ρομαντική με τα τραγούδια πού έστελνε αλλά τί περίμενε ας πούμε..
Εχώ ξενερώσει λίγο από χθές μάγκες



στειλε μνν, δεν ειναι αυτο που νομιζεις
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Νομιζω φιλε πως ειναι καθαρα δικο σου θεμα να καταλαβεις τι πραγματικα ηθελε η κοπελια η οχι...
Σε μια παρομοια φαση απο το πρωτο ραντεβου εγινε το ιδιο σκηνικο,εφυγε βριζοντας και στο δευτερο ραντεβου μετα απο αρκετα μηνυματα και τηλεφωνηματα γαμηθηκαμε σαν τα σκυλια!
Μπορει το ιδιο βραδυ που εφυγε στραβωμενη η μικρη Νεφελη να πηγε σπιτι της και να εβαλε μεσα της ενα καρβελι...δεν θα το μαθεις ποτε!
Οι γυναικες σκεφτονται παντα πονηρα και παντα σε πανε εκει που θελουν,γ'αυτο σου ειπα πως πρεπει εσυ να καταλαβεις τι ηθελε.
Φυσικα θα δειξει ο χρονος αλλα αποκλειεται να ηρθε σπιτι σου απο το πρωτο ραντεβου και να μην περασε απο το μυαλο της η πουτσα...

Σωστος  :rockon:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
96
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μιλησαμε 3 ωρες αλλα δεν επιασα ουτε μπουτι ............

  αν ηταν ετσι η ιστορια θα σε εβριζαν που δεν χουφτωσες τωρα σε λένε λιγουρι

  Κατα τα αλλα οι γκομενες δεν ξερουν τι θελουν . Καλα εκανες - την γουσταρες την χουφτωσες - αν μιλαγες  περι ανεμων και υδατων κανα 3ωρο θα ησουν καληνυχτακιας (been there).

  Πιθανότατα κανα γκομενο εχει αυτη και αλλαξε γνωμη για την ξεπετα . Αν γουσαρε θα σε έκοβε απλα , δεν θα εφευγε . Η θετικη πλευρα ειναι οτι αντι να δεις σκετη τσοντα , χουφτωσες και μια γκομενα στο ενδιαμεσο.


  Υγ εισαι σιγουρος οτι δεν ειπε οχι ΚΑΙ στο φιλι και οχι μονο στο χουφτωμα???
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.429
Πόντοι
5.577
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μεσα σε ενα δεκάλεπτο σκάω δίπλα της,την βουτάω και αρχίζουμε γλωσσόφιλα
δεν φίλιομασταν ούτε 10 δευτερόλεπτα και πάω να χουφτώσω βυζια, μου τραβάει το χέρι (ελαφρώς όμως)
δεν πτοούμε και πάω να πιάσω μουνάκι
Αυτό ήταν...σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα
Για ποια με πέρασες και κάτι τέτοια,μαζέυει τα πράγματα της και φεύγει φουριόζα
Οκ ήξερα οτι είναι κάπως ρομαντική με τα τραγούδια πού έστελνε αλλά τί περίμενε ας πούμε..
Εχώ ξενερώσει λίγο από χθές μάγκες

δυστυχως τυπε δεν μπορέσαμε να ασχοληθούμε οσο επρεπε με το θεμα σου το Σ/Κ γιατι εσκασε η ιστορια με το πιπινι Αννα και τον αραβα  :S
 

Javito

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εχω γνωρίσει μία τύπισσα απο το γυμναστήριο και αφού ανταλλάξαμε Φεισμπουκ και τηλ
αρχίσαμε να μιλάμε συνέχεια
Με τα πολλά μου έλεγε για ποτό συνέχεια,επειδή ψιλοβαριέμαι της έλεγα να έρθει σπίτι
Χθες το βράδυ εχώ αράξει και έχω βάλει μια τσοντούλα να δω
με πέρνει τηλ και μου κάνει είμαι στην γειτονία σου να έρθω?Ελα της κάνω!
Ευκαιρία σκέφτομαι.. ειχα και απίστευτες κάυλες
Με τα πολλά έρχετε και μεσα σε ενα δεκάλεπτο σκάω δίπλα της,την βουτάω και αρχίζουμε γλωσσόφιλα
δεν φίλιομασταν ούτε 10 δευτερόλεπτα και πάω να χουφτώσω βυζια, μου τραβάει το χέρι (ελαφρώς όμως)
δεν πτοούμε και πάω να πιάσω μουνάκι
Αυτό ήταν...σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα
Για ποια με πέρασες και κάτι τέτοια,μαζέυει τα 18 της και φεύγει φουριόζα
Οκ ήξερα οτι είναι κάπως ρομαντική με τα τραγούδια πού έστελνε αλλά τί περίμενε ας πούμε..
Εχώ ξενερώσει λίγο από χθές μάγκες

Μήπως είσαι οπαδός του Τραμπ και ακολούθησες κυριολεκτικά το "grab them by the pussy";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom