Νέα

ΜΑΥΡΟ στη μοντελοαλυσίδα - ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ σε κυκλώματα trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Απο το πανω κατω στη φυλης εχουν σκαψει χαντακι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Παπαφίλιππς,εμείς δεν είμαστε ναυάγια.Είμαστε ναυαρχίδες !
Χλαπαρχιδες ειστε.

Και εσείς κλαψαρχίδες.
Το δικο μου πεταει, το δικο σου κολυμπαει.
Πανε πλασε κανα κουλουρακι ρε μαστορα.
Πρωτα πλυνε χερακια πολυ σχολαστικα, μετα βαλε μασκα και ξεκινα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Προσέχετε πώς μιλάτε στον Tigerhead,πολύ καλά κάνει και σας τα χώνει !
Όσο αρνιέστε ότι υπάρχουν κυκλώματα τράφικινγκ,τόσο περισσότερο δείχνετε ότι είστε τελειωμένοι μισογύνηδες,και μετά ξεσπάτε τον καημό σας στα μπουρδέλα..
τα ειπε ολα με δυο φρασεις , τελειωμενοι μισογύνηδες που ξεσπανε στα μπουρδελα
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Θα έπρεπε να θέλουν νόμιμους οίκους,όπως και άλλες επιχειρήσεις για άλλα επαγγέλματα,πχ φαΐ,ποτό...Νόμιμη είναι η πορνεία σαν επάγγελμα άλλωστε...

 

Darwin73

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
6
Like
15
Πόντοι
0
Πλάκα στην πλάκα, χωρίς να θέλω να χαλάσω την κοσμοθεωρία του σπιρτούλη, η μοναδική φορά που πέτυχα κοπέλα που μου έδωσε την εντύπωση ότι μπορεί να είναι θύμα trafficking ήταν στην αλυσίδα της Λιοσίων. Δεν τρολλάρω.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μιλάει κι ο Tiger που κανει το γαμιά σε site για πουτάνες και ψάχνει λίγη αποδοχή από τη σπιρτούλα.
Μιλάμε πόσο μικρή αυτοεκτίμηση (και τι άλλο;;;) πρέπει να έχεις για να το κάνεις αυτό.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μιλάει κι ο Tiger που κανει το γαμιά σε site για πουτάνες και ψάχνει λίγη αποδοχή από τη σπιρτούλα.
Μιλάμε πόσο μικρή αυτοεκτίμηση (και τι άλλο;;;) πρέπει να έχεις για να το κάνεις αυτό.

Συμφωνεί με όσα λέω,δεν το κάνει για αποδοχή.
Άλλο γαμιάς και άλλο συνένοχος στο τράφικινγκ.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Μιλάει κι ο Tiger που κανει το γαμιά σε site για πουτάνες και ψάχνει λίγη αποδοχή από τη σπιρτούλα.
Μιλάμε πόσο μικρή αυτοεκτίμηση (και τι άλλο;;;) πρέπει να έχεις για να το κάνεις αυτό.
σε σαιτ για ναυαγια θες να πεις
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Κλωνοτηγανοκεφαλε, ποσα accounts εχεις κανει ρε και συνεχιζεις να εισαι εδω????
Που ξερεις μεχρι και τι κυλοτα φοραει η καθε πουτανα και μας πουλας πνευμα και απο πανω.
Διπλα με τι nick κυκλοφορεις???
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
παπαβλακας η μεγαλύτερη ατενσιον χορ του σαι
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Κανε καμια ενημερωση βλακεντιε και ασε τις μαλακιες
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;

ξαναπηγαινε με ενα πρασινακι στο χερι να δεις πως θα κανει και ξαναελα να γραψεις.
Οντως τυπε μου??:pipa1:

Είναι θεόμουνο η Λίζα.

Σταδιακά με ολοένα και χειρότερη συμπεριφορά.

Τι γίνεται γι αυτό το χαρτάκι ρε φίλε...άλλο το κόκκινο άλλα το μπλε άλλο το καφετί...και όταν πρασινίσει...ή μωβίσει...όλα στα πόδια σου....
Είχε ανέβει και θεσσαλονίκη για λίγο αυτή , και είχαν γράψει οτι είχε και πρόγραμμα με gfe αλλα το χρέωνε συν 50 ευρώ αν δεν κάνω λάθος , και αν λέω για την ίδια.

Για δωσε κανα link απο καμια αγγελια αν υπαρχει.
Αν και μου εχουν πει οτι η συγκεκριμενη κανει και priveδακια.
Απο την αλλη, παιζει να ειναι θυμα trafficking βεβαια, συμφωνα με τους μαστορες εδω μεσα, αρα γι'αυτο ειναι και αυξημενη η τιμη μαλλον :tooth:

Δεν έχω λίνκ , υπηρχε το προφίλ της σε γνωστό σάιτ εδω στην θεσσαλονίκη που έχει κοπέλες απο διάφορα στούντιο , αλλά πλέον δεν υπάρχει. Αυτη που λέω είχε δουλέψει περίπου για ένα μηνα εδω θεσσαλονίκη στο στουντιο hot lady.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.325
Κριτικές
21
Like
9.588
Πόντοι
3.346
Το πιο αστείο της όλης ιστορίας είναι ότι υπάρχουν άνθρωποι, οι οποίοι ξοδεύουν χρόνο και ενέργεια για να μπουν και να διαφωνήσουν σε ένα παρακμιακό φόρουμ για το αν υπάρχει τράφικινγκ στην Ελλάδα, για το ότι πρέπει οι πουτάνες να φτιάξουν συνδικαλισμό για τα δικαιώματά τους (!) και το ότι αν δίναμε περισσότερα λεφτά στα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο, οι πουτάνες θα είχαν καλύτερη ποιότητα εργασίας. Σε λίγο θα βγαίνουν και θα απαιτούν απο το κράτος να δίνει έξτρα επιδόματα στις κοπέλες στη Φυλής και στο Μετάξι. Καμία επαφή με την πραγματικότητα. Καλά κάνει ο Δημητράκης και τρολάρει τέτοια άτομα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;

ξαναπηγαινε με ενα πρασινακι στο χερι να δεις πως θα κανει και ξαναελα να γραψεις.
Οντως τυπε μου??:pipa1:

Είναι θεόμουνο η Λίζα.

Σταδιακά με ολοένα και χειρότερη συμπεριφορά.

Τι γίνεται γι αυτό το χαρτάκι ρε φίλε...άλλο το κόκκινο άλλα το μπλε άλλο το καφετί...και όταν πρασινίσει...ή μωβίσει...όλα στα πόδια σου....
Είχε ανέβει και θεσσαλονίκη για λίγο αυτή , και είχαν γράψει οτι είχε και πρόγραμμα με gfe αλλα το χρέωνε συν 50 ευρώ αν δεν κάνω λάθος , και αν λέω για την ίδια.

Για δωσε κανα link απο καμια αγγελια αν υπαρχει.
Αν και μου εχουν πει οτι η συγκεκριμενη κανει και priveδακια.
Απο την αλλη, παιζει να ειναι θυμα trafficking βεβαια, συμφωνα με τους μαστορες εδω μεσα, αρα γι'αυτο ειναι και αυξημενη η τιμη μαλλον :tooth:

Δεν έχω λίνκ , υπηρχε το προφίλ της σε γνωστό σάιτ εδω στην θεσσαλονίκη που έχει κοπέλες απο διάφορα στούντιο , αλλά πλέον δεν υπάρχει. Αυτη που λέω είχε δουλέψει περίπου για ένα μηνα εδω θεσσαλονίκη στο στουντιο hot lady.
Βρηκα και εγω καποιες παλιες αγγελιες της στο google, οι οποιες δεν ισχυουν πλεον.
Γιατι αραγες????:tooth:
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Το πιο αστείο της όλης ιστορίας είναι ότι υπάρχουν άνθρωποι, οι οποίοι ξοδεύουν χρόνο και ενέργεια για να μπουν και να διαφωνήσουν σε ένα παρακμιακό φόρουμ για το αν υπάρχει τράφικινγκ στην Ελλάδα, για το ότι πρέπει οι πουτάνες να φτιάξουν συνδικαλισμό για τα δικαιώματά τους (!) και το ότι αν δίναμε περισσότερα λεφτά στα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο, οι πουτάνες θα είχαν καλύτερη ποιότητα εργασίας. Σε λίγο θα βγαίνουν και θα απαιτούν απο το κράτος να δίνει έξτρα επιδόματα στις κοπέλες στη Φυλής και στο Μετάξι. Καμία επαφή με την πραγματικότητα. Καλά κάνει ο Δημητράκης και τρολάρει τέτοια άτομα.

Φταίει τόσο ο νόμος για τα μπουρδέλα,ο 2734/1999 που είναι ανεφάρμοστος και οδηγεί τα μπουρδέλα στην παρανομία όσο και οι πελάτες που δεν απαιτούν τη νομιμοποίηση κάποιων μπουρδέλων όχι μόνο για το τράφικινγκ αλλά και τη δημόσια υγεία.

- θα βγάλει νέο νόμο ο Χρυσοχοΐδης ίσως την επόμενη χρονιά.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Μην ανεβάζετε άσχετα με το θέμα..
Για το τράφικινγκ μιλάμε εδώ,όχι για το εάν κάποια πήγε Θεσσαλονίκη,Τουρκία,ή Λίβανο κλπ..

Το θέμα με την συγκεκριμένη που έγραψα , δεν ηταν αν ήρθε θεσσαλονίκη η όχι. Πιο πολύ το έγραψα γιατί η συγκεκριμένη δούλευε στο στούντιο και ξεκινούσε το απλό με 40 η 50 ευρώ , και αν ηθελες φιλιά η τι άλλο περιλαμβάνει το gfe έπρεπε να δώσεις άλλα 50 ευρώ.

Επίσης σχετικά με το οτι κάποιες κοπέλες δεν παίρνουν το 50% που θα έπρεπε , νομίζω σε πολλές δουλειές οι εργαζόμενοι δεν παίρνουν το 50% ... δηλαδή παράδειγμα μια που δουλεύει σε σούπερ μάρκετ η σε συνεργείο καθαρισμού και παίρνει πχ 30 ευρώ στο 8ωρο , 30 ευρώ θα πάρει αν αποφέρει 60 ευρώ στην επιχείρηση , 30 ευρώ θα πάρει και αν αποφέρει 200 ευρώ στην επιχείρηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom