Νέα

ΜΑΥΡΟ στη μοντελοαλυσίδα - ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ σε κυκλώματα trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Ακόμα συνεχίζεται αυτό το thread? lol

Αντιλαμβάνεστε ότι είναι τουλάχιστον υποκριτικό να είστε λευκοί ιππότες της καθεμιάς από τη στιγμή που συνεχίζεται παράλληλα το άθλημα; Μάλλον όχι.

Σπιρτούλη get a life τύπε μου, έχουμε πει ότι τα μπουρδέλα δεν είναι για σένα.

Τα ίδια και τα ίδια επαλαμαβάνονται εδώ μέσα. Σε όποια περίπτωση υπάρχει trafficking ασύστολο γαμήσι στο κύκλωμα, οι περιπτώσεις αυτές ομολογουμένως είναι ελάχιστες στα γνωστά μέρη, σε κάθε άλλη περίπτωση το χρήμα είναι γλυκό στην όψη και στην αφή.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.812
Πόντοι
17.311
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;

ξαναπηγαινε με ενα πρασινακι στο χερι να δεις πως θα κανει και ξαναελα να γραψεις.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τράφικινγκ υπάρχει,απλά δε θέλετε να το παραδεχτείτε.

Εμένα δεν με ενδιαφέρει αν υπάρχει. Έτσι κι αλλιώς όσες γαμάω δεν είναι θύματα κι όταν κάτι μου βρωμάει φεύγω.
Γιατί να ασχοληθώ; μιλάς με άνθρωπο που είπε στο αφεντικό του δώσε αύξηση γιατί αν δεν δώσεις
θα πω σε όλους ότι μου έδωσες.

:2funny:

Άνανδρη στάση..
Να σε νοιάζει..
Για να είμαστε και λογικοί,δεν είναι όλοι οι πελάτες συνένοχοι.
Για να είμαστε λογικότατοι,όσοι πελάτες γνωρίζουν ότι υπάρχει τράφικινγκ σε ένα μπουρδέλο,ή διαπιστώνουν κάτι ύποπτο,χωρίς όμως να το καταγγείλουν,ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ.

Το να αρνείσαι ότι υπάρχει τράφικινγκ δε σε κάνει "γνώστη του χώρου".Σε κάνει ένα δειλό μισογύνη που δεν παραδέχεται την αλήθεια και ψάχνει μύριους τρόπους για να δικαιολογηθεί και να αποφεύγει τις ευθύνες.Είναι σαν ένα φανατικό ναζιστή ή μέλος του κόμματος του Χίτλερ που αρνείται το Ολοκαύτωμα ή έναν Γκρίζο Λύκο που αρνείται τη γενοκτονία των Αρμενίων.

Με το να μην παραδέχεσαι την αλήθεια και να γαμάς σε μπουρδέλα ταυτόχρονα,δε σε κάνει αληθινό άντρα.Δεν τιμάς τα παντελόνια σου επίσης με το να αδιαφορείς για το τράφικινγκ και να βλέπεις τις ιερόδουλες σαν σεξουαλικά αντικείμενα,ενώ και οι ίδιες είναι άνθρωποι με δικαιώματα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;

Πάρε τα μέτρα σου.Ξαναπήγαινε για να ελέγξεις αν συμβαίνει κάτι ύποπτο και κάνε καταγγελία.
Αρκετοί άλλοι εδώ μέσα δεν έχουν καν τα κότσια να αποδεχτούν την αλήθεια για κάποια μπουρδέλα και φοβούνται..Αυτό δεν είναι αντρίκιο που κάνουν ορισμένοι,για αυτό δεν μπορούν να σταυρώσουν γκόμενα και βρίσκουν παρηγοριά να γαμάνε συχνά στα μπουρδέλα,χωρίς αυτοέλεγχο.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λυπάμαι που θα το πω,αλλά αρκετοί που είναι άνανδροι και δειλοί εδώ μέσα,η δειλία τους μυρίζει χιλιόμετρα μακριά και μετά παραπονιούνται που δεν μπορούν να έχουν γκόμενα και πάνε συνέχεια στα μπουρδέλα.Όχι ότι είναι κακό να θέλουν να γαμήσουν,αλλά θα πρέπει να μην κάνουν τα στραβά μάτια όταν κάποια παίζει να είναι θύμα τράφικινγκ.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Γεια σου ρε σπιρτούλη σωτήρα.
Φαντάζομαι το σπιρτούλη όταν κατεβαίνει στα μπουρδέλα τα μουνιά τρελλαίνονται και μ' ένα στομα μια φωνή φωνάζουν "Έρχεται ο Μεσσίας" και ταυτόχρονα χύνουν όλες μαζί.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Πεστα ρε σπιρτουλι με τους πουθεναδες που το παιζουν και γκομενοι και μονο πουτανες γαμανε τα ζωαδια
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Και το ξαναλέω :
ΔΕ θεωρώ συνενόχους όσους γαμάνε κοπέλες για τις οποίες δεν μπορούν να καταλάβουν ότι είναι θύματα - γιατί αρκετές δεν είναι και το κάνουν για τα λεφτά προφανώς συν το ότι είναι νόμιμο επάγγελμα η πορνεία - αλλά όσους βλέπουν κάτι ύποπτο και κάνουν μόκο γιατί δεν τους συμφέρει να χάσουν τις συγκεκριμένες κοπέλες..
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Γεια σου ρε σπιρτούλη σωτήρα.
Φαντάζομαι το σπιρτούλη όταν κατεβαίνει στα μπουρδέλα τα μουνιά τρελλαίνονται και μ' ένα στομα μια φωνή φωνάζουν "Έρχεται ο Μεσσίας" και ταυτόχρονα χύνουν όλες μαζί.

Εγώ προσωπικά δεν πάω στα κεντρικά της Φυλής.Λιοσίων πάω σε μεγάλο βαθμό,άντε και Φυλής 81 και 109Α που είναι τα πιο ποιοτικά στην περιοχή..

Αυτό που λέω είναι το εξής : ότι εάν δείτε κάτι ύποπτο ή μια κοπέλα κλαίει ή είναι φοβισμένη,βοηθήστε την το συντομότερο.
Αυτό !
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Και το ξαναλέω :
ΔΕ θεωρώ συνενόχους όσους γαμάνε κοπέλες για τις οποίες δεν μπορούν να καταλάβουν ότι είναι θύματα - γιατί αρκετές δεν είναι και το κάνουν για τα λεφτά προφανώς συν το ότι είναι νόμιμο επάγγελμα η πορνεία - αλλά όσους βλέπουν κάτι ύποπτο και κάνουν μόκο γιατί δεν τους συμφέρει να χάσουν τις συγκεκριμένες κοπέλες..

Ρε σπιρτούλη μη με θεωρήσεις συνένοχο σε εκλιπαρώ.
Με τι μούτρα θα βγω αύριο στην κοινωνία;
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ντρέπομαι για αρκετούς εδώ μέσα,ιδίως με 35-40ρηδες που κάνουν σαν μικρά παιδιά και προσπαθούν να αρνηθούν την πραγματικότητα,δηλαδή σαν να λέμε ότι ο ουρανός είναι κίτρινος ή κόκκινος.

Είναι ανεύθυνο να αρνείσαι την πραγματικότητα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κάποιοι νομίζουν ότι είμαι τρολ,άποψή τους,σεβαστή.
Αλλά η αλήθεια θα πρέπει να λέγεται..
Δε θέλω να τσουβαλιάσω όλους τους πορνοπελάτες,αλλά θα πρέπει να έχουν κατανού και τις κακοτοπιές.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Γεια σου ρε σπιρτούλη σωτήρα.
Φαντάζομαι το σπιρτούλη όταν κατεβαίνει στα μπουρδέλα τα μουνιά τρελλαίνονται και μ' ένα στομα μια φωνή φωνάζουν "Έρχεται ο Μεσσίας" και ταυτόχρονα χύνουν όλες μαζί.

Εγώ προσωπικά δεν πάω στα κεντρικά της Φυλής.Λιοσίων πάω σε μεγάλο βαθμό,άντε και Φυλής 81 και 109Α που είναι τα πιο ποιοτικά στην περιοχή..

Αυτό που λέω είναι το εξής : ότι εάν δείτε κάτι ύποπτο ή μια κοπέλα κλαίει ή είναι φοβισμένη,βοηθήστε την το συντομότερο.
Αυτό !

Το χουμε καταλάβει ότι είσαι προμότορας.
Καμιά τσατσά πρέπει να σαι το κόβω εγώ που δεν έχει τι να κάνει και ψάχνει για πελάτες.

Παιδια γαμάτε μόνο λιοσίων και 109. Tα αλλα τα εχουν κακοί άνθρωποι νταβατζήδες.
Αλλιώς θα σας κάνω βούκινο.

Κλαίω μαλάκα, κλαίω :2funny:
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Έρχονται οι γαμιάδες παιδιά πάμε να φύγουμε.

Φίλε Κοράκι,μην το παίρνεις προσωπικά.
Προφανώς και δε θα φταις εάν δεν μπορείς να καταλάβεις εάν μια κοπέλα είναι θύμα τράφικινγκ..
Θα φταις όμως εάν καταλάβεις κάτι και δε βοηθήσεις την κατάσταση.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ρε σπιρτούλη κάνε με βούκινο σε εκλιπαρώ.
Γουστάρω να γαμάω μόνο σε μπουρδέλα με trafficking.

Θέλω να την έχουν ναρκωμένη και δεμένη την κοπέλα αλλιώς δε καβλώνω.
Τέτοιος είμαι.
Φοβήθηκες;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Εμένα πάντως -από μοντελοαλυσίδα- η μόνη που μου σκυλοβρομάει ότι είναι θύμα trafficking είναι η Λίζα η μοντελέ από φυλής 71. Αυτή η κοπέλα είναι σαν τα κρύα τα νερά και είναι πάντα κακοδιάθετη με μούτρα
μέχρι το πάτωμα καλά για διάθεση μέσα στο δωμάτιο δεν το συζητάω έτοιμη να παίξει μπουνιές. Είχα κάνει μια προσπάθεια πριν καιρό να πάω την κουβέντα προς τα κει μπας και ήθελε να μου πει τίποτα παραπάνω για να βοηθήσω αλλά δεν...μου το ξέκοψε αμέσως.. Εσείς τι πιστεύετε συναγωνιστές;

ξαναπηγαινε με ενα πρασινακι στο χερι να δεις πως θα κανει και ξαναελα να γραψεις.
Οντως τυπε μου??:pipa1:

Είναι θεόμουνο η Λίζα.

Σταδιακά με ολοένα και χειρότερη συμπεριφορά.

Τι γίνεται γι αυτό το χαρτάκι ρε φίλε...άλλο το κόκκινο άλλα το μπλε άλλο το καφετί...και όταν πρασινίσει...ή μωβίσει...όλα στα πόδια σου....
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ρε σπιρτούλη κάνε με βούκινο σε εκλιπαρώ.
Γουστάρω να γαμάω μόνο σε μπουρδέλα με trafficking.

Θέλω να την έχουν ναρκωμένη και δεμένη την κοπέλα αλλιώς δε καβλώνω.
Τέτοιος είμαι.
Φοβήθηκες;

Εσύ τρολλάρεις τώρα σίγουρα..Αλλιώς είσαι κάθαρμα,δε λέγεται αλλιώς.Μισογύνης και φαλλοκράτης.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Έρχονται οι γαμιάδες παιδιά πάμε να φύγουμε.

Φίλε Κοράκι,μην το παίρνεις προσωπικά.
Προφανώς και δε θα φταις εάν δεν μπορείς να καταλάβεις εάν μια κοπέλα είναι θύμα τράφικινγκ..
Θα φταις όμως εάν καταλάβεις κάτι και δε βοηθήσεις την κατάσταση.

Άμα το καταλάβω θα αφήσω και πουρμπούρι στο νταβά που με φτιάχνει τέτοια σκηνικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom