Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
συγγνωμη φιλε τοπ σκουιρτερ ολα καλα αλλα ο τιτλος της κριτικης σου -ενω απο περιεχομενο ειναι σωστη - ειναι λιγο σκληρος....ζωο;;;; :think:
ας κραταμε λιγο τα προσχηματα...συμφωνω δεν περασες καλα αλλα οι χαρακτηρισμοι δεν πρεπει να ειναι τοσο ακραιοι ....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
συγγνωμη φιλε τοπ σκουιρτερ ολα καλα αλλα ο τιτλος της κριτικης σου -ενω απο περιεχομενο ειναι σωστη - ειναι λιγο σκληρος....ζωο;;;; :think:
ας κραταμε λιγο τα προσχηματα...συμφωνω δεν περασες καλα αλλα οι χαρακτηρισμοι δεν πρεπει να ειναι τοσο ακραιοι ....

Α...φιλε θα διαφωνισω πρωτη φορα μαζι σου... :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιος δεν σεβεται τα λεφτα του αλουνου που ειται τα βγαζει ευκολα ειται τα βγαζει δυσκολα....
ε...ειναι ΖΩΟ.! :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906



μπεεεεεε :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
για κουλουρι με την αντριαννα δινω εικοσι προβατα και μισο κιλο φετα γιδινη....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μου εχουν πει ιστορια για μπουρδελο πανω στην Μοναστηριου (δεν ξερω αν υπηρχε εκει μπουρδελο παλαιοτερα) που καποιος πηγαινε και γαμουσε με ανταλαγμα αυγα απο χωριατικες κοτες!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Μου εχουν πει ιστορια για μπουρδελο πανω στην Μοναστηριου (δεν ξερω αν υπηρχε εκει μπουρδελο παλαιοτερα) που καποιος πηγαινε και γαμουσε με ανταλαγμα αυγα απο χωριατικες κοτες!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οτι μπορει ο καθενας... :grin:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κι αλλη κριτικη εισεπραξε η λεγαμενη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
πηγα προχθες στο πρασινο δουλευει μια ρουμανα καστανη ονοματι φλωρα,μαγκες μακρια απο αυτην σκετο κομοδινο ειναι και απο υπηρεσιες αθλιοτατη, μαυρο της δινω, προσωπικα η χειροτερη που εχω δοκιμασει και η πρωτη μ φορα που δεν τελειωσα αφου η παλιοπουτανα με το που μπαινει αρχισε να λεει γρηγορα σε 5 λεπτα βγαινω τελειωνε γρηγορα κ τετοια χαζα,ουτε στην πιπα δεν μ σηκωνοτανε ουτε μ την εγλυφε καθοτανε κ μ εβλεπε, μιλαμε αισχος!! ουτε καν αφηνε να την αγγιζεις στα ποδια χερια οπουδηποτε, τετοια ξινιλα πρωτη φορα συναντησα, καταμαυρο λοιπον στην μαλακισμενη!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως ρίχνω μαύρο αν το βυζί της είναι τουλάχιστον μικρότερο από 3άρι...
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
ειναι οντως μικροτερο απο 3αρι κ γενικα αποσο φαινεται κ το φανταζεται κανεις! σε ξεγελαει το σουτιεν που φοραει. Τεσπα, μακρια της!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Καρμεν καστανη μικρη αδυνατη μικροσωμη αλλα με χαρακτηρηστικα μεγαλα φυσικα βυζια σε γαματο...σχεδιο!
Απλα ΜΑΚΡΙΑ.!!! Μην σας ξεγελανε οι βυζαρες τις...

Το κοριτσι δεν κανει για αυτη την δουλεια ολο μη και οχι και ντεν καταλαβαινει.
[size=10pt]ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ.![/size]
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
+φωνω με karaman, ωραία παρουσία, ξεγελάστηκα με το στήθος της αλλά μέσα στο δωμάτιο μούφα, το εχω αναφέρει και σε κριτική μου anyway.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
H Κάρμεν είναι τεμπέλα και διεκπεραιωτική, δεν το έχει καθόλου, αλλά είναι και γαμώ τις σέξυ γκόμενες. Από τις σπάνιες φορές που ευχαριστήθηκα να γαμάω κομοδίνο. Βασικά, η ιδιομορφία της είναι ότι μόνο μια στάση της αρέσει και τη βολεύει(μπρούμυτα -τεμπέλα γαρ), σε όλα τα άλλα είναι άχρηστη, συμπεριλαμβανομένου τσιμπουκιού.
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση παιδες.Στην Σαπφως 7 ,ποιο ειναι το ονομα της κοπελας που δουλευει βραδυ τις τελευταιες μερες?? .Η μαλακου η τσατσα μου ανεφερε οτι ηρθε απο Πολωνια.Αδυνατη με ωραιο σωμα ,μικρο ταττου στο σωμα και ξανθια και ολιγον νευρικη-παραξενη !!!Γρι απο Ελληνικα .Θα με βοηθουσατε γιατι ετοιμαζω κραξιμο τρελο.Τα σεβη μου !!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Μια ερωτηση παιδες.Στην Σαπφως 7 ,ποιο ειναι το ονομα της κοπελας που δουλευει βραδυ τις τελευταιες μερες?? .Η μαλακου η τσατσα μου ανεφερε οτι ηρθε απο Πολωνια.Αδυνατη με ωραιο σωμα ,μικρο ταττου στο σωμα και ξανθια και ολιγον νευρικη-παραξενη !!!Γρι απο Ελληνικα .Θα με βοηθουσατε γιατι ετοιμαζω κραξιμο τρελο.Τα σεβη μου !!!

απο τα σαλονια στα αλωνια ... και στα τελωνια ...
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση παιδες.Στην Σαπφως 7 ,ποιο ειναι το ονομα της κοπελας που δουλευει βραδυ τις τελευταιες μερες?? .Η μαλακου η τσατσα μου ανεφερε οτι ηρθε απο Πολωνια.Αδυνατη με ωραιο σωμα ,μικρο ταττου στο σωμα και ξανθια και ολιγον νευρικη-παραξενη !!!Γρι απο Ελληνικα .Θα με βοηθουσατε γιατι ετοιμαζω κραξιμο τρελο.Τα σεβη μου !!!

ΜΑΚΡΙΑ ΡΕΕΕΕΕ ΑΠΟ ΣΑΠΦΩΣ 7 !!!!!!!!!! ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΡΑΝΙ  :headbang:  :headbang:  :headbang:

Βραδυ Τεταρτης και αποφασισαμε για μια συντομη τσαρκα.Πρωτη αναγνωριστικη επισκεψη στο ιδρυμα...Δουλευε μια ξανθια,αδυνατη κοπελα με ωραιες αναλογιες,με νευρικη-παραξενη συμπεριφορα,απο την Πολωνια, συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας.Μαλλον ειχε δικιο γιατι δεν ηξερε ελληνικα και μονολογουσε ,λογικα, στα Πολωνεζικα.Συνεχιζουμε τη βολτα μας και επιστρεφουμε κατα τις 02:30 στο ιδιο ιδρυμα για να μπω ,αν και το ενστικτο μου ελεγε να μην μπω !!!! Η ΤΣΑΤΣΑ μου ανελυσε τις υπηρεσιες 30 το ΑΠΛΟ,40 Περισσοτερος χρονος κτλ.Παιρνω το απλο 30 ευρω.Οκ ο χωρος βρωμουσε ως συνηθως και τα δωματια ειναι κοινως για τον φουτσο,3τριτο κοσμικες συνθηκες !!!Ερχεται η κοπελα,ωραια μεν,αλλα ειχε μια παραξενη νευρικοτητα,δεν μπορω να το εξηγησω.Την ρωτησα στα Αγγλικα εαν ειναι καινουργια και μου απαντησε οτι δουλευει ενα μηνα.Αρχισε τα προκαταρκτικα και αργοτερα την πιπα αλλα δεν το ειχε!!! Το θεμα ειναι οτι μου εκανε πιπα για αρκετη ωρα και την ρωτησα, Sex θα κανουμε ??? Μου απανταει οτι χρειαζεται αλλα 10 ευρω δηλαδη 30+10=40..αρχισαμεεεε...Ειχε περασει η ωρα και την ρωταω τι θα κανουμε ...και ειχε το ΘΡΑΣΟΣ να που πει 30+20=50 για sex !!! Αρχισε να ντυνεται και της απανταω ,ολα οκ ?? Μονος μου θα την παιξω ?? Βγαζει παλι το σουτιεν και με τελειωνει με πιπα.Στο τελος της εξηγησα οτι εγω δεν βγαζω 30 ευρω σε 5 λεπτα και πως υπαρχει στο διαδικτυο ενα site (καλη ωρα ) με τις κριτικες των κοριτσιων (γουρλωσε τα ματακια της) !! Δεν ασχοληθηκα αλλο , η κοπελα το επιασε το μηνυμα και φευγωντας πηγε να μου πιασει το χερι ,οτι μαλλον ολα ειναι καλα ,αλλα της γυρισα την πλατη και της ειπα να φυγει !! Βγαινοντας απο το δωματιο εκραξα και την τσατσα την μαγκισα.Μου ειπε αφου τελειωσες τι θελεις παραπανω !! Και που ξερω τι κανει μεσα η κοπελα !!! Δηλαδη, δεν ηξερε τι να πει και μου ελεγε μαλακιες.Οκ ,της ειπα την αναφορα στο site δε την γλιτωνεις(εκεινη την ωρα εμπαιναν πελατες και ακουγοντας την συζητηση  εφευγαν) .Συνοψιζοντας : Υπηρεσιες για τον πουτσο ,χωρος αθλιος,συμπεριφορα τσατσας και κοπελας απαραδεκτος,τιμες-υπηρεσιες οτι ναι και οπως ναναι,ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ στο συγκεκριμενο μερος και οπου αλλου ξαναδω την τσατσα και την κοπελα θα πεφτει τρελο live κραξιμο.
ΜΑΚΡΙΑ παιδες και να προτιματε τις καλες επαγγελματιες !!!
Φιλικα !!!!

 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλος μαλλον την πατησες και εσυ απο αυτην την Πολωνεζα !!!!.
Και εχω γραψει τοσο πραγματα !!!! Μακρια και οι υπολοιποι !!! Τζαμπα τα φραγκα....δηλαδη εχω ειμαι τυχερος που δε τη μαμησα την Αννιτα !!! :2funny:  :2funny:
 

savvas236

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες,σήμερα "ανακάλυψα" το site και θα ξεκινήσω με αυτό το πόστ για να ενημερώσω κι άλλους...

Πήγα την προηγούμενη βδομάδα στο σπίτι της Νικηφόρου Ουρανού 1Β,βραδάκι που ήταν κάποια Τζίνα. Πλήρωσα το 40αράκι μου (όχι το πιο απλό που ήταν με 30!!) ντεμέκ περιποίηση,χαδάκια,πίπα και γαμήσι.Η κοπέλα φαινόταν εντάξει,εμφάνιση οκ,ξανθούλα,μιλάει και καλά ελληνικά. Πλακώνεται κατευθείαν και μου φοράει το προφυλακτικό πρίν ακόμα μου σηκωθεί,κι αρχίζει "πλακωμένη" την πίπα.Με το ζόρι με καύλωσε και αρχίσαμε το "σπρώξιμο".Μια αυτή απο πάνω,μετά εγώ,έβλεπε οτι δεν χύνω και μου λέει πισοκωλλητό....Την αρχίζω κι εγώ όντας "σπασμένος" με τη συμπεριφορά της,κι εκει που της το χωνα γερά....έσπασε το προφυλακτικό! Βγές μου λέει...τι λέω και τώρα τί?? Πέξτην,τη να σου κάνω???? >:( Και απλά έκατσε δίπλα μου και περίμενε...
Έφυγα κι όταν έφτασα σπίτι είδα σημάδι κόκκινο στο πέος μου και "χεστηκα"¨απ'το φόβο.Θα κάνω εξετάσεις σε λίγο καιρό μήπως και "κονόμισα" κάτι απο αυτήν!! ΜΑΚΡΙΑ μάγκες,δεν λέει με τίποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom