Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μαυριζω την Κελλυ που δουλευε χθες στο ερως στο βαρδαρη που αν και παλια δεν ξερει να αναβει φωτιες............!
Και οπως μου ειπε Νεκρη δεν ειναι για να σταθει ακινητη να την γαμησεις αλλα μπορει να ειναι ενα ωραιο ΨΥΓΕΙΟ και μαλιστα No-Frost!!!
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλημερα καραμαν...τι σου κανε φιλε;τοσο κομοδινο; :headbang: :headbang:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ειδα τις κριτικες τωρα....
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εκλεψα το κοπιραιτ απο αλλον... :2funny: :2funny: :2funny:
μπες goodmorning bourdeliarides να δεις.... :rockon:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.494
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Η Denise Milani είναι;
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.494
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
αν είχαμε τέτοιες παρουσιάστριες και εδώ στην Ελλάδα δεν θα ξεκολλούσαμε απο την τηλεόραση!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
καλημερα καραμαν...τι σου κανε φιλε;τοσο κομοδινο; :headbang: :headbang:

Δε ξερω ρε φιλε τι εφτεξε μπορει να την πετυχα σε ασχημη μερα αλλα αυτη η κουβεντα δεν λεγετε...
''Δεν ειμαι και νεκρη για να κατσω ακινητη''
Το ειπε οταν της ειπα με τροπο και ωραια μεινε ακινητη γιατι δεν κανουμε τιποτα απτο να κουνιομαστε και οι δυο μαζι μπρος πισω η αντε να μπενοβγαινα στην ουσια 1 ποντο μεσα εξω..!
Με αντιπετωπισε με μια ψυχροτητα και μια απαθεια γαματα...Τελος παντων.!

Οσο για την αλλη στη κωλετη δεν της καταλογιζω ευθυνες αν και σε μικρο ποσοστο προσπαθησε.
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τι να πεις;..... :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και εγώ ρίχνω πολύ μαύρο σε μια μαυρούλα  :huh:στη φυλής που με ξεπέταξε στο λεπτό η άτιμη.
:think:Λες να μαυρίσει και άλλο? :grin:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Άκυρο σε ξανθιά Ρουμάνα εν' ονόματι Αντριάνα στη Νικηφόρου Ουρανού 1Β (Βίλκα). Όμορφη με ωραίο σώμα και στήθος, αλλά...παγοποιείο η κοπέλα. Πίπα χάλια, δεν ένιωθα τπτ, μόνο πισωκολλητό,δεν δέχεται άλλη στάση. Αμίλητη και βάζει και 1 τόνο λιπαντικό λες και θα μπει ο μετροπόντικας. Μακριά φίλοι μου  >:(
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
ΜΑΥΡΟ στην Ειρηνη την ελεινιδα εκμερους φιλου μου, που μετακινηθηκε απο τον Βαρδαρη σε στουντιο της Ν.Ουρανου αναβαθμιζοντας μονο τον χωρο εργασιας της και οχι της υπηρισιες της.

Μην την πατατε απο την εξωτερικη της εμφανιση και απο τα μουφα λογια της τσατσας.
Ειναι μονο για ξεπετα και τιποτα παραπανω και δεν τιμαει και τα λεφτα που της δινεις.
 

top squirter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Ειναι ξημερωματα και δεν εχει καθολου κοσμο, μπαινω μεσα και βλεπω την ξανθια και καλοστημένη Αντριαννα, μου χαμογελαει και μου λεει η τσατσα το προγραμμα...με 100 γυμνο τσι...και κωλαρακι, λεω γιατι οχι φαινεται καλη περιπτωση...δινω τα φραγκα, μπαινω, ριχνω μια γρηγορη πλυση και περιμενω, μπαινει μεσα και παθαινω πλακα με που την ειδα (το μερος ειναι λιγο σκοτεινο και δεν την προσεξα καλα οταν μπηκα) τα μουτρα της ειναι και το βλεμα της ειναι σαν αγελαδας και το χειροτερο μου εδειχνε με την συμπεριφορα της οτι θα κανει αγγαρεια ηταν θυμωμενη δυστροπη και κακομουτσουνη, χαλαστηκα πολυ...αφου ομως ειχα δωσει τα φραγκα καθισα και την εφαγα...τσιμπ...αγγαρεια μεχρι αηδιας αγγιγματα γιοκ συμμετοχη τιποτα, μου φορεσε 2 σκουφια!!! με καβαλησε και ηθελε να με κοροιδεψει οτι ταχα το εβαλε στον κωλο της, με τα χιλια ζωρια και μετα απο εντονο διαλογο την εβαλα στα τεσσερα και μπηκα στην πισω πορτα ηταν σαν να μην εγινε τιποτα ουτε μια αντιδραση, μονο το σιχαμενο υφος της που εβλεπα στον καθρεφτη εφτανε για να μου κοπει καθε διαθεση για τελειωμα...της λεω ετσι πως κανεις δεν θα τελειωσω και τι κανει? σηκωνεται και φευγει και εμεινα αγαλμα...Ντυνομαι βγαινω εξω και αρχιζω τα μπινελικια στη τσατσα για την συμπεριφορα της κοπελας και μου ελεγε κατι γελοιες δικαιολογιες...της λεω οτι θα γραψω στο σιτε γιαυτο που εζησα και ουτε ιδρωσε το αυτι της μονο τα φραγκα να παρνετε και σεβασμος στον πελατη καθολου...αφου τις σιχτηρησα εφυγα απραγος. Μακρια απο το αθλιο επιπλο.Αντριαννα με την υπαρξη σου προσβαλεις τις γυναικες!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κανονικα επρεπε να σε βρισουμε ολοι γιατι ενω κανουμε αποχη μπαινεις κ σκας σε μια τελειωμενη 100ε ζεστα ζεστα....καλα να παθεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Ειναι ξημερωματα και δεν εχει καθολου κοσμο, μπαινω μεσα και βλεπω την ξανθια και καλοστημένη Αντριαννα, μου χαμογελαει και μου λεει η τσατσα το προγραμμα...με 100 γυμνο τσι...και κωλαρακι, λεω γιατι οχι φαινεται καλη περιπτωση...δινω τα φραγκα, μπαινω, ριχνω μια γρηγορη πλυση και περιμενω, μπαινει μεσα και παθαινω πλακα με που την ειδα (το μερος ειναι λιγο σκοτεινο και δεν την προσεξα καλα οταν μπηκα) τα μουτρα της ειναι και το βλεμα της ειναι σαν αγελαδας και το χειροτερο μου εδειχνε με την συμπεριφορα της οτι θα κανει αγγαρεια ηταν θυμωμενη δυστροπη και κακομουτσουνη, χαλαστηκα πολυ...αφου ομως ειχα δωσει τα φραγκα καθισα και την εφαγα...τσιμπ...αγγαρεια μεχρι αηδιας αγγιγματα γιοκ συμμετοχη τιποτα, μου φορεσε 2 σκουφια!!! με καβαλησε και ηθελε να με κοροιδεψει οτι ταχα το εβαλε στον κωλο της, με τα χιλια ζωρια και μετα απο εντονο διαλογο την εβαλα στα τεσσερα και μπηκα στην πισω πορτα ηταν σαν να μην εγινε τιποτα ουτε μια αντιδραση, μονο το σιχαμενο υφος της που εβλεπα στον καθρεφτη εφτανε για να μου κοπει καθε διαθεση για τελειωμα...της λεω ετσι πως κανεις δεν θα τελειωσω και τι κανει? σηκωνεται και φευγει και εμεινα αγαλμα...Ντυνομαι βγαινω εξω και αρχιζω τα μπινελικια στη τσατσα για την συμπεριφορα της κοπελας και μου ελεγε κατι γελοιες δικαιολογιες...της λεω οτι θα γραψω στο σιτε γιαυτο που εζησα και ουτε ιδρωσε το αυτι της μονο τα φραγκα να παρνετε και σεβασμος στον πελατη καθολου...αφου τις σιχτηρησα εφυγα απραγος. Μακρια απο το αθλιο επιπλο.Αντριαννα με την υπαρξη σου προσβαλεις τις γυναικες!!!

Συγνωμη αλλα 2 ποστ πιο πανω απο το δικο σου ποστ ο αλλος της εχει ριξει μαυρο στη συγγεκριμενη...
...μαλον δεν ενημερωνεσε απο το σαιτ, ...και πρωτη φορα πας με την συγγεκριμενη και σκας και 100 ευρω??? παρε πρωτα το απλο να κανεις ενα τεστ και αν σου κατσει καλα ξαναπας για τα 100 αλλιως κλαις λιγοτερα...
Παντως περαστηκα σου...
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ε ναι η αντριαννα αραπινα εγινε πια απο το πολυ μαυρισμα συνμπουρδελιαρηδες.... :headbang:
μην παει κανεις πια....SOS
 

street_of_dreams

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ε ναι η αντριαννα αραπινα εγινε πια απο το πολυ μαυρισμα συνμπουρδελιαρηδες.... :headbang:
μην παει κανεις πια....SOS
Γειά σου, Ηρακλάρα! Είπαμε: Τειρεσίας για τις τάνες που δεν σέβονται το παραδάκι που βγάζουν!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom