Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Βρήκα κι αυτή την αγγελία της από το 2021, αλλά αφού είναι κλειστό μάλλον μας τελείωσε.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
732
Πόντοι
81
Αν πατησεις Χριστινα Ασιατισα θα βρεις...
Ούτε εγώ βρήκα πληροφορίες και την κάλεσα. Μου είπε 60 η ώρα με σεξ κατάλαβα, καλαμάκι με προφυλαξη, αν θέλω χωρίς θέλει tip. Χωρος στη Νέα Σμύρνη κοντά στην Αγία φωτεινη, έχει κρεβάτι μασαζ και είναι από Καζακστάν. Μην περιμένω λέει μοντέλο. Έχει κάποιος εμπειρία;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.148
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Ούτε εγώ βρήκα πληροφορίες και την κάλεσα. Μου είπε 60 η ώρα με σεξ κατάλαβα, καλαμάκι με προφυλαξη, αν θέλω χωρίς θέλει tip. Χωρος στη Νέα Σμύρνη κοντά στην Αγία φωτεινη, έχει κρεβάτι μασαζ και είναι από Καζακστάν. Μην περιμένω λέει μοντέλο. Έχει κάποιος εμπειρία;
Ωραίος!! Κάνε και ένα τάμα στην Αγία αν πας, μήπως και βρεις παρκάρισμα!!

Πάντως έχει ενδιαφέρον η κυρία
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
Ωραίος!! Κάνε και ένα τάμα στην Αγία αν πας, μήπως και βρεις παρκάρισμα!!

Πάντως έχει ενδιαφέρον η κυρία
Ας πάει με το τραμ και ας κάνει το τάμα να του βγει καλή η συνάντηση...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ούτε εγώ βρήκα πληροφορίες και την κάλεσα. Μου είπε 60 η ώρα με σεξ κατάλαβα, καλαμάκι με προφυλαξη, αν θέλω χωρίς θέλει tip. Χωρος στη Νέα Σμύρνη κοντά στην Αγία φωτεινη, έχει κρεβάτι μασαζ και είναι από Καζακστάν. Μην περιμένω λέει μοντέλο. Έχει κάποιος εμπειρία;
Σαν να μην μας τα λέει καλά η κυρία. Εσένα σου είπε να μην περιμένεις μοντέλο, αλλα στην αγγελία της εχει φωτογραφίες που ισχυρίζεται ότι είναι πρόσφατες και αληθινες και δείχνουν μια γυναικάρα.

@Whatever_13 μπας και ειναι η ίδια που δούλευε πριν καμμια δεκαριά χρόνια σε μπουρδελα στη Φυλής; Η Χριστίνα η Καζακστανή;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456
Σαν να μην μας τα λέει καλά η κυρία. Εσένα σου είπε να μην περιμένεις μοντέλο, αλλα στην αγγελία της εχει φωτογραφίες που ισχυρίζεται ότι είναι πρόσφατες και αληθινες και δείχνουν μια γυναικάρα.

@Whatever_13 μπας και ειναι η ίδια που δούλευε πριν καμμια δεκαριά χρόνια σε μπουρδελα στη Φυλής; Η Χριστίνα η Καζακστανή;
δεν ξερω...απλα πατησα στο search και ειδα παλαιοτερες πληροφοριες, οτι δουλευε σε studio ktl
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
269
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Παιδιά θεία Ελένη κάθε μήνα κατάθεση στο σπίτι η τυπισα είναι αστέρι το μασάζ είναι όντως μασάζ σχολαστικο το σπίτι είναι πεντακάθαρο ,πίπα από άλλο πλανήτη , για την ηλικία της είναι σούπερ,πολυ καλοβσοσιαλ πολυ καλό άτομο γενικά, έξυπνη και όπως πρέπει , τρελένομαι να με περιποιηται
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.899
Like
4.769
Πόντοι
1.706
Παιδιά θεία Ελένη κάθε μήνα κατάθεση στο σπίτι η τυπισα είναι αστέρι το μασάζ είναι όντως μασάζ σχολαστικο το σπίτι είναι πεντακάθαρο ,πίπα από άλλο πλανήτη , για την ηλικία της είναι σούπερ,πολυ καλοβσοσιαλ πολυ καλό άτομο γενικά, έξυπνη και όπως πρέπει , τρελένομαι να με περιποιηται
Πώς είναι η θεία? Εννοώ φωτό έχουμε? .. γιατί ακούω για γκραννυ
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.404
Πόντοι
2.306

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
68
Like
156
Πόντοι
0
καλημερα καποιος να αφησει τηλ της Ελενης
 

Czt

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
22
Like
72
Πόντοι
0
Το πρόγραμμα της Θ.Ελενης τι περιλαμβάνει και τιμή..
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
αδερφέ ένα τηλ κ εγω για τον θρύλο την θεια ελενη
 

Megistos41

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
19
Like
17
Πόντοι
0
αδερφέ ένα τηλ κ εγω για τον θρύλο την θεια ελενη
Όποτε μπορέσεις στείλε μου και εμένα το τηλέφωνο της κυρίας Ελένης καθωσ Και την περιοχή που βρίσκεται να την τιμήσω! Σε ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom