Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.686
Κριτικές
9
Like
1.644
Πόντοι
3.145
Η αγγελία μου θυμίζει μία παλιά κοντά στη Κατεχάκη. Στον έκανε πέτρα και σε άφηνε στα κρύα του λουτρού.. αν είναι η ίδια
αυτή είναι η Αθηνά.
σε εφτιαχνε και μετά ...αντε κόφτον μουρταδέλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
34
Like
3.144
Πόντοι
4.365
αυτή είναι η Αθηνά.
σε εφτιαχνε και μετά ...αντε κόφτον μουρταδέλα.

Μπράβο Αθηνά την έλεγαν.. τι να πω μου είχε βγει η τσαπού όλη έξω από την πετσετούλα κι αυτή τίποτα.. πολύ άκαρδη γυναίκα
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Νομιζω ηταν καλλιθεα ,ωραιο σωματακι αλλα μονο μασαζ.η μονη που ξεκιναγε το μασαζ ανασκελα!

Μπράβο Αθηνά την έλεγαν.. τι να πω μου είχε βγει η τσαπού όλη έξω από την πετσετούλα κι αυτή τίποτα.. πολύ άκαρδη γυναίκα
και πού είναι τώρα η Αθηνά ? γνωρίζει κανείς ?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Καλημέρα, μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για την granny ΄Άννα Σέρβα και για την Ελίνα από Άγιο Έλευθέριο; Δεν τις έχω συναντήσει ποτέ.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Καλημέρα, μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για την granny ΄Άννα Σέρβα και για την Ελίνα από Άγιο Έλευθέριο; Δεν τις έχω συναντήσει ποτέ.
Αννα , για μένα , δεν αξίζει ούτε τζάμπα , ούτε να σε πληρώνει .
Ελίνα, δεν γνωρίζω και αν θέλεις , δώσε ίνφο
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
αυτή είναι η Αθηνά.
σε εφτιαχνε και μετά ...αντε κόφτον μουρταδέλα.
Μια ξανθιά μεγάλη σε ηλικία ήταν εκεί κοντά στην Κατεχάκη σε ένα ισόγειο που μόλις πήγαινες κοίταζε από το μισάνοιχτο παντζούρι???? Αν είναι αυτή είχε μια πιτσιρίκα απίστευτη!!!!!! Ίσως ότι καλύτερο είχα βρει στον χώρο του μασάζ!!!
 

Kostas2023

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Σαλτα και γαμήσου μουνόπανο γαμω την κοινωνία σου παλιοξεκωλιάρη , μέγιστε τριμάλακα σκατομπινέ που θα με βρίσεις
Δες ρε μουνόπανο ξανά την προηγουμενη ανάρτησή μου απο απο την πολύ μαλακία έχεις τυφλωθεί και δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις γαμόσπιτε αγράμματε κωλομπαρά.
Η χαρακτηρισμός ΒΟΥΡΛΟ ήταν για την μασαζοπουτάνα της αγγελίας για την οποία ρωτούσε πληροφορίες ο @giorgos stergiou .
Κατάλαβες τώρα ρε βούρλο;;; Εκτός αν εισαι η Χριστίνα της αγγελίας οπότε πρόσεχε με πιο προφιλ μπαίνεις εδώ μέσα γιατί καρφώνεσαι ρε ΒΟΥΡΛΟΟΟΟΟΟ
Άντε κλάσε τώρα να πέσουν οι καπότες από τη σουφρα σου
Ωχχχχ με συγχωρείς αδερφέ έχεις δίκιο τώρα το είδα …Αλήθεια με συγχωρείς !!
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Αννα , για μένα , δεν αξίζει ούτε τζάμπα , ούτε να σε πληρώνει .

Αννα , για μένα , δεν αξίζει ούτε τζάμπα , ούτε να σε πληρώνει .
Ελίνα, δεν γνωρίζω και αν θέλεις , δώσε ίνφο
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
Για την Ελίνα στην σελίδα 248 του παρόντος νήματος υπάρχει η εξής πληροφορία: "
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες"
Ωστόσο την αγγελία ή ίνφο για Άννα Σέρβα αλλά και για Ελίνα που βρίσκουμε;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
Για την Ελίνα στην σελίδα 248 του παρόντος νήματος υπάρχει η εξής πληροφορία: "
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες"
Ωστόσο την αγγελία ή ίνφο για Άννα Σέρβα αλλά και για Ελίνα που βρίσκουμε;

Έχει ξαναρώτηθει για Ελινα και δεν δίνει κάνεις το τηλέφωνο της. Γράφτηκε παλαιότερα ότι παίζει λέει σε κλειστό κύκλο. Εμείς οι υπόλοιποι δηλαδή ας γράφουμε κριτικές και να δίνουμε πληροφορίες χωρίς ανταπόδοση.

Για Άννα Σέρβα έχω γράψει κριτική παλαιότερα, ψάξε και θα βρεις. Ωστόσο, συνοπτικά το λέω μακρυά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Πριν λίγο καιρό είχα ραντεβού με την κα Κάουμα. Ένα βατό μασάζ, αλλά όχι ένα highlight. καλό φινίρισμα αλλά μηχανικά δεν την ενδιέφερε. δεν πρέπει να αγγίζετε.
δεν επιστρέφω
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Ξέρει κανείς για το μωρό; Προχωράει;
Σε επικοινωνια που ειχα μου πε στειλε μου το τηλ σου να σε καλεσω
Και δε πηρε ποτε
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Έχει ξαναρώτηθει για Ελινα και δεν δίνει κάνεις το τηλέφωνο της. Γράφτηκε παλαιότερα ότι παίζει λέει σε κλειστό κύκλο. Εμείς οι υπόλοιποι δηλαδή ας γράφουμε κριτικές και να δίνουμε πληροφορίες χωρίς ανταπόδοση.

Για Άννα Σέρβα έχω γράψει κριτική παλαιότερα, ψάξε και θα βρεις. Ωστόσο, συνοπτικά το λέω μακρυά.
όσον αφορά Άννα, προσυπογράφω απολύτως, και για τον λόγο αυτό δεν έχω πια και τηλέφωνο της..

όσο για την άλλην , αφού πρόκειται απλώς για λαδοπασάλειμμα , για μένα είναι εκτός ενδιαφέροντος. Αλλά και εντός να ήταν, αφού παίζει σε πολύ στενό κύκλο, και να βρει κάποιος τηλέφωνο , άχρηστο θα είναι, δεν θα το απαντήσει ποτέ.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
235
Like
407
Πόντοι
21
Σε επικοινωνια που ειχα μου πε στειλε μου το τηλ σου να σε καλεσω
Και δε πηρε ποτε
Έχω ασχοληθεί πριν καιρό και μίλησα μαζί της αλλά δε νομίζω να κάνει ραντεβού όλα τις φταίνε η ώρα αν είσαι κοντά μακάρι. Με λίγα λόγια δεν κατάφερα να κλείσω ραντεβού
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
https://*****/erotikes-gnorimies/μασσαζ/

Στα αστεράκια aggeliessex . gr

Γνωρίζουμε κάτι για τη Βιολέτα που έχει δικό της χώρο;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.585
Πόντοι
1.056

Στα αστεράκια aggeliessex . gr

Γνωρίζουμε κάτι για τη Βιολέτα που έχει δικό της χώρο;
Δεν την ξερω ρε συ αυτή. Πρωτη φορα το ακουω το ονομα, αλλα να ρωτήσω κάτι... Αφού κάνεις που κάνεις τον κόπο να ψάχνεις στις σελίδες των αγγελιών, γιατί δεν την παίρνεις ένα τηλέφωνο κιόλας να μάθεις λεπτομέρειες και να μας προσφέρεις ολοκληρωμένη ενημέρωση;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Δεν την ξερω ρε συ αυτή. Πρωτη φορα το ακουω το ονομα, αλλα να ρωτήσω κάτι... Αφού κάνεις που κάνεις τον κόπο να ψάχνεις στις σελίδες των αγγελιών, γιατί δεν την παίρνεις ένα τηλέφωνο κιόλας να μάθεις λεπτομέρειες και να μας προσφέρεις ολοκληρωμένη ενημέρωση;
Προφανώς και έχω πάρει και είναι κλειστό. Στην αναζήτηση δεν βρίσκω κάτι, το όνομα Βιολέτα δεν μου λέει κάτι, οπότε ναι επόμενο βήμα είναι να το προωθήσω εδώ, μήπως γνωρίζει κάποιος. Επίσης, δεν γίνεται όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι να γράφουμε καταδρομικες ή να λέμε αυτή παίζει σε κλειστό κύκλο. Μοιραστείτε εμπειρίες και τηλέφωνα, αν θέλει η πουτάνα θα το σήκωσει. Έχει δαπανηθει χρόνος και χρήμα για τόση πληροφορία. Τέλος πάντως, στο θέμα μας, η αγγελία της είναι από το 2020, οπότε αν ψήνεται κάποιος να απαντήσει ας απαντήσει και να μην λέμε τι θα έπρεπε να κάνει ο καθένας εδώ μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom