Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
περιμενουμε φρεσκια ενιμεροσι απο μινιοως!!!! :fuck1: :fuck1:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπον μαγκες, ψαξε ψαξε στο διαδικτυο, βρηκα μια φωτο, που ειναι 90% το κοριτσι στο Πιθαρι. Απλως τα ποδαρακια της ειναι πολυ πιο λεπτα στην πραγματικοτητα. Δειτε και αποφασιστε πριν δωσετε χρημα. ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ για το λαο  :2funny: :2funny:


Edit sonyp900: Η φώτο αφαιρέθηκε βάση των κανόνων.

 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον μαγκες, ψαξε ψαξε στο διαδικτυο, βρηκα μια φωτο, που ειναι 90% το κοριτσι στο Πιθαρι. Απλως τα ποδαρακια της ειναι πολυ πιο λεπτα στην πραγματικοτητα. Δειτε και αποφασιστε πριν δωσετε χρημα. ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ για το λαο  :2funny: :2funny:

πωπω ενα μωρο!!
λες να κανει και αλλες εξυπηρετησεις μετα που θα φυγουν οι ρωσοι??
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Πως το εκανες αυτο ρε αρχηγουλη;;; Επομενη κινηση ειναι να μας φτασεις εξω απο το εν λογω κοινωνικο ιδρυμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πως το εκανες αυτο ρε αρχηγουλη;;; Επομενη κινηση ειναι να μας φτασεις εξω απο το εν λογω κοινωνικο ιδρυμα  :2funny: :2funny: :2funny:

Τσάμπα δουλεύουμε 16 χρόνια πάνω στους υπολογιστές βρε συνάδελφε....από εποχές DOS!!!!!! Ελπίζω να βοηθήσει πάντως ο χάρτης όσα παιδιά δεν ξέρουν την περιοχή. Επόμενη κίνηση είναι να βγάλω φώτο την ταμπέλα,ολο το λέω κάθε μέρα που περνάω από έξω αλλά με 100-120 που πάω......άντε να σταματήσεις να βγάλεις φώτο  :uglystupid: :uglystupid:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα με το playboy στο Καλαμάκι τι παίζει ξέρει κανείς να με ενημερώσει???? Εευχαριστώ πολύ?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Τι ειναι αυτο, μασατζιδικο;;; :think:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Σωστα, βγαινοντας αριστερα. Δεν εχω παει ποτε. Αν ξερει καποιος, να γραψει, αν και φανταζομαι οτι πρεπει, ως συνηθως, να καταθεσεις αρκετα ευρωπουλακια πριν πηδηξεις.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πριν γυρισα απο μασαζ στην ζετα.

αν ειχε λιγο καλυτερη τεχνη στο μασαζ θα ηταν best value μασαζ :cheesy:
οπως ειπε ο xouzel ειναι ωραιος τυπος,κατσαμε κερασε αναψυξτικο κτλ.
αρκετα ομιλητικη και ωραιος χαρακτηρας,ισα με 15-20 λεπτα κατσαμε και κουβεντιαζαμε.
ωραιος χωρος και πολυ καθαρος πραμα που ειναι παρα πολυ σημαντικο για εμενα και νομιζω για ολους..
περασαμε μεσα και αρχισε το μασαζακι,δεν κρατησα ωρα αλλα εκατσα αρκετη στο τελος χτυπησε και τον φραπε ;)
μετα που τελιωσε κατσαμε και μου ειπε αν θελω να κερασει καφε :)δεν δεχτηκα γιατι ειχα ραντεβου αλλα εκατσα κανα 10 λεπτο ξανα και εκανα 1 τσιγαρο.σβηνω τσιγαρο και λεω "τι σας χρωσταω?" μου λεει 35.βγαζω ενα 50ρικο και δεν ειχε ψιλα και μου γυρισε 20 ευρω ρεστα :huh:της λεω οχι δωσε 10 και τα βρισκουμε την αλλη φορα.δεν το δεχτηκε και μου εδωσε τα 20...
ενταξει πιστευω αυτο δεν το κανει η καθε μια.για εμενα παντως ηταν ενα μεγαλο +

συμπερασμα: για 35 ευρω για αυτα που προσφερει ειναι παρα πολυ καλη τιμη.σαφως και θα ξαναπαω


Υ.Γ σε ενα πραμα παραξενευτηκα καπως.εβαλε ενα λαδι που μετα απο εκει πηγα θαλασσα,εκανα μπανιο 2 φορες για 30 λεπτα την καθε μια,εκανα 2 ντουζ και το λαδι ηταν ακομα πανω μου :huh: :huh:(το πιο δυνατο αντηλιακο φευγει με την πρωτη βουτια) εφυγε καπως μετα που γυρισα σπιτι και εκανα μπανιο με σαπουναδα.
προσοχη λοιπον σε οποιο εχει γκομενα η ειναι παντρεμενος γιατι το λαδι δεν φευγει ευκολα!!! :grin: :grin:καλου κακου να εχετε στο αμαξι κανα διαλυτικο :grin: :grin: :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Λοιπον... παμε για Πιθαρι.. Χωρος, ΤΕΛΕΙΟΣ, κυριλε, μου θυμισε τα ΚΑΛΑ μασατζιδικα στην Αθηνα. Η εμφανιση της ιδιοκτητριας.... χμμμμ ας μην το σχολιασω.Αφου ημουν ετοιμος να φυγω, αλλα μου προσφερε φραπε (κανονικο  :2funny: :2funny:) και ειπα να τον πιω πρωτα και την κανω μετα. Σκεφτομουν λοιπον, τι δικαιολογια να βρω, οταν ηρθε μπροστα μου !!! Κατι μουρμουρισε που δεν καταλαβα, αλλα οταν εστριψε και μου εκανε νοημα να ακολουθησω, το ματι μου επεσε στο κωλαρακι και απλα... την ακολουθησα (μην ψαρωνετε ρε, οχι η ιδιοκτητρια, το κοριτσι που θα με μασαζαρε....). Καταγωγη απροσδιοριστη, κατι σε Μογγολια μου εφερνε, αλλα εγω ειχα φερμαρει κωλο. Ηλικια 20-22 το πολυ. Μου δειχνει το δωματιο, φευγει να αλλαξει μουσικη, απο ποπ σε slow (oh yes) και επιστρεφει, για να με δει να καθομαι ακομα ντυμενος... Τα ρουχα σας, μου λεει και ξαναβγαινει. Μπηκε ενα λεπτο μετα, οταν ημουν ολογυμνος και προσπαθησα να καλυφτω με μια πετσετα, αλλα αν και το παλαμαρι ηταν εξω, δε φανηκε να κοκκινιζει. Καλο σημαδι, λεω. Ξαπλωνω και ξεκιναει, πολυ καλο μασαζ, πρωτα απο τα ποδια, σημαντικο για οσους ξερουν απο μασαζ. Να μην πολυλογω, 35 λεπτα αργοτερα, ειχε φτασει στο επιμαχο σημειο. το οποιο αρχισε να περιποιειται δεοντως. Πολυ δεκτικη σε χαιδεμα και γλυψιμο βυζιων, χαιδεμα κωλου και νουνιου. Να πω οτι προσπαθησα να κατεβασω το παντελονι της και ειπε μονο.... ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΙΜΑ. Με το αναλογο ψαξιμο ειδα οτι οντως φορουσε μουνοπανο. Τωρα τι σημαινε αυτο.... φτιαχνω μπριζολα, αλλα οχι σημερα, δεν ξερω, θα το μαθω ομως σιγουρα την επομενη εβδομαδα, οταν οι Ρωσσοι θα εχουν οπισθοχωρησει. Στο ρεζουμε, 45 λεπτα με φραπε, μασαζ και παλι... φραπε  :2funny:, το συνολο 60€, μια πολυ καλη τιμη θα ελεγα. Συνισταται.....
Φίλε μου το ονομα της μικρουλας που πηρες πως ειναι??ζμία μασερ ειχε ή και άλλη??
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Τα ματια σου με τρομαζουν και δε σου μιλαω... :2funny: :2funny: Αλλα να σου πω, και Ρουσλανα να τη λενε και Σβετλανα να τη λενε, ακομα και Μαριγω να ειναι το ονομα της, το κωλαρακι της δεν αλλαζει :kissass: :kissass: Και ειδα μονο ενα κομματι. Τωρα, αν υπαρχει κι αλλο, δεν το γνωριζω....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τα ματια σου με τρομαζουν και δε σου μιλαω... :2funny: :2funny: Αλλα να σου πω, και Ρουσλανα να τη λενε και Σβετλανα να τη λενε, ακομα και Μαριγω να ειναι το ονομα της, το κωλαρακι της δεν αλλαζει :kissass: :kissass: Και ειδα μονο ενα κομματι. Τωρα, αν υπαρχει κι αλλο, δεν το γνωριζω....
Χαχαχα,ωραιος!!!!
Όχι δεν ρωτησα για να μην πεσω σε άλλη κοπελα.Όποια πετυχω εαν ειναι ομορφη,θα περασω στα ενδοτερα για ενα μασαζακι.Απλά σκεφτομουν εαν μου ελεγε η ασχημη ιδιοκτητρια όπως περιγραφεις ''εγω ειμαι η μασεζ,περαστε'',να της πω ότι ξερεις εγω εψαχνα την ταδε,ωστε να την κανω με ελαφρα πηδηματακια απο το ιδρυμα!!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Χαχαχα,ωραιος!!!!
Όχι δεν ρωτησα για να μην πεσω σε άλλη κοπελα.Όποια πετυχω εαν ειναι ομορφη,θα περασω στα ενδοτερα για ενα μασαζακι.Απλά σκεφτομουν εαν μου ελεγε η ασχημη ιδιοκτητρια όπως περιγραφεις ''εγω ειμαι η μασεζ,περαστε'',να της πω ότι ξερεις εγω εψαχνα την ταδε,ωστε να την κανω με ελαφρα πηδηματακια απο το ιδρυμα!!!

Δε νομιζω να συμβει κατι τετοιο, αν και σε μια κουβεντουλα που εχω πμ με το Sony, μαλλον ψαχνεται και η ιδια  :fuck2: :fuck2:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Να μαζευτουμε 5-6 , να πατε. Να δει και η κοπελλα χαρα στα σκελια της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom