Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
λοιπον για οσους δεν ξερουν για το πυθαρι τους ενυμερωνο ειναι ΦΟΛΑ , εχω παει δυο φορες την πρωτη μια χαρα ολα μεχρι καφε με συνολο χρονου 45λεπτα την δευτερη φορα ολα παλι μεχρι φραπε και στα 25λεπτα ειχα συκωθη κιολας οποτε καταλαβαινεται ο ζορες να σε κανουν πελατι και μετα ειναι σιγουρες ΑΛΛΑ
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
εχω πληροφοριες οτι η λενα που ηταν αγια μαρινα αναβαθμιστηκε σε ολα
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
YES, οποιος εχει το τηλ. παρακαλω pm me
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όλως περιέργως εδώ και 1 εβδομάδα έχει εξαφανιστεί το τηλέφωνο από το SPA στο πυθάρι από τα Χανιώτικα Νέα.......παίζει η Ρωσσίδα (Ζέτα) μόνο.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Προσωπική εμπειρία δεν έχω ακόμα αλλά αν διαβάσεις πιο πίσω παίζει φραπές στο τέλος. Έχει και δικό της χώρο από ότι γράφει στα Χανιώτικα Νέα.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
2 φορες εχω πει να παω στης Ζετας και της 2 φορες κατεληξα στα μπουρδελα για το λογο οτι,και αν δεν κανει φραπεδακι?καπου ειδα οτι μπορει να μην σε γουσταρει και μενει μονο στο μασαζ..
αλλος ειπε οτι εφαγε και μπριτζολα.τι ειναι η μπριτζολα?την τσουτσουνιασε δλδ?
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
εχς το τηλέφωνο από το SPA στο πυθάρι για όποιον ενδιαφέρετε!
αλλά εχς μάθει οτι η γκόμενα που το έχει,εχει μεγάλα οικονομικά προβλήματα
οπότε μήπως πρεπει να της πούμε να βελτιώσει της υπηρεσίες της.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Η να δινει κατιτις παραπανω και να πληρωνεται περισσοτερο  :2funny: :2funny:
Anyway, για αλλο λογο γραφω... μολις επεστρεψα απο Ζετα και ευπειθως αναφερω..... Χωρος λιγο εξω απο Χανια, διακριτικος, καθαρος. Η κοπελλα δηλωνει 38 ετων (ναι καλα, σε πιστεψαμε), με μετρια προς καλη εμφανιση. Πολυ προσχαρη, δοτικη, ομιλητικη 
(17 χρονια στην Ελλαδα απ'οτι μου'πε), γενικα πολυ ευχαριστη σαν παρουσια. Στο μασαζ θα ελεγα οτι εγω τα καταφερνω καλυτερα, αλλα μου λειπουν τα αιθερια ελαια. Επισης μιλαει πολυ και ρωταει τα ιδια και τα ιδια πραγματα (αρχη Αλτσχαιμερ;;  :2funny: :2funny:). Την κρισιμη στιγμη ομως του φραπε......... το προσωπο αλλαζει, μια προστυχοκαβλουροφατσα σε κοιταζει και αρχιζει η παλλινδρομηση. Αν και προσπαθησα πολλακις και ποικιλοτροπως να κατεβασω το κεφαλι της ή να την ανεβασω στο κρεββατι, πολυ ευγενικα και χαμογελαστα, αρνηθηκε. Ισως την αλλη φορα, γιατι 45 λεπτα μασαζ και κατοπιν φραπε και συνολικα 70 λεπτα παραμονης, νομιζω οτι αξιζουν με το παραπανω τα 35€.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Η να δινει κατιτις παραπανω και να πληρωνεται περισσοτερο  :2funny: :2funny:
Anyway, για αλλο λογο γραφω... μολις επεστρεψα απο Ζετα και ευπειθως αναφερω..... Χωρος λιγο εξω απο Χανια, διακριτικος, καθαρος. Η κοπελλα δηλωνει 38 ετων (ναι καλα, σε πιστεψαμε), με μετρια προς καλη εμφανιση. Πολυ προσχαρη, δοτικη, ομιλητικη 
(17 χρονια στην Ελλαδα απ'οτι μου'πε), γενικα πολυ ευχαριστη σαν παρουσια. Στο μασαζ θα ελεγα οτι εγω τα καταφερνω καλυτερα, αλλα μου λειπουν τα αιθερια ελαια. Επισης μιλαει πολυ και ρωταει τα ιδια και τα ιδια πραγματα (αρχη Αλτσχαιμερ;;  :2funny: :2funny:). Την κρισιμη στιγμη ομως του φραπε......... το προσωπο αλλαζει, μια προστυχοκαβλουροφατσα σε κοιταζει και αρχιζει η παλλινδρομηση. Αν και προσπαθησα πολλακις και ποικιλοτροπως να κατεβασω το κεφαλι της ή να την ανεβασω στο κρεββατι, πολυ ευγενικα και χαμογελαστα, αρνηθηκε. Ισως την αλλη φορα, γιατι 45 λεπτα μασαζ και κατοπιν φραπε και συνολικα 70 λεπτα παραμονης, νομιζω οτι αξιζουν με το παραπανω τα 35€.

για μασαζακι με βλεπω αυριο :)
ερωτησει.ποση ωρα σου χτυπουσε φραπε?ρωταω γιατι σε τετοια περιπτωση αργω,μην εχω καμια μουρμουρα και δεν τα μπορω αυτα.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
για μασαζακι με βλεπω αυριο :)
ερωτησει.ποση ωρα σου χτυπουσε φραπε?ρωταω γιατι σε τετοια περιπτωση αργω,μην εχω καμια μουρμουρα και δεν τα μπορω αυτα.

Καμια ανησυχια. Μετα που αδειασα το γαλα, προσπαθησα οπως ειπα να την κρεβατωσω, με αποτελεσμα να εχω "ορεξη" εκ νεου. Οταν της το επισημανα, ξαναεπιασε δουλεια !!! Βεβαια εγω ηθελα παραπανω, κι ετσι αφου δεν το ειχα, σηκωθηκα, οχι παντως δυσαρεστημενος.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καμια ανησυχια. Μετα που αδειασα το γαλα, προσπαθησα οπως ειπα να την κρεβατωσω, με αποτελεσμα να εχω "ορεξη" εκ νεου. Οταν της το επισημανα, ξαναεπιασε δουλεια !!! Βεβαια εγω ηθελα παραπανω, κι ετσι αφου δεν το ειχα, σηκωθηκα, οχι παντως δυσαρεστημενος.

αψογη περιποιηση δλδ ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βρε βρε το Ζετάκι......μας βλέπω καμιά καταδρομική!! Είναι αυτή που τελειώνει σε 717 στα Χανιώτικα έτσι???? Προς τα που ο χώρος? Προς Ακρωτήρι ή Αγιά Μαρίνα κτλ???
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Βρε βρε το Ζετάκι......μας βλέπω καμιά καταδρομική!! Είναι αυτή που τελειώνει σε 717 στα Χανιώτικα έτσι???? Προς τα που ο χώρος? Προς Ακρωτήρι ή Αγιά Μαρίνα κτλ???

Πλησίον BMW - RENAULT. Αύριο έχω κλείσει και στο Πιθάρι, και θα ακολουθήσει αναλυτικό Test Drive
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στα δικαστήρια έπαιξε κάποια στιγμή πέρυσι ένα ίδρυμα περιποίησης με φραπέ μετά από κάποια ραντεβού και μιλημένα....το είχε μια Τσέχα...αλλά έκλεισε.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Στα δικαστήρια έπαιξε κάποια στιγμή πέρυσι ένα ίδρυμα περιποίησης με φραπέ μετά από κάποια ραντεβού και μιλημένα....το είχε μια Τσέχα...αλλά έκλεισε.

MMMMMMMMMM. σε βρισκω ΣΧΕΔΟΝ ενημερο. Το συγκεκριμενο ιδρυμα προσφερει και ΜΠΡΙΖΟΛΑ σε extra χρονο, αλλα ΜΟΝΟ αν πας συστημενος απο ΕΜΕΝΑ. Με το αζημιωτο φυσικα (100 ζεστα και μετρητα).
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
MMMMMMMMMM. σε βρισκω ΣΧΕΔΟΝ ενημερο. Το συγκεκριμενο ιδρυμα προσφερει και ΜΠΡΙΖΟΛΑ σε extra χρονο, αλλα ΜΟΝΟ αν πας συστημενος απο ΕΜΕΝΑ. Με το αζημιωτο φυσικα (100 ζεστα και μετρητα).

Αν μιλάμε για την ίδια....δεν ξέρω για μπριζόλα. Πάντως δεν υπάρχει ταμπέλα πλέον από έξω και φαίνεται κλειστό....εκτός και αν είναι για τα μάτια του κόσμου!!!! Αρχίζει από Π το όνομα της ιδιοκτήτριας???? :cheesy:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Αν μιλάμε για την ίδια....δεν ξέρω για μπριζόλα. Πάντως δεν υπάρχει ταμπέλα πλέον από έξω και φαίνεται κλειστό....εκτός και αν είναι για τα μάτια του κόσμου!!!! Αρχίζει από Π το όνομα της ιδιοκτήτριας???? :cheesy:

Σου στελνω pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom