Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Από προσωπική εμπειρία..
Την πρώτη φορά που πήγα με την κοπέλα, το προσπέρασα σαν διαδικασία μόλις κατάλαβα ότι κάνει με προφυλακτικό!
Την επόμενη φορά, την άφησα να κάνει τα δικά της..
Η αίσθηση δεν λέει, αλλά η εικόνα (να σε κοιτάει από κάτω με αυτά τα ματάκια..) προσφέρει μια εγκεφαλική διέγερση!
αν θες να πληρώνεις 60ρια και 80ρια για σαμπρέλα στην πίπα δικαίωμα σου...
ΜΗ μας το πουλάς όμως! ΔΕΝ θα πάρουμε...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
37
Like
20.334
Πόντοι
4.646

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
αν θες να πληρώνεις 60ρια και 80ρια για σαμπρέλα στην πίπα δικαίωμα σου...
ΜΗ μας το πουλάς όμως! ΔΕΝ θα πάρουμε...
Φίλε ο καθένας εχει διαφορετικα ερεθίσματα τι να κάνουμε τώρα!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Χωρίς να θέλω να απαντήσω εκ μέρους του πανμεγιστου petergsp...
Νομίζω ότι θα πρέπει να δεις live το συγκεκριμένο κορίτσι!
Πρέπει να πάρεις αυτό το πρώτο γλυκό χαμόγελο που ρίχνει, την θετική διάθεση και την ζεστασιά που βγάζει και μετά να ανακαλύψεις αν θα σου βγάλει τα ίδια στο δωμάτιο. Είναι ιδιαίτερη περίπτωση!
Και μπορει να τα καταπινει
 

hanszimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
990
Πέρασα Κυριακή μεσημέρι και δεν κατάφερα να μείνω. Πολύς κόσμος που περίμενε σε σαλόνι και δωμάτια βοηθητικούς χώρους ...λες και όλοι είχαν ραντεβού στο μαγαζί για μασαζ
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
56
Like
18.303
Πόντοι
13.636
Πέρασα Κυριακή μεσημέρι και δεν κατάφερα να μείνω. Πολύς κόσμος που περίμενε σε σαλόνι και δωμάτια βοηθητικούς χώρους ...λες και όλοι είχαν ραντεβού στο μαγαζί για μασαζ
Για μυοχαλαρωτικό πήγαν τύπε μου ... :zfuck:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Οχι φίλε το έβαλα γιατι έτσι με έλεγαν οι κολλητοί μου
Φίλε σεβαστό, επειδή βλέπω ότι είσαι νέος στο άθλημα για να μην μπερδεύουμε τον κόσμο μήπως θα ήθελες να το διαφοροποιήσεις λίγο? Ας το πάμε με μυνημα να μην κουράζουμε τον κόσμο....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Φίλε σεβαστό, επειδή βλέπω ότι είσαι νέος στο άθλημα για να μην μπερδεύουμε τον κόσμο μήπως θα ήθελες να το διαφοροποιήσεις λίγο? Ας το πάμε με μυνημα να μην κουράζουμε τον κόσμο....
τι να το κάνει?
fenfen23...???
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
37
Like
20.334
Πόντοι
4.646
Πρέπει να κλείσεις ραντεβού μέσω τηλεφώνου; η μπορείς να πας αλλά έτσι;;
Πάς καί έτσι καί βλέπεις ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες. Αν σου αρέσει κάποια δίνεις τό παράβολο σέ παίρνει από τό χεράκι και σέ πάει για ισίωμα :2funny:

Αν έχεις δεί κάποια ή θέλεις κάποια συγκεκριμένη κοπέλα μπορείς νά κλείσεις ραντεβού αν έχει κενό. Για τά μεγάλα ονόματα λιγάκι δύσκολο.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
56
Like
18.303
Πόντοι
13.636
Πάς καί έτσι καί βλέπεις ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες. Αν σου αρέσει κάποια δίνεις τό παράβολο σέ παίρνει από τό χεράκι και σέ πάει για ισίωμα :2funny:

Αν έχεις δεί κάποια ή θέλεις κάποια συγκεκριμένη κοπέλα μπορείς νά κλείσεις ραντεβού αν έχει κενό. Για τά μεγάλα ονόματα λιγάκι δύσκολο.
Τις έφαγες όλες ρε συ .
Όλες τις δοκίμασες :zfuck:
:2funny::2funny::2funny:
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Συναγωνιστές καλημέρα.. μπορεί κάποιος που επισκέφτηκε το ίδρυμα σήμερα, να μου πη αν αγωνίζεται η Ειρήνη? Πήρα τηλέφωνο την κα Σοφία την Τρίτη και μου είπε ότι ήταν στην πρεσβεία...παίρνω σήμερα πάλι για να κλείσω ραντεβού και μου είπε ότι ήταν άρρωστη και να πάρω το Σαββατοκύριακο...απλώς θέλω να ελέγξω αν μου έλεγε αλήθειες... ευχαριστώ...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Συναγωνιστές καλημέρα.. μπορεί κάποιος που επισκέφτηκε το ίδρυμα σήμερα, να μου πη αν αγωνίζεται η Ειρήνη? Πήρα τηλέφωνο την κα Σοφία την Τρίτη και μου είπε ότι ήταν στην πρεσβεία...παίρνω σήμερα πάλι για να κλείσω ραντεβού και μου είπε ότι ήταν άρρωστη και να πάρω το Σαββατοκύριακο...απλώς θέλω να ελέγξω αν μου έλεγε αλήθειες... ευχαριστώ...
Την Ειρήνη τη γαμαω ΜΟΝΟ εγω! :knuppel:
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Την Ειρήνη τη γαμαω ΜΟΝΟ εγω! :knuppel:
Βασικά δεν θα διαφωνήσω μαζί σου αγαπητέ συνάδελφε!! Κάνε μου όμως την τιμή και πες μου αν η συγκεκριμένη αγωνιζόταν την περασμένη Τρίτη και σήμερα, Please!!! Φαινομενικά το ερώτημα αφορά εμένα αλλά αν το καλοσκεφτης αφορά όλους μας, το αν μας λένε αλήθεια ή ψέματα στο τηλέφωνο δηλαδή!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.397
Πόντοι
41.443

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom