Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.026
Κριτικές
56
Like
19.304
Πόντοι
13.636
Κατά την τελευταία επίσκεψη, μεσοβδόμαδα, πέτυχα πάλι ταξί να ξεφορτώνει στο Λ23.
Κατά την διάρκεια της "συνεδρίας" έμαθα ότι έχουν λιώσει στους τουρίστες και γι' αυτό δεν βγάζουμε άκρη το τελευταίο διάστημα...

Επίσης έμαθα ότι δεν ξέρουν να πηδήξουν οι ξένοι, η κοπέλα που με ανέλαβε (τελευταίο ραντεβού) δεν είχε προλάβει καν να τελειώσει όλη μέρα με τους αουγκανους!

Ένα μπράβο σε όλους μας λοιπόν που τουλάχιστον προσφέρουμε κι εμείς με την σειρά μας τα δέοντα!
:thumbsup:
Τύπε , λες οι ξένοι να τον τρίβουνε στα μπούτια και να χύνουν μόνο με το άγγιγμα ?
:2funny::2funny::2funny:
Feeling Dumb Jim Carrey GIF
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Μια απελπιστικά κακη εξόρμηση...
Τραγική εμπειρία πραγματικά τραγική. Επιλέγω Αγάπη2 για μια ώρα μιας και είχα περάσει ξανά μαζί της όταν είχε πρώτο έρθει. Η κοπέλα είναι ψιλή με δεμένο σώμα (έχει πάρει 3 4 κιλάκια) με πολύ όμορφο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα. Τα πρώτα σημάδια της επικείμενης φόλας δεν άργησαν να φανούν. Αφού προσπαθώ να σπάσω τον πάγο όντας τρυφερός διαπιστώνω ότι κάνει δεξιά αριστερά το πρόσωπο της για να αποφύγει τα φιλιά. Όχι με γλώσσα και τα συναφή απλά την οποιαδήποτε επαφή. Μου αρχίζει το τροπάριο των σπειρών μικροβίων και αρχίζω να παίρνω την πρώτη κρυάδα. Μετά από κάποια χάδια πάει για στοματικό και ψάχνει προφυλακτικό. Της λέω ελεύθερο δυσανασχετεί και αφού της λέω ότι ρώτησα την κα Σοφία μου λέει πάμε να σε πλύνω. Για τρίτη φορά μιας και είχα μόλις κάνει σπίτι μου αλλά και μπαίνοντας στο δωμάτιο. Αφού τελειώνει η άχαρη δοκιμασία απομάκρυνσης μικροβίων ξεκινά μια πιπα απλά ανεκτή και μιας και η στύση μου δεν ήταν και σπουδαία λέω ας κάνουμε σεξ. Εκεί αφού βάλαμε τζελ στο μουνι και στον πουτσο μου κάναμε μια φιλότιμη προσπάθεια για σεξ. Αμ δε... Πονούσε λέει. Την έχω μεγάλη. Παπαριες δεν έγινα ξαφνικά γκοτζιλα. Της είπα να ανέβει αν θέλει από πάνω αρνήθηκε. Στα όρθια ήθελε μόνο. Στο μεταξύ η ξενερα απίστευτη. Της είπα όμορφα χωρίς εκνευρισμό να το λήξουμε στο μισάωρο κσι αν κσι μου πρότεινε να με τελειώσει της αρνήθηκα ευγενικά. Άλλωστε δεν είχα μαζί μου κάποιο πόρνο περιοδικό να με βοηθήσει μιας και η κατάσταση ήταν ξενερουα. Κατέβηκα ηρεμα και όμορφα μαζί της κάτω όπου γινοταν λαϊκό προσκύνημα και αφού πήρα πίσω τα 20 ευρώ του παραπάνω χρόνου χαιρέτησα ευγενικά λέγοντας απλά στην κα Σοφία ότι άλλο κορίτσι είχα γνωρίσει εγώ πριν μήνες. Απλά επειδή μετράω 2 φόλες το τελευταίο τρίμηνο στο μαγαζί είπα από εδώ και στο εξής να αλλάξω περιβάλλον. Καλά να περνάμε...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443
Χμμμμ ...
Γλυκάκι βλέπω , κάπου τον έβρεξες εσύ και θέλεις να ανεβάσεις ζάχαρο
:2funny::2funny::2funny:
Όχι ρε.
Είμαι στην πατρίδα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και για κάποιον που του αρέσουν οι σοκολάτες.
Ξέρει αυτός χαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • IMG_20230916_170415.jpg
    IMG_20230916_170415.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 23
  • IMG-9a3b67e9d9fd12b6c7802fe8d8aae658-V.jpg
    IMG-9a3b67e9d9fd12b6c7802fe8d8aae658-V.jpg
    189,9 KB · Εμφανίσεις: 21

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443
Μια απελπιστικά κακη εξόρμηση...
Τραγική εμπειρία πραγματικά τραγική. Επιλέγω Αγάπη2 για μια ώρα μιας και είχα περάσει ξανά μαζί της όταν είχε πρώτο έρθει. Η κοπέλα είναι ψιλή με δεμένο σώμα (έχει πάρει 3 4 κιλάκια) με πολύ όμορφο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα. Τα πρώτα σημάδια της επικείμενης φόλας δεν άργησαν να φανούν. Αφού προσπαθώ να σπάσω τον πάγο όντας τρυφερός διαπιστώνω ότι κάνει δεξιά αριστερά το πρόσωπο της για να αποφύγει τα φιλιά. Όχι με γλώσσα και τα συναφή απλά την οποιαδήποτε επαφή. Μου αρχίζει το τροπάριο των σπειρών μικροβίων και αρχίζω να παίρνω την πρώτη κρυάδα. Μετά από κάποια χάδια πάει για στοματικό και ψάχνει προφυλακτικό. Της λέω ελεύθερο δυσανασχετεί και αφού της λέω ότι ρώτησα την κα Σοφία μου λέει πάμε να σε πλύνω. Για τρίτη φορά μιας και είχα μόλις κάνει σπίτι μου αλλά και μπαίνοντας στο δωμάτιο. Αφού τελειώνει η άχαρη δοκιμασία απομάκρυνσης μικροβίων ξεκινά μια πιπα απλά ανεκτή και μιας και η στύση μου δεν ήταν και σπουδαία λέω ας κάνουμε σεξ. Εκεί αφού βάλαμε τζελ στο μουνι και στον πουτσο μου κάναμε μια φιλότιμη προσπάθεια για σεξ. Αμ δε... Πονούσε λέει. Την έχω μεγάλη. Παπαριες δεν έγινα ξαφνικά γκοτζιλα. Της είπα να ανέβει αν θέλει από πάνω αρνήθηκε. Στα όρθια ήθελε μόνο. Στο μεταξύ η ξενερα απίστευτη. Της είπα όμορφα χωρίς εκνευρισμό να το λήξουμε στο μισάωρο κσι αν κσι μου πρότεινε να με τελειώσει της αρνήθηκα ευγενικά. Άλλωστε δεν είχα μαζί μου κάποιο πόρνο περιοδικό να με βοηθήσει μιας και η κατάσταση ήταν ξενερουα. Κατέβηκα ηρεμα και όμορφα μαζί της κάτω όπου γινοταν λαϊκό προσκύνημα και αφού πήρα πίσω τα 20 ευρώ του παραπάνω χρόνου χαιρέτησα ευγενικά λέγοντας απλά στην κα Σοφία ότι άλλο κορίτσι είχα γνωρίσει εγώ πριν μήνες. Απλά επειδή μετράω 2 φόλες το τελευταίο τρίμηνο στο μαγαζί είπα από εδώ και στο εξής να αλλάξω περιβάλλον. Καλά να περνάμε...
Μάλλον θα πρέπει να την αλλάξουμε κατηγορία.
Μάλλον πρέπει να μπει στα Φ
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Μάλλον θα πρέπει να την αλλάξουμε κατηγορία.
Μάλλον πρέπει να μπει στα Φ
Προσωπική εμπειρία φίλε Πέτρο και όπως λέω πάντα μπορεί να μην πέτυχα σε κακό φεγγάρι
Βέβαια ήμασταν μέσα στην καλή χαρά όλη την συνεδρία σε καλό αποστειρωμενο και ασφαλές περιβάλλον. Χειρουργικά και καθαρά.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.069
Κριτικές
37
Like
21.014
Πόντοι
4.646
Μάλλον θα πρέπει να την αλλάξουμε κατηγορία.
Μάλλον πρέπει να μπει στα Φ
Και νά φανταστείς ότι πάλι δεν έβαλε μυαλό μετά από την επιστροφή της και τό μικρό επαγγελματικό Τουρ που είχε στήν κοντινή περιοχή :wink:
Δεν την βλέπω για πολλές μέρες ακόμα.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Και νά φανταστείς ότι πάλι δεν έβαλε μυαλό μετά από την επιστροφή της και τό μικρό επαγγελματικό Τουρ που είχε στήν κοντινή περιοχή :wink:
Δεν την βλέπω για πολλές μέρες ακόμα.
Εκεί το μαγαζί δουλεύει για 3 κορίτσια. Οι λοιπές παίρνουν τα αποφάγια
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.069
Κριτικές
37
Like
21.014
Πόντοι
4.646

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443
Προσωπική εμπειρία φίλε Πέτρο και όπως λέω πάντα μπορεί να μην πέτυχα σε κακό φεγγάρι
Βέβαια ήμασταν μέσα στην καλή χαρά όλη την συνεδρία σε καλό αποστειρωμενο και ασφαλές περιβάλλον. Χειρουργικά και καθαρά.

Και νά φανταστείς ότι πάλι δεν έβαλε μυαλό μετά από την επιστροφή της και τό μικρό επαγγελματικό Τουρ που είχε στήν κοντινή περιοχή :wink:
Δεν την βλέπω για πολλές μέρες ακόμα.
Δυστυχώς αυτό ήθελα να πω αγαπητοί συνάδελφοι.
Η εξέλιξη της είναι άσχημη.
Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγονται παράπονα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.553
Like
25.725
Πόντοι
5.006

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Χαχαχαχαχα εδώ δίπλα είναι και η πηγή με το αθάνατο νερό χαχαχ
Ένα πουλάκι μουπε ότι όχι μόνο πίνεις αλλά κανεις και βουτιες :grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη βρίζεις man
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443
Οταν οι άλλοι θα θέλουν χαπάκια για να :knockinb: εσύ θα πετάς μετά από τα μακροβουτια...
( Κάτι σαν τον Οβελίξ ένα πράγμα)...
Κανονίστε κωλοπαιδα να με ματιασετε παλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom