Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μασάζ Λ. Βασιλέως Κωνσταντίνου 46 (πρώην Φαληρου 15)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larousse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.614
Κριτικές
61
Like
39.629
Πόντοι
21.555
Και εκεί που άρχισα να σκέφτομαι εάν θα σπάσω τον κουμπαρά μου ή εάν θα κάνω χρέωση στην πιστωτική μου κάρτα για νά έπισκευθώ τό ίδρυμα ..... ΡΙΧΝΕΤΑΙ ΜΑΥΡΟ ???????? :headbang:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
και γω μαυρο ριχνω αλλα μετα τη τελευταια εφοδο-καταδρομικη αρχισα να το σκεφτομαι.. :hmm: :hmm:
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον απο δω & περα θα τα λεμε συχνα μιας & ειμαι λατρης του αθληματος.Στο συγκεκριμενο ελαιοτριβειο πιγα για πρωτη φορα εχτες,μιας & ειναι κοντα στο γνωστο πλεον Συγγρου 29!!!!!!!!!!!!! Ετσι για αλλαγη...ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ....  με εξαιρεση ισως  μια ιταλιδα  :tits2: & μια ταυλανδεζα :kissass2: .Ολες οι αλλες ΓΡΙΕΣ ΚΟΤΕΣ που οχι να τις :knockinb:  ουτε τον πυρετο σου δεν τους δινεις χαχαχαχα.Μα το καλυτερο απολα ειναι οτι η ΣΕΡΙΦΙΣΑ  :s&m_2:θελει να σου πασαρει οποιο γκομενακι θελει αυτη.Τιγκομενακι δηλαδη οποια απλυτη γρια της εχει ξεμεινει απο το Συγγρου 12(ειναι το ιδιο μαγαζι).Με τα πολλα &για να μιν φυγω μου εδειξε & τα 2 κομματια που αναφερα,τσιμπιμενα τα 110 αλλα δεν ειχα ξαναπαει με ιταλιδα & επρεπε & να ξεφορτωσω :fuck2: .Το πιτσιρικι εκανε τρελο  :fuck1:  & με  :tits:  νουμερο 4 ,αλλα γενικα ξενερωσα με τιν ΣΕΡΙΦΙΣΑ & δεν θα ξαναπαω.Προτιμω να διαλεγω εγω πιο νιμου θα μαμισω ασε που στο  Σ.29 κανοθν παρελαση τα πιτσιρικια!!!!!!!!!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μια ηνα ηνια ειχα δει γω τις προαλες....
 

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η Γιαννα και η μελαχρινούλα η λιγερόκορμη,Μαροκινή νομίζω με χαρούμενο στυλ.Καλή Χρονιά!!!!
Ρε μαγκιτη μπορεις να μας πεις αν εχεις γνωσιν (ανευ σχολιασμου των γουστων μου-καθοτι λατρης τωνMILFκαταστασεων & της αιδιολυχειας),αν αυτη η εκφυλη ξανθια sherifisa μπριζολιαζεται????Την εχω βαλει εδω & καιρο στο ματι αλλα ντρεπομαι να την ρωτησω.Ασε που στην ηλικια της πρεπει να ειναι πλεον οχι δασκαλα, αλλα καθηγητρια με Doctora  στο χαρβαρντ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mounotripanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
267
Like
2
Πόντοι
1
Ρε μαγκιτη μπορεις να μας πεις αν εχεις γνωσιν (ανευ σχολιασμου των γουστων μου-καθοτι λατρης τωνMILFκαταστασεων & της αιδιολυχειας),αν αυτη η εκφυλη ξανθια sherifisa μπριζολιαζεται????Την εχω βαλει εδω & καιρο στο ματι αλλα ντρεπομαι να την ρωτησω.Ασε που στην ηλικια της πρεπει να ειναι πλεον οχι δασκαλα, αλλα καθηγητρια με Doctora  στο χαρβαρντ!!!!!!!!!!!!!!!!!
αφου γουσταρεις μην μασας   πήγαινε να γλυψεις το μωρο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ρε μαγκιτη μπορεις να μας πεις αν εχεις γνωσιν (ανευ σχολιασμου των γουστων μου-καθοτι λατρης τωνMILFκαταστασεων & της αιδιολυχειας),αν αυτη η εκφυλη ξανθια sherifisa μπριζολιαζεται????Την εχω βαλει εδω & καιρο στο ματι αλλα ντρεπομαι να την ρωτησω.Ασε που στην ηλικια της πρεπει να ειναι πλεον οχι δασκαλα, αλλα καθηγητρια με Doctora  στο χαρβαρντ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειναι παλαια καραβανα και εχει μηδενισει το κοντερ πολλες φορες. Λογικα θα κολακευθει αν της ζητησεις αλλα πιθανολογω οτι ευγενικα θα σου αρνηθει διοτι δυσκολα μπορει να αφησει το μανατζμεντ του καταστηματος σε αλλην, εστω και για 45' ή μια ωρα. Ισως αν πας προς το τελος της ημερας να εχεις καλυτερες πιθανοτητες ατρομητε καταδρομεα, ή αν της ζητησεις (διακριτικα χωρις να ακουνε οι αλλες) να γινει σε αλλο χωρο/γαμηστρωνα κλπ. Ορμα κι οτι κατσει!!!  :rockon:  :rockon:
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ειναι παλαια καραβανα και εχει μηδενισει το κοντερ πολλες φορες. Λογικα θα κολακευθει αν της ζητησεις αλλα πιθανολογω οτι ευγενικα θα σου αρνηθει διοτι δυσκολα μπορει να αφησει το μανατζμεντ του καταστηματος σε αλλην, εστω και για 45' ή μια ωρα. Ισως αν πας προς το τελος της ημερας να εχεις καλυτερες πιθανοτητες ατρομητε καταδρομεα, ή αν της ζητησεις (διακριτικα χωρις να ακουνε οι αλλες) να γινει σε αλλο χωρο/γαμηστρωνα κλπ. Ορμα κι οτι κατσει!!!  :rockon:  :rockon:
Τετοία λέγε του συνάθλητη να πάει να πέσει με τα μούτρα  :fuck2:  :fuck1:  :knockinb: στον κούβα με το μέλι!!!!!!!!!!!!Δεν του πες ομως τίποτα για τις τιμές προκείμενου να μιν τις ανεβάζει μέσα στιν τρέλα του...... :happy:  :bounce-glasses:  :new_shocked:Οχι τίποτα άλλο το πέρνουν & απάνω τους με κάνα δύο ΜΟΝΟ μώρα που αξίζουν & τους άρρωστους με τα MILF  :woldman: :woldman: :woldman:
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Τετοία λέγε του συνάθλητη να πάει να πέσει με τα μούτρα  :fuck2:  :fuck1:  :knockinb: στον κούβα με το μέλι!!!!!!!!!!!!Δεν του πες ομως τίποτα για τις τιμές προκείμενου να μιν τις ανεβάζει μέσα στιν τρέλα του...... :happy:  :bounce-glasses:  :new_shocked:Οχι τίποτα άλλο το πέρνουν & απάνω τους με κάνα δύο ΜΟΝΟ μώρα που αξίζουν & τους άρρωστους με τα MILF  :woldman: :woldman: :woldman:
Τελικά ρε γλειφομούνι δεν μας είπες.... το τρέλανες στο γλείψιμο το  Μ Ω Ρ Ο :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: Αγωνιούμε ολοι να μάθουμε νέα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
  κοντουλα ,  τα εχει και τα παχακια τηs.   συμπαθητικο προσωπο.
εγώ πάλι θα'λεγα πιο σώστα με καμπύλες, αφού τα΄χει πλούσια τα ελέη  :tits2:( φυσικό στητό 4άρι),με ωραίο κορμάκι & όντως με πολύ γλύκο προσωπάκι.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
δεν μας ενδιαφερουν τα παχακια τις καθε μιας.....για ΒΥΖΙΑ ΜΙΛΑΜΕ.....ΕΧΕΙ??????????????
Ελα ρε μαν, χαλαρωσε, ολες εχουνε βυζια, ακομα κι εμεις  :grin: :grin: :grin:

Σοβαρα τωρα, ειναι γεματα, πολυ καλοσχηματισμενα και με επαρκη περιφρονηση προς το θειο Νιούτον και τις θεωριες του, αλλα επειδη καποιος εγραψε για 4ρια και σε αναστατωσε, ειναι απλα ενα γεματο C cup, στα κατω ορια του 3 αν θες...

Κατα τα λοιπα, χαμηλο VFM, παμε γι αλλα...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  μαs εχουν παρει ολοι πρεφα και μαs διαβαζουν.  ακομη και εδω.  το ροστερ ειχε 6-7.  ενα-δυο καπωs ξεχωρισαν.   
 

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
η ειρηνη...τρελο μουνι.......κορμαρα....
Τι λεει ρε man,καλο το τεμάχιο?????Κάθεται να το  γλειφιτζουρώσις :kissass2: :kissass2: :boff: :kissass2: :boff: :kissass2: Δώσε καμια πληροφορία.....π.χ. πως είναι αν το'χει μονίμως ξυρισμένο??? Μήπως μυρίζει ψαρίλα  :badair: :new_shocked: :new_shocked:Κάθε πληροφορία θα εκτιμιθεί ιδιαιτέρος & το κομματι θα τύχει έπειτα της ανάλογης :fuck1:  :fuck2: :knockinb: προσοχής!!!! :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom