Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μασάζ Λ. Βασιλέως Κωνσταντίνου 46 (πρώην Φαληρου 15)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larousse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
πηγα μονο μια φορα στο καινουργιο μαγαζι αρκετο καιρο πριν ,  καλοκαιρι ακομα. κανα δυο δυνατα πιπινια μελαχρινα που ηταν στο φαληρου δεν τα ειδα εκει περα...δεν εχω παει απο τοτε ξανα
εχω παει 2 φορες αλλα δεν εχω περασει καθως στο συγκεκριμενο δεν με ξερουν και βλεπω φολα...υπαρχει καποιος τροπος΄ξερει κανεισ΄
εχω παει σε πολλα και μπορω να ξερω,αλλα εδω ειναι πολυ εως παρα πολυ προσεκτικοι...
 

kostasydraios

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
22
Like
28
Πόντοι
0
Και εγω πέρασα πριν λίγες μέρες...Χτύπησα κουδούνι και με ενημέρωσαν πως δουλεύουν μόνο με κουπόνια και ραντεβου! :wanker: Επειδη μου εχει κολλήσει να το επισκεφτώ...Μπορει κάποιος να προτείνει κοπέλα για να κλείσω απο τηλεφωνο???
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
εχω παει 2 φορες αλλα δεν εχω περασει καθως στο συγκεκριμενο δεν με ξερουν και βλεπω φολα...υπαρχει καποιος τροπος΄ξερει κανεισ΄
εχω παει σε πολλα και μπορω να ξερω,αλλα εδω ειναι πολυ εως παρα πολυ προσεκτικοι...
όταν λες έχεις πάει 2 φορές εννοείς ότι αφού είδες τις θεραπεύτριες ...έφυγες;;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Και εγω πέρασα πριν λίγες μέρες...Χτύπησα κουδούνι και με ενημέρωσαν πως δουλεύουν μόνο με κουπόνια και ραντεβου! :wanker: Επειδη μου εχει κολλήσει να το επισκεφτώ...Μπορει κάποιος να προτείνει κοπέλα για να κλείσω απο τηλεφωνο???
βρήκες κουπόνι;;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τι παιδεύεστε συναγωνιστές. Ποτέ δεν ήταν από τα δυνατά μαγαζιά.........
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
όταν λες έχεις πάει 2 φορές εννοείς ότι αφού είδες τις θεραπεύτριες ...έφυγες;;
μετα απο εναν χρονο καθως το ειδα σημερα ...ναι...δεν χρειαζεται καμια φορα να περασεις αν φενεται η φολα εκτος εαν ειναι μερος του σχεδιου να ενδιδουν την 2η φορα...προσωπικα δεν θα χα προβλημα να καψω ενα 0αρικο αρκει βεβαια η επομενη φοα να ταν στανταρ που για το συγκεκριμενο μαγαζι δεν ξερω...πολυ δυσκολο το κοβω! οποις εχει αλλη αποψη ασ στειλει......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom