Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
γεια σας ,και καλη χρονια.θελω να πω οτι με βοηθησε η πληροφορια για νουρου απο εδω.το εψαξα και εκανα δυο ραντεβου την ιδια μερα.μια στον χωρο τους και μια σε δικο μου.
ο λογος ηταν η θερμανση στον χωρο τους.η κοπελα αδυνατη αλλα πολυ καλη στο μασαζ.δεν εχει σεξ
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Δεν ξέρω αν βιζιτάρει η μελαχρινή αλλά μ αρέσει ο τρόπος που αλλάζουν το μικρόφωνο από το 23:00 και μετά. και απ ότι λέει ανέβηκε Θεσσαλονίκη να "κάνει πολλά πράγματα για την καριέρα της"!
Με ποιά από το κρυσταλ έχει παρτίδες η Μαρία Αλεξάνδρου;
Με την Τζουλια..
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Καλημέρα. Ας μην το γαμήσουμε το θέμα με ψεύτικες φήμες για πορνοσταρ κλπ κλπ κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Η Εβίτα σε νέο χώρο στα δικαστήρια. 
Πάρκινγκ μόνο,για πατίνια. 
Rooster ίδιο. Αναμένει κάτι αφίξεις μου είπε. 
Άντε να δούμε.  Φτιάξε μας γιατί έχεις μαζέψει κουκλίτσα μου το Καπή Κωλοκοτρονιτσίου....
καμία βόλτα για Εβίτα έχουμε
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Νέα επίσκεψη στο prive μασατζίδικο της περιοχής Βαρδαρίου. Δυστυχώς ήταν μια απόφαση του «κάτω κεφαλιού» διότι εκείνη την ημέρα μου έδωσε άκυρο μια κοπέλα όχι επαγγελματίας με την οποία είχα κανονίσει να γίνει δουλίτσα .... Πήρα πάλι τη ίδια κοπέλα αφού ήταν μόνον μια ακόμη διαθέσιμη και αυτή μετά από αρκετή ώρα, από τις έξι συνολικά που διαθέτει το μαγαζί ! Δεν το ευχαριστήθηκα τόσο αυτήν την φορά κυρίως με δική μου ευθύνη !
Η κοπέλα βέβαια, τήρησε και έναν απαράβατο πορνικό κανόνα, ήτοι το «θάψιμο» των γυναικών συναδέρφων της, θέμα που βέβαια με στεναχώρησε !
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290
Παλικάρια καλησπέρα. Επίσκεψη πριν από 2 μέρες vana spa. Πέρασμα με ίνα. Κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο υπάρχει εκεί μέσα από άποψη ομορφιάς. Γύρω στα 25. Απίστευτο κορμί και μεγάλο σιλικονατο βυζι. Το καλύτερο όμως είναι το κωλαρακι της που είναι πέτρα. Στα του μασάζ πολύ καλή για τα δικά μου γούστα( δεν μου αρέσει το δυνατό τρίψιμο) και τέλειο φραπεδάκι στο τέλος. Τιμή 30+ 20 εκτόνωση + 10 χωρίς ρούχα.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Δηλαδή λεβέντη μου; κάντο λιανά. Πού αναφερεσαι;

Μερικές σελίδες πιο πίσω διάφοροι μπούφοι  υπονοούσαν πως πορνοσταρ κάνει μασαζ στο crystal. Τώρα και καλά η Αλεξάνδρου είναι κολλητή με την ιδιοκτήτρια που ακόμα κι αυτό αν συμβαίνει τι θα γίνει θα πας εσύ ή ο οποιοσδήποτε για μασαζ και θα σου πει να έρθει το Μαράκι να σου τον παίξει λιγάκι?
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Νέα επίσκεψη στο prive μασατζίδικο της περιοχής Βαρδαρίου. Δυστυχώς ήταν μια απόφαση του «κάτω κεφαλιού» διότι εκείνη την ημέρα μου έδωσε άκυρο μια κοπέλα όχι επαγγελματίας με την οποία είχα κανονίσει να γίνει δουλίτσα .... Πήρα πάλι τη ίδια κοπέλα αφού ήταν μόνον μια ακόμη διαθέσιμη και αυτή μετά από αρκετή ώρα, από τις έξι συνολικά που διαθέτει το μαγαζί ! Δεν το ευχαριστήθηκα τόσο αυτήν την φορά κυρίως με δική μου ευθύνη !
Η κοπέλα βέβαια, τήρησε και έναν απαράβατο πορνικό κανόνα, ήτοι το «θάψιμο» των γυναικών συναδέρφων της, θέμα που βέβαια με στεναχώρησε !

Φίλε εγώ που πήγα στο γνωστό Prive της Καλαμαριάς μου έκανε έκπληξη και είναι Jenifer LOpez. Απλά δεν αφήνει δάχτυλο στον κόλο. Κατά τα άλλα μια χαρά/
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.113
Πόντοι
2.356
Μερικές σελίδες πιο πίσω διάφοροι μπούφοι  υπονοούσαν πως πορνοσταρ κάνει μασαζ στο crystal. Τώρα και καλά η Αλεξάνδρου είναι κολλητή με την ιδιοκτήτρια που ακόμα κι αυτό αν συμβαίνει τι θα γίνει θα πας εσύ ή ο οποιοσδήποτε για μασαζ και θα σου πει να έρθει το Μαράκι να σου τον παίξει λιγάκι?
ο συγκεκριμένος για να λέει για Αλέξανδρου κάπου στηρίζεται
Αν ήσουν φαν του νήματος θα το ήξερες ψαξτο λίγο κάπου στο καλοκαίρι ήταν αν θυμάμαι καλά
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Καλά ρε πόσο πρεζάκια μας θεωρείτε. Δηλαδή η Αλεξάνδρου σε μασατζίκου μετρίου επιπέδου? Έλεος. Ορισμένοι από την πολύ μαλ@@@@@ έχετε κάψει εγκεφαλικά κύτταρα. ¨οποιος και να το είπε προμότορας είναι στάνταρ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ο συγκεκριμένος για να λέει για Αλέξανδρου κάπου στηρίζεται
Αν ήσουν φαν του νήματος θα το ήξερες ψαξτο λίγο κάπου στο καλοκαίρι ήταν αν θυμάμαι καλά
Για την Αλεξανδρου λενε οντος και δε λενε μαλακιες
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Φίλε εγώ που πήγα στο γνωστό Prive της Καλαμαριάς μου έκανε έκπληξη και είναι Jenifer LOpez. Απλά δεν αφήνει δάχτυλο στον κόλο. Κατά τα άλλα μια χαρά/
Εγώ πάλι πήγα σε ένα γνωστό της Νάουσας και ήταν η Έλενα Χατζή
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Καλά ρε πόσο πρεζάκια μας θεωρείτε. Δηλαδή η Αλεξάνδρου σε μασατζίκου μετρίου επιπέδου? Έλεος. Ορισμένοι από την πολύ μαλ@@@@@ έχετε κάψει εγκεφαλικά κύτταρα. ¨οποιος και να το είπε προμότορας είναι στάνταρ.
Την εχεις παρει και ξες οτι δε θα πηγαινε ποτε εκει τυπε?
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Δηλαδή έκανε η Αλεξάνδρου πρόγραμμα για πες  το μου κι αυτό.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
η αλεξάνδρου φίλοι μου εκανε βίζιτες πριν κανενα 10αρι χρονια σε ενα μπουρδελο που ηταν/ειναι απεναντι απο την πυλη αξιου με 30€ και εδινε και κωλο 50€.
τωρα εννοειτε πως κανει βιζιτες και εμφανισεις σε στριπ σοου (σε ενα συγκεκριμενο)
τι το περιεργο βλεπετε το εαν ανοιξε μασατζιδικο?
εννοειτε οτι δεν θα την δεις εκει μεσα ποτε!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Το προφιλ της και ο τροπος που μιλαει σιγουρα δεν παει στο μυαλο κανενος οτι κανει/εκανε/ασχολειται με το θεμα σεξ επι πληρωμης. Τζιμανια ειστε μερικοι.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
το οτι ασχολειτε, ασχολειτε.
απλα δεν θα το μαθει κανεις εαν δεν εχει να πεταξει κανενα 2000€...μπορει και παραπανω..!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom