Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ  σε όλα τα φιλαράκια. Καλή Χρονιά σε όλα τα κοριτσάκια αλλά και Καλή Χρονιά σε όλους τους μαγαζάτορες που τις ξετρυπώνουν και μας τις φέρνουν.
 

Συνημμένα

  • ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.jpg
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.jpg
    226,2 KB · Εμφανίσεις: 26

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
καλά ρε δε ντρέπεσαι λίγο έβγαλες φορά παρτίδα τις κοπέλες από το ........ χαχαχα

Καλή χρονιά γάτε με υγεία κ υγεία κ υγεία
Stallion άσε τις μαλακίες.... συγγνώμη, τις τελείες......ήθελα να πω. Πες στο φίλο Periklis από ποιό μασατζίδικο είναι τα μωρά ? Εσύ που κατάλαβες. (καλά λέω εγώ άπαιχτος)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Stallion άσε τις μαλακίες.... συγγνώμη, τις τελείες......ήθελα να πω. Πες στο φίλο Periklis από ποιό μασατζίδικο είναι τα μωρά ? Εσύ που κατάλαβες. (καλά λέω εγώ άπαιχτος)
δε ξερω τι λες εσυ για τις τελειες εμενα παντως η ειρηνη με βγαζει γουστα

 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Έλα βρε λιγούρια τέτοια μέρα....φάγατε πολύ μάλλον. Κάρτα είναι. Εύχεται να είναι μαζί μας το νέο έτος η Χαρά η Ειρήνη και η Ευτυχία. Βάζει βέβαια και το μυστήριο ότι δεν ξέρει πως λένε την άλλη.
Πάντως στον αδερφό μου που το έστειλα μου απάντησε: " την άλλη τη λένε κόλαση".
ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Πήγα σήμερα σε γνωστό prive. Μου λέει το αφεντικό σήμερα σου έχω έκπληξη. Και τι κάνει το αλάνι. Εμφανίζει τη jenifer Lopez και μου λέει δώρο γιατί είσαι ο πρώτος πελάτης  του 2020 και απλά δεν δέχεται δάκτυλο στον κώλο. Πέρασα υπέροχα. Το μαγαζί είναι ο Πέτρος για όσους ξέρουν. Είναι prive  για να πάρετε στοιχεία πρέπει να γράψετε 247 κριτικές. Καλή χρονιά και πάλι αλάνια.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
Έλα βρε λιγούρια τέτοια μέρα....φάγατε πολύ μάλλον. Κάρτα είναι. Εύχεται να είναι μαζί μας το νέο έτος η Χαρά η Ειρήνη και η Ευτυχία. Βάζει βέβαια και το μυστήριο ότι δεν ξέρει πως λένε την άλλη.
Πάντως στον αδερφό μου που το έστειλα μου απάντησε: " την άλλη τη λένε κόλαση".
ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ
Μη δει κοκο ο ΜΠΟΥΞΟΣ..
Ορμαει αμεσως..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
καλά πού έχουμε κ τον μπουξο κ μας βγάζει κανένα ΕΚΤΑΚΤΟ αλλιώς ακόμα θα κοιμόμασταν
Στο πορνορεπορταζ ειναι γατονι..Δεν παιζεται.

:hi:

Απορω πως δεν τον πηραν μυρωδια απο την ΕΣΠΡΕΣΣΟ!!!

:happy:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Εχασε για λιγο τον φιλο του Αζαζελ που πηγε να μας κανει ρεπορταζ απο τα σπιτακια του Άμστερνταμ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Δε μπορεί να στεριώσει πουθενά η χοντρή γιατί κάνει :jerking:

Μόνιμα κοιτάει να σε πάρει το 50 κ δε την νοιάζει αν περάσεις καλά. Αν δε μπεις παρεξηγιεται εμ δεν είμαστε για μία φορά  :uglystupid:

Κ δεν κοιτάει να μη ενοχλεί τους διπλανούς η πάνω κάτω
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Η Εβίτα σε νέο χώρο στα δικαστήρια. 
Πάρκινγκ μόνο,για πατίνια. 
Rooster ίδιο. Αναμένει κάτι αφίξεις μου είπε. 
Άντε να δούμε.  Φτιάξε μας γιατί έχεις μαζέψει κουκλίτσα μου το Καπή Κωλοκοτρονιτσίου....
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Για να δω τα δικά μου τα αλάνια εδώ στα "Μασατζίδικα" μπορούν να δώσουν πληροφορία;

Συναγωνιστές για τη γκόμενα που είναι αμάξι μαζί με τη Μαρία ξέρουμε τίποτα; (εμφανίζεται στο 16.50)


Άραγε βιζιτάρει;
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Για να δω τα δικά μου τα αλάνια εδώ στα "Μασατζίδικα" μπορούν να δώσουν πληροφορία;

Συναγωνιστές για τη γκόμενα που είναι αμάξι μαζί με τη Μαρία ξέρουμε τίποτα; (εμφανίζεται στο 16.50)


Άραγε βιζιτάρει;

Δεν ξέρω αν βιζιτάρει η μελαχρινή αλλά μ αρέσει ο τρόπος που αλλάζουν το μικρόφωνο από το 23:00 και μετά. και απ ότι λέει ανέβηκε Θεσσαλονίκη να "κάνει πολλά πράγματα για την καριέρα της"!
Με ποιά από το κρυσταλ έχει παρτίδες η Μαρία Αλεξάνδρου;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν βιζιτάρει η μελαχρινή αλλά μ αρέσει ο τρόπος που αλλάζουν το μικρόφωνο από το 23:00 και μετά. και απ ότι λέει ανέβηκε Θεσσαλονίκη να "κάνει πολλά πράγματα για την καριέρα της"!
Με ποιά από το κρυσταλ έχει παρτίδες η Μαρία Αλεξάνδρου;
Με τη μία αφεντικίνα. Όχι πάντως με την Αλεξία. ΟΚ?
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
γεια σας ,και καλη χρονια.θελω να πω οτι με βοηθησε η πληροφορια για νουρου απο εδω.το εψαξα και εκανα δυο ραντεβου την ιδια μερα.μια στον χωρο τους και μια σε δικο μου.
ο λογος ηταν η θερμανση στον χωρο τους.η κοπελα αδυνατη αλλα πολυ καλη στο μασαζ.δεν εχει σεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom