Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
21
Μια καλη επιλογη με ωραιο φυσικο στηθος ειναι η Αννη στο angels μαυρα μαλλια κανονικο σωμα περιπου 35χρονων. Υπαρχουν και αλλες δυο η Φαιη (πρωην Αλεξξανδρα ) και η Ευη.
Ηθελα να ρωτησω αν εχει παρεις κανεις δυο μαζι και αν παιζει λεσβιακο ;

Ναι η Άννυ είναι πολύ καλή αλλά εκεί μέσα πιστεύω ΤΟ θηλυκό  είναι η ΕΥΗ. Κάποιος φίλος μου είχε πει ότι η πίπα της ανασταίνει! Και είχε απόλυτο δίκιο!
Όσο αφορά παρτουζα να κανείς με την Άννυ και την ΕΥΗ. Έχουν χημεία αυτές οι δυο. Η Αλεξάνδρα ή Φαίη πολύ καλή σταθερή αξία αλλά στερείτε φαντασίας.
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
ειναι ομως βασιλησ ολγας η φαιη !κοντα μαρτιου!
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
νεος εδω αν γινεται μπορειτε να με προτεινετε καποιο καθαρο μασατζιδικο κεντρο και ανατολικα?
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Παράθεση από: madness_85  (04/12/19, 20:08)
"To DAMES  μεταφέρθηκε ανατολικά Ισχύει! Πέρασμα με την Ράνια . Σταθερή αξία!"



που κοντα πηγε παιδια??
μια φορα εχω παει σε αυτο και εφαγα ακυρο.ενω απο το τηλ μου ειπε μια τυπισσα οτι κανουν τα παντα, οταν πηγα εκει , μιλησα με τα κοριτσια και μου ειπαν ουτε πιπα!!ετσι σηκωθηκα και εφυγα.οταν το μαγαζι ηταν στην Μητροπολεως

EΕγώ όλες φορές έχω πάει είχε πάντως φουλ , ακόμα και τρίο όταν είχε περισσότερες από  μία κοπέλες.  Εϊναι Καραμανλή. Για περισσότερες πληροφορίες πάρε τηλ. το οποίο μπορείς εύκολα να βρείς.
 

Mooji

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα. Ροζίτα θα ηθελα και εγω το τηλεφωνο.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Έχω καιρό που έκανα λογαριασμό και σας παρακολουθώ. Ήρθε η ώρα να ξεκινήσω και εγώ τις ενημερώσεις. Πέρασμα από Βίκη δίπλα στην βας ολγας. Πολλοί λένε από παλιά post ότι είναι ξεπέτα αλλά εγώ εδώ και 1,5 χρόνο είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Πολύ ευγενική κοπέλα δεκτική σε αρκετά πράγματα. ομορφη κοπέλα γύρω στα 27 . Ωραίο μεγάλο βυζακι πλαστικό μεν αλλά δεν βαριεσαι. Γαμησακι σε αρκετές στάσεις και χυσιμο στο στόμα. Από άποψη χρόνου δεν βιάζεται καθόλου τιμή 70 η ώρα + δεύτερη εκτόνωση 20 . Ντουζακι πριν και μετά και μυρωδάτη όπως πάντα. Μόνο η πίπα θα έλεγα είναι μέτρια δυστιχως.
¨Όταν λες Βασ. ¨ολγας σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι  αν επιτρέπεται?
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Επίσης για όσους με ρωτάνε για τη Ράνια από Dames είναι περίπου 1,70 νορμάλ σώμα περίπου στα 35  με μαύρο καρέ μαλλί.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Συναγωνιστές καλησπέρα. Έχω καιρό που έκανα λογαριασμό και σας παρακολουθώ. Ήρθε η ώρα να ξεκινήσω και εγώ τις ενημερώσεις. Πέρασμα από Βίκη δίπλα στην βας ολγας. Πολλοί λένε από παλιά post ότι είναι ξεπέτα αλλά εγώ εδώ και 1,5 χρόνο είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Πολύ ευγενική κοπέλα δεκτική σε αρκετά πράγματα. ομορφη κοπέλα γύρω στα 27 . Ωραίο μεγάλο βυζακι πλαστικό μεν αλλά δεν βαριεσαι. Γαμησακι σε αρκετές στάσεις και χυσιμο στο στόμα. Από άποψη χρόνου δεν βιάζεται καθόλου τιμή 70 η ώρα + δεύτερη εκτόνωση 20 . Ντουζακι πριν και μετά και μυρωδάτη όπως πάντα. Μόνο η πίπα θα έλεγα είναι μέτρια δυστιχως.

Καλως ήρθες φίλε.  Ποια είναι η Βίκη που αναφέρεις;
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Έχω καιρό που έκανα λογαριασμό και σας παρακολουθώ. Ήρθε η ώρα να ξεκινήσω και εγώ τις ενημερώσεις. Πέρασμα από Βίκη δίπλα στην βας ολγας. Πολλοί λένε από παλιά post ότι είναι ξεπέτα αλλά εγώ εδώ και 1,5 χρόνο είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Πολύ ευγενική κοπέλα δεκτική σε αρκετά πράγματα. ομορφη κοπέλα γύρω στα 27 . Ωραίο μεγάλο βυζακι πλαστικό μεν αλλά δεν βαριεσαι. Γαμησακι σε αρκετές στάσεις και χυσιμο στο στόμα. Από άποψη χρόνου δεν βιάζεται καθόλου τιμή 70 η ώρα + δεύτερη εκτόνωση 20 . Ντουζακι πριν και μετά και μυρωδάτη όπως πάντα. Μόνο η πίπα θα έλεγα είναι μέτρια δυστιχως.

Νομίζω πως θα πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτή τη Βίκυ που ανέφερες.
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290
Νομίζω πως θα πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτή τη Βίκυ που ανέφερες.
Φίλε δεν ξέρω τι άλλη πληροφορία θες να μάθεις μπορείς να μου πεις ακριβώς τι θες για να σε βοηθήσω . Η κοπέλα κάνει μασάζ και φουλ στον χώρο της. Υπάρχει αγγελία της στο κάνε σεξ με όνομα χρήστη blonde girl. Δέχεται άτομα πάνω από 35 χρόνων. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος και στο μασάζ και στο σεξ. Για τα λεφτά που ζητάει την θεωρώ εγγύηση
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
48
Like
5.314
Πόντοι
5.646

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Στην φώτο είναι η ίδια? :walkingpenis: :takethis: :knockinb:
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Νομίζω πως θα πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτή τη Βίκυ που ανέφερες.
Απλά αδερφέ η Βίκυ είναι call girl, όχι μασατζου. Κατά τα άλλα πολύ vfm, εχεμυθη και καθαρός χώρος.
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
λοιπον η φαη η δαναη η αλεξανδρα εχει λογαριασμο στο σαιτ!αλεξανδρα για οσους την ξερουν απο το μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom