Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Η αναβροχιά που υπάρχει στην πόλη μας με λύγισε και με «ανάγκασε» να πάω crystal. Τες πα την έκανα την μαλακια και πήγα. Εξηγούμε θεωρώ μαλακια να στηρίζω ένα μαγαζί που δεν μου προσφέρει τις υπηρεσίες που ΕΓΩ θέλω. Επιστρέφω στην εμπειρία μου εκεί μέσα. Όταν πήγα βρήκα την Αλεξια, την Νεφέλη, την Ολγα και την Ναντια. Πήρα Νεφέλη. Η Νεφέλη είναι πιπινάκι ψηλό αδύνατο μικρή σε ηλικία δεν πιστεύω να είναι πάνω από 24. Από μασάζ δείχνει ότι ξέρει. Γενικά σε σχέση με το τι μασάζ προσφέρουν η Νεφέλη μοιάζει γκουρού του μασάζ αλλά δεν είναι. Αρκετά φιλική μαζί μου με τελείωσε με το χέρι της χωριά να βγάλει ρούχα αλλά δεν δυσανασχέτησε στα χουφτώματα μου. Τελικό συμπέρασμα. Αν είχε κοκο το μαγαζί δεν θα ήμουν ο μόνος θαμώνας εκεί μέσα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.417
Πόντοι
1.056
Η αναβροχιά που υπάρχει στην πόλη μας με λύγισε και με «ανάγκασε» να πάω crystal. Τες πα την έκανα την μαλακια και πήγα. Εξηγούμε θεωρώ μαλακια να στηρίζω ένα μαγαζί που δεν μου προσφέρει τις υπηρεσίες που ΕΓΩ θέλω. Επιστρέφω στην εμπειρία μου εκεί μέσα. Όταν πήγα βρήκα την Αλεξια, την Νεφέλη, την Ολγα και την Ναντια. Πήρα Νεφέλη. Η Νεφέλη είναι πιπινάκι ψηλό αδύνατο μικρή σε ηλικία δεν πιστεύω να είναι πάνω από 24. Από μασάζ δείχνει ότι ξέρει. Γενικά σε σχέση με το τι μασάζ προσφέρουν η Νεφέλη μοιάζει γκουρού του μασάζ αλλά δεν είναι. Αρκετά φιλική μαζί μου με τελείωσε με το χέρι της χωριά να βγάλει ρούχα αλλά δεν δυσανασχέτησε στα χουφτώματα μου. Τελικό συμπέρασμα. Αν είχε κοκο το μαγαζί δεν θα ήμουν ο μόνος θαμώνας εκεί μέσα.

Όσο υπάρχουμε εμείς που λυγίζουμε (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) δυστυχώς δεν βλέπω να βελτιώνονται οι υπηρεσίες και η ποιότητα των κοριτσιών ούτε στο crystal ούτε και πουθενά (από τα free τουλάχιστον που έχω άποψη)
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Θα ήθελα κι εγώ πληροφορίες για το  αντιστρες.  Τηλέφωνο προγράμματα κλπ. Ευχαριστώ!
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Μια καλη επιλογη με ωραιο φυσικο στηθος ειναι η Αννη στο angels μαυρα μαλλια κανονικο σωμα περιπου 35χρονων. Υπαρχουν και αλλες δυο η Φαιη (πρωην Αλεξξανδρα ) και η Ευη.
Ηθελα να ρωτησω αν εχει παρεις κανεις δυο μαζι και αν παιζει λεσβιακο ;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
86
Μια καλη επιλογη με ωραιο φυσικο στηθος ειναι η Αννη στο angels μαυρα μαλλια κανονικο σωμα περιπου 35χρονων. Υπαρχουν και αλλες δυο η Φαιη (πρωην Αλεξξανδρα ) και η Ευη.
Ηθελα να ρωτησω αν εχει παρεις κανεις δυο μαζι και αν παιζει λεσβιακο ;

Η Φαίη είναι μήπως η Αλεξάνδρα της Μαριάννας ; Μιλάμε για το Angels του Φοίνικα ;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Τι έγινε ρε παιδιά? Έχουμε εξελίξεις στο Φοίνικα?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.274
Like
727
Πόντοι
96
Η Φαίη είναι μήπως η Αλεξάνδρα της Μαριάννας ; Μιλάμε για το Angels του Φοίνικα ;
Αυτή είναι αλλά μιλάμε για το angels στην Όλγας και όχι στο Φοίνικα.
Πέρασα κι εγώ πρόσφατα από εκεί. Τα βυζιά της Άννυ είναι όντως καλή περίπτωση και τα τίμησα με μια ισπανική. Κατά τα άλλα τους είπα ότι θα πρέπει να ρίξουν τις τιμές για να αντέξουν στον ανταγωνισμό.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Πέρασμα από Vana Spa, πρώτη φορά με Λυδία. Καλό μασάζ, ακόμη καλύτερη εκτόνωση.
Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να βρούμε κάπου την Αναστασία; Έμαθα πως σταμάτησε από εκεί. Πληροφορίες σε PM παρακαλώ.
Πρέπει να πήγε στο Ζεσι σπα.Γλυκο πιπινι με κρικους στην μυτη.Απο οτι μου ειπε το αφεντικό ήρθε απο την Βανα.Κάνει μονο μασαζ.
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Λοιπον η φαιη η αλεξανδρα ειναι βασιλης ολγας στο angels !που ειναι αυτο ρε παιδια!
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Πρέπει να πήγε στο Ζεσι σπα.Γλυκο πιπινι με κρικους στην μυτη.Απο οτι μου ειπε το αφεντικό ήρθε απο την Βανα.Κάνει μονο μασαζ.
Τελικά έμαθε κανείς αν αυτή στο ζεσι είναι η Αναστασία από βανα
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
217
Like
274
Πόντοι
21
To DAMES  μεταφέρθηκε ανατολικά Ισχύει! Πέρασμα με την Ράνια . Σταθερή αξία!

που κοντα παιδια??
μια φορα εχω παει σε αυτο και εφαγα ακυρο.ενω απο το τηλ μου ειπε μια τυπισσα οτι κανουν τα παντα, οταν πηγα εκει , μιλησα με τα κοριτσια και μου ειπαν ουτε πιπα!!ετσι σηκωθηκα και εφυγα.οταν το μαγαζι ηταν στην Μητροπολεως
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Δενειπαμε να δωσεισ δημοσια στοιχεια .αν μπορεισς ομωσ να στειλεις σε μενα μια πλιροφορια πες μου πωσ ομως!
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
πως αλλιως θα μαθω διευθυνση τηλ κτλπ απο angels για φαιη η δαναη η αλεξανδρα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Οταν ένα μαγαζί είναι πριβε δε μπορεί να σε δώσει ο άλλος Πληροφορίες

Κ εσύ όταν πήγαινες Μαριάννα δεν έδινες σε άγνωστους Πληροφορίες έτσι πιστεύω τουλάχιστον
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
217
Like
274
Πόντοι
21
Παράθεση από: madness_85  (04/12/19, 20:08)
"To DAMES  μεταφέρθηκε ανατολικά Ισχύει! Πέρασμα με την Ράνια . Σταθερή αξία!"



που κοντα πηγε παιδια??
μια φορα εχω παει σε αυτο και εφαγα ακυρο.ενω απο το τηλ μου ειπε μια τυπισσα οτι κανουν τα παντα, οταν πηγα εκει , μιλησα με τα κοριτσια και μου ειπαν ουτε πιπα!!ετσι σηκωθηκα και εφυγα.οταν το μαγαζι ηταν στην Μητροπολεως
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Μια καλη επιλογη με ωραιο φυσικο στηθος ειναι η Αννη στο angels μαυρα μαλλια κανονικο σωμα περιπου 35χρονων. Υπαρχουν και αλλες δυο η Φαιη (πρωην Αλεξξανδρα ) και η Ευη.
Ηθελα να ρωτησω αν εχει παρεις κανεις δυο μαζι και αν παιζει λεσβιακο ;

Ναι η Άννυ είναι πολύ καλή αλλά εκεί μέσα πιστεύω ΤΟ θηλυκό  είναι η ΕΥΗ. Κάποιος φίλος μου είχε πει ότι η πίπα της ανασταίνει! Και είχε απόλυτο δίκιο!
Όσο αφορά παρτουζα να κανείς με την Άννυ και την ΕΥΗ. Έχουν χημεία αυτές οι δυο. Η Αλεξάνδρα ή Φαίη πολύ καλή σταθερή αξία αλλά στερείτε φαντασίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom