Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.475
Πόντοι
736
Καλα μην νομιζεις οτι και στα μη ελευθερα εχουν πρωτη ποιοτητα. Κατα καιρους φερνουν κανενα αστερακι αλλα γενικα η ποιοτητα πεσμενη.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.475
Πόντοι
736
Συμφωνω μαζι σου φιλε μου τα έχει τα κιλα της αλλα σε σχέση με τις αλλες κοπελες που δουλεύουν εκει ειναι η Γκομενα.Στην Μαγκυ οταν δουλευε ηταν η τελευταία μου επιλογη αλλα εκει δουλευαν η Νικολετα η Κατια η Συλβι και η Αθηνα.
Αθνα, Συλβι,Κατια δυστυχως τετοιος συνδιασμος εμφανισης-υπηρεσιων δεν υπαρχει την τρεχουσα περιοδο στην πολη.
Βεβαια αυτες δεν καναν φουλ,τουλαχιστον στο μαγαζι, παρολα αυτα με αυτα που σου εκαναν δεν το χρειαζοσουν!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Αθνα, Συλβι,Κατια δυστυχως τετοιος συνδιασμος εμφανισης-υπηρεσιων δεν υπαρχει την τρεχουσα περιοδο στην πολη.
Βεβαια αυτες δεν καναν φουλ,τουλαχιστον στο μαγαζι, παρολα αυτα με αυτα που σου εκαναν δεν το χρειαζοσουν!!!
Κάτια και πάλι Κάτια! Το καλύτερο μασάζ ever, η καλύτερη πίπα ever! Με είχε στείλει αδιάβαστο και την άλλη μέρα στην αναφορά του λόχου να εξέλθω!
Τι μου θυμίσατε ρε αλάνια! Πού'σαι ρε Κάτια να γουστάρουμε όπως τότε!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.082
Κριτικές
89
Like
10.514
Πόντοι
25.015
Γνωστος ειπε οτι δοκιμασε αυτο το nuru που λεγαμε μερικες σελιδες πιο πισω.

Ειπε περασε πολυ καλα, εχυσε στο 30 λεπτο και συνεχισαν με την κοπελα μεχρι να κλεισει 1 ωρα προγραμμα και μετα ντουζακι μαζι. Σεξ παντως δεν ειχε αλλα απο οτι μου ειπε ειχε αρκετα πουτσοτριψιματα και αξιζε τα λεφτα του. 1 ωρα 100ε.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.475
Πόντοι
736
Κάτια και πάλι Κάτια! Το καλύτερο μασάζ ever, η καλύτερη πίπα ever! Με είχε στείλει αδιάβαστο και την άλλη μέρα στην αναφορά του λόχου να εξέλθω!
Τι μου θυμίσατε ρε αλάνια! Πού'σαι ρε Κάτια να γουστάρουμε όπως τότε!
Όντως αγαπητέ η πιπα του αιωνα, αν και τελευταία είχε παχύνει αρκετά!
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290
Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση. Σταμάτησε η ίνα από Βάνα. Μήπως ξέρει κανένας που θα την βρω και αν παίρνει δουλειά για το σπίτι ; Ευχαριστώ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Κάτια και πάλι Κάτια! Το καλύτερο μασάζ ever, η καλύτερη πίπα ever! Με είχε στείλει αδιάβαστο και την άλλη μέρα στην αναφορά του λόχου να εξέλθω!
Τι μου θυμίσατε ρε αλάνια! Πού'σαι ρε Κάτια να γουστάρουμε όπως τότε!
Αδερφε μου συμφωνω μαζι σου.Ωστόσο η αδυναμία μου ηταν η Νικολετα.Μονο που την εβλεπα και η πουτσα μου ηταν καγκελο και ειχα αυτη την αίσθηση καθολη την διάρκεια της συνευρεσης.Απορουσα με τον εαυτό μου με την πείρα που εχω ολα αυτα τα χρόνια πως το παθαινα αυτό μαζι της.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Την θεωρώ την καλύτερη ερωτικη εμπειρία που ειχα ποτέ και αυτό μάλλον οφείλεται στο οτι ηταν για μενα το γυναικείο πρότυπο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Όντως αγαπητέ η πιπα του αιωνα, αν και τελευταία είχε παχύνει αρκετά!
Η εγκυμοσύνη τα έχει αυτά. Δε με πείραξε καθόλου. Στα μέσα του 2017 πάντως που την είχα δει τελευταία φορά στο μαγαζί είχε επιστρέψει στα κανονικά της κιλά και ακόμα λιγότερα.

Αδερφε μου συμφωνω μαζι σου.Ωστόσο η αδυναμία μου ηταν η Νικολετα.Μονο που την εβλεπα και η πουτσα μου ηταν καγκελο και ειχα αυτη την αίσθηση καθολη την διάρκεια της συνευρεσης.Απορουσα με τον εαυτό μου με την πείρα που εχω ολα αυτα τα χρόνια πως το παθαινα αυτό μαζι της.
Την έβλεπα στο σαλονάρισμα και ένα "ω ρε μάνα μου" το πάθαινα η αλήθεια είναι! Δεν έκανα όμως ποτέ μαζί της, είχα άλλα στανταράκια. Κάτια, Συλβί, Μαργαρίτα κλπ

Την θεωρώ την καλύτερη ερωτικη εμπειρία που ειχα ποτέ και αυτό μάλλον οφείλεται στο οτι ηταν για μενα το γυναικείο πρότυπο.
Γυναικείο πρότυπο ε; Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις, συναγωνιστή και ομοϊδεάτα. Πάντως αυτά τα 6 χρόνια που ασχολούμαι με αυτά τα μαγαζιά, πιο κοντά στον τύπο μου είναι η Αλεξία από Crystal και η Εύα από Βάνα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Η εγκυμοσύνη τα έχει αυτά. Δε με πείραξε καθόλου. Στα μέσα του 2017 πάντως που την είχα δει τελευταία φορά στο μαγαζί είχε επιστρέψει στα κανονικά της κιλά και ακόμα λιγότερα.
Την έβλεπα στο σαλονάρισμα και ένα "ω ρε μάνα μου" το πάθαινα η αλήθεια είναι! Δεν έκανα όμως ποτέ μαζί της, είχα άλλα στανταράκια. Κάτια, Συλβί, Μαργαρίτα κλπ
Γυναικείο πρότυπο ε; Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις, συναγωνιστή και ομοϊδεάτα. Πάντως αυτά τα 6 χρόνια που ασχολούμαι με αυτά τα μαγαζιά, πιο κοντά στον τύπο μου είναι η Αλεξία από Crystal και η Εύα από Βάνα.
Τοτε που επαιρνα την Νικολετα αν μου λεγανε με τα ιδια λεφτα μπορεις να εχεις οποιαδήποτε γυναίκα ηθελα παλι την Νικολετα θα διαλεγα.Ειχα καψουρευτει μαζι της.Ακομα την σκέφτομαι με νοσταλγια οταν παω σε κάποιο μασατζιδικο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Τοτε που επαιρνα την Νικολετα αν μου λεγανε με τα ιδια λεφτα μπορεις να εχεις οποιαδήποτε γυναίκα ηθελα παλι την Νικολετα θα διαλεγα.Ειχα καψουρευτει μαζι της.Ακομα την σκέφτομαι με νοσταλγια οταν παω σε κάποιο μασατζιδικο.
"Κάθε μέρα τελειώνει κάτι ωραίο που δε θα ξανάρθει ποτέ" Κάπου το άκουσα αλλά δε θυμάμαι πού... ;) Την καλημέρα μου.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
"Κάθε μέρα τελειώνει κάτι ωραίο που δε θα ξανάρθει ποτέ" Κάπου το άκουσα αλλά δε θυμάμαι πού... ;) Την καλημέρα μου.
Καλημέρα και σε σενα αδερφε μου.Και ελπιζω καποια μερα όλοι οι συναθλητες να νιωσουμε τα αισθήματα που ενιωσα με την Νικολετα και ο καθενας απο εμας να συναντήσει την δικιά του Νικολετα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.475
Πόντοι
736
Μου μετεφεραν οτι δυτικά λειτουργει μαγαζι μικρογραφια και στα προτυπα των FKK (μπουρνουζι, βραχιολακι κλ κλπ).
Αδυνατω να το πιστεψω και θεωρω οτι ειναι υπερβολες.
Αν παρολα αυτα ισχυει κατι τετοιο , τοτε πραγματικα γιναμε πορνοπρωτευουσα.
Οποιος ξερει κατι μονο σε πμ .
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Μου μετεφεραν οτι δυτικά λειτουργει μαγαζι μικρογραφια και στα προτυπα των FKK (μπουρνουζι, βραχιολακι κλ κλπ).
Αδυνατω να το πιστεψω και θεωρω οτι ειναι υπερβολες.
Αν παρολα αυτα ισχυει κατι τετοιο , τοτε πραγματικα γιναμε πορνοπρωτευουσα.
Οποιος ξερει κατι μονο σε πμ .
το ακουσα και εγω αυτο για το ωραιοκαστρο ομως..!! χωρις βεββαια να το πιστεψω και φυσικα δεν το επιβεβαιώνω.!!!
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο vana spa.τελικα οι καλύτερες κ πιο όμορφες κοπέλες σε μασατζιδικο στη Θεσσαλονίκη.παρουσες:
Μάγκι,τρομερό μωρό με απίστευτο σώμα κ στυλ μοντελε!θα δοκιμαστεί την επόμενη φορά!
Κατερίνα,πολύ ωραία με μπαμπατσικο κωλαρακι!
Ίνα,πυροβολο με βυζαρες κ κωλαρα απίστευτη!δοκιμαστηκε με μασαζ πολύ ωραίο αλλά φραπεδάκι μαεστρικο!
Επόμενη επίσκεψη θα δοκιμαστεί η μαγκι η οποία με έφτιαξε μόνο με την εμφάνιση της!
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Εχει δοκιμάσει κανένας μαρτζυ από vana spa να μου πει την γνώμη του;τρομερό μωρό εμφανισιακά πάντως..μέσα τι λέει;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
304
Κριτικές
26
Like
684
Πόντοι
311
το ακουσα και εγω αυτο για το ωραιοκαστρο ομως..!! χωρις βεββαια να το πιστεψω και φυσικα δεν το επιβεβαιώνω.!!!
Για όσους τα πιστεύουν αυτά είναι σαν να πιστεύουν στο Άη Βασίλη!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
304
Κριτικές
26
Like
684
Πόντοι
311
Μπορεί κανείς να μου πει για την Σάντρα από Εβίτα αν έχει παχύνει παραπάνω από ότι ήταν πριν κανά 2 χρόνια;  Σκέφτομαι να πάω.  Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom