Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Γειά χαρά σε όλους. Πριν σχεδόν ένα χρόνο είχα επισκευτεί την Κατερίνα στην Καλαμαριά. Μασαζ μια ώρα 30 ευρώ + εκτόνωση 20 ευρω. Έχει έναν χρόνο που απέχω απο το αθλημα αλλά θέλω να την ξαναεπισκευτώ. Έχει κανεις καμια προσφατη εμπειρία εκει? Παραμένει το μενου υπηρεσιων το ιδιο?

Nai το ίδιο
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Επίσκεψη χθες το μεσημέρι γύρω στις 1 η ωρα απο το Ζεσι σπα.Παρουσες δυο κοπελες η γνωστη σε ολους Λινα απο το περασμα της απο την Μαγκυ Μαριανα και Νταμες οπου δουλεψε με το ονομα Ευα.Η άλλη κοπελα ηγαν η Στελλα καινούργια στο χώρο αποφοιτη σχολής μασαζ.Επειδή ειχα αναγκη για για ενα καλο μασαζ πρωτίστως επελεξα την Στελλα.Η Στελλα την προηγούμενη εβδομάδα δεν εκανε φουλ αλλα τωρα κανει.Η Στελλα ειναι Ελληνιδα 25 ετών ψιλή πληθορικη γυναίκα με πιασιματα και μεγαλο στήθος.Στα του αγωνα πολυ καλο μασαζ που το ευχαριστηθηκα.Πολυ καλο στοματικο και καλη συμμετοχή στο σεξ.Πετυχημενη συνευρεση.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Ερώτηση προς όλους τους φίλους σε ποιο μασατζιδικο θα βρω καμία πιτσιρίκα ελληνιδα που να κάνει φουλ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Ερώτηση προς όλους τους φίλους σε ποιο μασατζιδικο θα βρω καμία πιτσιρίκα ελληνιδα που να κάνει φουλ

Ακριβως πιο πανω μιλαει συναγωνιστης για στελλα 25αρα. Δεν σου κανει?
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Επίσκεψη χθες το μεσημέρι γύρω στις 1 η ωρα απο το Ζεσι σπα.Παρουσες δυο κοπελες η γνωστη σε ολους Λινα απο το περασμα της απο την Μαγκυ Μαριανα και Νταμες οπου δουλεψε με το ονομα Ευα.Η άλλη κοπελα ηγαν η Στελλα καινούργια στο χώρο αποφοιτη σχολής μασαζ.Επειδή ειχα αναγκη για για ενα καλο μασαζ πρωτίστως επελεξα την Στελλα.Η Στελλα την προηγούμενη εβδομάδα δεν εκανε φουλ αλλα τωρα κανει.Η Στελλα ειναι Ελληνιδα 25 ετών ψιλή πληθορικη γυναίκα με πιασιματα και μεγαλο στήθος.Στα του αγωνα πολυ καλο μασαζ που το ευχαριστηθηκα.Πολυ καλο στοματικο και καλη συμμετοχή στο σεξ.Πετυχημενη συνευρεση.
  Φίλε τιμή για το φουλ πρόγραμμα?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
και λιγο παρακατω δηλαδη που ειναι κανει τοση διαφορα στο παρκινγκ? τεσπα.
Ναί, ναι έχει διαφορά και στο parking!! Επίσης ο χωρος είναι πιο άνετος με ντουσιέρα στο δωμάτιο και διατηρείται καθαρός με τη συμβολή και της Sandra η οποία σε πρωινή επίσκεψη με περιποιήθηκε δεόντως με μασαζάκι βαθύτατη πεοληχία μέχρι δακρύων και γλυφοκώλι και μάλιστα στην τιμή που κάποιες άλλες σε μαγαζιά δεν βγάζουν ούτε ρούχο. Από τότε που κατάφερε να κατέβει 5 ορόφους από το φωταγωγό δεν τη σταματάει τίποτα!!!
Μπράβο στο κορίτσι!  :rockon:
 

leonidasgree

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2013
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Κάποιος σε p.m το τηλέφωνο της Εβίτας παρακαλώ πολύ; Δυστυχώς δεν έχω καμία πρόσβαση σε αυτό το ίδρυμα αν και το θέλω πολύ να το επισκεφτώ....
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Επίσκεψη χθες το μεσημέρι γύρω στις 1 η ωρα απο το Ζεσι σπα.Παρουσες δυο κοπελες η γνωστη σε ολους Λινα απο το περασμα της απο την Μαγκυ Μαριανα και Νταμες οπου δουλεψε με το ονομα Ευα.Η άλλη κοπελα ηγαν η Στελλα καινούργια στο χώρο αποφοιτη σχολής μασαζ.Επειδή ειχα αναγκη για για ενα καλο μασαζ πρωτίστως επελεξα την Στελλα.Η Στελλα την προηγούμενη εβδομάδα δεν εκανε φουλ αλλα τωρα κανει.Η Στελλα ειναι Ελληνιδα 25 ετών ψιλή πληθορικη γυναίκα με πιασιματα και μεγαλο στήθος.Στα του αγωνα πολυ καλο μασαζ που το ευχαριστηθηκα.Πολυ καλο στοματικο και καλη συμμετοχή στο σεξ.Πετυχημενη συνευρεση.
Η Λινα πως είναι? Milf? Βυζαρου?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Κάποιος σε p.m το τηλέφωνο της Εβίτας παρακαλώ πολύ; Δυστυχώς δεν έχω καμία πρόσβαση σε αυτό το ίδρυμα αν και το θέλω πολύ να το επισκεφτώ....

αν δεν εχεις καποιον να σε προτεινει δεν θα μπεις.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Οι τιμες στο Ζεσι σπα ειναι στα 40ευρώ χειροποιητος φραπες στα 50 ευρώ εχει και καλαμακι και στα 70 ευρώ φουλ ενα με απο ολα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Η Λινα πως είναι? Milf? Βυζαρου?
Η Λίνα φίλε μου είναι γύρω στα 40- 45 . Ψιλή γεμάτη πολύ νταρντανα έχει μεγάλα πεσμένα σε λογικά πλαίσια για την ηλικία βυζιά. Πρόσωπο αδιάφορη γενικά με τις μιλφ πας γιαυτο που προσφέρουν η γριά κότα έχει το ζουμί που λένε το πρόγραμμα της είναι πολύ καλό σπέσιαλ. Αλλά δε θα βγάλουμε και γκόμενα τη Πασχαλινα θα ξεχάσουμε αυτά που ξέρουμε.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
50
Like
5.696
Πόντοι
7.636
Η Λινα ειναι γύρω στα 35 ψηλή βυζαρες όμορφο πρόσωπο ξανθα μαλλιά η πιο εμφανισημη κατα την γνώμη μου του Ζεσι.

H πιο εμφανίσιμη ναι, από υπηρεσίες νομίζω η καλύτερη εκεί μέσα από αυτά που έχω ακούσει και δει, αλλά από σώμα όποιος θέλει μοντελοκατάσταση ή κανονική, ας κοιτάξει αλλού, τα έχει τα κιλά της το μωρό!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Κάποιος σε p.m το τηλέφωνο της Εβίτας παρακαλώ πολύ; Δυστυχώς δεν έχω καμία πρόσβαση σε αυτό το ίδρυμα αν και το θέλω πολύ να το επισκεφτώ....
πες μου λιγο τι οδηγας να δω αν καταλαβα ποιος εισαι και ισως σου κανω κονε
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
H πιο εμφανίσιμη ναι, από υπηρεσίες νομίζω η καλύτερη εκεί μέσα από αυτά που έχω ακούσει και δει, αλλά από σώμα όποιος θέλει μοντελοκατάσταση ή κανονική, ας κοιτάξει αλλού, τα έχει τα κιλά της το μωρό!!!
Συμφωνω μαζι σου φιλε μου τα έχει τα κιλα της αλλα σε σχέση με τις αλλες κοπελες που δουλεύουν εκει ειναι η Γκομενα.Στην Μαγκυ οταν δουλευε ηταν η τελευταία μου επιλογη αλλα εκει δουλευαν η Νικολετα η Κατια η Συλβι και η Αθηνα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Αυτό μας δείχνει και την καταντια των ελεύθερων μασατζιδικων που προσφέρουν φουλ πρόγραμμα και την αδυναμία τους να βρουν εμφανισημες κοπέλες.
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη τον προηγούμενο μήνα στο venus  καραμανλή. Παρούσες η Νατάσα και η Λύδα. Πέρασα με την Λύδα μιας και δεν την είχα ξαναπετύχει ποτέ. Πολύ ευχάριστο άτομο, με όρεξη, προσφέρει ικανοποιητικό μασάζ αλλα και φραπέ χωρίς βέβαια καλαμάκι. Ρούχα λέει δεν βγάζει. Ελπίζω να ήμουν χρήσιμος.  :sunglasses:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
9
Like
3.557
Πόντοι
736
Καλα μην νομιζεις οτι και στα μη ελευθερα εχουν πρωτη ποιοτητα. Κατα καιρους φερνουν κανενα αστερακι αλλα γενικα η ποιοτητα πεσμενη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom