Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

megalometoxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Σε ποια περιοχή βρίσκετε η μαγκυ ρε παιδια? Οποιος μπορεί ας μου στείλει τηλ και διεύθυνση...ευχαριστω!!!
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Σε ποια περιοχή βρίσκετε η μαγκυ ρε παιδια? Οποιος μπορεί ας μου στείλει τηλ και διεύθυνση...ευχαριστω!!!
και εγω ενδιαφερομαι γεια την μαγγυ αν καποιος φιλος μπορει να δωσει πληροφορειες. τηλ.περιοχη. ευχαριστω εκ των προτερων.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από πολύ καιρό βρέθηκα και πάλι στη θεσσαλονίκη όπου λόγω έλλειψης χρόνου επισκέφθηκα την κυρία της παρακάτω αγγελίας
[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/victoria-6983801872_i99975[/url]
Πρόκειτε για μια γυναίκα 40-45 ετών η οποία κρατιέται καλά για την ηλικία της.
Αλλά μέχρι εκεί. Γιατί απο υπηρεσίες χαλια. Πίπα ερασιτεχνική και στο σεξ κομοδίνο.
Τζάμπα έδωσα 80 ευρώ για μια ωρα με 2 εκτονώσεις μιας και δευτερη φορά δεν υπήρξε λόγω δικιάς μου βέβαια απόφασης
μιας και δεν με τραβούσε κάτι. Τελείωμα στο στόμα δε δέχεται και αυτό ήταν ένας λόγως ξενερόματος για μένα.
Για πρωκτικό ούτε λόγος, οπότε είπα να φύγω και την επόμενη φορά να δοκιμάσω αλλού την τύχη μου.
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
74
Like
4
Πόντοι
0
Η μαριάννα δουλεύει; πήγε κανείς ; ποιιές έχει αυτό το καιρό;
 

kanakis@

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό βρέθηκα και πάλι στη θεσσαλονίκη όπου λόγω έλλειψης χρόνου επισκέφθηκα την κυρία της παρακάτω αγγελίας
[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/victoria-6983801872_i99975[/url]
Πρόκειτε για μια γυναίκα 40-45 ετών η οποία κρατιέται καλά για την ηλικία της.
Αλλά μέχρι εκεί. Γιατί απο υπηρεσίες χαλια. Πίπα ερασιτεχνική και στο σεξ κομοδίνο.
Τζάμπα έδωσα 80 ευρώ για μια ωρα με 2 εκτονώσεις μιας και δευτερη φορά δεν υπήρξε λόγω δικιάς μου βέβαια απόφασης
μιας και δεν με τραβούσε κάτι. Τελείωμα στο στόμα δε δέχεται και αυτό ήταν ένας λόγως ξενερόματος για μένα.
Για πρωκτικό ούτε λόγος, οπότε είπα να φύγω και την επόμενη φορά να δοκιμάσω αλλού την τύχη μου.


συμφωνω με ολα κ επαυξανω....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.032
Πόντοι
34.168
Μετά από πολύ καιρό βρέθηκα και πάλι στη θεσσαλονίκη όπου λόγω έλλειψης χρόνου επισκέφθηκα την κυρία της παρακάτω αγγελίας
[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/victoria-6983801872_i99975[/url]
Πρόκειτε για μια γυναίκα 40-45 ετών η οποία κρατιέται καλά για την ηλικία της.
Αλλά μέχρι εκεί. Γιατί απο υπηρεσίες χαλια. Πίπα ερασιτεχνική και στο σεξ κομοδίνο.
Τζάμπα έδωσα 80 ευρώ για μια ωρα με 2 εκτονώσεις μιας και δευτερη φορά δεν υπήρξε λόγω δικιάς μου βέβαια απόφασης
μιας και δεν με τραβούσε κάτι. Τελείωμα στο στόμα δε δέχεται και αυτό ήταν ένας λόγως ξενερόματος για μένα.
Για πρωκτικό ούτε λόγος, οπότε είπα να φύγω και την επόμενη φορά να δοκιμάσω αλλού την τύχη μου.
Ποσταρισε το στα call girls Θεσσαλονικης,να υπαρχει..
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
χαιρεται
με την εβιτα τι εχει γινει ?
ξερει κανεις ?
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Επισκεψη χθεσ το μεσημεριστο καταστημα τησ Μαγκυσ.Λογο ασθενειασ ηταν παρουσεσ μονο δυο κοπελεσ η Συλβι και η Μαργαριτα.Ελλη και Κατια αρωστεσ.Το απογευμα θα ερχοταν και η Ελενα.Περασμα με την Συλβι με το προγραμα τον 70 ευρο μασαζ και στοματικο.Για ακομα μια φορα περασα πολυ ομορφα.Ολεσ οι κοπελεσ του καταστηματοσ τημουν τα χρηματα που παιρνουν.προσ ενημεροση συναδελφον Συλβι η Αργυρω ειναι η ιδια κοπελα.
Χυσεα άρχοντα. !!!
 

prophet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Σχετικα με τη Μάγκυ μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα p.m. με πληροφορίες να την τιμήσουμε κι εμείς;  :erection:
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
 

1965

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
Τι έστι Κέλλυ koker5616?
 

prophet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
ένα p.m. με τηλέφωνα είναι έυκολο;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.473
Πόντοι
736
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
ότι δηλώσεις είσαι εξάλλου...
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
.  Δηλαδη φιλε μου η πολιτικη στην Ευζωνων εχει αλλαξει; 2 φορες ειχα παει στο παρελθον και επεμεναν πως εκτος απο πετσετα  δεν παιζει τπτ αλλο παρα την πιεση μου €€€
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές και από  μένα,εύχομαι ο καινούριος χρόνος να είναι καλύτερος από τον κάθε προηγούμενο φιλακια πολλά πολλά. 
Τζενη ποτε θα ανεβεισ Θεσσαλονικη εχω ορεξη για ενα καλο μαμαγουεμπο?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Η Μαγκυ ειναι βουλγαρα, οσο για Συλβι ψωνιο παντρεμενη με πλουσιο που κρυφα κανει τη δουλεια αυτη..επισκεψη και δηλωσε ειδικη στο αυταρχικο και στο trampling
η λυση ειναι ευζωνων 3 με β.ολγας κελλυ
Αδελφε οσεσ φορεσ πηγα στο εν λογο καταστημα επαιξε μονο πετσετα.Οποσ και στο Ευα Σπα στην Εγνατια και στο αλλο που ειναι στην ιδια διευθυνση στο ανογειο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Αυτη την στιγμη δεν υπαρχουν στην πολη μασ αρκετα ελευθερα μασατζηδικα που να εχεισ προσβαση χορισ συστασεισ αλλα μονο με ενα απλο τηλεφονημα.Οι τιμεσ για ενα καλο μασαζ με φραπε θα επρεπε να ειναι το πολυ 30 ευρο και η διαρκεια του προγραματοσ συνολικα 45 λεπτα και μασαζ με στοματικο 40 ευρο.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Τζενη ποτε θα ανεβεισ Θεσσαλονικη εχω ορεξη για ενα καλο μαμαγουεμπο?
Καλημέρα μωρό μου δυστυχώς δεν νομίζω αυτό το καιρό να έρθω αλλά δεν το αποκλείω σε κάποιο άλλο μέρος,  Όταν έρθω θα αφήσω μήνυμα φιλιά πολλά και καλά να περνάτε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
ρωσακι 22χρονο αστερακι στο μακη αντιστρες μπουκια κ συγχωριο  :kissass:

αλλα δε μιλαει γρι ελληνικα η αγγλικα

εσεις συνεχιστε ν ασχολειστε με τη μαγκυ

μια φορα πηγα κ ζητουσε 20€ για να βγαλει τα ρουχα της

20€ για να τη πιασεις το κωλαρακι

οχι τη μαγκυ αλλα καποια απ τις κοπελες της

ρε αει σιχτιρ απο κει που τη δινεται κ αξια

οσο για το ευζωνων πετσεταδικο μη μασατε

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom