Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, είμαι καινούργιος και σκέφτομαι να δοκιμάσω το body free...γνώμες ;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
ρωσακι 22χρονο αστερακι στο μακη αντιστρες μπουκια κ συγχωριο  :kissass:

αλλα δε μιλαει γρι ελληνικα η αγγλικα

εσεις συνεχιστε ν ασχολειστε με τη μαγκυ

μια φορα πηγα κ ζητουσε 20€ για να βγαλει τα ρουχα της

20€ για να τη πιασεις το κωλαρακι

οχι τη μαγκυ αλλα καποια απ τις κοπελες της

ρε αει σιχτιρ απο κει που τη δινεται κ αξια

οσο για το ευζωνων πετσεταδικο μη μασατε
Οι κοπέλες στη Μάγγυ είναι όλες ευγενέστατες και τυπικότατες. Αυτό που αναφέρεις θα ήταν μεμονωμένο περιστατικό από κάποια που σίγουρα πλέον θα έχει πάρει πόδι από κει.
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Οι κοπέλες στη Μάγγυ είναι όλες ευγενέστατες και τυπικότατες. Αυτό που αναφέρεις θα ήταν μεμονωμένο περιστατικό από κάποια που σίγουρα πλέον θα έχει πάρει πόδι από κει.
Όσο ευγενικές και να είναι για μένα είναι υπερεκτιμημένες , 50 φράπα και 70 κλαρινέτο , συμφωνώ με Stallion , προτιμώ να πάω σε ένα από τα ελαιοτριβεία , μασάζ θέλεις μέσα στην τιμή , Φούλ θέλεις μέσα στην τιμή , κλαρινέτα τα πάντα όλα και φυσικά περιποίησή και προδέρμ σε αναπαυτικό στρωματάκι, αλλά ο καθένας όπως αναπαύεται και ως γνωστών "περί ορέξεως"...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Όσο ευγενικές και να είναι για μένα είναι υπερεκτιμημένες , 50 φράπα και 70 κλαρινέτο , συμφωνώ με Stallion , προτιμώ να πάω σε ένα από τα ελαιοτριβεία , μασάζ θέλεις μέσα στην τιμή , Φούλ θέλεις μέσα στην τιμή , κλαρινέτα τα πάντα όλα και φυσικά περιποίησή και προδέρμ σε αναπαυτικό στρωματάκι, αλλά ο καθένας όπως αναπαύεται και ως γνωστών "περί ορέξεως"...
Φιλε μου οντοσ οι τιμεσ ειναι μεγαλεσ ειδικα για τουσ καιρουσ που περναμε.δυστηχοσ ομοσ οι περισοτεροι απο εμασ δεν εχουμε προσβαση στα πριβε μαγαζια.Απο οτι διαβασα ομοσ απο περιγραφεσ συναδελφον στα εν λογο μαγαζια δεν δινουν και πολυ σημασια στο μασαζ αλλα στο εροτικο μεροσ.εμενα με ενδιαφερει προτιστοσ το μασαζ η διαρκεια του οπιου να ειναι γυρο στο μισαωρο και μετα η εκτονοση με τον εναν η τον αλλον τροπο.Πηγαινω γυρο στα 8 χρονια στη Μαγκυ και ποτε δεν εφυγα δυσαρεστημενοσ.ολεσ οι κοπελεσ τηρησανε το προγραμα διαρκειασ 40 με 45 λεπτα και το μασαζηταν αρκετα ικανοποιητικο.Στο προγραμα τον 50 ευρο οι κοπελα ειναι γυμνοστηθη ενο στο προγραμα τον 70 ευρο ειναι ολογυμνη.Παντα χωρισ εξαιρεση.Οτι πληρονεισ αυτο παιρνεισ παντα στην Μαγκυ.
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Φιλε μου οντοσ οι τιμεσ ειναι μεγαλεσ ειδικα για τουσ καιρουσ που περναμε.δυστηχοσ ομοσ οι περισοτεροι απο εμασ δεν εχουμε προσβαση στα πριβε μαγαζια.Απο οτι διαβασα ομοσ απο περιγραφεσ συναδελφον στα εν λογο μαγαζια δεν δινουν και πολυ σημασια στο μασαζ αλλα στο εροτικο μεροσ.εμενα με ενδιαφερει προτιστοσ το μασαζ η διαρκεια του οπιου να ειναι γυρο στο μισαωρο και μετα η εκτονοση με τον εναν η τον αλλον τροπο.Πηγαινω γυρο στα 8 χρονια στη Μαγκυ και ποτε δεν εφυγα δυσαρεστημενοσ.ολεσ οι κοπελεσ τηρησανε το προγραμα διαρκειασ 40 με 45 λεπτα και το μασαζηταν αρκετα ικανοποιητικο.Στο προγραμα τον 50 ευρο οι κοπελα ειναι γυμνοστηθη ενο στο προγραμα τον 70 ευρο ειναι ολογυμνη.Παντα χωρισ εξαιρεση.Οτι πληρονεισ αυτο παιρνεισ παντα στην Μαγκυ.
Αυτό με την πρόσβαση υπομονή , "τα αγαθά κόποις κτώνται" , από εκεί και πέρα όλα είναι ρευστά ,υπάρχουν χώροι που κάνουν καλύτερο μασάζ οι κορασίδες και υπάρχουν και ιδρύματα που κάνουν πασαλείμματα.
Υ.Γ. Χωρίς καμία παρεξήγηση και ούτε θέλω να κάνω μαθήματα ορθογραφίας , αλλά πρόσεχε λίγο με πόνεσαν πραγματικά τα μάτια και βάλε και κάνενα σίγμα τελικό
 

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
λιγη βοηθεια παρακαλω...ποιο ειναι το καλυτερο μαγαζι -μη πριβε- για μασαζακι σωστο και ολοκληρωμενο ;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Τα αγαθά κόποις και πόνοις κτώνται και πολύ σωστά τα λες αλλά εδώ εμένα με 2000 ποστ σχεδόν και 9 χρόνια στο site δε μου λένε για κάποια πριβέ στα οποία ακόμα δεν έχω πρόσβαση, πώς θέλετε όλοι εσείς με ελάχιστα ποστ να πάρετε πληροφορίες ακόμα και για free? Πάρτε μια εφημερίδα και ψάξτε, όπως κάναμε εμείς οι παλιοί πριν 8-9 χρόνια που ήμασταν ψάρακες.
 

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την απαντηση αδερφε... απλως νομιζα ηταν φορουμ για να βοηθηθουν οι οποιοι επιδοξοι πελατες... αν ο καθενας εδω προωθει το μαγαζι της ρουλας και της σουλας για προβλημα το κοβω και αποχωρω. καλη καρδια :)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
ευχαριστω για την απαντηση αδερφε... απλως νομιζα ηταν φορουμ για να βοηθηθουν οι οποιοι επιδοξοι πελατες... αν ο καθενας εδω προωθει το μαγαζι της ρουλας και της σουλας για προβλημα το κοβω και αποχωρω. καλη καρδια :)
ΔΕΝ ειναι διαφημιστικο το θρεντ φιλε...
Και να ξερεις οτι το διαβαζουν,γραφουν και τα στρουμφακια..

Οποτε καταλαβαινεις,κανεις δεν θελει να εκτεθει..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Αυτό με την πρόσβαση υπομονή , "τα αγαθά κόποις κτώνται" , από εκεί και πέρα όλα είναι ρευστά ,υπάρχουν χώροι που κάνουν καλύτερο μασάζ οι κορασίδες και υπάρχουν και ιδρύματα που κάνουν πασαλείμματα.
Υ.Γ. Χωρίς καμία παρεξήγηση και ούτε θέλω να κάνω μαθήματα ορθογραφίας , αλλά πρόσεχε λίγο με πόνεσαν πραγματικά τα μάτια και βάλε και κάνενα σίγμα τελικό
Αδελφε καμια παρεξηγηση απλα γενηθηκα και μεγαλοσα στο εξωτερικο και δεν πηγα ελληνικο σχολειο.Οσο για το σιγμα τελικο επειδη δεν κατεχω καλα την τεχνολογια δεν ξερω ποσ μπαινει.
 

cada23

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλη χρονια και απο μενα παιδια αν και λιγο αργοπορημενα
 

aris2017

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφε καμια παρεξηγηση απλα γενηθηκα και μεγαλοσα στο εξωτερικο και δεν πηγα ελληνικο σχολειο.Οσο για το σιγμα τελικο επειδη δεν κατεχω καλα την τεχνολογια δεν ξερω ποσ μπαινει.
Το ς ειναι το w αδελφέ... (βοηθάτε τον κόσμο ρε παιδιά δεν ζήτησε τηλ απο πριβέ)
Χυσέα αν κοκκινίζει η λέξη από κάτω την έγραψες λάθος... αν δεν βαριέσαι κάνεις δεξί κλικ επάνω της και σου βγάζει την σωστή ορθογραφία...
ΔΕΝ ειναι διαφημιστικο το θρεντ φιλε...
Και να ξερεις οτι το διαβαζουν,γραφουν και τα στρουμφακια..

Οποτε καταλαβαινεις,κανεις δεν θελει να εκτεθει..
Σε αυτό που λέει ο φακίρης, σκέψου πόσο εύκολα ή δύσκολα βρήκες τηλ απο (εξαιρετικό) κονέ και πόσο μυστικοπάθεια διατηρούν κάποια πρακτορεία! Με συνθηματικά κλπ κλπ
Εννοείται τον θέλουν τον πελάτη αλλά θέλουν να κρατάνε τον έλεγχο ποιος μπαίνει μέσα και επιστρέφω στην αρχή, αν πήρες το τηλέφωνο δύσκολα το δίνεις εύκολα;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
ευχαριστω για την απαντηση αδερφε... απλως νομιζα ηταν φορουμ για να βοηθηθουν οι οποιοι επιδοξοι πελατες... αν ο καθενας εδω προωθει το μαγαζι της ρουλας και της σουλας για προβλημα το κοβω και αποχωρω. καλη καρδια :)
Ήμουν λίγο απότομος. Με συγχωρείς. Απλά κι εμείς, καταλαβαίνεις, είμαστε σε δύσκολη θέση. Πρέπει να γνωρίζουμε λίγο τον άλλο για να δώσουμε πληροφορίες.
 

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
απλως ηθελα να μαθω τι παιζει με το body free τιποτα αλλο...εχω διαβασει αξιολογησεις αλλα γενικα δεν εχω ιδεα...ψηνομαι να παω...να παω ;; ; :P
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
απλως ηθελα να μαθω τι παιζει με το body free τιποτα αλλο...εχω διαβασει αξιολογησεις αλλα γενικα δεν εχω ιδεα...ψηνομαι να παω...να παω ;; ; :P
Ήταν το πρώτο μου. Από αυτή την άποψη και μόνο, ναι, να πας. Θυμάμαι είχα κάνει το βασικό πρόγραμμα με τη Φένια (ξανθιά, σέξι, λίγο ξινή) και έφυγα με ένα τεράστιο χαμόγελο το οποίο κράτησε πάνω από 3-4 μέρες. Η συγκεκριμένη κοπέλα έφυγε από το μαγαζί λίγες βδομάδες μετά, εγώ δεν ξαναεπισκέφθηκα το body free, έγινα όμως θαυμαστής των μασατζίδικων τα οποία όχι συχνά αλλά ούτε και σπάνια, επισκέπτομαι για να περάσω καλά.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.095
Πόντοι
4.895
]αν σου περισσευουν 100 για φουλ να πας :)
 

kostas7778

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
απλως ηθελα να μαθω τι παιζει με το body free τιποτα αλλο...εχω διαβασει αξιολογησεις αλλα γενικα δεν εχω ιδεα...ψηνομαι να παω...να παω ;; ; :P
στο body free έκανα επίσκεψη πριν από ένα χρόνο.
Ήταν η Στεφανία.Απο μασάζ μέτριο, από εμφάνιση για τα δικά μου γούστα δεν μου άρεσε.Εκτονωση με χέρι ή με στόμα.
 

masazakias49

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ!Για την Στεφανια σκεφτόμουνα και εγώ μιας και όλοι λένε ότι είναι καλο μιλφ
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Στο body free παίζει και full προγράμμα η μόνο  :pipa1:  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom