Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Αυτές τις μαλακίες γράφετε και δημιουργείτε πρόβλημα με τις κοπέλες. Το έχουμε ξαναπεί οτι όταν παίρνουμε παραπάνω απο τις στάνταρ υπηρεσίες Το κρατάμε για τον εαυτό μας.
Αυτες να ξερουν τα παντα για εναν πελατη κι εμεις να ξερουμε οτι θελουν αυτες μεταξυ μας δηλαδη ρε μεγαλε ετσι? Οι παλιοι οι περισσότεροι το παίζουν βαριά πεπονια αλλοι ζητανε φραγκα για να σε πουν κατι η να κανουν ενα κονε αυτες ξερουν τα παντα μεταξυ τους για τον καθενα και εμεις μη πουμε κατι παραπανω και τις καψουμε. Φτανει πια η υπερπροστασια. Αλλο εχεμύθεια και αλλο αυτο.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Αυτες να ξερουν τα παντα για εναν πελατη κι εμεις να ξερουμε οτι θελουν αυτες μεταξυ μας δηλαδη ρε μεγαλε ετσι? Οι παλιοι οι περισσότεροι το παίζουν βαριά πεπονια αλλοι ζητανε φραγκα για να σε πουν κατι η να κανουν ενα κονε αυτες ξερουν τα παντα μεταξυ τους για τον καθενα και εμεις μη πουμε κατι παραπανω και τις καψουμε. Φτανει πια η υπερπροστασια. Αλλο εχεμύθεια και αλλο αυτο.
Καταρχάς όποιος εδώ μέσα ζητάει λεφτά για να δώσει πληροφορίες είναι μεγάλος τεράστιος μαλάκας. Όποτε μου έχει ζητήσει κάποιος πληροφορία την έχω δώσει. Αυτό που είπα είναι να μην αναφέρουμε υπηρεσίες που παίρνουμε Πέραν των στάνταρ υπηρεσιών μιας κοπέλας. Επίσης ο συγκεκριμένος επαναλαμβανόμενα το έκανε με προσωπική αναφορά σε κοπέλες. Ανώνυμα εδώ να λέμε το κοντό μας και το μακρύ μας εκθέτοντας κοπέλες Δε νομίζω ότι είναι πολύ ανδροπρεπές. Αν ο συγκεκριμένος έχει αυτήν την εμπειρία με την κοπέλα που περιέγραψε μπορεί να πάει στο κατάστημα να μιλήσει με την υπεύθυνη και να δοθεί μία λύση.
Δε μιλάω για τον φίλο που έκανε την τελευταία δημοσίευση για την Αντζελίνα αλλά γενικά υπάρχουν εδώ μέσα κάποιοι τύποι οι οποίοι επειδή δεν παίρνουν παραπάνω υπηρεσίες από αυτές που πληρώνουν γενικά στον αγοραίο έρωτα μόλις φύγουν γράφουν τέρατα για να τιμωρήσουν μία επαγγελματία. Τελοσπάντων δεν θέλω να συνεχίσω τη συζήτηση για το συγκεκριμένο θέμα

Όλοι έχουμε το μυαλό και την αντίληψη να διαχειριζόμαστε καταστάσεις
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
0
Απλά στην Βάνα όταν χύνετε να χύνετε χαμηλόφωνα γιατί όλο το μαγαζί είναι μια τρύπα
Οι σφαλιάρες στον κωλο ακούγονται χειρότερα.

Με έχει μπλοκαρισμένο και δε το θυμάμαι, άλλα έλεγε τάντρα μασάζ Θεσσαλονίκη.

Αυτή την Ταντρα μασαζ την πέτυχα στο Τίντερ και μου είπε ότι δεν έχει χρόνο , έχει πολύ δουλεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Καλημέρα στο κρισταλ κάνει καμία σεξακι η πιπουλα ;
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Καλημέρα στα παλικάρια του site !! Επειδή δεν ξέρω από μασατζιδικα της Θεσσαλονίκης εκτός από φραπέ έχει τπτ αξιόλογο πουθενά ; Σε περίπτωση απάντησης θα ξθελα και πληροφορίες πως να πάω !! Δυστυχώς σε αυτό εδώ το θρεντ δεν μπορώ να εκφέρω άποψη ..
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
218
Πόντοι
21
στο ελιτ σπα λέει καινούργιες παρουσίες ξέρει κανείς κάτι να μας πει αν έχει πάει?
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
Επισκεψη Λουξουρι Μαριαννα !
Τουπε καριολας! καλο μασαζακι!
και δευτερο μερος με πολλα ενδιαφεροντα σημεια!
μεγαλο ατου οι βυζαρες της!
Καινούρια είναι ; Πόσο μεγάλο το βυζί ;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχει κάποιος άποψη για ρόστερ Βάσιας? Έμαθα για μια Ιωάννα εκεί καινούργια πρέπει να είναι αν δεν κάνω λάθος. Μπορεί να δώσει κάποιος περιγραφή?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
56
Like
137
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
22
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Πως είναι στο Instagram;
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
ΤΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΜΩΡΕ?
ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
ΕΧΕΙ ΠΙΠΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΛΙΧΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!
ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ !
ηρεμια πανω απο ολα !:grin::grin:
Φιλε ποια είναι η κοπέλα από Πολιχνη? Έχουμε κάποιο προφίλ σε σοσιαλ?
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
27
Like
112
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
Αυτό με το μέντιουμ που το πας...ρε τι έχουμε ζήσει
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Μου αρέσει που κάνετε ουρά για να πάτε να την πηδήξετε!!! 2020 στην πρώτη σκληρή καραντίνα κάνουμε ένα ραντεβού στο σπίτι μου υποτίθεται για μασάζ κανονικό και μου την έπεσε εξίσου κανονικά πριν κάνουμε μασάζ. Όπως ήρθε έφυγε…
Η πόλη είναι εξαιρετικά μικρή και είναι αστείο ότι η συγκεκριμένη προσπαθεί να μας πείσει ότι κάνει θεραπευτικό μασάζ
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
205
Like
556
Πόντοι
81
Μου αρέσει που κάνετε ουρά για να πάτε να την πηδήξετε!!! 2020 στην πρώτη σκληρή καραντίνα κάνουμε ένα ραντεβού στο σπίτι μου υποτίθεται για μασάζ κανονικό και μου την έπεσε εξίσου κανονικά πριν κάνουμε μασάζ. Όπως ήρθε έφυγε…
Η πόλη είναι εξαιρετικά μικρή και είναι αστείο ότι η συγκεκριμένη προσπαθεί να μας πείσει ότι κάνει θεραπευτικό μασάζ
η Μαρια η Μαριαννα? σε εχασα καπου?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
η Μαρια η Μαριαννα? σε εχασα καπου?
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
205
Like
556
Πόντοι
81
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
εχει ενα καυλωτικο στυλ ....καριολας τσατσας! με πιο μπασα φωνη!
αλλα ενταξει τα τυπικα γενικα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom