Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
76
Πόντοι
0

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Γνώμη για μασάζ Ρανια στον Εύοσμο;
Πολύ καλό μασαζ επαγγελματικο την πρωτη φορά σιγουρα πετσετα χωρις εσωρουχο αλλα μεχρι εκει.
Καποιες φορες βαζει πετσετα καποιες οχι αλλα δε προχωραει παραπανω οσες φορες και να πας

Αν θες πραγματικο μασαζ ειναι οτι πρεπει με πολλές γνωσεις
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Πολύ καλό μασαζ επαγγελματικο την πρωτη φορά σιγουρα πετσετα χωρις εσωρουχο αλλα μεχρι εκει.
Καποιες φορες βαζει πετσετα καποιες οχι αλλα δε προχωραει παραπανω οσες φορες και να πας

Αν θες πραγματικο μασαζ ειναι οτι πρεπει με πολλές γνωσεις
Έχει αγγελία;
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
205
Like
556
Πόντοι
81
Περασμα με Αντζελινα Λουξουρι!
Η κοπελα απλα δε κανει! Μασαζ της πλακας!
Εκτονωση σε φαση ....ΕΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ.... ζητησε 20 να βγαλει το πανω και 40 για δαχτυλο....
Εννοειται οτι 2 κλωτσιες τις παιρνει ανετα!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Περασμα με Αντζελινα Λουξουρι!
Η κοπελα απλα δε κανει! Μασαζ της πλακας!
Εκτονωση σε φαση ....ΕΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ.... ζητησε 20 να βγαλει το πανω και 40 για δαχτυλο....
Εννοειται οτι 2 κλωτσιες τις παιρνει ανετα!
Έχεις μια κακή συνήθεια φίλε. Επανειλημμένα μιλάς για πρόσθετες υπηρεσίες των κοριτσιών. Καταρχάς δυο κλωτσιές να ρίξεις σε μια γυναίκα Του περιβάλλοντος σου πιο εύκολα γιατί κανένας από μας δεν μπορεί να μπει Ούτε στο ελάχιστο στη θέση μιας κοπέλας. Το να τις βάζει δάχτυλο κάθε βρωμιάρης και βάζω και τον εαυτό μου μέσα δεν πληρώνεται σε χρήμα αφού ελλοχεύει ο κίνδυνος μόλυνσης. Το πιο βασικό όμως είναι ότι για ακόμα μία φορά δημιουργείς πρόβλημα σε κοπέλα που εργάζεται. Θα μου πεις πως να προστατέψω τους άλλους;;;
Ίσως κουραστείς περισσότερο αλλά απλά γράφεις απαράδεκτη σε όλα και για πράγματα που δεν μπορώ να γράψω δημόσια και απαντάς σε μηνύματα. Γράφτηκες προχθές και σε κάθε δυο τρια μηνύματα σου μιλάς για πρόσθετες υπηρεσίες
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Πολύ καλό μασαζ επαγγελματικο την πρωτη φορά σιγουρα πετσετα χωρις εσωρουχο αλλα μεχρι εκει.
Καποιες φορες βαζει πετσετα καποιες οχι αλλα δε προχωραει παραπανω οσες φορες και να πας

Αν θες πραγματικο μασαζ ειναι οτι πρεπει με πολλές γνωσεις
Επειδή τυγχάνει να την γνωρίζω θα δημιουργηθεί ένα προσκύνημα πελατών οι οποίοι θα της τα κάνουν τσουρέκια στο όριο της προσβολής ζητώντας παραπάνω υπηρεσίες. Η κοπέλα κάνει μαλάξεις. Κανονικές μαλάξεις.
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
205
Like
556
Πόντοι
81
Έχεις μια κακή συνήθεια φίλε. Επανειλημμένα μιλάς για πρόσθετες υπηρεσίες των κοριτσιών. Καταρχάς δυο κλωτσιές να ρίξεις σε μια γυναίκα Του περιβάλλοντος σου πιο εύκολα γιατί κανένας από μας δεν μπορεί να μπει Ούτε στο ελάχιστο στη θέση μιας κοπέλας. Το να τις βάζει δάχτυλο κάθε βρωμιάρης και βάζω και τον εαυτό μου μέσα δεν πληρώνεται σε χρήμα αφού ελλοχεύει ο κίνδυνος μόλυνσης. Το πιο βασικό όμως είναι ότι για ακόμα μία φορά δημιουργείς πρόβλημα σε κοπέλα που εργάζεται. Θα μου πεις πως να προστατέψω τους άλλους;;;
Ίσως κουραστείς περισσότερο αλλά απλά γράφεις απαράδεκτη σε όλα και για πράγματα που δεν μπορώ να γράψω δημόσια και απαντάς σε μηνύματα. Γράφτηκες προχθές και σε κάθε δυο τρια μηνύματα σου μιλάς για πρόσθετες υπηρεσίες
10 χρονια στην πιατσα ... μικρε....αι σα περα!
θα γραφω οτιδηποτε στραβο βλεπω!
τα 50ρικα δεν ειναι καραμελες!
ισως το υφος που το εγραψα δεν κανει!
αλλα σιγουρα δεν ειμαι ΄΄νεος΄΄!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
10 χρονια στην πιατσα ... μικρε....αι σα περα!
θα γραφω οτιδηποτε στραβο βλεπω!
τα 50ρικα δεν ειναι καραμελες!
ισως το υφος που το εγραψα δεν κανει!
αλλα σιγουρα δεν ειμαι ΄΄νεος΄΄!
Γελάω με την ρητορική σου και ειδικά με αυτό το μικρέ που με προσφωνείς. Στο site εισαι πέντε μέρες φίλε. Και μάλλον δεν ξέρεις να συμπεριφέρεσαι εδώ μέσα. Υπάρχουν κάποιοι κανόνες και γραπτοί και άγραφοι
Σου είπα έναν δόκιμο τρόπο να προστατέψεις όλους τους υπόλοιπους όταν εντοπίζεις κάτι χωρίς όμως να εκθέτεις δημόσια καμιά κοπέλα. Αν έχεις τα κάκαλα μιλάς με την τύπισσα που έχει το μαγαζί και της λες κοίτα να δείς αυτή η κοπέλα η άλλη κοπέλα η παράλλη η κοπέλα Εκτός από το πενηντάρικο μου κάνει αυτό κι αυτό κι αυτό. Εσύ όμως έρχεσαι εδώ ανώνυμα και λες κάτι το οποίο δεν έχουμε λόγους να αμφιβάλλουμε αλλά ούτε μπορούμε να είμαστε και σίγουροι για την αλήθεια του. Τελοσπάντων έχεις κάνει μια παράξενη αρχή εδώ μέσα και αφού είσαι 10 χρόνια στην πιάτσα Καλώς όρισες και όταν μπορείς να εισφέρεις για το κοινό καλό.

ΥΓ Εμένα που με χαρακτήρισες μικρό λίγες μέρες νωρίτερα έχω γράψει ότι πηγαίνω σε μασάζ εδώ στην πόλη από το 1992 η. Αλλά δε θα τις βγάλουμε να τις μετρήσουμε ποιος την έχει πιο μεγάλη. Την εμπειρία
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
205
Like
556
Πόντοι
81
Γελάω με την ρητορική σου και ειδικά με αυτό το μικρέ που με προσφωνείς. Στο site εισαι πέντε μέρες φίλε. Και μάλλον δεν ξέρεις να συμπεριφέρεσαι εδώ μέσα. Υπάρχουν κάποιοι κανόνες και γραπτοί και άγραφοι
Σου είπα έναν δόκιμο τρόπο να προστατέψεις όλους τους υπόλοιπους όταν εντοπίζεις κάτι χωρίς όμως να εκθέτεις δημόσια καμιά κοπέλα. Αν έχεις τα κάκαλα μιλάς με την τύπισσα που έχει το μαγαζί και της λες κοίτα να δείς αυτή η κοπέλα η άλλη κοπέλα η παράλλη η κοπέλα Εκτός από το πενηντάρικο μου κάνει αυτό κι αυτό κι αυτό. Εσύ όμως έρχεσαι εδώ ανώνυμα και λες κάτι το οποίο δεν έχουμε λόγους να αμφιβάλλουμε αλλά ούτε μπορούμε να είμαστε και σίγουροι για την αλήθεια του. Τελοσπάντων έχεις κάνει μια παράξενη αρχή εδώ μέσα και αφού είσαι 10 χρόνια στην πιάτσα Καλώς όρισες και όταν μπορείς να εισφέρεις για το κοινό καλό.

ΥΓ Εμένα που με χαρακτήρισες μικρό λίγες μέρες νωρίτερα έχω γράψει ότι πηγαίνω σε μασάζ εδώ στην πόλη από το 1992 η. Αλλά δε θα τις βγάλουμε να τις μετρήσουμε ποιος την έχει πιο μεγάλη. Την εμπειρία
σεβαστο ! καλη σου μερα!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.928
Κριτικές
5
Like
11.889
Πόντοι
3.786
Φταίνε οι Αντζελίνες που ζητάνε +20 για να βγάλουν σουτιέν (ενώ θα έπρεπε να συμπεριλαμβάνεται στο 50 συνολικά),αλλά φταίνε και όσοι δίνουν το 20ρικο.Επίσης τα +20 ή +40 για δαχτυλάκι είναι too much.Τα 50 για μασάζ χωρίς σεξ αλλά μόνο με εκτόνωση είναι ήδη πολλά.Μην τις κακομαθαίνετε.Να δείτε μετά πώς θα γίνουν άψογες σε όλη τη συνεδρία.Κάποιες ξινίζουν αν δεν θελήσεις εξτραδάκι με πληρωμή και κάνουν αγγαρεία στην εκτόνωση.Έχει αναφερθεί πχ αυτό για την Ολίβια στο Crystal.Κακό πράγμα η απληστία.Αν κάνει μια κοπέλα κάτι έξτρα όπως το να δεχτεί δαχτυλάκι θα πρέπει να είναι πάνω στην καύλα της και όχι με επιπλέον χρήματα.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Επειδή τυγχάνει να την γνωρίζω θα δημιουργηθεί ένα προσκύνημα πελατών οι οποίοι θα της τα κάνουν τσουρέκια στο όριο της προσβολής ζητώντας παραπάνω υπηρεσίες. Η κοπέλα κάνει μαλάξεις. Κανονικές μαλάξεις.
Δεν ηθελα να δημιουργησω κανενα θεμα. Πληροφοριες ηθελα να δωσω
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Like
515
Πόντοι
81
Βγαίνοντας απροειδοποίητα απ τό δωμάτιο ιδρυματος πετυχα λαδοκόρη να την έχει πάρει ο υπνος στόν καναπέ.:rockon:Φανταστείτε πως θα είναι στό δωμάτιο
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86
Μόνο στο Facebook ανοίγει σελίδα φίλος....στο ινσταγκραμ δεν ανοίγει.. για ποιο προφίλ του ινστα αναφέρεσαι?
Με έχει μπλοκαρισμένο και δε το θυμάμαι, άλλα έλεγε τάντρα μασάζ Θεσσαλονίκη.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
10 χρονια στην πιατσα ... μικρε....αι σα περα!
θα γραφω οτιδηποτε στραβο βλεπω!
τα 50ρικα δεν ειναι καραμελες!
ισως το υφος που το εγραψα δεν κανει!
αλλα σιγουρα δεν ειμαι ΄΄νεος΄΄!
Χαλάρωσε λίγο φιλαράκι γιατί βλέπω εσένα να αρπάζεις δυο κλωτσιές στο τέλος
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Περασμα με Αντζελινα Λουξουρι!
Η κοπελα απλα δε κανει! Μασαζ της πλακας!
Εκτονωση σε φαση ....ΕΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ.... ζητησε 20 να βγαλει το πανω και 40 για δαχτυλο....
Εννοειται οτι 2 κλωτσιες τις παιρνει ανετα!

Και να βγαλει το πανω να δειξει τι ... ???
 

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
1.083
Πόντοι
201
Βγαίνοντας απροειδοποίητα απ τό δωμάτιο ιδρυματος πετυχα λαδοκόρη να την έχει πάρει ο υπνος στόν καναπέ.:rockon:Φανταστείτε πως θα είναι στό δωμάτιο
Λογικά στο δωμάτιο θα κοιμάται και θα της κάνει μασάζ ο πελάτης. .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom