Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (8 μέλη και 52 επισκέπτες)

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
61
Like
14
Πόντοι
0
Πολυ καλη η Ευα απο Golden..δυνατο μασαζ και με μπουρμπουρι πεφτει δυνατο καλαμακι στο υδρομασαζ..:wink:
Η Ντάρια τα πετούσε όλα φιλούσε, χουφτωνες έδινε ρεσιτάλ γενικά. Τώρα με Φενια και Εύα (δεν την έχω ακούσει εκτός αν είναι αυτή που πήγε στο One Salonica) να δούμε...
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Και σε συνέχεια του προηγούμενου μνμ μου βλέποντας της Βαλαωρίτου το μασατζιδικο ότι έγραψα το σκηνικό που παίχτηκε και με ξενέρωσε απίστευτα μου στέλνει το παρακάτω μνμ, μην έχοντας καμμία επιφύλαξη εάν πέσει σε μάτια που δεν πρέπει, στο Viber αποκαλώντας με λαμόγιο!!!!!!!
Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά 100% σε μια δουλειά που στηρίζετυ σε εχεμύθεια και τακτ.
Και επειδή έχω και άλλα ράμματα εάν επιθυμει ας συνεχίσει, επειδή τα διαβάζει όλα στο bou όπως φάνηκε. Με είπε λαμόγιο επειδή έγραψα την μλκ που μου έκανε, δηλαδή εάν κάναμε τπτ άλλο το θα με έλεγε??
Τα παραπάνω για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νέοι.
Τέτοιου είδους ίδρυμα να ξεκινάει επικοινωνία στο προσωπικό τηλέφωνο του πελάτη είναι απολύτως απαράδεκτο και αποτελεί κατά τη γνώμη μου, ΑΠΟΛΥΤΟ λόγο να μην πάει κανείς ποτέ. Καταργεί την αρχή της ανωνυμίας και της εχεμύθειας και όπως είπε ο φίλος Γιάννης, μπορεί να σε εκθέσει σοβαρά.
Δεν είμαστε ηλίθιοι, το ξέρουμε ότι διατηρούνται αρχεία με το τηλέφωνό μας, αυτό όμως ξεπερνάει κάθε όριο.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Η Ντάρια τα πετούσε όλα φιλούσε, χουφτωνες έδινε ρεσιτάλ γενικά. Τώρα με Φενια και Εύα (δεν την έχω ακούσει εκτός αν είναι αυτή που πήγε στο One Salonica) να δούμε...
Οχι αλλη ειναι η Ευα του Golen και αλλη στο one salonica.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.806
Πόντοι
3.786

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές... Ενδέχεται να έρθω Θεσσαλονίκη την ερχόμενη εβδομάδα για επαγγελματικούς λόγους... Επειδή δεν γνωρίζω καλά την πόλη, έχετε να προτείνετε κάποιο καλό ελαιοτριβείο;
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.806
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές... Ενδέχεται να έρθω Θεσσαλονίκη την ερχόμενη εβδομάδα για επαγγελματικούς λόγους... Επειδή δεν γνωρίζω καλά την πόλη, έχετε να προτείνετε κάποιο καλό ελαιοτριβείο;
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
Θες έξτρα παρθένο ελαιόλαδο,δηλαδή με χειρωνακτική πίεση για εξαγωγή του "χυμού";
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
69
Like
107
Πόντοι
0
για ελιτ σπα εχουμε τιποτα καλο?


Ανάλογα με την περίπτωση. Δεν είναι μοντέλα, δεν είναι PR σε καφετέριες ή μπαράκια, αλλά κάνουν καλό μασάζ κυρίως στα πόδια και γενικά έχουν θετική διάθεση.

Θεωρώ πολλά χρήματα είναι για αυτό το μασάζ, είναι πάνω από δύο μεροκάματα. Καλύτερα να βρεις μια κοπέλα από dating site και να κεράσεις κάνα καφέ ή ποτό κτλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Dukef90

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Ανάλογα με την περίπτωση. Δεν είναι μοντέλα, δεν είναι PR σε καφετέριες ή μπαράκια, αλλά κάνουν καλό μασάζ κυρίως στα πόδια και γενικά έχουν θετική διάθεση.

Θεωρώ πολλά χρήματα είναι για αυτό το μασάζ, είναι πάνω από δύο μεροκάματα. Καλύτερα να βρεις μια κοπέλα από dating site και να κεράσεις κάνα καφέ ή ποτό κτλ.
Ποιο dating site χρησιμοποιεις φιλος μπας και κανουμε καμια δοκιμη και εκει
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201

2xPresident

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την ομάδα σαν καινούργιο μέλος! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει μασατζιδικο που να αξίζει στα δυτικά ;;
 

George_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει κανείς εμπειρία από Massage inn; έχει ακουστεί κάτι;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
592
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
Γνωρίζω την Βάσια 17 χρόνια. Είμαι πελάτης της στην Βαλαωρίτου αλλά ποτέ δεν έχω γράψει κάτι σχετικό γιατί πολύ απλά εκείνη μου το ζήτησε γιατί θέλει να κρατάει χαμηλούς τόνους. Σχολιάζω όμως τώρα γιατί γράφτηκαν κάποιες ανακρίβειες. Για μένα η Βάσια ούτε λαμόγιο είναι Ούτε πάει να φάει τον πελάτη και είναι από τις λίγες γυναίκες εργοδότριες που σέβονται τόσο πολύ τόσο τον πελάτη αλλά κυρίως τις κοπέλες. Αναφορικά με τα παράπονα για μηνύματα που στέλνει όχι τα συγκεκριμένα γενικά έχω να πω το εξής. Το 2014 είχε μαλώσει μπροστά μου με την τότε συναίτερο της την νίκη Η οποία έστελνε σωρηδόν μηνύματα σε όλους ,του τύπου ήρθαν δύο καινούριες κοπέλες ήρθε μία καλή αδιαφορώντας για το τι θα μπορούσε να προκαλέσει. Η δε Βάσια στέλνει σε έναν στενό κύκλο φίλων – πελατών της από τους οποίους έχει πάρει το ελεύθερο και μάλιστα Εμένα όσες φορές μου έχει στείλει το στέλνει όπως φαίνεται και στην φωτογραφία στο screenshot
που επισυνάπτω με έναν κωδικοποιημένο τρόπο. Μάλιστα στο Viber της εμφανίζονται ανδρικά ρούχα προς αποφυγή δημιουργίας παρεξηγήσεων. Ούτε κολλητός της είμαι ούτε εκδούλευση κάνω. Όσοι με ξέρετε προσωπικά αλλά και όσοι Διαβάζετε αυτά που γράφω καταλαβαίνετε οτι δεν είμαι ο πιο εύκολος άνθρωπος στον κόσμο οπότε αν είχε υποπέσει στην αντίληψή μου τέτοια συμπεριφορά από την Βάσια θα ήμουν ο πρώτος που θα την έστηνα στον τοίχο. Πραγματικά δεν ξέρω το λόγο για τον οποίον έγινε αρχικά η επίθεση στην Βάσια με συμπλήρωμα 3 4 άλλους. Παρακαλώ πολύ δεν θέλω να αντιπαρατεθώ με κανέναν
Εγω όφειλα να καταθέσω την προσωπική μου γνώμη και εμπειρία

ΥΓ : (Άσχετο με το μήνυμα μου)
Πηγαίνω σε μασάζ από το 1995 και θεωρώ την Δώρα αν όχι την πιο ωραία γυναίκα που έχω συναντήσει στο χώρο μέσα στις 3 4 ωραιότερες.
Και πραγματικά είναι από 2% των Επαγγελματιών γυναικών οι οποίες κάνουν το χόμπι τους επάγγελμα γιατί απολαμβάνει το σεξ…
 

Συνημμένα

  • IMG_6029.jpeg
    IMG_6029.jpeg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 25
  • IMG_6058.jpeg
    IMG_6058.jpeg
    603,7 KB · Εμφανίσεις: 25
Τελευταία τροποποίηση:

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
910
Πόντοι
361
Γαμας εκεί ή μόνο χερογλικανο;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Γνωρίζω την Βάσια 17 χρόνια. Είμαι πελάτης της στην Βαλαωρίτου αλλά ποτέ δεν έχω γράψει κάτι σχετικό γιατί πολύ απλά εκείνη μου το ζήτησε γιατί θέλει να κρατάει χαμηλούς τόνους. Σχολιάζω όμως τώρα γιατί γράφτηκαν κάποιες ανακρίβειες. Για μένα η Βάσια ούτε λαμόγιο είναι Ούτε πάει να φάει τον πελάτη και είναι από τις λίγες γυναίκες εργοδότριες που σέβονται τόσο πολύ τόσο τον πελάτη αλλά κυρίως τις κοπέλες. Αναφορικά με τα παράπονα για μηνύματα που στέλνει όχι τα συγκεκριμένα γενικά έχω να πω το εξής. Το 2014 είχε μαλώσει μπροστά μου με την τότε συναίτερο της την νίκη Η οποία έστελνε σωρηδόν μηνύματα σε όλους ,του τύπου ήρθαν δύο καινούριες κοπέλες ήρθε μία καλή αδιαφορώντας για το τι θα μπορούσε να προκαλέσει. Η δε Βάσια στέλνει σε έναν στενό κύκλο φίλων – πελατών της από τους οποίους έχει πάρει το ελεύθερο και μάλιστα Εμένα όσες φορές μου έχει στείλει το στέλνει όπως φαίνεται και στην φωτογραφία στο screenshot
που επισυνάπτω με έναν κωδικοποιημένο τρόπο. Μάλιστα στο Viber της εμφανίζονται ανδρικά ρούχα προς αποφυγή δημιουργίας παρεξηγήσεων. Ούτε κολλητός της είμαι ούτε εκδούλευση κάνω. Όσοι με ξέρετε προσωπικά αλλά και όσοι Διαβάζετε αυτά που γράφω καταλαβαίνετε οτι δεν είμαι ο πιο εύκολος άνθρωπος στον κόσμο οπότε αν είχε υποπέσει στην αντίληψή μου τέτοια συμπεριφορά από την Βάσια θα ήμουν ο πρώτος που θα την έστηνα στον τοίχο. Πραγματικά δεν ξέρω το λόγο για τον οποίον έγινε αρχικά η επίθεση στην Βάσια με συμπλήρωμα 3 4 άλλους. Εγώ όφειλα να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία και γνώμη.

ΥΓ : (Άσχετο με το μήνυμα μου)
Πηγαίνω σε μασάζ από το 1995 και θεωρώ την Δώρα αν όχι την πιο ωραία γυναίκα που έχω συναντήσει στο χώρο μέσα στις 3 4 ωραιότερες.
Και πραγματικά είναι από 2% των Επαγγελματιών γυναικών οι οποίες κάνουν το χόμπι τους επάγγελμα γιατί απολαμβάνει το σεξ…
Η επίθεση έγινε αρχικά για τον τρόπο και τα ποσά που χρέωσε για τις υπηρεσίες της.
Στη συνέχεια προφανώς, την ενόχλησε που της έκανε κριτική ο πελατης εδώ μέσα και του έστειλε μύνημα.
Είναι απαράδεκτη σε κάθε περίπτωση.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
910
Πόντοι
361
Ποιο είναι το ίδρυμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom