Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.219
Πόντοι
2.356
15΄ μου είπε, και την λέω στα 15΄' ούτε γειά δεν λές, άσε που μου έκανε και μαλακία σήμερα Πήγα για την ψηλή και μου λέει μόνο πίπα επειδή έχει περίοδο! Λέω γιατί δεν μου το είπες στο τηλέφωνο?
Να μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα .... Την λέω δεν φέρθηκες επαγγελματικά, ήθελα μία ωρίτσα σήμερα αλλά με χάλασες.
Λαμόγια απλά να σε βάλουν στο μαντρί, έφυγα τσατισμένος χωρίς να πάρω πρόγραμμα.
Βγάζω φρίκη ρε σύ όταν στο αλλάζουν
Κ ποιος δε βγάζει φρίκη όταν σου αλλάζουν την ώρα η πάνε να σε πάσαρουν άλλη κοπέλα η κ αυτό π έγινε με εσένα
Αυτός είναι κ ο λόγος π Εχω να πάω πολλά χρόνια στην συγκεκριμένη κυρία
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Αφου ειστε κοροϊδία και πηγαίνατε ακομα τι να πω
 

mitsaras535

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Βόλτα στο crystal και πέρασμα με Ίριδα, μόνο και μόνο επειδή είχα ξαναδοκιμάσει και δε μ'αρέσει να ρισκάρω αν έχω περάσει καλά.

Σώμα δυναμίτης, πέτρα και γυμνασμένο, ακριβώς όπως μου αρέσει, πρόσωπο μέτριο (κι απορώ για κάποια διθυραμβικά σχόλια για την ομορφιά της παλιότερα από άλλους συναγωνιστές.)

1ο μέρος μέτριο, 2ο μέρος πολύ καλύτερο αλλά λίγο διεκπαιρεωτικό. Μπορεί να ήταν και κουρασμένη λόγω ώρας αλλά δε νομίζω να ξαναπροτιμηθεί σύντομα.
 

Dukef90

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες.. επίσκεψη προχθες συο Κρίσταλ...προτιμηθηκε η Νεφέλη..αν και εχει σπασει λιγο στο προσωπο πιστευω πως αξιζει τα λεφτα της γιατι και προσπαθεί να κανει λιγο μασαζ αλλα καινσου βγαζει καυλα στο 2ο μερος..
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
61
Like
14
Πόντοι
0
Τελικά Ντάρια μας χαιρέτισε από Golden. Ξέρουμε αν ιδιωτεύει κάπου ή έκοψε το άθλημα;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
151
Like
150
Πόντοι
1
Καλησπέρα η Στέλλα στο luxury monastiriou είναι κενουργια;;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.924
Κριτικές
5
Like
11.885
Πόντοι
3.786
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
610
Πόντοι
291

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.924
Κριτικές
5
Like
11.885
Πόντοι
3.786
Επαγγελματιας απατεώνας είναι η βασια
Και στο Zesi Spa μαλακίες κάνουν,για να δουλεύουν όλες αρκετά και να μην επιλέγεται μόνο η ατραξιόν του "θεραπευτηρίου".Τουλάχιστον την πρώτη φορά που θα πας.Δεν ξέρω τι συμβαίνει αν γίνεις τακτικός πελάτης.Εγώ δεν ξαναπήγα γιατί την είχαν κρύψει σε άλλο δωμάτιο και είπαν ψέματα ότι λείπει.Τη χαιρέτησα φεύγοντας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GALLAS

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Και στο Zesi Spa μαλακίες κάνουν,για να δουλεύουν όλες αρκετά και να μην επιλέγεται μόνο η ατραξιόν του "θεραπευτηρίου".Τουλάχιστον την πρώτη φορά που θα πας.Δεν ξέρω τι συμβαίνει αν γίνεις τακτικός πελάτης.Εγώ δεν ξαναπήγα γιατί την είχαν κρύψει σε άλλο δωμάτιο και είπαν ψέματα ότι λείπει.Τη χαιρέτησα φεύγοντας.
Η ατραξιόν παραμένει η Λάουρα; Πηγε κανένας εκεί τελευταία;
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
761
Like
4.020
Πόντοι
446
15΄ μου είπε, και την λέω στα 15΄' ούτε γειά δεν λές, άσε που μου έκανε και μαλακία σήμερα Πήγα για την ψηλή και μου λέει μόνο πίπα επειδή έχει περίοδο! Λέω γιατί δεν μου το είπες στο τηλέφωνο?
Να μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα .... Την λέω δεν φέρθηκες επαγγελματικά, ήθελα μία ωρίτσα σήμερα αλλά με χάλασες.
Λαμόγια απλά να σε βάλουν στο μαντρί, έφυγα τσατισμένος χωρίς να πάρω πρόγραμμα.
Βγάζω φρίκη ρε σύ όταν στο αλλάζουν
Και σε συνέχεια του προηγούμενου μνμ μου βλέποντας της Βαλαωρίτου το μασατζιδικο ότι έγραψα το σκηνικό που παίχτηκε και με ξενέρωσε απίστευτα μου στέλνει το παρακάτω μνμ, μην έχοντας καμμία επιφύλαξη εάν πέσει σε μάτια που δεν πρέπει, στο Viber αποκαλώντας με λαμόγιο!!!!!!!
Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά 100% σε μια δουλειά που στηρίζετυ σε εχεμύθεια και τακτ.
Και επειδή έχω και άλλα ράμματα εάν επιθυμει ας συνεχίσει, επειδή τα διαβάζει όλα στο bou όπως φάνηκε. Με είπε λαμόγιο επειδή έγραψα την μλκ που μου έκανε, δηλαδή εάν κάναμε τπτ άλλο το θα με έλεγε??
Τα παραπάνω για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νέοι.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-04-11-17-50-31-798-edit_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-04-11-17-50-31-798-edit_com.viber.voip.jpg
    83,5 KB · Εμφανίσεις: 47

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.924
Κριτικές
5
Like
11.885
Πόντοι
3.786
Η ατραξιόν παραμένει η Λάουρα; Πηγε κανένας εκεί τελευταία;
Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με το ρόστερ.Πριν ενάμιση χρόνο πήγα και φυσικά ήθελα τη Λάουρα που ήταν με διαφορά η πιο όμορφη και fit.Και ήξερα ήδη ότι είναι και δύναμη στον αγώνα.Μαύρο τους έριξα γιατί δεν με αρέσει η κοροϊδία.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.924
Κριτικές
5
Like
11.885
Πόντοι
3.786
Και σε συνέχεια του προηγούμενου μνμ μου βλέποντας της Βαλαωρίτου το μασατζιδικο ότι έγραψα το σκηνικό που παίχτηκε και με ξενέρωσε απίστευτα μου στέλνει το παρακάτω μνμ, μην έχοντας καμμία επιφύλαξη εάν πέσει σε μάτια που δεν πρέπει, στο Viber αποκαλώντας με λαμόγιο!!!!!!!
Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά 100% σε μια δουλειά που στηρίζετυ σε εχεμύθεια και τακτ.
Και επειδή έχω και άλλα ράμματα εάν επιθυμει ας συνεχίσει, επειδή τα διαβάζει όλα στο bou όπως φάνηκε. Με είπε λαμόγιο επειδή έγραψα την μλκ που μου έκανε, δηλαδή εάν κάναμε τπτ άλλο το θα με έλεγε??
Τα παραπάνω για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νέοι.
Τις λαμογιές τους να τις γράφουν όλοι μπας και βάλουν μυαλό και σέβονται τον πελάτη.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
761
Like
4.020
Πόντοι
446
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Stef68

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
348
Like
1.204
Πόντοι
201
Τελικά Ντάρια μας χαιρέτισε από Golden. Ξέρουμε αν ιδιωτεύει κάπου ή έκοψε το άθλημα;
Πολυ καλη η Ευα απο Golden..δυνατο μασαζ και με μπουρμπουρι πεφτει δυνατο καλαμακι στο υδρομασαζ..:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom