Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Επίσης όταν πάτε για μασάζ μόνο σε εμένα κάνουν πολύ προσωπικές ερωτήσεις για δουλειά και για που μένεις, που πας κτλ? Κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου και με βάζει και σε σκέψεις.
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Γενικά, έχω πολλές σκέψεις και θεωρώ τελικά το μασάζ είναι χάσιμο χρημάτων και χρόνου. Γιατί με 20%-30% παραπάνω έχει όλο το πακέτο και μασάζ. Αν κάνω καμιά εκστρατεία, θα αναφέρω τις εντυπώσεις μου άμεσα.
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
271
Κριτικές
8
Like
1.393
Πόντοι
481
Να πω δυο πράγματα για την Nicole χωρίς παρεξήγηση και χωρίς να την έχω δει την κοπέλα.
Αν ήθελε να κάνει χαμό θα έβαζε κατευθείαν αγγελία.Οχι ότι και από εδώ μέσα δεν πρόκειται να γίνει αλλά θεωρώ ότι δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δώσει τηλέφωνο σε όλους που πρόκειται να της στείλουν μήνυμα.Λειτουργει με δικούς της κωδικούς επικοινωνίας και λίγο με ένστικτο μάλλον.Ειναι ρίσκο αλλά όχι τόσο μεγάλο όσο αν έβαζε αγγελία.
Κάθε αρχή και δύσκολη Nicole αλλά δε σε φοβάμαι.Ολα καλά θα πάνε.
 

Peskandritsa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια! Σας παρακολουθώ αρκετό καιρο. Οι απόψεις και εμπειριες των περισσότερων εδώ μέσα έχουν βοηθήσει αρκετά στις επιλογές μας!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
5
Like
11.728
Πόντοι
3.786
Καλησπερα παιδια! Σας παρακολουθώ αρκετό καιρο. Οι απόψεις και εμπειριες των περισσότερων εδώ μέσα έχουν βοηθήσει αρκετά στις επιλογές μας!
Για αυτό ακριβώς λοιπόν δεν πρέπει να συνεισφέρεις και εσύ συναγωνιστή;
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.512
Like
6.398
Πόντοι
1.056
Επίσης όταν πάτε για μασάζ μόνο σε εμένα κάνουν πολύ προσωπικές ερωτήσεις για δουλειά και για που μένεις, που πας κτλ? Κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου και με βάζει και σε σκέψεις.
Πακιστανικό αριθμό και πουλα τους φουμαρα για το ποιος είσαι και τι κάνεις
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
5
Like
11.728
Πόντοι
3.786
Επίσης η τουμπανη η Νατάσσα από Βένους που πήγε στο Κρύσταλ. Είναι το ίδιο καλή λέτε και τώρα?
Καλή είναι η τουμπανιάρα,τόσο σε εμφάνιση όσο και σε υπηρεσίες,αν εξαιρέσουμε το υαλουρονικό στα χείλη.
Δεν γουστάρω όλη την φάση με τα σαλόνια που πρέπει να περάσεις και να επιλέξεις, είναι πολύ άβολη και κριντζιαρικη φάση. Από την άλλη, δεν μπορείς να επιλέξεις κάποια ονομαστικά αν δεν την ξέρεις.

Περιγράψτε λίγο αν μπορείτε τι παίζει τελευταία στα μαγαζιά για μασάζ σε αυτό το κομμάτι?

Το σαλονάρισμα εξακολουθεί να υφίσταται.Δεν γίνεται αλλιώς.Τουλάχιστον δεν περιμένεις με άλλους μαντράχαλους μαζί,όπως στα στούντιο του Μύλου.Υπάρχει διακριτικότητα.Αναμένουμε όπως είπες προσεχώς τις ενημερώσεις σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Εννοείται ενημερώσεις αν έχω θα γράφω. Αλλά σε πολύ γνωστό μαγαζί για μασάζ με ρωτούσε μια και που δουλεύεις, και που μένεις, και τι σπούδασες και που βγαινεις. Και επειδή είχα πάει και αργότερα, τα θυμόταν. Εκεί λίγο κάπου χτύπησε καμπανάκι, λέω φακελομενους μας έχουν χαχα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
5
Like
11.728
Πόντοι
3.786
Εννοείται ενημερώσεις αν έχω θα γράφω. Αλλά σε πολύ γνωστό μαγαζί για μασάζ με ρωτούσε μια και που δουλεύεις, και που μένεις, και τι σπούδασες και που βγαινεις. Και επειδή είχα πάει και αργότερα, τα θυμόταν. Εκεί λίγο κάπου χτύπησε καμπανάκι, λέω φακελομενους μας έχουν χαχα
Μήπως έψαχνε για γαμπρό και της γυάλισες;
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.088
Πόντοι
456
Εννοείται ενημερώσεις αν έχω θα γράφω. Αλλά σε πολύ γνωστό μαγαζί για μασάζ με ρωτούσε μια και που δουλεύεις, και που μένεις, και τι σπούδασες και που βγαινεις. Και επειδή είχα πάει και αργότερα, τα θυμόταν. Εκεί λίγο κάπου χτύπησε καμπανάκι, λέω φακελομενους μας έχουν χαχα
Και συ ρε τύπε πρέπει να δώσεις τα αληθινά;
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Και συ ρε τύπε πρέπει να δώσεις τα αληθινά;
Εννοείται πως όχι. Χαζός είμαι?
Ξέρω τι πρέπει να λέει και τι δεν πρέπει. Αλλά τόσο πολύ ενδιαφέρον. Για παράδειγμα, με ρωτούσε για μια δουλειά που της ειπα, πως το κάνεις αυτό και πως γίνεται εκείνο. Ούτε γαμπρό να έψαχνε χαχα

Εκεί θέλω να ρωτήσω οι γενικότερες συζητήσεις που επικεντρώνονται
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
9
Like
3.405
Πόντοι
736
Εννοείται πως όχι. Χαζός είμαι?,
ξέρω τι πρέπει να λέει και τι δεν πρέπει. Αλλά τόσο πολύ ενδιαφέρον. Για παράδειγμα, με ρωτούσε για μια δουλειά που της ειπα, πως το κάνεις αυτό και πως γίνεται εκείνο. Ούτε γαμπρό να έψαχνε χαχα

Εκεί θέλω να ρωτήσω οι γενικότερες συζητήσεις που επικεντρώνονται
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.088
Πόντοι
456
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;

Καλά γίνονται τέτοια;
Θα συνεχίσεις; Να φτιάξω καφέ;
 

Peskandritsa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Γίνονται αυτά στο μέρες μας;; Σαν δεν ντρέπονται!!
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
383
Κριτικές
3
Like
825
Πόντοι
81
Πέρασμα από Elegance προσφάτως. Ωραίος και καθαρός χώρος, διακριτικά σε βάζουν στο δωμάτιο μασάζ που έχει και δική του ντουζιέρα. Χαλαρωτική μουσικούλα, καθαρός χώρος μου φάνηκε. Μασάζ σε πλάτη και πόδια μπρούμυτα με μια κοπέλα δε θυμάμαι το όνομά της. Πρέπει να διήρκησε περίπου 25 λεπτά. Μετά κάποια στιγμή μπαίνει η δεύτερη κοπέλα, πήρα την Ντάρια οπότε νιώθεις 4 χέρια πάνω σου. Φεύγει η πρώτη και γυρνάς ανάσκελα οπότε και ξεκινάει το δεύτερο πρόγραμμα. Η Ντάρια ήταν μόνο με τα εσώρουχα τα οποία τα βγάζει. Άφησε δάχτυλα κ.λπ. Το τελείωμα ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο περίπου. Καλή εμπειρία, δεν ένιωσα άβολα και πίεση χρόνου. Μπράβο στα κορίτσια. Αυτό πού περίμενα το πήρα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Αυτό ίσχυε ανέκαθεν.

Και όχι μόνο στα "ελεύθερα" καταστήματα αλλά και στα "πριβέ".

Φέρτε μου ένα σύννεφο να πέσω λοιπόν...:2funny::2funny:
 

georgati

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη
Καλησπερα Νικόλ πως επικοινωνούμε μαζί σου;
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Κανονικά θα έπρεπε κάπως να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας διαδικτυακός με την εκάστοτε κοπέλα που είναι διαθέσιμη, ο οποίος να υπαγετει στο μαγαζί που εργάζεται. Έτσι γίνεται και πιο άμεσος ο τρόπος επικοινωνίας. Αυτό με τα σαλόνια είναι πολύ 80s και 90s και δεν νιώθουν κάποιοι τόσο ωραία.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.641
Πόντοι
4.895
Κανονικά θα έπρεπε κάπως να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας διαδικτυακός με την εκάστοτε κοπέλα που είναι διαθέσιμη, ο οποίος να υπαγετει στο μαγαζί που εργάζεται. Έτσι γίνεται και πιο άμεσος ο τρόπος επικοινωνίας. Αυτό με τα σαλόνια είναι πολύ 80s και 90s και δεν νιώθουν κάποιοι τόσο ωραία.
Το κανονικά ποιος το ορίζει?

Και γιατί αυτό που λες κανονικά, που για μένα είναι τεράστια μαλάκια, να είναι το κανονικό.

"Κανονικά" θα έπρεπε κάθε μαγαζί να λειτουργεί όπως γουστάρει και αν δεν νιώθει κάποιος τόσο άνετα να μην πηγαίνει.

Δεν μπορείς εσύ να ορίζεις τον τρόπο λειτουργίας του μαγαζιού, μπορείς απλά να μην πηγαίνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom