Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (8 μέλη και 61 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Επίσκεψη στο χώρο της Στεφανίας, στα ανατολικά της πόλης, στη περιοχή της Νέας Παραλίας. Μετά από συνεννόηση μέσω viber, ε΄φτασα έξω από τη πόρτα του διαμερίσματος, όπου με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο. Το dress code τηρήθηκε κατ' απαίτησή μου. Η Στέφι φορούσε μία πλισέ χρυσή κοντή φούστα με ένα μπουστάκι από πα΄νω, μαύρο καλσόν-ζαρτιέρα με σχε΄διο και μπορντώ ψηλοτάκουνες γόβες. Λίγη κουβεντούλα σχετικά με τη περιοχή και αν "μπαίνει" στη "ζυγαριά" πιθανότητα σύγκρισης ανατολικής πλευράς της Θεσσαλονίκης με τη δυτική πλευρά, όταν είχε μείνει στη Νεάπολη, τη προηγούμενη φορά. Η συνάντηση "κλείστηκε" για δύο ώρες, ώστε να υπάρχει άπλετος χρόνος για τους δύο μας, ώστε να απολαύσω τις υπηρεσίες της χωρίς το άγχος της ώρας. Με οδήγησε στη κρεββατοκάμαρα σε μία κρεββατάρα, όπου εκεί θα γινόταν ο "αγώνας".
Στην αρχή, ξεκίνησε με μασάζ. Απ' τις κινήσεις των χεριών της, εύκολα καταλαβαίνει κάποιος ότι έχει γνώσεις του αντικειμένου και ξέρει που να "εστιάσει" και να αγγίξει τη περιοχή του σώματος, χωρίς να υπάρξει κάποιος τραυματισμός. Έδωσε ιδιαίτερη βαρύτητα και σημασία στη πλάτη μου, αφού πρέπει να κατάλαβε ότι ήμουν "πιασμένος" από τους "κόμπους" που έκανε η πλάτη μου, μόλις περνούσε το χε΄ρι της από εκεί. Πέρασμα και από τα οπίσθια μου, όπου τα τίμησε δεόντως χαϊδεύοντας και τρίβοντάς τα. Φυσικά το χε΄ρι, ακουμπούσε και την επίμαχη περιοχή (αρχίδια+πούτσο), ανεβάζοντας το επίπεδο αδρεναλίνης και καύλας στα ύψη. Τελειώνοντας με το πρώτο με΄ρος του μασάζ, μου έτριψε και τα πόδια και με χαλάρωσε περισσότερο ώστε να περάσουμε στο δεύτερο μέρος, το "πρακτικό" της ιστορίας. Το μασα΄ζ είχε διάρκεια 45 λεπτά και ήταν ομολογουμένως, πάρα πολύ καλό.
Πήγα για ντους, για να απαλλαγώ από τα λάδια του μασάζ και βουρ στην "αρένα" του κρεββατιού για ένα παιχνίδι, χωρίς αύριο. Ξάπλωσα και ξεκινήσαμε με τι άλλο; με γλωσσόφιλα! Έπαιρνα και έδινα γλωσσόφιλα σαν να ήταν η τελευταία μου φορά που έκανα σεξ. Της Στεφανίας της αρέσει να δίνει αλλά και να παίρνει φιλιά, έτσι, είχαμε κοινό κώδικα επαφής. Με τα φιλιά, είχα γίνει "τούρμπο" ή καλύτερα, "πύραυλος" (έτσι χαρακτήρισε το πούτσο μου η Στέφι). Κατέβηκε προς τα κάτω, για να περιποιηθεί το πούτσο μου. Έτοιμος να "σκάσει" από καύλα, αδημονούσα να τον βάλει στο στόμα της, να ηρεμήσω. Η πίπα ήταν "οσκαρική", δεν περιείχε ούτε χέρι, αλλά ούτε και δόντι, χειριζόταν με έντεχνο τρόπο τη γλώσσα της όταν ακουμπούσε σαν χάδι το κορμό του πέους, δημιουργώντας σε μένα ένα αίσθημα σαν να με διαπερνούσε εκείνη τη στιγμή κάτι σαν ηλεκτρικό ρεύμα. Τεράστια η καύλα και η ικανοποίηση. Προσπάθησε να το πα΄ρει όλο μέσα στο στόμα, αλλά δεν μπόρεσε. Το γλείψιμο, διήρκεσε αρκετό χρόνο και επειδή με καύλωσε απίστευτα και με το τρόπο που κάθησε δίπλα μου (λίγο λοξά και με απόλυτη θέα της κωλάρας της) ήθελα και εγώ να τη γλείψω. Δυστυχώς, όμως, μου είπε για μία ακόμη φορά ότι δεν της αρέσει το γλειφομούνι! Περίεργο για μένα, άλλωστε, της το είπα, ότι είσαι από τις ελάχιστες γυναίκες που δεν της αρέσει να τη γλείφουν, απαντώντας ότι δεν το ε΄χει ιδιαίτερη ανάγκη. Πάντως, είναι μαστόρισσα στη πίπα, ξέρει να το κάνει και πως να ευχαριστεί έναν άνδρα.
Ακολούθησαν δύο "μαραθώνιες" (με την έννοια της χρονικής διάρκειας) στάσεις, η πρώτη από πάνω όπου χούφτωνα το μικρό της στήθος είτε με τα χέρια μου, είτε με τη γλώσσα μου πιπιλίζοντας τις ρώγες της. Θα το ήθελα λίγο μεγαλύτερο (το στήθος) καθότι είναι στο 2 με 2,5 αλλά, ΟΚ. Για το τέλος, επέλεξα τη στάση στο πλάι, όπου μετά από αρκετή ώρα, έχυσα με΄σα στο μουνί (φυσικά, με σκούφο)! Μετά το σεξ συνήθως, ακολουθεί τσιγάρο, συζήτηση και αγκαλιά. Επειδή δε καπνίζω (το ίδιο μου είπε και η Στεφανία) οπότε, αγκαλιαστήκαμε για κανα δεκάλεπτο σαν να ήμασταν ζευγάρι και μετά, μπανάκι, ντύσιμο, αποχαιρετισμός με φιλί και αντίο...
Συμπερασματικά, η Στεφανία είναι η γυναίκα της διπλανής πόρτας, η γυναίκα που σε κάνει να νιώθεις σαν να είναι η γυναίκα σου ή η σχέση σου. Δεν υπάρχουν βιασύνες ούτε δικεπεραιωτικές συναντήσεις, ούτε λόγος για "ξεπέτες"! Είναι, λοιπόν, μία εμπειρία GFE (GirlFriendExperience). Μέχρι την επόμενη φορά...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Κανενα κομαντο να μας πει το ροστερ στη βανα υπαρχει? Εστω και σε dm.
 

cchriss84

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα σέ όλους! μόλις έκανα εγγραφή και θέλω να απευθύνω ένα χαιρετισμό σέ όλη την ομάδα! έχω βοηθηθεί από την εμπειρία σάς και σκοπεύω να καταθέτω και εγώ την δικιά μου
 

cchriss84

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Κανενα κομαντο να μας πει το ροστερ στη βανα υπαρχει? Εστω και σε dm.

Κανενα κομαντο να μας πει το ροστερ στη βανα υπαρχει? Εστω και σε dm.
Τελευταία φορά που πήγα Βάνα, ήταν πριν κάνα 2 εβδομάδες.περασα Με Βερόνικα, διότι μου άρεσε το στυλ και η αύρα που έβγαλε στο σαλόνι.επιβεβαιωθηκα μπορώ να πω, πέρασα αρκετά καλά.καλουτσικο μασάζ και σοσιαλ, τουλάχιστον κάνα 25 λεπτό και ίσως και παραπάνω.και 2 μέρος επίσης καλό, δεν ήταν ξεπετα, έδωσε χρόνο και υπήρχε διάθεση.. και κάτι γενικό για Βάνα, θεωρώ ότι είναι καθαρό σχετικά μαγαζί όσο αναφορά την υγιεινή..
 

cchriss84

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
Εγώ πάντως πήγα και έφυγα.δεν μου άρεσε ο χώρος καί τό κλίμα.αυτο πού μου άρεσε ήταν ότι η Σοφία ήταν ευγενική και καλοσυνάτη θα έλεγα.και μόνο για αυτό ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή.
 

cchriss84

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία με nikoletta koukougianni ???? Έχει και σεξ το πρόγραμμα ή μόνο μασάζ???????
Έχει extra υπηρεσίες, τίς δίνει απλόχερα.ειναι καλό κορίτσι όμως όντως λίγο σαλεμενη.. εγώ έκοψα γιατί φοβήθηκα σέ θέματα υγιεινής..
 

cchriss84

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Σκεφτόμουν να τη δοκιμάσω κάποια στιγμή γιατί μου άρεσε ως εμφάνιση και είχα διαβάσει καλές κριτικές.Σε ευχαριστώ που μου έσωσες το πενηντάρικο!
Συμφωνώ και εγώ με την απάντηση του φίλου παραπάνω.. ωραίο κορίτσι αλλά χωρίς έξτρα ξεπετα..
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
208
Πόντοι
21

Gustaro

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα!
Έχει κάποιος άποψη για το body free?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Να πω και εγω με την σειρα μου οτι επισκεφτηκα την Νικολ και περασα πολυ ωραια. Η ιδια μου ζητησε να μην μπω σε λεπτομερειες. Αλλα απο μενα ειναι ενα μεγαλο ΝΑΙ και θα ξαναπαω.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Εγώ πάντως πήγα και έφυγα.δεν μου άρεσε ο χώρος καί τό κλίμα.αυτο πού μου άρεσε ήταν ότι η Σοφία ήταν ευγενική και καλοσυνάτη θα έλεγα.και μόνο για αυτό ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή.
Εγώ πήγα μόνο μια φορά, είχα κλείσει ραντεβού στις 23:00 , παλιό διαμέρισμα. Δεν ήταν ξεπετα γρηγοραδα το κόλπο. Μου είπαν ότι μια 35σρα θα έρθει, αλλά τελικά δεν το έχουν με τα μαθηματικά και ήρθε 50αρα πολύ καλοστημένη που δεν είμαι milfας.Ουτε θετική ούτε αρνητικη , αλλά έχω διαβάσει από πολλούς φίλους εδώ μέσα ότι είναι ξεπετα ολκής.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
144
Like
150
Πόντοι
1
Στο λουξουρι μοναστηριού ποια αξίζει;;;

Λυδια Αφροδίτη Σύλβια Δωρα αρετή μαγδα

Ευχαριστώ!!!!
 

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
21
Like
46
Πόντοι
0
Αυτό πάντως φαίνεται ενδιαφέρον!

Θα κάνεις γλυφομούνι αλλά τελικά θα είναι σαν πίπα....αδερφέ τι να πω..

Στο λουξουρι μοναστηριού ποια αξίζει;;;

Λυδια Αφροδίτη Σύλβια Δωρα αρετή μαγδα

Ευχαριστώ!!!!
Λυδία
 

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
21
Like
46
Πόντοι
0
Luxury Αρετή.
Πρόσωπο καλό.
Σώμα πολύ χαλαρό.
Μασάζ με το ένα χέρι αγκαρια λιγότερο από χάδι.
2ο ανύπαρκτο.
Τεσπά δική μου άποψη αλλά μην σας ξεγελούν τα στορυ.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
9
Like
3.429
Πόντοι
736
Να πω και εγω με την σειρα μου οτι επισκεφτηκα την Νικολ και περασα πολυ ωραια. Η ιδια μου ζητησε να μην μπω σε λεπτομερειες. Αλλα απο μενα ειναι ενα μεγαλο ΝΑΙ και θα ξαναπαω.
Να πω και γω με την σειρα μου οτι δεν καταλαβαινω τον λογο που εκανες αυτο το ποστ.
Η γραφεις πως περασες αναλυτικα για την ενημέρωση του φιλοθεαμονος κοινου η απλα δεν γραφεις.
Αν αρχισουμε ολοι να γραφουμε.... και εγω πηγα με την Νικολ... θα φαμε 10 σελίδες.
Τι παει να πει η ιδια μου ζήτησε να μην γραψω λεπτομερειες;
Αγεσθαι και φερεσθαι επομενως, προσωπικοτητες σε φλατ κατασταση!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Να πω και γω με την σειρα μου οτι δεν καταλαβαινω τον λογο που εκανες αυτο το ποστ.
Η γραφεις πως περασες αναλυτικα για την ενημέρωση του φιλοθεαμονος κοινου η απλα δεν γραφεις.
Αν αρχισουμε ολοι να γραφουμε.... και εγω πηγα με την Νικολ... θα φαμε 10 σελίδες.
Τι παει να πει η ιδια μου ζήτησε να μην γραψω λεπτομερειες;
Αγεσθαι και φερεσθαι επομενως, προσωπικοτητες σε φλατ κατασταση!
Και εγω δεν καταλαβαινω τον λογο που μου εκανες παραθεση για να ζητησεις εξηγησεις.
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες του τυπου , καναμε αυτο, καναμε εκεινο, το βυζι της ειναι ετσι το μουνι της ειναι ετσι κτλπ κτλπ.
Μου το ζητησε η κοπελα να μην μπω σε λεπτομερειες, μαλιστα μου ζητησε να μην γραψω τιποτα αλλα εγω ηθελα να γραψω οτι η κοπελα ειναι καλη και οτι αξιζει και γιαυτο εκανα το ποστ.
Τωρα υποδειξεις και μαλακειες γιατι το εκανα δεν πεφτει λογος σε κανεναν και αν ειναι εναντιον στους κανονες του σαιτ καντε το αναφορα να το διαγραψουν.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Antistress έχει τπτ?
Έχει πάει κανείς τελευταία?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Να πω και εγω με την σειρα μου οτι επισκεφτηκα την Νικολ και περασα πολυ ωραια. Η ιδια μου ζητησε να μην μπω σε λεπτομερειες. Αλλα απο μενα ειναι ενα μεγαλο ΝΑΙ και θα ξαναπαω.
Δεν χρειάζεται να γράψεις γαργαλιστικές και kinly λεπτομέρειες,σαν περιγραφή του αγώνα.Γράψε αν είναι καλή στο σεξ,στο στοματικό,στην εμφάνιση και στο social.Δεν θα έχει αντίρρηση σε αυτό.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Δεν χρειάζεται να γράψεις γαργαλιστικές και kinly λεπτομέρειες,σαν περιγραφή του αγώνα.Γράψε αν είναι καλή στο σεξ,στο στοματικό,στην εμφάνιση και στο social.Δεν θα έχει αντίρρηση σε αυτό.
ειναι δυνατον δηλαδη να περασα καλα και να την προτεινω σε ολους εκει εξω και να μην ειναι καλη στο σεξ? στο στοματικο και να εχει χαλια εμφανιση?
Κοροιδευομαστε μου φαινεται.
Και μιας και μιλαμε για την εμφανιση. Ζητησα φωτο πριν κανω ραντεβου και πολυ ευγενικα μου εξηγησε οτι κατι τετοιο δεν γινεται και οτι αν τυχον δεν μου αρεσει οταν βρεθουμε απο κοντα μπορω να φυγω. Οποτε οποιος αποφασισει να παει αν η κοπελα εμφανισιακα δεν του κανει τοτε πολυ ευγενικα να κανει μεταβολη και να φυγει. Δεν προκειται να παρεξηγηθει η Νικολ γιατι ειναι πολυ καλο τυπακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom