Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

nikthessal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
16
Πόντοι
0
Golden spa ότι χειρότερο υπάρχει πεταμενα λεφτα για το τίποτα.απορω πως δεν κλείσανε ακόμα.μια Μάριαν ξυνή μασάζ 0 δεν ξέρει καν να τον πιάσει και την έχουν εκει.προσεξτε μην την πατήσετε κι εσεις
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.725
Πόντοι
3.786
Μάγκες κανα μασατζιδικο με κορίτσια με ωραίο κωλο λατινες αλβανιδες δεν με νοιάζει.
έχει?
Για το Crystal μπορώ να πω από την εμπειρία μου εκεί,ότι έχει πολλές κοπέλες με ωραίο κώλο.Επειδή από ότι έχω δει από ένα ποστ σου στα στριπτιτζάδικα,σου αρέσουν περισσότερο οι κωλάρες από τα κωλαράκια,πάρε Κασσάνδρα και Μπέλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
135
Like
450
Πόντοι
21
Man απλά βαριέται ο τύπος να σου εξηγήσει,αν υπονοείς κάτι.Ένας αξιόπιστος παίχτης με έχει πει ότι είναι τραγική.Πάνε για άλλα.
πεστα ρε φιλε μου εχω βαρεθεί εδω μεσα να διαβάζω και να λέω τα ίδια κιαι τα ίδια
ρωτάνε πράγματα προσπαθείς να τους γλυτώσεις απο τα σκατα που έφαγες εσυ ο ιδιος και εκει :τι? πως? γιατι ? και πλάθουν και μονή τους ιστορίες για αρκούδες και σου την λενε και απο πανω .ΕΛΕΟΣ..................
για να καταλαβεις τι ανωμαλία παίζει ανέφερα πριν μερικές μέρες το όνομα μια παλιάς κοπέλας και οτι άλλαξε επάγγελμα (νυχια) και ειχα 15 προσωπικά μηνύματα απο διάφορους να με ρωτάνε σε ποιο μαγαζί είναι να πάνε να κάνουν τα νύχια τους .
δεν έχουν το Θεό τους κάποιοι εδώ μέσα
Οκ τωρα κατάλαβα απ το τρόπο σου τι παίζει..ευχαριστώ.

ΥΓ: Ρεεεεε!!!!!!!!!! μην το παιζεται εξυπνοι σε ολα, εχουμε φαει περιουσιες για την τρελα μας σε τετοια μαγαζια και δεν μιλαμε εκτος απο τα γενικα που πρεπει να ειπωθούν και τίποτε άλλο....... Σεβασμός σε όλους και όλες
Ευχαριστω .........
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Για το Crystal μπορώ να πω από την εμπειρία μου εκεί,ότι έχει πολλές κοπέλες με ωραίο κώλο.Επειδή από ότι έχω δει από ένα ποστ σου στα στριπτιτζάδικα,σου αρέσουν περισσότερο οι κωλάρες από τα κωλαράκια,πάρε Κασσάνδρα και Μπέλα.
Σαν την ΚΟΡΜΑΡΑ τηs Iριδαs πουθενα .....Απιστευτο μασαζ τελοιο κορμι*** ......πολυ δοτικη καλο σοσιαλ ωραια χαδια παντου χωριs μα και μου Φαβορι στο Κρυσταλ
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Επιρεασμενοs απο τιs kαταθεσειs των φιλων που επισκευτηκαν προσφατοs elegance- ΦΕΝΙΑ μιαs και ειχα πολυ καιρο να παω απο εποχη NICOLE στο εν λογο ιδρυμα . Καταθετω και εγω την επίσκεψη μου με ΦΕΝΙΑ για ξανα-φρεσκαρισμα μνημηs ειχα να την δω απο εποχη που ηταν ΚΡΥΣΤΑΛ . Δεν αλαξε καθ'ολου εμφανισιακα τουλαχιστον καλη ανταποκριση απο μερια τηs .Eιπαμε πολλα για να πω την αλληθεια 10 περιπου λεπτα μπλα μπλα μπλα.......καλο σοσιαλ χαμογελαστη ευπαρουσιαστο στυλακι ξανθο μαλακι ωραιο προσωπακι λεπτο στημενο κορμακι με απιστευτο κολαρακι ευδιαθετη οπωs kαι τοτε . Αρχισαμε με απαλο μασαζακι και μπολικα χαδια περιπου 20 λεπτα χρονοs μασαζ .....Στην συνεχεια γυρισα μπροστα για δευτερο μεροs ... ολογυμνη μονο με το στριγκακι τηs μου δηλωσε απο την πρωτη στιγμη οτι προχωραει μονο μεχρι στοματικο στο εν λογο μαγαζι....αυτο το τροπαριο τηs ωs ''EXTRA'' στοματικο ηταν γνωστο σε μερικουs και απο εποχη που ηταν ΚΡΥΣΤΑΛ Aρχισε ωραια περασματα με μπολικο λαδακι απο την επιμαχη περιοχη με τα υπερχα δαχτυλα τηs γυρω απο τα αρχιδι@ και με ολοκληρωσε απαλα με μπολικα φτυσηματα και θηλασμό τηs πουτσαs με αδειασμα μεσα και εξω. Αυτα ειχα να καταθεσω συνολικοs xρονοs περιπου 45-50 λεπτα κοστοs 70euro
ακαποτα?
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Για το Crystal μπορώ να πω από την εμπειρία μου εκεί,ότι έχει πολλές κοπέλες με ωραίο κώλο.Επειδή από ότι έχω δει από ένα ποστ σου στα στριπτιτζάδικα,σου αρέσουν περισσότερο οι κωλάρες από τα κωλαράκια,πάρε Κασσάνδρα και Μπέλα.
Γαμάς κανονικά εκεί δηλαδή
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.725
Πόντοι
3.786
Γαμάς κανονικά εκεί δηλαδή
Όχι βέβαια. Για το Crystal μιλάμε. Εδώ αναφέραμε σε ποια γαμάς, λίγες σελίδες πριν:

 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Βρέθηκε η κοπέλα σε μασατζιδικο που με έκανε να ξενερώσω τόσο μα τόσο πολύ, που αποφάσισα να το κόψω το άθλημα, βλέποντας πως μας έχουν όντως για τελείως μαλάκες
Μπράβο κορίτσι μου, σε ευχαριστώ.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται, τουλάχιστον μέχρι να περάσει λίγο ο καιρός και το ξενερωμα
Φυσικά, δεν θέλω να σας επηρεάσω
Εσείς συνεχίστε να δίνεται τα 50 plus ή τα 70, με την ελπίδα πως θα σας κάτσει, αλλά ξεχνώντας πως με τα ιδια χρήματα στην Αθήνα πηδάς κανονικά και σου λένε κ ευχαριστώ.
Εμείς καθορίζουμε την αγορά, μάγκες. Είναι κανόνες της οικονομίας, που ο γερο-Τσακλαγκανος μας δίδασκε κάποτε
Περαστικά μας
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
529
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
86
Βρέθηκε η κοπέλα σε μασατζιδικο που με έκανε να ξενερώσω τόσο μα τόσο πολύ, που αποφάσισα να το κόψω το άθλημα, βλέποντας πως μας έχουν όντως για τελείως μαλάκες
Μπράβο κορίτσι μου, σε ευχαριστώ.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται, τουλάχιστον μέχρι να περάσει λίγο ο καιρός και το ξενερωμα
Φυσικά, δεν θέλω να σας επηρεάσω
Εσείς συνεχίστε να δίνεται τα 50 plus ή τα 70, με την ελπίδα πως θα σας κάτσει, αλλά ξεχνώντας πως με τα ιδια χρήματα στην Αθήνα πηδάς κανονικά και σου λένε κ ευχαριστώ.
Εμείς καθορίζουμε την αγορά, μάγκες. Είναι κανόνες της οικονομίας, που ο γερο-Τσακλαγκανος μας δίδασκε κάποτε
Περαστικά μας
Αυτός είναι ο λόγος που δε προτιμάω να πηγαίνω στα μαγαζιά όπου οι παροχές δεν είναι προαποφασισμένες εκατέρωθεν, κρυφτουλι μαγισσών δεν παίζω, ξέρω τι ψάχνω, ξέρω τι ψάχνουν.
 

paterasssss!

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό σου είπε ο φίλος σου; Γιατί έτσι όπως το γράφεις θα κάνουν ουρά οι βυζολάγνοι…
Η κοπέλα είναι υπέρ το δέον στρουμπουλή. Και το λέω εγώ που γενικά μου αρέσουν οι γυναίκες με πιασίματα. Παρότι είναι αρνητικό για την κοπέλα αυτό που γράφω είναι τίμιο να το γράψω για να μην πάνε Κάποιοι μέχρι εκεί και απογοητευτούν. Steve αυτή τη στιγμή για τους ενδιαφερόμενους για μεγάλα στήθη υπάρχει η Ναταλία και υπάρχει και μία καινούργια η Ολίβια και η Βερόνικα. DD και οι 3
Οι συγκεκριμένες που βρίσκονται ;;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.466
Πόντοι
736
Αυτός είναι ο λόγος που δε προτιμάω να πηγαίνω στα μαγαζιά όπου οι παροχές δεν είναι προαποφασισμένες εκατέρωθεν, κρυφτουλι μαγισσών δεν παίζω, ξέρω τι ψάχνω, ξέρω τι ψάχνουν.
Το εχω πει εδώ και πολύ καιρό να σταματήσουμε να πηγαίνουμε. Όταν όμως διαβάζουμε διθυραμβικές κριτικές για το πόσο ωραία τους τον παίζουν δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω η να γελάσω. Επιτρέπουμε εμείς οι ίδιοι στα μαγαζιά και στις κοπέλες να μας κοροϊδεύουν. Αθήνα και πάλι Αθήνα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
34
Like
4.883
Πόντοι
5.595
Για το Crystal μπορώ να πω από την εμπειρία μου εκεί,ότι έχει πολλές κοπέλες με ωραίο κώλο.Επειδή από ότι έχω δει από ένα ποστ σου στα στριπτιτζάδικα,σου αρέσουν περισσότερο οι κωλάρες από τα κωλαράκια,πάρε Κασσάνδρα και Μπέλα.
Τι να το κάνεις τον ωραίο κώλο όταν δεν τον "δίνουν"; Μόνο για την εικόνα; Θα μπορούσαν να συνδυάζουν ταυτόχρονα υπηρεσίες μασάζ και σεξ, όπως συμβαίνει στην Αθήνα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.725
Πόντοι
3.786
Τι να το κάνεις τον ωραίο κώλο όταν δεν τον "δίνουν"; Μόνο για την εικόνα; Θα μπορούσαν να συνδυάζουν ταυτόχρονα υπηρεσίες μασάζ και σεξ, όπως συμβαίνει στην Αθήνα!
Για ωραίο κώλο με ρώτησε ο τύπος,όχι ποιες κάνουν πρωκτικό.Εδώ δεν δίνουν κώλο η συντριπτική πλειοψηφία στις βίζιτες της πόλης,θα δώσουν οι μασέζ;Κάπου έχει κουράσει η εμμονή για σεξ στα φραπεδάδικα.Στην Αθήνα με τη μετατροπή των περισσότερων σε μπριζολάδικα,έπεσε η ποιότητα.Μόνο κάτι milf , gilf και πιπίνια κάτω του μετρίου βρίσκεις ή ξεπετολατίνες.Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Πριν από 3 σελίδες γράψαμε αρκετά μασατζίδικα που πηδάς κανονικά.Υπάρχουν επιλογές @Nikthegreek23 :

-Dames τιμές από 60€/ 0.5 hr,

-Εβίτα τιμές από 80€ /hr

-Body spa πρωην bodyfree στην Κ.Καραμανλή και

- ο Στελιος λιγο πιο κατω.

-Zesi Spa, πλέον στη Μοναστηρίου

-Ενίοτε μερικές στο Elegance και στο Golden Spa

Και βέβαια τα πριβέ που έχουν ορισμένοι πρόσβαση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
200
Πόντοι
21
πεστα ρε φιλε μου εχω βαρεθεί εδω μεσα να διαβάζω και να λέω τα ίδια κιαι τα ίδια
ρωτάνε πράγματα προσπαθείς να τους γλυτώσεις απο τα σκατα που έφαγες εσυ ο ιδιος και εκει :τι? πως? γιατι ? και πλάθουν και μονή τους ιστορίες για αρκούδες και σου την λενε και απο πανω .ΕΛΕΟΣ..................
για να καταλαβεις τι ανωμαλία παίζει ανέφερα πριν μερικές μέρες το όνομα μια παλιάς κοπέλας και οτι άλλαξε επάγγελμα (νυχια) και ειχα 15 προσωπικά μηνύματα απο διάφορους να με ρωτάνε σε ποιο μαγαζί είναι να πάνε να κάνουν τα νύχια τους .
δεν έχουν το Θεό τους κάποιοι εδώ μέσα


ΥΓ: Ρεεεεε!!!!!!!!!! μην το παιζεται εξυπνοι σε ολα, εχουμε φαει περιουσιες για την τρελα μας σε τετοια μαγαζια και δεν μιλαμε εκτος απο τα γενικα που πρεπει να ειπωθούν και τίποτε άλλο....... Σεβασμός σε όλους και όλες
Ευχαριστω .........
το πρόβλημα σου ποιο είναι να πεις σε ποιο μαγαζί κάνει νύχια ?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
9
Like
3.405
Πόντοι
736
το πρόβλημα σου ποιο είναι να πεις σε ποιο μαγαζί κάνει νύχια ?
Για να μην πανε εις φαλαγγα κατ ανδραν , ανοες εξ υμων ,δακρυα θερμα χέοντες και δημιουργηθούν καταστασεις υστεριας .
Το ειπαμε πιο πανω , ολοι/ες εχουν το δικαιωμα της επιλογης και της αυτοδιαθεσης.
Δεν νομιζω οτι ειναι δυσκολο να κατανοηθει.
Οσοι δεν το καταλαβαινουν απλα πρεπει να απομονωθουν.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.628
καλησπέρα σας!
 

Συνημμένα

  • 20240319_132535.jpg
    20240319_132535.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom