Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.971
Πόντοι
446
Αυτή είναι ναι, η σαβούρα! Η πιο ξινομουνα που χω δει, άσχετη μιλάμε με την πουτσα… αν είναι δυνατόν να μην ξέρει πως να παίξει μια πουτσα ώστε να χύσει!!!!! Σχεδόν 50 ετών..
Παρακαλητο μουνι ξινό γάμησι λένε, εάν δεν αγαπάει την τσαπου, δεν πάει να είναι και 60, με το στανιό θα κάθεται να γαμηθει.
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή είναι ναι, η σαβούρα! Η πιο ξινομουνα που χω δει, άσχετη μιλάμε με την πουτσα… αν είναι δυνατόν να μην ξέρει πως να παίξει μια πουτσα ώστε να χύσει!!!!! Σχεδόν 50 ετών..
Απορώ πραγματικά υπάρχουν άνδρες που παίρνουν αυτή την Μάριαν?πραγματικά ξυνή,κρύα,δεν μιλάει και δεν ξέρει και τι να κάνει με την πουτσα..μακρυά ολοι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Οκ τωρα κατάλαβα απ το τρόπο σου τι παίζει..ευχαριστώ
Man απλά βαριέται ο τύπος να σου εξηγήσει,αν υπονοείς κάτι.Ένας αξιόπιστος παίχτης με έχει πει ότι είναι τραγική.Πάνε για άλλα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Οκ τωρα κατάλαβα απ το τρόπο σου τι παίζει..ευχαριστώ
Man απλά βαριέται ο τύπος να σου εξηγήσει,αν υπονοείς κάτι.Ένας αξιόπιστος παίχτης με έχει πει ότι είναι τραγική.Πάνε για άλλα.

Την συγκεκριμένη δεν την έχω συναντήσει, μόνο από το γεγονός ότι "συνεργαζόταν"με την rena renou (που για κακή μου τύχη την έχω συναντήσει και για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν έφυγα) αρκεί για να φάει άκυρο
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Man απλά βαριέται ο τύπος να σου εξηγήσει,αν υπονοείς κάτι.Ένας αξιόπιστος παίχτης με έχει πει ότι είναι τραγική.Πάνε για άλλα.

Man απλά βαριέται ο τύπος να σου εξηγήσει,αν υπονοείς κάτι.Ένας αξιόπιστος παίχτης με έχει πει ότι είναι τραγική.Πάνε για άλλα.
Σ ευχαριστώ φίλος, έτσι ακριβώς όπως τα είπες!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595


Εχει παει κανεις προσφατα;
Πρώην "body free" (Νικόλας)...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Τελευταία φορά που πήγα, μύριζε ψαρίλα το μουνί της....γάμησα, έχυσα, υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν ξαναπάω.
Αν μυρίζει "ψαρίλα" το μουνί, μάλλον κάποιο νόσημα έχει "κολλήσει"...
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Επιρεασμενοs απο τιs kαταθεσειs των φιλων που επισκευτηκαν προσφατοs elegance- ΦΕΝΙΑ μιαs και ειχα πολυ καιρο να παω απο εποχη NICOLE στο εν λογο ιδρυμα . Καταθετω και εγω την επίσκεψη μου με ΦΕΝΙΑ για ξανα-φρεσκαρισμα μνημηs ειχα να την δω απο εποχη που ηταν ΚΡΥΣΤΑΛ . Δεν αλαξε καθ'ολου εμφανισιακα τουλαχιστον καλη ανταποκριση απο μερια τηs .Eιπαμε πολλα για να πω την αλληθεια 10 περιπου λεπτα μπλα μπλα μπλα.......καλο σοσιαλ χαμογελαστη ευπαρουσιαστο στυλακι ξανθο μαλακι ωραιο προσωπακι λεπτο στημενο κορμακι με απιστευτο κολαρακι ευδιαθετη οπωs kαι τοτε . Αρχισαμε με απαλο μασαζακι και μπολικα χαδια περιπου 20 λεπτα χρονοs μασαζ .....Στην συνεχεια γυρισα μπροστα για δευτερο μεροs ... ολογυμνη μονο με το στριγκακι τηs μου δηλωσε απο την πρωτη στιγμη οτι προχωραει μονο μεχρι στοματικο στο εν λογο μαγαζι....αυτο το τροπαριο τηs ωs ''EXTRA'' στοματικο ηταν γνωστο σε μερικουs και απο εποχη που ηταν ΚΡΥΣΤΑΛ Aρχισε ωραια περασματα με μπολικο λαδακι απο την επιμαχη περιοχη με τα υπερχα δαχτυλα τηs γυρω απο τα αρχιδι@ και με ολοκληρωσε απαλα με μπολικα φτυσηματα και θηλασμό τηs πουτσαs με αδειασμα μεσα και εξω. Αυτα ειχα να καταθεσω συνολικοs xρονοs περιπου 45-50 λεπτα κοστοs 70euro
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.239
Πόντοι
216
Τελευταία φορά που πήγα, μύριζε ψαρίλα το μουνί της....γάμησα, έχυσα, υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν ξαναπάω.
Ψαριλα ειναι η τριχομοναδες η κανας αλλος μύκητας
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
φίλος καυλιάρης πέρασε από βάνα σπα είχε μια καινούργια Δήμητρα μικρούλα με τεράστια μπαλόνια έμμηνε ευχαριστημένος
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
1.146
Πόντοι
201

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Μάγκες κανα μασατζιδικο με κορίτσια με ωραίο κωλο λατινες αλβανιδες δεν με νοιάζει.
έχει?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
και εγώ με την μαγκι είχα κολλήσει άσχημα πολλά λεφτά την αφίσα αλλά έκανα γούστα τέτοια κοπέλα δεν ξανά είδα σε μασατζιδικο .
Τη Μάγκι στη Καμάρα λες; Εγώ στο μαγαζί της, εν έτει 2007-2008 είχα κολλήσει με τη Λίζα. Περνούσα σούπερ μαζί της και δεν την άλλαζα. Ήταν το τότε στανταράκι μου...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.510
Πόντοι
736
φίλος καυλιάρης πέρασε από βάνα σπα είχε μια καινούργια Δήμητρα μικρούλα με τεράστια μπαλόνια έμμηνε ευχαριστημένος
Αυτό σου είπε ο φίλος σου; Γιατί έτσι όπως το γράφεις θα κάνουν ουρά οι βυζολάγνοι…
Η κοπέλα είναι υπέρ το δέον στρουμπουλή. Και το λέω εγώ που γενικά μου αρέσουν οι γυναίκες με πιασίματα. Παρότι είναι αρνητικό για την κοπέλα αυτό που γράφω είναι τίμιο να το γράψω για να μην πάνε Κάποιοι μέχρι εκεί και απογοητευτούν. Steve αυτή τη στιγμή για τους ενδιαφερόμενους για μεγάλα στήθη υπάρχει η Ναταλία και υπάρχει και μία καινούργια η Ολίβια και η Βερόνικα. DD και οι 3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom