Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Είδα σε διαφήμιση στο facebook πως το deluxe massage Αθηνών έχει και παράρτημα στο χωριό μας.... Έχει δοκιμάσει κανείς;

Υ.Γ. Πρόκειται για μασάζ στο χώρο μας, το γράφω εδώ μιας και το νήμα "μασάζ στο σπίτι" το παρακολουθούν ελάχιστοι συγκριτικά
BTW έχω κάνει αρκετές φορές στην Αθήνα σε airbnb δικό μου, η εμπειρία αξίζει και με το παραπάνω
Έχω επικοινωνήσει μαζί τους. Μια κοπέλα έχουν (δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι) η οποία δεν μου γέμισε το μάτι κ δεν δοκίμασα
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Παιδιά θυμαται κανένας την Εύα από Aqua στην όλγας;;;; Η καλύτερη για μένα πουέχει περάσει!!! Ξέρει κάποιος αν δουλεύει πουθενά;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
125
Like
167
Πόντοι
1
Μάγκες Νεφέλη τοπ ε? Λέω να κάνω το παρεθενικο πέρασμα μαζί της.. μόνο με Νάντια έχω πάει στο εν λόγω μαγαζί ..δεν μπορώ να πω ήταν τέλεια με τις βυζάρες της αλλά η Νεφέλη στην υποδοχή με τρέλανε ..θέλω να δοκιμάσω και μαζί της .
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.882
Πόντοι
4.895
Παιδιά θυμαται κανένας την Εύα από Aqua στην όλγας;;;; Η καλύτερη για μένα πουέχει περάσει!!! Ξέρει κάποιος αν δουλεύει πουθενά;
5 μηνύματα τα 3 για την Εύα...
Τελευταία φορά εθεάθη σε νησί πολύ χαμηλά στο χάρτη της Ελλαδας, να μιλάει στην τηλεόραση για γιόγκα.
Ικανοποιημένος τώρα?
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.798
Κριτικές
23
Like
8.883
Πόντοι
3.446
Είδα σε διαφήμιση στο facebook πως το deluxe massage Αθηνών έχει και παράρτημα στο χωριό μας.... Έχει δοκιμάσει κανείς;

Υ.Γ. Πρόκειται για μασάζ στο χώρο μας, το γράφω εδώ μιας και το νήμα "μασάζ στο σπίτι" το παρακολουθούν ελάχιστοι συγκριτικά
BTW έχω κάνει αρκετές φορές στην Αθήνα σε airbnb δικό μου, η εμπειρία αξίζει και με το παραπάνω
Kαι σ'εμενα βγηκε η διαφμηση που λες. Αλλα δεν πηρα τηλ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Είδα σε διαφήμιση στο facebook πως το deluxe massage Αθηνών έχει και παράρτημα στο χωριό μας.... Έχει δοκιμάσει κανείς;

Υ.Γ. Πρόκειται για μασάζ στο χώρο μας, το γράφω εδώ μιας και το νήμα "μασάζ στο σπίτι" το παρακολουθούν ελάχιστοι συγκριτικά
BTW έχω κάνει αρκετές φορές στην Αθήνα σε airbnb δικό μου, η εμπειρία αξίζει και με το παραπάνω
ναι αλλά άλλες κοπέλες στην Αθήνα, άλλη κοπέλα εδώ...
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
εχει αγγελια στο φριλιστ ,ψαξε για μασαζ απο εμπειρες αισθητικους στην καλαμαρια και θα στο βγαλει...Να θυμασαι ομως οτι σιγουρο δεν ειναι τιποτα!
35 εκτονωση 50 στοματικο αλλα μπορεί και λιγοτερα, μπορεί περισσότερα..... Οτι να ναι οπως να ναι..... . 10 λεπτα χαδι να σε καυλωσει και μετα αναλαμβάνει δραση. Πιο ξεπετα πεθαινεις.... Εαν θελεις να πεταξεις χρηματα πηγαινε. Βγαζει βυζια και μουνι και αγγιζεις οπου θελεις, αλλα η ολη φαση ειναι περιεργη και ξενερωτη... Εγω που ειμαι ανεκτικος κι ευγενης ουτε απεξω πλεον...
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
53
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά θυμαται κανένας την Εύα από Aqua στην όλγας;;;; Η καλύτερη για μένα πουέχει περάσει!!! Ξέρει κάποιος αν δουλεύει πουθενά;
Την κοκκιναμαλλα λες? Ηταν οντως λατρεια. Εχω καιρο να ακουσω για αυτήν, αλλά θα αν μάθεις τπτ, πες και από εδω
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
53
Like
14
Πόντοι
0
5 μηνύματα τα 3 για την Εύα...
Τελευταία φορά εθεάθη σε νησί πολύ χαμηλά στο χάρτη της Ελλαδας, να μιλάει στην τηλεόραση για γιόγκα.
Ικανοποιημένος τώρα?
Βιαστηκα να γραψω. Ποια εκπομπή ρε φίλε? Δεν έχω και πολλές φίρμες στην καριέρα μου...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Πάντως αν θέλετε flash back στο παρελθόν, οι κορυφαίες κατ εμέ ήταν Μαρία, Μένια, Μαριάννα (με αυτή τη σειρά) από Βασίλη στην Κολέτη + μία πιτσιρίκα Αντριάννα που πηγαινοερχόταν στο αδελφάκι του Aqua, το γνωστό seven και έλεγε πως είναι από Γιαννιτσά. Την Μαρία την έχω πετύχει πριν καιρό πάνω σε ένα μηχανάκι με έναν παππού, η Μένια νομίζω άνοιξε (ή δουλεύει σε) μαγαζί με νύχια, η Μαριάννα τα ξέρετε. Την πιτσιρίκα την έχασα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Πάντως αν θέλετε flash back στο παρελθόν, οι κορυφαίες κατ εμέ ήταν Μαρία, Μένια, Μαριάννα (με αυτή τη σειρά) από Βασίλη στην Κολέτη + μία πιτσιρίκα Αντριάννα που πηγαινοερχόταν στο αδελφάκι του Aqua, το γνωστό seven και έλεγε πως είναι από Γιαννιτσά. Την Μαρία την έχω πετύχει πριν καιρό πάνω σε ένα μηχανάκι με έναν παππού, η Μένια νομίζω άνοιξε (ή δουλεύει σε) μαγαζί με νύχια, η Μαριάννα τα ξέρετε. Την πιτσιρίκα την έχασα

η πιτσιρίκα δούλευε υποδοχή στην Νίκης ένα φεγγάρι και σε ένα καφέ στα Γιανιτσά... αλλά κ εγώ την έχασα. :(
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
5 μηνύματα τα 3 για την Εύα...
Τελευταία φορά εθεάθη σε νησί πολύ χαμηλά στο χάρτη της Ελλαδας, να μιλάει στην τηλεόραση για γιόγκα.
Ικανοποιημένος τώρα?
Και για ποια αλλη να γραψω δλδ;;; Η ξενια στο ιδιο μαγαζι βαρυ πεπονι….μασσατζιο δεν εχει κατι που να αξιζει - πεταμενα λεφτα δλδ!!
Το κρυσταλακι οσο ηταν στη δωδεκανησου εξαιρετικο δε λεω και τα κοριτσια μεσα απαιχτα….νομιζω οτι οταν πηγαν στο καινουριο τα πραγματα εγιναν πιο αρπα κολλα!!! Η ευα ηταν διαφορετικο κοριτσι εμπαινες και ηταν σα να πηγαινες εκδρομη στη φυση…σα να σε εβαζε σε αλλο κοσμο (χαζομαρες ελεγε δε λεω αλλα ειχε πολυ πλακα)
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Για ενα ριτακι στο aqua ακουσα καλα λογια θα κανω την καταθεση μου μερες που ειναι!!
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Και για ποια αλλη να γραψω δλδ;;; Η ξενια στο ιδιο μαγαζι βαρυ πεπονι….μασσατζιο δεν εχει κατι που να αξιζει - πεταμενα λεφτα δλδ!!
Το κρυσταλακι οσο ηταν στη δωδεκανησου εξαιρετικο δε λεω και τα κοριτσια μεσα απαιχτα….νομιζω οτι οταν πηγαν στο καινουριο τα πραγματα εγιναν πιο αρπα κολλα!!! Η ευα ηταν διαφορετικο κοριτσι εμπαινες και ηταν σα να πηγαινες εκδρομη στη φυση…σα να σε εβαζε σε αλλο κοσμο (χαζομαρες ελεγε δε λεω αλλα ειχε πολυ πλακα)
Κρυσταλ το βλεπω καλυτερο απο ποτε παντως.
Ο χωρος πολυ καλυτερος , οι παλιες ειναι οι ιδιες απλα δουλευουν λιγοτερο , το νεο ροστερ δεν το δοκιμασα , εμφανισιακα μετρια πραγματα.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Υπάρχει άτομο που έμεινε ευχαριστημένος από την κυρία; Αγενής, βρωμιάρα..το αγιουβερδα τη μάρανε...πει αγγελίας theanw20@gmail...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.127
Πόντοι
2.356
Υπάρχει άτομο που έμεινε ευχαριστημένος από την κυρία; Αγενής, βρωμιάρα..το αγιουβερδα τη μάρανε...πει αγγελίας theanw20@gmail...
Τώρα εμείς πρέπει να ρωτήσουμε τον γουγλη να μας πει τι εστί η Θεανώ αντί να μας πεις εσύ
Τι να πω δε ξέρω μέρα πού είναι
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.422
Like
16.339
Πόντοι
3.556
35 εκτονωση 50 στοματικο αλλα μπορεί και λιγοτερα, μπορεί περισσότερα..... Οτι να ναι οπως να ναι..... . 10 λεπτα χαδι να σε καυλωσει και μετα αναλαμβάνει δραση. Πιο ξεπετα πεθαινεις.... Εαν θελεις να πεταξεις χρηματα πηγαινε. Βγαζει βυζια και μουνι και αγγιζεις οπου θελεις, αλλα η ολη φαση ειναι περιεργη και ξενερωτη... Εγω που ειμαι ανεκτικος κι ευγενης ουτε απεξω πλεον...
Δηλαδή, 35 εκτόνωση+ 30 το "μασάζ"=65συνολο και 50 στοματικό +30 "μασαζ"=80 σύνολο..10λεπτα μασάζ+10λεπρα εκτόνωση ή στοματικό=20λεπτα σύνολο.. συμφέρει..
 

Lademporas dytikwn proastiwn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Και για ποια αλλη να γραψω δλδ;;; Η ξενια στο ιδιο μαγαζι βαρυ πεπονι….μασσατζιο δεν εχει κατι που να αξιζει - πεταμενα λεφτα δλδ!!
Το κρυσταλακι οσο ηταν στη δωδεκανησου εξαιρετικο δε λεω και τα κοριτσια μεσα απαιχτα….νομιζω οτι οταν πηγαν στο καινουριο τα πραγματα εγιναν πιο αρπα κολλα!!! Η ευα ηταν διαφορετικο κοριτσι εμπαινες και ηταν σα να πηγαινες εκδρομη στη φυση…σα να σε εβαζε σε αλλο κοσμο (χαζομαρες ελεγε δε λεω αλλα ειχε πολυ πλακα)
Συναγωνιστες και συμπολιτες, γεια σας, μετα απο καμμια 10ετια συχνων και κρυφων αναζητησεων στο χωρο αυτου του σαιτ επιτελους πηρα την αποφαση να κανω εγγραφη και να γινω και εγω μελος αυτη της κοινοτητας (παρακαλω το παραδοσιακο λουσιμο με μπυρες να γινει αφ οτου τελειωσω χιχιχι), και συνεχιζω, για να ανοιξω εγω λογαριασμο εδω, 2 πραματα μπορουν να συμβαινουν, η γιατι θελω να βοηθησω και εγω με την σειρα μου οντας χρονια στα ελαιοτριβια, η μπουχτισα μεχρι τον λαιμο πραμα που με πνιγει η αδικια και οχι μονο (μη μας πιανουνε και κοτσο, πατησαμε τα 40 και μας συμπεριφερονται σαν ανηλικα).λοιπον, εχω παει σε βανα, λουξουρι, κρυσταλ και μασατζιο...η αδικια με πνιγει ωρες ωρες γιατι ρε @@@@@ μου φαινονται απο τα βλεμματα τους οτι καποιες κανουνε αγγαρεια εκει μεσα, δε θα ονοματισω ολες τις κοπελες, τουλαχιστον οχι σε αυτο το ποστ, ας αποκτησουμε μια χημεια πρωτα και μια εχεμυθια και υστερα...ια απορια εχω, πως γινετε να γινεσε πελατης , πχ και 10 επισκεψεις σε 2 μηνες, και την 11η ας πουμε να κοιτανε να σε χρεωσουνε και το νερο που ηπιες ας πουμε, η κανουνε οτι δε σε ξερουνε κι ολας; επισης προχθες μερες που ειναι πηγα ευοσμο λουξουρι, μισοκοιμησμενες και ο 2 τους, η μια ενω πιασαμε την συζητηση περασε το 45λεπτο και λεει δε μπορω τωρα εχω ραντεβου και εγω τι να κανω λεω ; μ λεει μονος σου εγω φευγω, τι λες; με εκανες λεω ετοιμο να ψησεις ψαρια επανω και φευγεις ; λεω παρε 20 παραπανω και κανε την δουλεια σου

ΥΓ 2η φορα ειχα παρει την εν λογω κοπελα, εν ονοματι ΛΟΥΝΑ, η πρωτη με την δευτερη φορα η μερα με την νυχτα, μη πιασετε κουβεντα ποτε!! Στα του αγωνα , καλο βιδωτο κωφηνατο φραπογαλα αλλα διχως ζαχαρη ..... εννοειτε μερες που ειναι παραδοσιακα <<ντυμενη>> δε πεταξε ουτε την σκουφια της απο επανω :P :P μακρυγορισα γιατι εχω πολλα να πω με πνιγει το δικιο τοσα χρονια και θα ηθελα να με ρωτησετε οτι θελετε....λοιπον ο υπευθυνος να με <<χυσει>> την μπυρα παρακαλω για το καλωσορισμα
 

torompo500

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
17
Like
25
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom