Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Δεν είναι λάθος
Πρόκειται για καλή περίπτωση, απλά όπως οι περισσότερες στο κουρμπέτι έτσι κι αυτή εχει τα ψυχολογικά της και είναι και με τις ώρες της
Ενίοτε έχει και δικό της χώρο (όπως τώρα απ ότι φαίνεται στην αγγελία), αλλιώς στο σπίτι σου ή ξενοδοχείο
την παίρνω αλλά λέει οτι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.493
Κριτικές
2
Like
18.803
Πόντοι
3.836
Διαμαρτυρομαι εγω . Εγω ειμαι ο αληθινος ποιητης του σαητ με ενσημα βαρεα ποιητη.
Καλή προσπάθεια και η δικιά σου. "Υπηρετείτε" απλά διαφορετικό γένος ποίησης. Ο @Aristarxos1992 (:smiling-face-with-heart-eyes:) είναι λυρικός ενώ εσύ δραματικός(:priest:)
 

Κόντε πούτσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2022
Μηνύματα
1.030
Like
3.093
Πόντοι
456
Ξέρουμε κάτι;; το τηλέφωνο μάλλον είναι λάθος
Σωστό είναι το τηλ φίλε μου. Η κοπέλα είναι πολύ καλή αλλά δέν κάνει μόνο μασάζ όπως στά μασατζίδικα εδώ αλλά κανονικό ραντεβού.
 

Κόντε πούτσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2022
Μηνύματα
1.030
Like
3.093
Πόντοι
456
Δεν είναι λάθος
Πρόκειται για καλή περίπτωση, απλά όπως οι περισσότερες στο κουρμπέτι έτσι κι αυτή εχει τα ψυχολογικά της και είναι και με τις ώρες της
Ενίοτε έχει και δικό της χώρο (όπως τώρα απ ότι φαίνεται στην αγγελία), αλλιώς στο σπίτι σου ή ξενοδοχείο
Σέ γνωστό ξενοδοχείο έχει χώρο φίλε μου
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Στο μαγαζί αναφέρομαι φυσικά. Αυτό είναι που βάζει τις γκόμενες να στήνονται έτσι στα στόρυ.
Πάντως έχει μαγαζιά που το προσφέρουν με 60. Αλλά είναι πριβέ
Καλά προφανώς , πριβέ δε βγαίνουν στη φόρα εδώ και καλά κάνουν κατεμέ , αλλιώς θα γίνουν αχταρμάς
Αν είχα πρόσβαση σε πριβέ δε θα το έκαιγα με τίποτα .
Το θέμα είναι τι γίνεται με εμάς τους κοινούς θνήτους :P
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στο luxury, πέρασμα με Στεφανία. Πρώτο μέρος μασάζ-χάιδεμα, στο δεύτερο μέρος έβγαλε τα πάνω και έπεσε διεκπεραιωτικό φραπεδάκι με προγραμματισμένα βογγητά.
 

Cyberpork

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες, πρώτη φορά γράφω αλλά παρακολουθώ το forum καιρό. Θέλω λίγο τα φώτα σας γιατί είμαι σχετικά νέος στην σκηνή των μασατζιδικων. Έχω πάει κάποιες φορές σε αυτό πάνω στην Καραμανλή. Δεν θυμάμαι ακριβώς όνομα (body free ή κάτι τέτοιο τέλος παντων) και γενικα ψάχνομαι και για άλλα μέρη. Κάλεσα στο Crystal στην μοναστηριού για να μάθω τιμές κτλ αλλά μου είπαν ότι παρέχουν μόνο μασαζ, και αν θέλω ραντεβού να παρω την ημέρα που θέλω να πάω. Αν πάω εκεί θα μου πουν για τις έξτρα υπηρεσίες? Και γενικα που κυμαίνονται οι τιμές?

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Μόλις έφτασα στη Θεσσαλονίκη. Υπάρχει ένα καλό αξιόπιστο στούντιο μασάζ όπου το μασάζ γίνεται ερωτικό; Εννοώ μη σεξ μασάζ.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Μόλις έφτασα στη Θεσσαλονίκη. Υπάρχει ένα καλό αξιόπιστο στούντιο μασάζ όπου το μασάζ γίνεται ερωτικό; Εννοώ μη σεξ μασάζ.
Elit Spa, Καραμανλή 60 δίπλα στο Ιπποκράτειο
 

Segyiu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Τι τιμες εχουν; πως ζηταω για....εεεμ...εκτονοση; κοντα στο βαρδαρη που εχει;
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Αφού παρακολουθείτε χρόνια τα Forum γιατί ακόμα ρωτάτε ;
Όλο τα ίδια και τα ίδια λέγονται εδώ και τα μασατζίδικα γνωστά .
Πατε πειτε μας τη γνωμη σας και προχωραμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom