Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Πέρασμα πριν κάνα 1 μήνα από luxury με Εύα. Στα θετικά το πολύ ωραίο σωματακι που έχει και το ωραίο κωλαρακι για μπάτσες . Μασαζ μέτριο , κυρίως πασαλιμα. 2ο μέρος δεν έβγαλε τίποτα από ρούχα και μόνο ίσα ίσα ακουμπούσα τον κωλο της . Στο σοσιαλ πολύ κακή , Ξινή δεν μπορούσες να πεις τίποτα. Μαύρο και σε αυτήν!!
Τότε γιατί κουνάει με νάζι την κωλάρα της στα stories?Θα έπρεπε να μένει με το string και να αφήνει πιασίματα στα κωλομάγουλα.Η Λυδία έφυγε από εκεί;Έχει καιρό να εμφανιστεί σε story με το πρόγραμμα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Καλησπερα παιδια , περασα απο Absolute message . Ηταν αυτη η Αννα και δοκιμασα το Vichy Message . Φορας εσωρουχο μιας χρησης και πετσετα. Δεν εκανε κατι παραπανο... Δεν γνωριζω αν κανει κατι εξτρα....
Κανονικό ινστιτούτο μασάζ λοιπόν,όπως φαινόταν.
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Like
58
Πόντοι
0
Ήθελα να θέσω ένα θέμα όσο αφορά το κάτι παραπάνω από πιπα στα μασαζ με αφορμή κάποιος που γκρίνιαζε γιατί δεν του δίνει κάτι παραπάνω η φενια και η Βικτόρια από το elegance...να σας πω εγώ γιατί...γιατί για να σε δώσουν κάτι παραπάνω (αν δίνουν φυσικά ) θα πρέπει να σε εμπιστευτούν και φυσικά δεν θα σε εμπιστευτούν αν εσύ έρθεις και το κάνεις βούκινο ότι στο δώσανε... μν ξεχνάμε ότι μας διαβάζουν και στρουμφακια και δεν πρέπει να δίνουμε δικαιώματα.. οπότε καλύτερα να το κρατάμε για τον εαυτό μας για να μπορούμε να έχουμε μαγαζιά να πηγαίνουμε....και δεύτερον για να στο δώσει πρέπει και βα γουστάρει και λίγο,δεν είναι το παν τα λεφτά..
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
10
Like
4.647
Πόντοι
4.895
Ήθελα να θέσω ένα θέμα όσο αφορά το κάτι παραπάνω από πιπα στα μασαζ με αφορμή κάποιος που γκρίνιαζε γιατί δεν του δίνει κάτι παραπάνω η φενια και η Βικτόρια από το elegance...να σας πω εγώ γιατί...γιατί για να σε δώσουν κάτι παραπάνω (αν δίνουν φυσικά ) θα πρέπει να σε εμπιστευτούν και φυσικά δεν θα σε εμπιστευτούν αν εσύ έρθεις και το κάνεις βούκινο ότι στο δώσανε... μν ξεχνάμε ότι μας διαβάζουν και στρουμφακια και δεν πρέπει να δίνουμε δικαιώματα.. οπότε καλύτερα να το κρατάμε για τον εαυτό μας για να μπορούμε να έχουμε μαγαζιά να πηγαίνουμε....και δεύτερον για να στο δώσει πρέπει και βα γουστάρει και λίγο,δεν είναι το παν τα λεφτά..
Το παραμύθι με τα στρουμφάκια το έχουμε λύσει πριν πολλά χρόνια.
Δεν περιμένουν το μπου παίχτη.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Βόλτα στο crystal και πέρασμα με Ίριδα, μόνο και μόνο επειδή είχα ξαναδοκιμάσει και δε μ'αρέσει να ρισκάρω αν έχω περάσει καλά.

Σώμα δυναμίτης, πέτρα και γυμνασμένο, ακριβώς όπως μου αρέσει, πρόσωπο μέτριο (κι απορώ για κάποια διθυραμβικά σχόλια για την ομορφιά της παλιότερα από άλλους συναγωνιστές.)

1ο μέρος μέτριο, 2ο μέρος πολύ καλύτερο αλλά λίγο διεκπαιρεωτικό. Μπορεί να ήταν και κουρασμένη λόγω ώρας αλλά δε νομίζω να ξαναπροτιμηθεί σύντομα.
Καλημερα παιδες.. επίσκεψη προχθες συο Κρίσταλ...προτιμηθηκε η Νεφέλη..αν και εχει σπασει λιγο στο προσωπο πιστευω πως αξιζει τα λεφτα της γιατι και προσπαθεί να κανει λιγο μασαζ αλλα καινσου βγαζει καυλα στο 2ο μερος..
2 καινούριες που προστέθηκαν πριν ενάμιση περίπου μήνα πώς είναι σε εμφάνιση;Δεν θυμάμαι ονόματα,γιατί έχουν καιρό να ανεβάσουν το πρόγραμμα στα stories τους.
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Like
58
Πόντοι
0
Το παραμύθι με τα στρουμφάκια το έχουμε λύσει πριν πολλά χρόνια.
Δεν περιμένουν το μπου παίχτη.
Ναι ρε φίλε εντάξει εσύ το έλυσες το θέμα αλλά αυτές μπορεί να μν θέλουν να το δίνουν φορά παρτίδα
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
2
Like
5.094
Πόντοι
456
Ναι ρε φίλε εντάξει εσύ το έλυσες το θέμα αλλά αυτές μπορεί να μν θέλουν να το δίνουν φορά παρτίδα
Ναι τύπε τα στρουμφάκια από εδώ περιμένουν να το μάθουν, δεν προσφέρουν προστασία με ανταλλάγματα κτλ
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
9
Like
3.409
Πόντοι
736
Αν ήθελε να πει κάτι θα το έλεγε...
Απλά τρέλα στους τρελούς δεν πούλησε κάνεις.
Για την δεύτερη πρόταση συμφωνώ 100% ,στην πρώτη είναι η ένσταση μου.
Να μην το εξηγήσω προφανώς δημόσια, καταλαβαίνεις.....
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
10
Like
4.647
Πόντοι
4.895
Για την δεύτερη πρόταση συμφωνώ 100% ,στην πρώτη είναι η ένσταση μου.
Να μην το εξηγήσω προφανώς δημόσια, καταλαβαίνεις.....
Μια χαρα καταλαβαινω...απλα επειδη ειναι μικρη αυτη η πουτανα η πολη, μη μας πουλαει προλογο.
Περισσοτερα δε λεω για να μη τον εκθεσω.
Αν μιλας ακομα με εναν παλιο μας φιλο, που πλεον δεν ειναι ενεργος ή δεν αφήνει ίχνη στο σάη να του δώσεις χαιρετισμούς.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
9
Like
3.409
Πόντοι
736
Μια χαρα καταλαβαινω...απλα επειδη ειναι μικρη αυτη η πουτανα η πολη, μη μας πουλαει προλογο.
Περισσοτερα δε λεω για να μη τον εκθεσω.
Αν μιλας ακομα με εναν παλιο μας φιλο, που πλεον δεν ειναι ενεργος ή δεν αφήνει ίχνη στο σάη να του δώσεις χαιρετισμούς.
Κρίμα που δεν είναι ενεργός πλέον, για τους δεκάδες νεοπες που ξεπετάχτηκαν τον τελευταίο καιρό,θα ήταν φάρος γνώσης.
Αυτός ρε γμτ ο τρόπος που έχουν μερικοί,πολύ με χαλάει, θέλω την πληροφορία άμεσα, ανεξοδα,άκοπα και κυρίως χωρίς ανταπόδοση.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
208
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποιο Μαγαζι ανοιχτό πάνω στην Εγνατία ;;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Κρίμα που δεν είναι ενεργός πλέον, για τους δεκάδες νεοπες που ξεπετάχτηκαν τον τελευταίο καιρό,θα ήταν φάρος γνώσης.
Αυτός ρε γμτ ο τρόπος που έχουν μερικοί,πολύ με χαλάει, θέλω την πληροφορία άμεσα, ανεξοδα,άκοπα και κυρίως χωρίς ανταπόδοση.
γιατι ο αλλος τροπος που καποιοι για να δωσουν πληροφορια ζητουσαν paysafe...
 

JohnCena

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Προχθεσινο περασμα με Νεφελη.. Πολυ καλη και στο πρωτο και στο δευτερο μερος.. Επικοινωνιακη αρκετα. Αμα γνωριζει καποιος για Κωνσταντινουπόλεως 75 τι παιζει ... Και με μια Rena Rena ...
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
416
Like
546
Πόντοι
81
Από προσωπική εμπειρία στη Βάνα (Ανίτα) δεν έχω πάρει μπριζόλα.ουτε να πάνε την κουβέντα κατά Κέι.ειτε με κορίτσια που έκανα αρκετές συνεδρίες είτε όταν δοκίμαζα άλλες όσες φορές πήρα.τωρα αν έκανα κάτι λάθος από εμένα η δεν ψήθηκε καμία να γίνει κάτι μαζί μου θα σε γελάσω.
στα ισια της ειπα εγω ολες -κανετε φουλ ? ειπαν ΟΧΙ -αλλα τρωνε αρκετοι πιστευω
 

Parlas225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες για spa prive ξέρουμε τπτ η τζάμπα θα χάσω χρόνο και χρήμα???
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
311
Like
1.098
Πόντοι
201
στα ισια της ειπα εγω ολες -κανετε φουλ ? ειπαν ΟΧΙ -αλλα τρωνε αρκετοι πιστευω
Στα πετσεταδικα μεσα δυσκολα..αμα παιρνουν τηλ στο λεει εμμεσα οτι θελει εξω..κι ενας απ τους λογους που πανε σ αυτα τα μαγαζια για δουλεια..σιγουρα δε θα φανε και ολοι.
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
36
Like
480
Πόντοι
20

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
737
Like
3.863
Πόντοι
446
Για αυτό στην Κωλεττη λες;
Δεν παίζει τίποτα πονηρό φίλε, πετσεταδικο είναι
Ναι επιβεβαιώνω, είχα ρωτήσει κάτ'ιδιαν πριν από 5-6 χρόνια. Αλλά μου είχε απαντήσει μπορείς να έρθεις με την κοπέλα σου και να κλείσεις prive.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
318
Κριτικές
1
Like
977
Πόντοι
81
Πέρασμα απο βάνα μετά απο χρόνια, 4 κοπέλες, δεν θυμάμαι καθόλου ονόματα. Οι 3 υπέρβαρες και ένα μινιόν καβλάκι 19 ετών (είπε) και 40 κιλών. Φυσικά επιλέχθηκε αυτό! Μασαζ καθόλου, απο την αρχή τα πέταξε όλα! Σου δείχνει πρώτα τίς τρυπούλες της απο απόσταση ασφαλείας. Πολύ δεκτική σε όλα, επικοινωνιακή. Δεν θα ξεχωρίσω 1ο και 2ο μέρος, αφού μόνο ένα μέρος υπήρχε. Κόλαση το μωρό! Μόνο αρνητικό το υπερβολικό νάζι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom