Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
28
Like
20
Πόντοι
0
Έχει τουλάχιστον καμιά καλη κοπέλα ; για να δοκιμάσω χαλαρωτικό.
Και εγώ αυτό κάνω μόνο χαλαρωτικό, αλλά μέτριες οι κοπέλες δεν πιστεύω ποτε ν αλλάξει σε άλλο στυλ το μαγαζί..
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
61
Like
14
Πόντοι
0
Πάνε και κανόνισε εκεί ρε παίχτη τί καvειs τώρα και αν θες μπριζόλα πάνε Βάνα εκεί που στα δίνουν όλα τα κορίτσια
Δε βλέπω να έχει σχολιάσει κανείς άλλος. Έχω χάσει επεισόδια; Η Βάνα μόνο χερογλύκανο δεν εχει; Ή ανάλογα το χρήμα και τα γούστα;
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Δε βλέπω να έχει σχολιάσει κανείς άλλος. Έχω χάσει επεισόδια; Η Βάνα μόνο χερογλύκανο δεν εχει; Ή ανάλογα το χρήμα και τα γούστα;
πηγαινα πριν 2 χρονια και ειχε μονο ΧΕΡΙ αλλα καποιοι λενε ΕΦΑΓΑΝ ΚΑΛΑ !!!!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Τόσα ξέρεις τόσα λες… Δωράκι δε δέχομαι από κανέναν. Γι’ αυτό σου λέω τόσα ξέρεις τόσα λες. Είπα εγώ ότι στο συγκεκριμένο περιστατικό οτι έχεις εσύ άδικο και έχει αυτή δίκιο; Διάβασες ρε ανόητε πουθενά να γράφω κάτι τέτοιο; Έστω μία λέξη για το συγκεκριμένο περιστατικό να πάρω θέση; Έχω κατέθεσα την εμπειρία 17 χρόνων από την γνωριμία μου μαζί της επαγγελματικά. Μη κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Δωράκι και το ορκίζομαι στην υγεία μου δεν έχω δεχτεί ποτέ και θα δεχτώ ποτέ. Μόνο το 2012 ή 13 ο Βασίλης στην Κωλέττη Ανήμερα των γενεθλίων μου μου είχε κάνει μία δωρεάν συνεδρία αλλά Τότε και το λέω μετά λόγου γνώσης θέλησα εγώ και πλήρωσα το ποσοστό της κοπέλας. Ούτε στημένες κριτικές γράφω εδώ πέρα ούτε στημένες δημοσιεύσεις. Κακοπροαίρετος είσαι εσύ με το μήνυμα σου αυτό απέναντι μου. Και με προσβάλλεις λέγοντάς ότι κάνω εκδούλευση. Επαναλαμβάνω πάρε λέξη λέξη αυτά που έχω γράψει και αν βρεις κάπου να λέω ότι εσύ έχεις άδικο κι αυτή έχει δίκιο στη συγκεκριμένη περίπτωση Τότε κραξε.
Σε αντίθετη περίπτωση βγάλε το σκασμό. Έγραψα ότι δεν καταλαβαίνω πως ενώ εγώ έχω τόσα χρόνια αυτή την εντύπωση προκύπτει αυτό το μήνυμα το δικό σου το αρχικό Και μετά από άλλους 3 4 Προκύπτει ότι η συγκεκριμένη είναι λαμόγιο. Στο μόνο που πήρα θέση και δεν το έγραψες εσύ αλλά κάποιος άλλος νομίζω είναι για το ότι σου έστειλε μήνυμα. Και επαναλαμβάνω Ότι εκείνη την ανεκδιήγητη την νίκη την είχα ξεχέσει Πρόσωπο με πρόσωπο γιατί χωρίς να έχει πάρει από εμένα την συγκατάθεση έστελνα αβέρτα μηνύματα ενώ ξέρω καλά ότι η Βάσια (και δεν το ξέρω μόνο από δική μου εμπειρία αλλά κι από άλλους τέσσερις – πέντε γνωστούς μου πελάτες της ) Κάποια στιγμή έχει ρωτήσει «θέλεις να σου στέλνω όταν έχω κάτι καινούργιο ή γενικά να επικοινωνώ μαζί σου;» Από την παρέα που σου είπα πριν των γνωστών μου ο ένας της είπε σε παρακαλώ όχι και δεν το ‘χει στείλει ποτέ για κάποια καινούργια κοπέλα ή οτιδήποτε άλλο. Λέω ότι πάντα η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Και φυσικά a priori δεν παίρνω την θέση του πελάτη μόνο επειδή είναι πελάτης και είμαι και εγώ πελάτης. Επίτρεψέ μου να έχω ολοκληρωμένη άποψη για την Βάσια από το 2007.

Εσύ αναφέρεσαι σε συγκεκριμένο περιστατικό μαζί της και μετά συμπληρώνουν κάποιοι άλλοι γενικά για εκείνη και εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με το περιστατικό το δικό σου και απλά λέω την πολυετή εμπειρία μου με εκείνη. Τόσο απλό

Σου ζητώ Συγνώμη που γράφω τη γνώμη μου απλά στη ζωή μου έχω μάθει πάντα να λέω αυτό που σκέφτομαι..
Το ότι δεν παίρνω θέση και πάντα είμαι προσεκτικός σε αυτά που λέω και γράφω φαίνεται και στο σημείο που σου παραθέτω τώρα με screenshot.

Τοσα χρόνια εδώ μέσα (το 2017 έχασα πρόσβαση στο λογαριασμό μου έκανα δεύτερο) δεν έχω καταφερθεί επί συγκεκριμένου περιστατικού σε κανένα μέλος εδώ μέσα. Έχω αντιπαρατεθεί για τον τρόπο που γράφει κάποιος Για τον τρόπο έκφρασης ή το σκεπτικό του αλλά όχι για συγκεκριμένο περιστατικό γιατί για κάτι που δεν έχω γνώση ούτε ήμουν παρών θα ήταν ηλίθιο να πάρω θέση.

Προσπαθώ να βοηθήσω τόσο με κριτικές και δημοσιεύσεις αλλά κυρίως με προειδοποιήσεις για κακοτοπιές δηλαδή ψεύτικες φωτογραφίες ψεύτικες υπηρεσίες δηλαδή για κάτι που είναι αναμφισβήτητο.

Μπορείς να απαντήσεις σε ό,τι θέλεις εγώ δεν πρόκειται να συνεχίσω αυτήν την αντιπαράθεση γιατί δεν έχει κανένα απολύτως νόημα εσύ λες κάτι δικό σου για συγκεκριμένο περιστατικό και εγώ μιλάω για 17 χρόνια εμπειρίας με το συγκεκριμένο άτομο…
Καλή συνέχεια και πριν βγάλεις έναν οχετό για κάποιον εδώ μέσα να διαβάζεις προσεκτικά λέξη λέξη αυτά που γράφει.
Αγαπητέ, οι απόψεις και η ενημέρωση είναι καλοδεχούμενες. Οι αντιπαραθέσεις αναμενόμενες και βεβαίως αποδεκτές.
Χαρακτηρισμοί όμως, όπως “ανόητε” ή “βγάλε τον σκασμό”, ιδίως προς κάποιον που δεν έχει μιλήσει ποτέ με χαρακτηρισμούς για κανέναν, είναι απαράδεκτοι. Επιπρόσθετα, επειδή βλέπω ότι το κείμενό σου είναι καλό, η γνώμη μου είναι ότι με τους χαρακτηρισμούς χάνει την έντασή του και η άποψή σου την βαρύτητά της.
Πάντα φιλικά.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
μισο μισο....edelweiss......Ευα....... εσυ εισαι ρε μπαγασα που με ειχες κανει κοννε εκει? αυτο ηταν ενα κρυμμενο "μασατζιδικο" και καλα σε μια βιλλα στο νομο 751 στο πανοραμα??
ναι για οσους δεν ξερουν, παλια υπηρχε "μασατζιδικο" που γαμουσες κανονικα σε βιλλα στο πανοραμα.
Εύα jumbo. Μετά την Καλαμαρία άνοιξε στο Πανόραμα, στην βίλα που λέτε. Τα δούλευε για κάποιο χρονικό διάστημα ταυτόχρονα.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Παλια λιγο πολυ ολα τα μασαζ φερνανε..τωρα πανε ολες μονες (ειδικα τα 8αρια 10ρια) ή ιδιωτευουν..γενικως τα μασατζιδικα εχουν προβλημα..καθε πολυκατοικια εχει κι απο 2 μεσα που ειναι στη βιζυτα..
Που είναι ρε παιδιά αυτές οι φοιτήτριες βίζιτες και δεν τις βρίσκω εγώ;
 

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
πηγαινα πριν 2 χρονια και ειχε μονο ΧΕΡΙ αλλα καποιοι λενε ΕΦΑΓΑΝ ΚΑΛΑ !!!!
Από προσωπική εμπειρία στη Βάνα (Ανίτα) δεν έχω πάρει μπριζόλα.ουτε να πάνε την κουβέντα κατά Κέι.ειτε με κορίτσια που έκανα αρκετές συνεδρίες είτε όταν δοκίμαζα άλλες όσες φορές πήρα.τωρα αν έκανα κάτι λάθος από εμένα η δεν ψήθηκε καμία να γίνει κάτι μαζί μου θα σε γελάσω.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Αγαπητέ, οι απόψεις και η ενημέρωση είναι καλοδεχούμενες. Οι αντιπαραθέσεις αναμενόμενες και βεβαίως αποδεκτές.
Χαρακτηρισμοί όμως, όπως “ανόητε” ή “βγάλε τον σκασμό”, ιδίως προς κάποιον που δεν έχει μιλήσει ποτέ με χαρακτηρισμούς για κανέναν, είναι απαράδεκτοι. Επιπρόσθετα, επειδή βλέπω ότι το κείμενό σου είναι καλό, η γνώμη μου είναι ότι με τους χαρακτηρισμούς χάνει την έντασή του και η άποψή σου την βαρύτητά της.
Πάντα φιλικά.
Συμφωνώ μαζί σου στο ότι κάποιες εκφράσεις αφαιρούν από ένα κείμενο ειδικό βάρος αλλά ήταν απάντηση στο ότι εγώ έγραψα κάτι εδώ με σκοπό να καρπωθω δωρεάν υπηρεσίες ως δωράκι ανταποδοτικό

Όπως και να έχει ζητώ συγνώμη από όλους για την αντιπαράθεση που είχα με το Γιάννη
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
10
Like
4.871
Πόντοι
4.895
Συμφωνώ μαζί σου στο ότι κάποιες εκφράσεις αφαιρούν από ένα κείμενο ειδικό βάρος αλλά ήταν απάντηση στο ότι εγώ έγραψα κάτι εδώ με σκοπό να καρπωθω δωρεάν υπηρεσίες ως δωράκι ανταποδοτικό

Όπως και να έχει ζητώ συγνώμη από όλους για την αντιπαράθεση που είχα με το Γιάννη
Από μένα είναι δεκτή η συγνώμη σου και μακάρι να γίνεις έτσι και στην εκτός σαη ζωής σου.

Γτ δε φερομαστε σε κάποιους σαν σκουπίδια επειδή δεν υποστηρίζουν την ίδια παράταξη ή την ίδια ομάδα με μας, ή αν ανήκουν σε άλλο κομμάτι της ίδιας ομάδας ή της ίδιας παράταξης.

Πόσο μάλλον, αν δεν υποστηρίζουν με ίδια θέρμη την οποία ερασιτέχνη ή επαγγελματία εκδιδόμενη.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Από μένα είναι δεκτή η συγνώμη σου και μακάρι να γίνεις έτσι και στην εκτός σαη ζωής σου.

Γτ δε φερομαστε σε κάποιους σαν σκουπίδια επειδή δεν υποστηρίζουν την ίδια παράταξη ή την ίδια ομάδα με μας, ή αν ανήκουν σε άλλο κομμάτι της ίδιας ομάδας ή της ίδιας παράταξης.

Πόσο μάλλον, αν δεν υποστηρίζουν με ίδια θέρμη την οποία ερασιτέχνη ή επαγγελματία εκδιδόμενη.
Φίλε κάπου μπερδεύεσαι. Πρώτον δεν ξέρεις πως λειτουργώ στη ζωή μου εκτός ίντερνετ. Δεύτερον δε χρησιμοποιησα αυτές τις εκφράσεις γιατί με τον Γιάννη είχαμε αντίθετη άποψη αλλά επειδή ένιωσα προσβεβλημένος όταν είπε ότι έγραψα ότι έγραψα για να πάρω δωράκι. Ζήτησα συγνώμη Όχι για αυτά που έγραψα αλλά γενικά για την αντιπαράθεση από όλους είτε είχα δίκιο είτε είχα άδικο Γιατί γενικά οι αντιπαραθέσεις δε μου αρέσουν και τις περισσότερες φορές εδώ μέσα είναι άγονες
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
10
Like
4.871
Πόντοι
4.895
Επειδή ξέρω τι κάνεις στην έξω ζωή σου μην το συνεχίζεις...
Ξέρω ποσο ενεργός είσαι στα σοσιαλ και στις κοινωνικές εκδηλώσεις και ξέρω πως φέρεσαι.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.477
Πόντοι
736
Επειδή ξέρω τι κάνεις στην έξω ζωή σου μην το συνεχίζεις...
Ξέρω ποσο ενεργός είσαι στα σοσιαλ και στις κοινωνικές εκδηλώσεις και ξέρω πως φέρεσαι.
Ti θελει να πει ο ποιητής;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.001
Πόντοι
361
ρε παιδες 400 ποσταρίσματα έχω κανει εδω μεσα μήπως κανας χριστιανός (ή και όχι) μπορεί να με βαλει στον κύκλο της Βασιας βαρεθηκα ολο τα ιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom