Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
στην Ίμβρου ποιά είναι η διεύθυνση?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ρε παιδια δευκαλιωνος 63 τι γραφει το κουδουνι,οροφο?καμια ενημερωση απο τι παιζει?

Το κουδούνι πρέπει να λέει Θώδου, και νομίζω είναι στον πέμπτο όροφο.

Κατά καιρούς φέρνει καλά κομμάτια, αλλά πρέπει να κάνεις έρευνα αγοράς πριν ψωνίσεις.
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Το κουδούνι πρέπει να λέει Θώδου, και νομίζω είναι στον πέμπτο όροφο.

Κατά καιρούς φέρνει καλά κομμάτια, αλλά πρέπει να κάνεις έρευνα αγοράς πριν ψωνίσεις.

ευχαριστω πολυ ρε φιλαρακι!
 

looking-for

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα!
τι ξερουμε για το στουντιο στη μιχαηλ βοδα 192?
λεω να παω για καταθεση...αξιζει?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

doganos13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
12
Like
6
Πόντοι
10
καλημερα παιδες αυτο που ειναι πατησιων 131 και ηταν η ατζελα εκει παλια στουρναρη ξερει κανεις που βρισκεται η ατζελα.

και γενικα οπου υπαρχει ασιατισα με φουλ προγραμμα παρακαλω απαντηστε η με pm η γραψτε εδω ευχαριστω.

παντως για το συγκεκριμενο στουντιο εχει πολυ ωραιες υπαρξεις και ειδικα η χρυσα απο κρητη.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλημερα παιδες αυτο που ειναι πατησιων 131 και ηταν η ατζελα εκει παλια στουρναρη ξερει κανεις που βρισκεται η ατζελα.

και γενικα οπου υπαρχει ασιατισα με φουλ προγραμμα παρακαλω απαντηστε η με pm η γραψτε εδω ευχαριστω.

παντως για το συγκεκριμενο στουντιο εχει πολυ ωραιες υπαρξεις και ειδικα η χρυσα απο κρητη.
η Ατζελα ειναι με το ονομα Αλικη στο Ζανοσπιτο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλημερα φιλε μου. διαβασα σημερα οτι εφυγες απραγος απο μιχαλακοπουλου και γραφεις κατι για παρτουζες. φιλε μου για να καταληξει καποιος σε παρτουζα σε μασατζιδικο (προσωπικα εγω εχω κανει 2 φορες στην μιχαλακοπουλου) εχω σταξει πολλα που σημαινει οτι το εχω επισκεφθει ρκετες φορες, εχω μιλησει με την σεριφισσα και με τις κοπελες και πλεον εχω κερδισει την εμπιστοσυνη τους (σε εισαγωγικα παντα). στα μασατζιδικα δυστυχως εχεις δικαιωμα κοπελας αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι μονιμος πελατης σε καποιο. αν αρχιζεις τις γυροβολιες σε πολλα και χρονο θα χασεις και πολυ χρημα και δουλεια δεν θα κανεις. οποτε προτιμοτερο ειναι να γινεις fun σε συγκεκριμενο που και κοπελες του γουστου σου εχουν και σιγα σιγα θα δεις. θα παρεις αυτο που θελεις και ακομα περισσοτερα. φιλικα παντα χωρις να υιοθετησεις αυτα που λεω. συμβουλες ειναι και αν θες τις αποδεχεσαι αν παλι δεν θες τις ξεχνας. αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων και τσαμπα κοκορομαχιων
δεν είναι πάντα έτσι.
Ας πούμε εκεί που λες - μιχαλακοπούλου - το σκηνικό με μένα έπαιξε αμέσως. Μπορεί να ήμουνα τυχερός, δεν ξέρω βέβαια, αλλά γενικώς ισχύει πως σε ένα μαγαζί που σου έρχεται η άλλη με ζιπ κιλοτ περιμένεις να δεις αν θα σε ξεπετάξει ή θα σου κάνει και λίγο μασάζ. Ορισμένα μαγαζία όπως η Φρατζή είναι κατάταξης στούντιο, δεν παίζει το ενδεχόμενο "αν".
Οπότε ή ο συναγωνιστής έκανε παπαριά ή η καριόλα προσπάθησε να του τα μαδήσει.
Πάντως μαύρο σε μαγαζί δεν δίνουμε ειδικά όταν είναι από τα σίγουρα.
Μαύρο μπορεί να ρίξουμε αν είναι απλά ξεπέτα (όπως είναι το συγκεκριμένο).
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
δεν είναι πάντα έτσι.
Ας πούμε εκεί που λες - μιχαλακοπούλου - το σκηνικό με μένα έπαιξε αμέσως. Μπορεί να ήμουνα τυχερός, δεν ξέρω βέβαια, αλλά γενικώς ισχύει πως σε ένα μαγαζί που σου έρχεται η άλλη με ζιπ κιλοτ περιμένεις να δεις αν θα σε ξεπετάξει ή θα σου κάνει και λίγο μασάζ. Ορισμένα μαγαζία όπως η Φρατζή είναι κατάταξης στούντιο, δεν παίζει το ενδεχόμενο "αν".
Οπότε ή ο συναγωνιστής έκανε παπαριά ή η καριόλα προσπάθησε να του τα μαδήσει.
Πάντως μαύρο σε μαγαζί δεν δίνουμε ειδικά όταν είναι από τα σίγουρα.
Μαύρο μπορεί να ρίξουμε αν είναι απλά ξεπέτα (όπως είναι το συγκεκριμένο).
για το συγκεκριμενο που λες οτι ειναι ξεπετα εισαι σωστος. παντως προσωπικα εγω οταν αρχιζουν τα ουφ ζεστη, να βγαλω κατι κτλ παντα τους λεω ας κανουμε λιγο μασαζ ακομα. δεν βιαζομαστε και παντα εχω κερδισει αρκετο χρονο
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
για το συγκεκριμενο που λες οτι ειναι ξεπετα εισαι σωστος. παντως προσωπικα εγω οταν αρχιζουν τα ουφ ζεστη, να βγαλω κατι κτλ παντα τους λεω ας κανουμε λιγο μασαζ ακομα. δεν βιαζομαστε και παντα εχω κερδισει αρκετο χρονο

χαχαχα!!κλασικη ατακα το "ουφ ζεστη εχει εδω μεσα!!!" :2funny: :2funny:

παντως μιχαλακοπουλου κ εγω με την πρωτη εφαγα!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
παιδια , η συζητηση για καθε καταστημα
καλο θα ηταν να γινεται στα ειδικα θεματα
που υπαρχουν για το καθενα... :) :) :) :)
κατσε ρε συ. 2 κουβεντες ειπαμε και αμεσως εσυ. εαν δεν γραφουμε για μελινοσπιτα και ζανοσπιτα κατευθειαν απαγορευσεις πεφτουν. αααα αλλα ξεχασα εσυ εφαγες κολλημα με την λολιτα τωρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Το κουδούνι πρέπει να λέει Θώδου, και νομίζω είναι στον πέμπτο όροφο.

Κατά καιρούς φέρνει καλά κομμάτια, αλλά πρέπει να κάνεις έρευνα αγοράς πριν ψωνίσεις.

πόσα ξέρεις εσύ κουφαλίτσα....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ενημερωση απο λεκκα περασα απο εκει λογω δουλειας και ανεβηκα επανω να δω τη γινεται ειχα να παω δυο μηνες και ειχα παει με ενα μικρο  απο περιστερι,  λογω οτι δεν υπαρχανε αλλες ειχαμε κανει ενα καλο προγραμα με καποιο μπονους τη ζητησα και ο νικος μου ειπε οτι εχουν αλλαξη τα πραγματα . συγκεκριμενα η δυο πρωτη οροφοι ειναι σπα μονο για γυναικες και αν θελει κανενας αντρασ μασαζ πετσετα και σλιπακι μαζι τιποτα αλλο,  στον τριτο οροφο εχει κατι μπαζα καινουργια που δεν βλεπονται τιμη 75 ευρω στον τριτο 50 ευρω πιο κατω με οτι προανεφαιρα πριν, συμπερασμα μαυρο και μακρια.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
ενημερωση απο λεκκα περασα απο εκει λογω δουλειας και ανεβηκα επανω να δω τη γινεται ειχα να παω δυο μηνες και ειχα παει με ενα μικρο  απο περιστερι,  λογω οτι δεν υπαρχανε αλλες ειχαμε κανει ενα καλο προγραμα με καποιο μπονους τη ζητησα και ο νικος μου ειπε οτι εχουν αλλαξη τα πραγματα . συγκεκριμενα η δυο πρωτη οροφοι ειναι σπα μονο για γυναικες και αν θελει κανενας αντρασ μασαζ πετσετα και σλιπακι μαζι τιποτα αλλο,   στον τριτο οροφο εχει κατι μπαζα καινουργια που δεν βλεπονται τιμη 75 ευρω στον τριτο 50 ευρω πιο κατω με οτι προανεφαιρα πριν, συμπερασμα μαυρο και μακρια.

δεν πολυκαταλαβα τι λεσ..τα λεσ λιγο μπερδεμενα...
 

Επισκέπτης
το μασατζίδικο στην Κύπρου σε ποιον αριθμό είναι?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ρε παιδια...ο Παπαγιωργης, που χαθηκε?? :huh: που πηγαν ολοι οι παλιοι που κανανε και γαμω τις ενημερωσεις?? :s&m_1: που πηγε ο Βαγκνερ? που πηγε ο Πουτσινι? που πηγαν ολοι εκεινοι?? :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom