Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Λοιπον παιδες ακουτε να δειτε σημερα στη φρατζη 4. παω λοιπον κυριος ολα καλα ολα ωραια πρωτη μου φορα στο ενλογο.μπαινω μεσα να σου η κυρα θωδορα.με περναει στα ενδοτερα..μου λεει τι θα πιειτε κτλ κ αρχιζει η παρελαση. βλεπω σε καποια φαση τη θοδωρα απο μαρνης που την εχω καρφωσει 2-3 φορες κ μου κανει κλικ η ντονα.ερχετε η μανταμιτσα θεωδορ μου λεει εχεις ξαναρθει? τισ λεω εδω δεν εχω ξανα ρθει μαλακια μαλλον αλλα λεω μου η ειπε ο ταδε φιλος που ερχετε συχνα...καλα μου λεει κ μου στελνει τη ντονα....αρχιζει που λετε το πασαλιμα ολα καλα με ρωταει δηθεν για το φιλο τις ελεγα οτι κ καλα μου εχει πει τα καλυτερα για σενα κ τετοια..λοιπον σε καποια φαση οπως πασαλιβε και πασαλιβε κ πασαλιβε την αφησα κανα 40 λεπτα να τριβει μου λεει δυψασα..τις ναι ε? ε πιες ενα νερακι..παει δηθεν μεσα να παρει νερο..ερχετε...εγω κατι αρχιζω να υποψιαζομαι...κ αρχιζω να ποιανω.οπα μου λεει.λεω τι οπα χαχαχα κ βαζω τα γελια..τις λεω καλα νταξει με δουλευεις τωρα..οχι μου λεει...ρε τραβα φωναξε το θωδορα λεω..σκαει ο θοδωρ μου λει εδω κανουμε μονο μασαζ τις λεω αααα συγχαρητηρια πατε πολυ καλα...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΧΑΛΑΡΑ Κ ΦΕΥΓΩ ΚΥΡΙΟς..ΜΗ ΣΑΣ ΠΟΙΑΣΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΔΡΑΧΜΗ...ΜΑΥΡΟ ΛΕΕΕΕΕΜΕΕΕΕΕΕΕ..αυτα
Α ρε φιλε εκανες την καλυτερη δουλεια..
Εγω ο μαλακας πληρωσα στη Μιχαλακοπουλου που μου το παιζανε παρθενες...
Ετσι θελει, αντε γεια συμπεριφορα...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
στην Ίμβρου στην Πατησίων έχει πάει κανείς?
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
δεν μπορω να καταλάβω γιατι σας πειράζει οταν δεν κανετε κατι , σε μασατζίδικο πατε, αυτο ειναι το ενδιαφερον , εχει το παιχνίδι του , ισως γινει κατι , ισως γινουν λιγα , ισως δεν γινει τιποτα. Αν θελετε απλα να γαμήσετε γιατι δεν πατε σε ενα στουντιο να σας ερθει και πιο φτηνα?
Να μου πειτε δεν μου εκαναν και καλο μασαζ το καταλαβαινω... αλλα να γκρινιαζετε που πηγατε σε μασατζιδικο και δεν γαμησατε δεν μπορω να το καταλαβω!
Οσο για τα στανταρτ κανεις δεν κανεις , δεν μπορω να πω οτι υπαρχουν εξαρταται παντα απο την κοπελα , το μερος και το κατα ποσο σας γουσταρει. Μην ξεχνάμε παλι οτι λέγονται μασαζ
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
E κατσε ρε συναγωνιστη, δεν γινεται να εχεις διαβασει κριτικες οτι μια γκομενα κανει ακομα κ παρτουζες, να εισαι μεσα μονος μαζι της σε δωματιο χωρις ρουχα, αυτη ελαφρα ντυμενη, να σε τριβει, και να μην γινει ακριβως τπτ, ειναι μαρτυριο. Ας μην γαμιοταν με κανεναν στη τελικη.Εντομεταξυ και η δντρια του χωρου με πεταχτες κολαρες εκσω. Αν θελουν να λενε δεν κανουμε τπτ ας το πλασαρουν με πολυτελεια, κ καθολου υπονοουμενα κ ελαφρο ντυσιμο να τις πιστεψω. οχι ομως να παιζουμε κρυφτο μεταξυ μας.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Οταν μας κανουν μαλακιες για αυτο ειναι αυτο το σαιτ, για να τους κραζουμε. και εγω παντα τους το λεω, θα δειτε κριτικες μου στο σαιτ...να ξερουν οτι και οι πελατες εχουν δικαιωματα...και με αυτο το τροπο εκανα ακομα κ γραφειο σιτιτουρς να μου ζητησει συγνωμη με free offer για κοπελα..
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
δεν μπορω να καταλάβω γιατι σας πειράζει οταν δεν κανετε κατι , σε μασατζίδικο πατε, αυτο ειναι το ενδιαφερον , εχει το παιχνίδι του , ισως γινει κατι , ισως γινουν λιγα , ισως δεν γινει τιποτα. Αν θελετε απλα να γαμήσετε γιατι δεν πατε σε ενα στουντιο να σας ερθει και πιο φτηνα?
Να μου πειτε δεν μου εκαναν και καλο μασαζ το καταλαβαινω... αλλα να γκρινιαζετε που πηγατε σε μασατζιδικο και δεν γαμησατε δεν μπορω να το καταλαβω!
Οσο για τα στανταρτ κανεις δεν κανεις , δεν μπορω να πω οτι υπαρχουν εξαρταται παντα απο την κοπελα , το μερος και το κατα ποσο σας γουσταρει. Μην ξεχνάμε παλι οτι λέγονται μασαζ

Κάποια μαγαζιά το παίζουν "έλα να γνωριστούμε και θα δούμε" και άλλα "περάστε κόσμε"
Όταν όμως μένεις νηστικός εκεί που τρώνε όλοι, νιώθεις κάπως  βλάκας.
Είχα πρόσφατη εμπειρία στη Σαρκουδίνου και έφυγα ψάχνοντας τρύπα να το χώσω.
Μεγάλη απογοήτευση 
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.056
Like
2.916
Πόντοι
456
E κατσε ρε συναγωνιστη, δεν γινεται να εχεις διαβασει κριτικες οτι μια γκομενα κανει ακομα κ παρτουζες, να εισαι μεσα μονος μαζι της σε δωματιο χωρις ρουχα, αυτη ελαφρα ντυμενη, να σε τριβει, και να μην γινει ακριβως τπτ, ειναι μαρτυριο. Ας μην γαμιοταν με κανεναν στη τελικη.Εντομεταξυ και η δντρια του χωρου με πεταχτες κολαρες εκσω. Αν θελουν να λενε δεν κανουμε τπτ ας το πλασαρουν με πολυτελεια, κ καθολου υπονοουμενα κ ελαφρο ντυσιμο να τις πιστεψω. οχι ομως να παιζουμε κρυφτο μεταξυ μας.
Κοιτα να δεις
υπαρχουν βασικα δυο κατηγοριες (εαν δεν παιζει κατι αλλο π.χ μπατσοφατσα
ακραια εμφανιση,συμπεριφορα κ.λ.π)
Μαγαζια που κοροιδευουν π.χ Ηπειρου 22
και τα υπολοιπα που οταν γνωρισθεις(συνηθως με την δευτερη φορα) σου
δινουν το max που μπορουν το οποιο δεν ειναι φυσικα παντα το ιδιο

Μην ξεχνατε οτι δεν ειναι στουντιο, και δεν τα θελουμε ετσι!
π.χ περασα χθες απο Πατησιων 171, οι γκομενες φορα παρτιδα καθαρο στουντιο
δηλαδη απο μενα μαυρο
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Τι να πω ρε φιλε, απλως οταν σου τυχει, εχεις περιεργα συναισθηματα. Απο τη μια θες να ξαναπας να φας το γκομενακι που δεν εφαγες..απο την αλλη..λες..και αν παλι γινουν τα ιδια? θα εχω δωσει 120 ευρω τσαμπα? αξιζει το ρισκο?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.056
Like
2.916
Πόντοι
456
στην Ίμβρου στην Πατησίων έχει πάει κανείς?
Η Κορινα ειναι πισω, μια ξανθια μεγαλη ξεπλυμενη,μια πιτσιρικα αδιαφορη,
και μια ομορφουλα η Νικη που δεν λεει και πολλα μεσα .
Το μαγαζι ειναι φουλ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.056
Like
2.916
Πόντοι
456
Τι να πω ρε φιλε, απλως οταν σου τυχει, εχεις περιεργα συναισθηματα. Απο τη μια θες να ξαναπας να φας το γκομενακι που δεν εφαγες..απο την αλλη..λες..και αν παλι γινουν τα ιδια? θα εχω δωσει 120 ευρω τσαμπα? αξιζει το ρισκο?
Για αυτο ειμαστε εδω!
Στην Ηπειρου κανεις και ποτε δεν εχει φαει αρα κοροειδευει.
Οταν αλλου ολοι πινουν καθε ειδους καφεδακια και συ οχι, καπου
υπαρχει προβλημα με σενα και οχι με το ιδρυμα
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Με εμενα παντως δεν υπαρχει κανενα προβλημα φιλε, πιστεψε με
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
πέρασα πριν μια βδομάδα απο μάρνης 28. το μαγαζι μεταφερθηκε στο 11. Πάω είδα δύο κορμια το ένα ονόματι Λία μου γέμισε το μάτι αλλά δεν ενέδωσα.Την έχει πάρει κανείς? τιπότα άλλο καλό παίζει εκεί?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Για αυτο ειμαστε εδω!
Στην Ηπειρου κανεις και ποτε δεν εχει φαει αρα κοροειδευει.
Οταν αλλου ολοι πινουν καθε ειδους καφεδακια και συ οχι, καπου
υπαρχει προβλημα με σενα και οχι με το ιδρυμα
παντως ευτυχως που υπαρχουν και τυποι σαν εσενα που ποτε δεν φαγαν φολα, να λενε μαλακιες για εμας που παραθετουμε κακοτοπιες που μας ετυχαν. ετσι πρεπει να κανουμε ολοι..σαν εσενα. να πεταμε μαλακιες σε οποιον αναφερει κακοτοπιες..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.056
Like
2.916
Πόντοι
456
παντως ευτυχως που υπαρχουν και τυποι σαν εσενα που ποτε δεν φαγαν φολα, να λενε μαλακιες για εμας που παραθετουμε κακοτοπιες που μας ετυχαν. ετσι πρεπει να κανουμε ολοι..σαν εσενα. να πεταμε μαλακιες σε οποιον αναφερει κακοτοπιες..
Κοιτα εμπαθη μ.....α  (ποτε δεν εχω μιλησει εδω μεσα ετσι αλλα μ'εφτιαξες)
Ποιος σου ειπε οτι δεν μου τυχαν κακοτοποιες
Δες πρωτα τα ποστ που εχω γραψει και μετα μιλα
Απλως σου μαζεψα την εμπειρια 20 χρονων σε δυο προτασεις και αντι
να πεις ευχαριστω μου λες οτι ειμαι και μαλακας

τεσπα ,κανε οτι σε φωτισει η ξεροκεφαλα σου!
 
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κοιτα εμπαθη μ.....α  (ποτε δεν εχω μιλησει εδω μεσα ετσι αλλα μ'εφτιαξες)
Ποιος σου ειπε οτι δεν μου τυχαν κακοτοποιες
Δες πρωτα τα ποστ που εχω γραψει και μετα μιλα
Απλως σου μαζεψα την εμπειρια 20 χρονων σε δυο προτασεις και αντι
να πεις ευχαριστω μου λες οτι ειμαι και μαλακας

τεσπα ,κανε οτι σε φωτισει η ξεροκεφαλα σου!
  
τελος παντων ρε φιλε, δεν εχω ορεξη βραδιατικα να τσακωνομαι με εναν αγνωστο πισω απο ενα κομπιουτερ, μου φαινεται ανουσιο...ας συνεχισουμε να ασχολουμαστε με ομορφα πραγματα οπως τα νιαμου  και οχι παρεξηγησεις..και αν σε εθιξα σορρυ, ισως εβγαλα τα νευρα μου για το πεταμενο 60ρι σε σενα αδικα, αλλα και εσυ κουλαρε λιγο, πιο ηπιες αντιδρασεις
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.056
Like
2.916
Πόντοι
456
τελος παντων ρε φιλε, δεν εχω ορεξη βραδιατικα να τσακωνομαι με εναν αγνωστο πισω απο ενα κομπιουτερ, μου φαινεται ανουσιο...ας συνεχισουμε να ασχολουμαστε με ομορφα πραγματα οπως τα νιαμου  και οχι παρεξηγησεις..και αν σε εθιξα σορρυ, ισως εβγαλα τα νευρα μου για το πεταμενο 60ρι σε σενα αδικα, αλλα και εσυ κουλαρε λιγο, πιο ηπιες αντιδρασεις
Ο.Κ τελος
Δοκιμασε ενα καλο μαγαζι απο δω μεσα ,να σε γνωρισουν και θα παρεις
το μεγιστο.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
E κατσε ρε συναγωνιστη, δεν γινεται να εχεις διαβασει κριτικες οτι μια γκομενα κανει ακομα κ παρτουζες, να εισαι μεσα μονος μαζι της σε δωματιο χωρις ρουχα, αυτη ελαφρα ντυμενη, να σε τριβει, και να μην γινει ακριβως τπτ, ειναι μαρτυριο. Ας μην γαμιοταν με κανεναν στη τελικη.Εντομεταξυ και η δντρια του χωρου με πεταχτες κολαρες εκσω. Αν θελουν να λενε δεν κανουμε τπτ ας το πλασαρουν με πολυτελεια, κ καθολου υπονοουμενα κ ελαφρο ντυσιμο να τις πιστεψω. οχι ομως να παιζουμε κρυφτο μεταξυ μας.
καλημερα φιλε μου. διαβασα σημερα οτι εφυγες απραγος απο μιχαλακοπουλου και γραφεις κατι για παρτουζες. φιλε μου για να καταληξει καποιος σε παρτουζα σε μασατζιδικο (προσωπικα εγω εχω κανει 2 φορες στην μιχαλακοπουλου) εχω σταξει πολλα που σημαινει οτι το εχω επισκεφθει ρκετες φορες, εχω μιλησει με την σεριφισσα και με τις κοπελες και πλεον εχω κερδισει την εμπιστοσυνη τους (σε εισαγωγικα παντα). στα μασατζιδικα δυστυχως εχεις δικαιωμα κοπελας αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι μονιμος πελατης σε καποιο. αν αρχιζεις τις γυροβολιες σε πολλα και χρονο θα χασεις και πολυ χρημα και δουλεια δεν θα κανεις. οποτε προτιμοτερο ειναι να γινεις fun σε συγκεκριμενο που και κοπελες του γουστου σου εχουν και σιγα σιγα θα δεις. θα παρεις αυτο που θελεις και ακομα περισσοτερα. φιλικα παντα χωρις να υιοθετησεις αυτα που λεω. συμβουλες ειναι και αν θες τις αποδεχεσαι αν παλι δεν θες τις ξεχνας. αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων και τσαμπα κοκορομαχιων
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
μια περιγραφη πως ειναι κοντη ψηλη ξανθια μελαχρινη ?? αυριο λεω να κανω επισκεψη και να την δοκιμασω αλα να ξερω βρε αδελφια πως θα την αναγνωρισω
Ειναι ξανθια ψηλη τετραπαχη χαμογελαστη και ευγενεστατη ,ξεχωριζει, πιστευω οτι δινει και κουλουρι.Περιμενουμε αναφορα
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια δευκαλιωνος 63 τι γραφει το κουδουνι,οροφο?καμια ενημερωση απο τι παιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom